What's new

[Galeria]Bleyn

Status
Not open for further replies.

Bleyn

User
Joined
Nov 26, 2009
Messages
41
Reaction score
0
Cze??.Dopiero zaczynam "bawi?" si? robieniem map.Poczyta?em kilka poradnik?w i wysz?o mi co? takiego :

Uploaded with
Jest to moja pierwsza praca nad kt?r? si? stara?em tak bardziej.Prosz? o komentarze i oceny,podkre?lam ,?e jestem pocz?tkuj?cym.
Notka moderatorska:
Brak 3 wymaganych zdj??, ale jako i? jeste? nowy to tylko upomnienie
 

Sande

User
Joined
Oct 2, 2010
Messages
16
Reaction score
2
Odp: [Galeria]Bleyn

Jak na pocz?tkuj?cego Bardzo ?adna Praca
Ca?kiem na dole opr?cz drogi m?g?by? doda? jakie? drzewka,krzaczki,etc

Ocena:
9,5/10
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: [Galeria]Bleyn

Niestety musz? ci? zasmuci?, do Galerii nale?y do??czy? 3 Ss. Tak wi?c dostaniesz warna. Co do pracy nie ma du?o co ocenia?, ale idziesz w dobr? drog?. Dlaczego w dobr? ?, dlatego ?? nie robisz jakiego? spamu, wiesz co pasuj?. Nie robisz kwadrat?w. No ale praca nie jest tak?e jaka? zaskakuj?ca.
4/6

Pozdrawiam
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: [Galeria]Bleyn

Hmm, g?rka jak g?rka i tyle - nic tego nie zmieni ;d Proponowa? bym doda? jaki? inny ground, ziemie, bagna co kolwiek. Natura le?y, doczytaj ten poradnik o tej naturze do ko?ca ;d
Ma?o kamyczk?w, tych du?ych i tych ma?ych, ma?o k?pek trawy. Dodaj tam jaki? domek, poczytaj te? temat "ciekawe urozmaicenia do twojej mapy". Jak na pocz?tek nie jest ?le. Nie martw si? mi to sz?o 1000000 gorzej na starcie ;d
 

Bleyn

User
Joined
Nov 26, 2009
Messages
41
Reaction score
0
Odp: [Galeria]Bleyn

Dodaje drug? mapk?.Tym razem pr?bowa?em zrobi? bagna ale sam nie wiem czy mi wysz?y :p
Uploaded with
Jutro postaram si? doda? jeszcze kilka mapek,bo dzisiaj ju? mnie g?owa boli od tego komputera xD
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: [Galeria]Bleyn

A wi?c kolejna mapa, ale tym razem pope?ni?e? wiele b??d?w. Sp?jrzmy na to z bliska:
wrongk.png

Pope?in?e? tutaj b??d taki ?e da?e? z?y ground lub z?y border. S? dwa typy bagien, ciemny i jasny. Te dwa po??czone ze sob? nie zadobrze wygl?daj?. No i oczywi?cie m?g?by? zrobi? lepsze kszta?ty bo te tutaj s? takie kwadratowe.

wrong2.png

Tutaj pope?ni?e? kolejny b??d, da?e? du?o ro?linno?ci tego samego typu. Ot?? zrobi? si? z tego spam. Staraj si? dodawa? drzewka i ro?linno?? w grupkach. Przyda?y by si? tak?e k?pki trawy ID: 6216 - 6219.
Mog?e? tak?e doda? mniejsze kamyczki ID: 3607 - 3614 lub ID: 3648 - 3656, Mog?e? te? wymiesza? / zrandomizowa? lepjej trawk?, bo wida? ?e pr?bowa?e? ale po trochu.
Pozdrawiam
 
Last edited:

Bleyn

User
Joined
Nov 26, 2009
Messages
41
Reaction score
0
Odp: [Galeria]Bleyn

Dzi?ki za komentarze :) .Potem postaram si? zrobi? nowe bagna bez "kwadrat?w",a teraz zrobi?em tak? sobie dr??k? do g?ry,kt?ra jest na moim pierwszym ss
Uploaded with
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: [Galeria]Bleyn

No i wychodzi ci to ju? ciut ?adniej, ale ta dr??ka taka pusta, mo?esz robi? takim sposobem:
droga1.png

Czyli wyje?d?a? troch? dirtem ID: 4667 - 4678.
No i oczywi?cie mo?esz te? dawa? taki ?wirek ID: 6476 - 6488. On ?adnie komponuje si? z ma?ymi kamyczkami ( patrz ID post wcze?niej ).
To wszystko to oczywi?cie s? stare wymys?y, wi?c staraj si? wymy?la? co? unikalnego.

Pozdrawiam
 

Bleyn

User
Joined
Nov 26, 2009
Messages
41
Reaction score
0
Odp: [Galeria]Bleyn

Poprawi?em te bagna i my?l? ,?e lepiej mi wysz?y ni? te poprzednie.Prosz? o komentarze i oceny :)
 

evon

Advanced User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
444
Reaction score
23
Odp: [Galeria]Bleyn

Tak! jest mniej syfu.

Lecz dalej te bagna wygl?daj? strasznie amatorsko. Radzi?bym doda? par? drzewek i krzaczk?w, przyda?o by si? te? pomiesza? troch? ground'?w ;> Jak narazi? s?abo, postaraj si? popr?bowa? jakie? inne klimaty, to zobaczysz w kt?rym ci jest dobrze
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: [Galeria]Bleyn

Dok?adnie, zgadzam si? z Evonem, mo?esz zrobi? te bagna tak:
57543752.png
bq1.png

Jak widzisz na?o?y?m tutaj border ID: 4542 - 4553
Pozdrawiam
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top