What's new

Gdyby Magik ?y?.

Status
Not open for further replies.

adalash

Active User
Joined
Jun 1, 2010
Messages
129
Reaction score
13
Jak my?licie? Gdyby Magik ?y? by?by najlepszym hip-hopowcem w Polsce? A mo?e dla niekt?rych jest.

A odemnie:
Dla mnie Magik jest i zawsze b?dzie najlepszy. Gdyby ?y? mo?liwe, ?e Paktofonika nadal by nagrywa?a dlatego te? uwa?am, ?e jego strata to ogromny cios dla polskiej sceny muzycznej. Gdy s?ysz?"Jestem Bogiem", "Tak jak Telewizor", czy te? "Nowiny" przechodz? przeze mnie ciarki. Wsp??czesny hip-hop wygl?da?by pewnie inaczej gdyby ?y?, a tak to schodzi na psy. Ale s? jeszcze tacy ludzie jak OSTR, TeTris, ?ona, kt?rzy umiej? co? stworzy?.

"...Pojawiam sie i znikam, taka rola Magika..."

Wielki szacunek dla Niego!
Magik zawsze b?dzie w moim sercu i umy?le bo jego utwor?w nie da si? zapomnie?.


Przepraszam za to, ?e utworzy?em temat w Dyskusji Og?lnej. Je?eli mo?na to prosi?bym o przeniesienie do Muzyka.
 

Joiner

Active User
Joined
Jun 9, 2010
Messages
63
Reaction score
5
Age
40
Odp: Gdyby Magik ?y?.

Hmm, ja og?lnie Magika nie s?ucha?em ale nic do faceta nie mam i wsp??czuje, jego rodzinie, Niech Jego dusza spoczywa w spokoju... [*]

My?l?, ?e tak nasz teraz polski Rap by?by troszk? inny ale tylko troszk?, poniewa? teraz ludzie z rocznik?w 1980-1985 to te? inaczej my?l? ni? Magik ka?dy chce by? na sw?j spos?b innym i niezast?pionym Raperem. Wi?c mo?e garstka ludzi, chc?ca tworzy? polski Rap posz?aby w ?lady ?.P. Magika. To jest moje zdanie i ka?dy mo?e si? z nim zgodzi? lub te? nie.
 

Sheena95

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
257
Reaction score
21
Odp: Gdyby Magik ?y?.

Magik to jest legenda polskiego HH, nie r?wna si? z ?adnym raperem w Polsce, bo nie zale?a?o mu na pieni?dzach ale na tym aby fani go lubili i s?uchali, i tak to by?o, ale niestety proszki robi? swoje, uderzy?o mu do g?owy i bam.
Jak by ?y? to my?l? ?e mia? by wi?cej hajsu ni? taki Dge, Peja lub ktokolwiek.
 

visbiak

Active User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
107
Reaction score
11
Odp: Gdyby Magik ?y?.

Magik by? wielkim raperem ale nie ma co ukrywa? ?e jego popularno?? wzros?a naprawde bardzo po jego tajemniczej ?mierci. Ma ?wietne utwory o ?yciu wida? by?o ?e wk?ada? w t? prace wszystko i ani troch? tego nie olewa? my?l? ?e dzisiaj na pewno by? by licz?cym si? raperem. Magik'a nie ma i nie ma co marzy? :<. Ja dzisiejszy prawdziwy HH odnajduje w 52 d?biec Hans i Deep na prawd? ?wietnie tworz?
 

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: Gdyby Magik ?y?.

Jak dla mnie gdyby magic ?y? nic by si? nie zmieni?o.

Nie s?ucham tego typu muzyki, praktycznie go nie znam.
Ods?ucha?em par? jego nut, wed?ug mnie to nic specjalnego, wi?kszo?c ludzi zainteresowa?a si? jego muzyk? po jego ?mierci i tak sta? si? s?awniejszy.

G?wno mnie obchodzi, ?e umar?, na ?wiecie umiera codziennie du?o ludzi... i co?


Po pierwsze, nie "magic" tylko Magik.
Po drugie, je?eli nie znasz tego typu muzyki i go nie s?uchasz, na huj si? tu wypowiadasz?
Po trzecie, sp?jrz ile innych gwiazd "wybi?o si?" po ?mierci... podobny przypadek rapera zabitego jest znany zza granicy - Tupac - jednak on zosta? zastrzelony, a nie pope?ni? samob?jstwa [o ile Mag sam skoczy? z okna].
Po czwarte, szaczunek nale?y si? zmar?ym. Mnie g?wno obchodzi, ?e jaka? cipk* o nicku "Lubie ss*? Qt*ski" pisze o czym?, na czym si? nie zna... i co?

I co? I chuj.
 
Last edited:

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Gdyby Magik ?y?.

Czyta?em ksi??k? dotycz?c? Magika, i jego samob?jstwo by?o spowodowane tym, ?e jeden sponsor obieca? mu pieni?dze i nie zap?aci?, kolejny zrobi? to samo, i Magik nie mia? za co kupi? prezent dziecku (24 grudnia, zmar? 26)

Raper jako tako mi si? podoba, ale niekt?re jego kawa?ki po prostu mi nie wpadaj? w ucho.
 

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: Gdyby Magik ?y?.

Jak my?licie? Gdyby Magik ?y? by?by najlepszym hip-hopowcem w Polsce? A mo?e dla niekt?rych jest.

My?l? ?e Ci kt?rzy znaj? si? na polskim hip-hopie na pewno uznaj? go za najlepszego w Polsce na zawsze, drugiego takiego jak on nie b?dzie. Legenda Polskiego hip-hopu..
 

Norbert

Forum friend
Joined
Nov 8, 2009
Messages
1,125
Reaction score
33
Age
34
Odp: Gdyby Magik ?y?.

Jak dla mnie gdyby magic ?y? nic by si? nie zmieni?o.
Nie s?ucham tego typu muzyki, praktycznie go nie znam.
Ods?ucha?em par? jego nut, wed?ug mnie to nic specjalnego, wi?kszo?c ludzi zainteresowa?a si? jego muzyk? po jego ?mierci i tak sta? si? s?awniejszy.
G?wno mnie obchodzi, ?e umar?, na ?wiecie umiera codziennie du?o ludzi... i co?

W obecnych czasach to mo?e i jego muzyka faktycznie nie jest niczym nadzwyczajnym ale wtedy to by?o co? co da?o natchnienie tym, kt?rych teraz s?uchamy. (s?uchacie - verba itp)
I dla mnie co generalnie ka?dego uwa?am za ?miecia ten go?? by? kim?, nie wa?ne w jakich okoliczno?ciach zmar?.

Give me some reputs plx xDDDD
 

afnation

User
Joined
May 15, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Gdyby Magik ?y?.

Zastanawia mnie zawsze jedno... dlaczego jak m?wicie o Paktofonice, my?licie tylko i wy??cznie o Magiku, pomimo tego, ?e w jej sk?ad wchodzi?y a? 3 osoby? Czy wyobra?acie sobie, jakby te piosenki brzmia?y bez zwrotek Raha czy Fokusa?

Co by si? zmieni?o gdyby ?y?? Wtedy wszystko posz?oby inn? drog?, inaczej by si? wszystko rozwin??o. Nie by?oby Pokahontaz, bo nadal istnia?aby Paktofonika, nie by?oby tylu s?uchaczy HH, bo wi?kszo?? zacz??a s?ucha? go od PFK itd.

Jak dla mnie gdyby magic ?y? nic by si? nie zmieni?o.
Nie s?ucham tego typu muzyki, praktycznie go nie znam.
Ods?ucha?em par? jego nut, wed?ug mnie to nic specjalnego, wi?kszo?c ludzi zainteresowa?a si? jego muzyk? po jego ?mierci i tak sta? si? s?awniejszy.
G?wno mnie obchodzi, ?e umar?, na ?wiecie umiera codziennie du?o ludzi... i co?
Po pierwsze, nie "magic" tylko Magik.
Po drugie, je?eli nie znasz tego typu muzyki i go nie s?uchasz, na huj si? tu wypowiadasz?
Po trzecie, sp?jrz ile innych gwiazd "wybi?o si?" po ?mierci... podobny przypadek rapera zabitego jest znany zza granicy - Tupac - jednak on zosta? zastrzelony, a nie pope?ni? samob?jstwa [o ile Mag sam skoczy? z okna].
Po czwarte, szaczunek nale?y si? zmar?ym. Mnie g?wno obchodzi, ?e jaka? cipk* o nicku "Lubie ss*? Qt*ski" pisze o czym?, na czym si? nie zna... i co?
 

Raliyen

Active User
Joined
Apr 24, 2010
Messages
117
Reaction score
13
Odp: Gdyby Magik ?y?.

Wkurwia mnie takie zami?owanie do Magika bo zgin??. fokus by? lepszy.
 

Bastek98

Active User
Joined
Jan 11, 2009
Messages
78
Reaction score
1
Odp: Gdyby Magik ?y?.

@up, Jakby? zgin?? to wszyscy by m?wili ?e kto? by? lepszy od ciebie.
Pasowa?o by ci to? Nie przez to ?e zgin??, tylko ?e wed?ug wielu by? najlepszy.
Ja mam tak z dobrym rapem, ?e mog? s?ucha? go 18374723 razy pod rz?d.
Czuje ?e wiem co on powie, ?e ka?dy rym ma znaczenie, nie jak Np Tede,
kt?ry rymuje tylko po to ?eby si? rymowa?o, niewa?ne ?e nie ma sensu.
"Jestem Bogiem", jest najlepsz? piosenk? jak? s?ysza?em.
Ale no c??, szkoda go bardzo, teraz mamy te? innych kt?rzy mog? by? i s? dobrzy.
My?l? ?e o Magiku nie zapomnie nikt.
 

kaszub9991

Advanced User
Joined
Oct 25, 2008
Messages
184
Reaction score
5
Odp: Gdyby Magik ?y?.

A ja tam nie wiem, czy by to odegra?o wielk? role w polskim h-h.
Jak dla mnie to fajni s?:
  • Fokus;
  • Rahim;
  • L.u.c
Ka?dy ma sw?j gust; lubi?em go, lecz nie tak bardzo jak luc'a ;D
Dla mnie nic by si? nie zmieni?o - takie moje zdanie.
 

Ksodio

Advanced User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
388
Reaction score
30
Age
73
Odp: Gdyby Magik ?y?.

Magik stworzy? odr?bny styl i inspiruj?c? muzyk?.
Mia? bardzo dobry wokal i du?o pracowa? nad rymami.
Najbardziej denerwuj? mnie spostrze?enia ?e teraz polski hip-hop
to dno i ?piewaj? tylko o jp lub o nastoletnich kurwach. Osobi?cie du?o s?ucha?em paktofoniki i kaliber44.
 

Dother

Advanced User
Joined
Dec 12, 2009
Messages
416
Reaction score
32
Odp: Gdyby Magik ?y?.

Wsp??czucie, ale jednak powiem co? nie zgodnego z jego charakterem.
Chcia? fan?w, popularno?ci, jak nie jeden artysta chcia? pokaza? si? w mediach, zacz?? bra?, zmieni? zdanie i co, huj !

Polski rap na pewno by?by inny, nie powiem czy lepszy czy gorszy, bo nie wiem.
 

Spontan

Active User
Joined
Apr 27, 2010
Messages
57
Reaction score
1
Odp: Gdyby Magik ?y?.

Ja sadze tak, byl Idiota, zeby doprawdzic sie do takiego stanu...
Hm... Patrzac na niego ze strony, 'wykonawcy' , byl kiepskii... ja bym tego muzyka nie nazwal, drze sie jakby mu jaja wycieli, i tym samym podnieca gnojkow 12-16 letnich... tyle.

Gdyby zyl, nic by sie nie zmienilo.... Nadal bym go nie cierpial, fani? Wierni, zostaja.

LuriseQ powiedzial swieta prawde, stal sie slawny, poprzez 'smierc', wiele ludzi umiera, tysiace, a nikt onich nie wspomina, za to kazdy martwi sie raperem ktory cpal.
 
Last edited:

adalash

Active User
Joined
Jun 1, 2010
Messages
129
Reaction score
13
Odp: Gdyby Magik ?y?.

Wkurwia mnie takie zami?owanie do Magika bo zgin??. fokus by? lepszy.


Dla mnie Fokus wymiata lecz nie tworzy? takich tekst?w jak Magik. Mi g??wnie chodzi o teksty a nie g?os..
Ale, ?eby kto? nie pomy?la?.. Fokus te? ma fajne piosenki.. Jego solowa p?yta mnie mile zaskoczy?a.
 
Last edited:

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Odp: Gdyby Magik ?y?.

Magik by? idiot?, poniewa? zabi? si? skacz?c na?pany z okna, zostawiaj?c ?on? i syna.
I mam wyjebane na komentarze w stylu :

Magik mia? shizofremie, pfk najlepsze !!!

JEDYNY DOBRY POLSKI RAP, OBECNIE SAME KOMERCJE !!11!!

MAGIK RIP [*]

Magik by? tak naprawd? najs?abszy ze sk?adu.Byli, byli dobrzy, ale obecnie zjad?a by ich po?owa sceny.

Bowiem tak ?atwo og?osi? si? Bogiem jednym s?owem, potem opa?? wzd?u? bloku okien.
 

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: Gdyby Magik ?y?.

Zmieni?o by si?, naprawd? du?o.

Gdyby Magik ?y?, to przecie? logiczne jest, ?e by zmia?d?y? on, jak i paktofonika wszystko. Nie by?o by takich pro raper?w jak po?al si? Bo?e "Mezo"... To ha?ba i obraza dla wykonawc?w takich jak w?a?nie Magik, Fokus, czy inni.

Nikt z Nas czasu nie cofnie, nawet gdyby zmieni?o to wiele - a szkoda, szkoda...
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
29
Odp: Gdyby Magik ?y?.

Co by by?o gdyby... ?
Na chuj gdyba?, wiadome, ?e by? geniuszem polskiego psycho rapu. ?wietny g?os, magiczny tekst i dojebany przekaz, a na dodatek ?wietna katowicka ekipa.

Zaczyna? w K44, a ko?czy? w PFK.

Jakby ?y?, to pewnie by?by najlepszy, ale nie wybi?by si? poza nasz kraj, bo to Polak.
Wa?ne, ?e robi? to co kocha?, szkoda, ?e zostawi? rodzin?.
 

Raliyen

Active User
Joined
Apr 24, 2010
Messages
117
Reaction score
13
Odp: Gdyby Magik ?y?.

Magik by? idiot?, poniewa? zabi? si? skacz?c na?pany z okna, zostawiaj?c ?on? i syna.
I mam wyjebane na komentarze w stylu :
Magik by? tak naprawd? najs?abszy ze sk?adu.Byli, byli dobrzy, ale obecnie zjad?a by ich po?owa sceny.
Bowiem tak ?atwo og?osi? si? Bogiem jednym s?owem, potem opa?? wzd?u? bloku okien.

Pola? mu kurwa. My?lalem ?e nie znajdzie sie osoba kt?ra wypowie sie w taki spos?b na ten temat. Mam DOK?ADNIE takie samo zdanie. Taka jest zreszt? prawda. Wiekszosc sluchaczy ma takiego pierdolca na punkcie Magika ze az zygac sie chce jak czytam niektore posty ;f

down.

true.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top