What's new

Orki , czyli geneza dla mojego mmorpg

Status
Not open for further replies.

zolaczek

Advanced User
Joined
Oct 14, 2010
Messages
275
Reaction score
12
Age
28
Orki
Za czas?w Lorda Farmaida , orki jeszcze nie istnia?y. W Cirtian zawsze by?a harmonia , nigdy nie by?o potwor?w , trolli , ork?w. Wi?c sk?d one si? wzi??y? Po ?mierci Farmaida nast?pi? chaos , nieby?o nast?pcy na kr?la Miasteczka. Pewien czarnoksi??nik postanowi? to wykorzysta? , i porwa? ludzi z losowych dom?w , kt?re by?y ustawione daleko od Cirtian.
Zaprowadzi? dzieci , ch?op?w i ich ?ony do swojego laboratorium , gdzie ich torturowa? , dawa? im do wypicia miksture „zapominajke” a jako pokarm podawa? im ludzkie mi?so.
Po Seri m?cz?cych i sadystycznych tortur w ko?cu si? uda?o. Oto powsta?y krwio?ercze kreatury , kt?re mia?y za zadanie zniszczy? panuj?c? harmonie , i porwa? ludzi do kolejnych eksperyment?w.
oceniajcie , i pisa? co ?le ;D
 

Xanosta

Kum kumowi kumem.
Joined
Jun 23, 2010
Messages
362
Reaction score
46
Odp: Orki , czyli geneza dla mojego mmorpg

Zdecydowanie za kr?tko przedstawi?e? powy?sz? tre??. ?le stawiasz przecinki (wyraz -> przecinek -> spacja -> II wyraz). Ta kr?tka historyjka w og?le nie wci?ga, popracuj nad tym... jedynym pozytywem tego wszystko jest pomys?, mianowicie :

Zaprowadzi? dzieci , ch?op?w i ich ?ony do swojego laboratorium , gdzie ich torturowa? , dawa? im do wypicia miksture „zapominajke” a jako pokarm podawa? im ludzkie mi?so.
Po Seri m?cz?cych i sadystycznych tortur w ko?cu si? uda?o. Oto powsta?y krwio?ercze kreatury , kt?re mia?y za zadanie zniszczy? panuj?c? harmonie , i porwa? ludzi do kolejnych eksperyment?w.

Gdyby ta tre?? zosta?a poprawiona to mog?o by wyj?? co? ca?kiem interesuj?cego.
Pracuj, pracuj...

Ocena : 2/10


Regards,
Xanosta
 
Status
Not open for further replies.
Top