What's new

Scrypt do drzwi i inne

prof

User
Joined
Sep 2, 2009
Messages
37
Reaction score
1
Witam! Mam pewien problem z moim otsem...
1. Ot?? gdy robi? drzwi z bramk? levelow?, to nieda si? przez nie przej??, properties ustawiam dobrze, bo na 1001 czyli od 1 lvl... Je?eli mam gdzie? scrypta walni?tego to prosz? o link :)
2. Po zainstalowaniu Acc makera do otsa, konto musz? robi? na stronie, lecz posta? ju? w tibi na account managerze, bo jak zrobi? na stronce to mi nie daje takich namiar?w jak trzeba i pisze "temple position is wrong. Contact..." I nie wiem dlaczego a w bazie, configu i na mapce mam all zrobione dobrze.
Licz? o szybk? pomoc - Prof
 
A

AOTG

Guest
Odp: Scrypt do drzwi i inne

1. Od 1 lvl? Zr?b mo?e od 10.. mo?e nie obs?uguje ci a? tak niskich warto?ci...
2. Je?li temple position is wrong, co oznacza, ?e twoja pocz?tkowa pozycja jest z?a, nale?y j? zmieni?. Nie znam si? na acc-makera ale s? to raczej ustawienia w bazie. Musisz zmieni? tam miejsce respa (x,y,z,) i good.
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Scrypt do drzwi i inne

1. Drzwi musz? si? nazywa? w map edytorze "Gate of expertiese" i musisz im nada? ACTION ID, a nie UNIQUE ID.
 

prof

User
Joined
Sep 2, 2009
Messages
37
Reaction score
1
Odp: Scrypt do drzwi i inne

*AOTG i Xayan

Mam "gate od expertiese" i wpisane w action ID, nawet jak wpisze 1050 czyli od 50 lvl to gdy podchodze postaci? do drzwi i na nie naciskam to nic, tak jak by to by?a sciana, daltego moj wniosek ze mam cos ze scryptem zle - silnik "roxor legendary"

A co do temple to mam all dobrze ustawione, bo chodzi mi o to ze jak postac na stronce zrobie to sie na nia logam, i jak padne to dopiero widac temple position... a jak robie konto na stronce i postac juz w tibi na account managerze to jest ok
 
Top