What's new

[Pogromca Budyniu] Hydry

Status
Not open for further replies.

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Witam wszystkich u?ytkownik?w!!!

Mapowa?em ju? kiedy?, ale zupe?nie mi to nie sz?o. Teraz postanowi?em powr?ci? i co? stworzy?! Zrobi?em hydry, troch? one du?e, wi?c dlatego tyle scren?w:

hydra1.png


hydra2.png


hydra3.png


hydra4.png


hydra5.png


hydra6.png


hydra7.png


hydra8.png


hydra9.png


hydra10.png


hydra11.png


Koment plax i co jest ?le ;]

Notka moderatorska:
Staraj si? wykonywa? poprawnie zdj?cia, polecam Ci do tego m?j poradnik :
http://tibia.net.pl/podstawy-mappin...cji-jak-wykonac-ladne-zdjecia-lekcja-2-a.html


ok thx ;d
 
Joined
Sep 19, 2010
Messages
38
Reaction score
4
Odp: [Pogromca Budyniu] Hydry

Du?o bug?w, ciasne korytarze, ?le dobrane szczeg??y i wiele innych mo?na zobaczy? na tej mapie. Zdj?cia jak robisz in-game to dawaj Options->Graphics->Advanced->Don't strecht co? tam (chyba game window) xD
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: [Pogromca Budyniu] Hydry

Naucz si? robi? zdj?cia, polecam poradnik Fluosa ; D. Co do mapy, mapa stanowczo mi nie zaimponowa?a. Zrobi?e? lekki spam z tymi ro?linkami, nie widze tutaj czego?t akiego jak k?pki trawy itp... za du?o grzybk?w wok?? siebie. Domek te? taki sobie.
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: [Pogromca Budyniu] Hydry

Du?o bug?w, ciasne korytarze, ?le dobrane szczeg??y i wiele innych mo?na zobaczy? na tej mapie.

Du?o bug?w - wymie? te bugi a nie spamuj, ?e du?o bug?w -.- Ciasne korytarze? gdzie nie gdzie s? ciasne, dlatego, ?eby mapka by?a ?atwiejsza pod pvp... mw na mostek i ziomek le?y, je?li masz przy sobie machete mo?esz uciec.. w niekt?rych miejscach s? szersze...
Wiele innych, wymie? co...

@edwand
Dlaczego uwa?asz, ?e lekki spam? To co mo?e w og?le usun? te ro?liny, co?

Z tymi k?pkami trawy to mnie ju? w og?le rozbawi?e?, prawie z krzes?a spad?em xd K?pki trawy mam na ziemi po?o?y?? Chyba tak gdzie trawa s? k?pki, pan jest ?lepy czy g?upi..

Za du?o grzybk?w ko?o siebie, ja na ka?dym ss widz? tylko 2 grzybki, je te? mo?e usun? co? W og?le ca?? natur? usun? i wstawie jedno drzewko na ca?e hydry, bo jak dla ciebie 2 grzybki na mapce 12x15 to za du?o to Ty si? powinienne? leczy?.

Dzi?ki, ?e napisa?e? komenta, ale niestety mi si? nie przyda, a na Twoje bugi czekam Alanov, ?ebym wiedzia? co ?le i to "wiele innych mo?na zobaczy? na tej mapie"

Dzi?kuje
 
Last edited:

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: [Pogromca Budyniu] Hydry

Zaczn? od tego, ?e zdj?cia s? ?le zrobione...
Prace nie podobaj? mi si?, poniewa? nie wyr??niaj? si? niczym szczeg?lnym, same kwadraty i zero jakichkolwiek urozmace?, moja ocena to 0/10.
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: [Pogromca Budyniu] Hydry

@up
dzi?ki, ?e dajesz mi motywacje do dalszego mapowania.. szkoda, ?e tu nie mo?na obra?a? u?ytkownik?w, aj szkoda..

Co rozumiesz pod poj?ciem kwadraty? bo do ko?ca Ci? nie rozumiem, rozwi? bardziej swoj? my?l, bo jak dla mnie jest to ma?o warto?ciowy post... pisa?em, ?e nie sz?o mi mapowanie i jak widz? dalej mi nie zbyt idzie, ale mi si? moja praca podoba, opisz co ?le co dobrze, bo dzi?ki takim popierdolonym komentarzom jak tw?j to forum schodzi na psy... jak i wszyscy u?ytkownicy, jeden napisze, ?e mapka brzydka, wszyscy id? w jego ?lady, gratz dla was!!!

Ja si? nie dziwie, ?e masz 1k post?w jak taki spam robisz, same kwadraty 0/10 i pa, ?al dupe ?ciska, jak czytam takie komentarze...

Czekam na komentarze, mo?e jaki? jeden pozytywny? xD
 
Last edited:

PunisherMapper

Advanced User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
277
Reaction score
7
Odp: [Pogromca Budyniu] Hydry

Nie ma co powtarza? po kolegach wy?ej ?e ss s? ?le zrobione, je?li kto? o tym jeszcze napisze zaraportuj? go. Og?lnie mapki dobre do gry, a nie na wystaw?. Pod?o?e przy schodach s? ?le zrobione(g?rne). Stalagmity gdzie nie gdzie s? nie potrzebnie dane. Pod?oga robiona tylko i wy??cznie z borderem. G?ry s? ?le zrobione. Poczytaj par? poradnik?w, a nie b?dzie tak ?le. Og?lnie na takiej mapce pogra?bym bez jakich? w?t?w. Moja ocena 6/10 na zach?t?.
 
Last edited:

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: [Pogromca Budyniu] Hydry

@PunisherMapper
Wielkie dzi?ki za pomoc panie kolego ;d Co do tych ss to tak si? w?a?nie przygl?dam i jako? dziwnie to wygl?da xd Dzi?ki Alanov za pomoc. Popracuje bardziej na tym pod?o?em jak m?wi?e? ;d

Tam masz chyba liter?wke:
Pod?oga robiona tylko i wy??cznie z borderem.

Tam mia?o by? auto-borderem? Ot?? si? troch? mylisz, robi?em auto-borderem, ale p??niej dodawa?em sam bordery, przyjrzyj si? xD

Dzi?ki za pozytywny koment i czekam na wi?cej!
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: [Pogromca Budyniu] Hydry

dzi?ki, ?e dajesz mi motywacje do dalszego mapowania.. szkoda, ?e tu nie mo?na obra?a? u?ytkownik?w, aj szkoda..
W?a?nie tacy ludzie jak Ty denerwuj? mnie najbardziej, dodam z?y komentarz, to od razu musz? mnie obra?ac, a sami si? prosz? o komentarze, dlaczego wi?kszo?c postrzega komentarz jako co? pozytywnego?
Ja si? nie dziwie, ?e masz 1k post?w jak taki spam robisz, same kwadraty 0/10 i pa, ?al dupe ?ciska, jak czytam takie komentarze...
?al to mi dupe ?cisn?? kiedy zobaczy?em te prace, cz?owieku...Ty nawet screena nie potrafisz zrobic, a za mappowanie si? bierzesz.
Czekam na komentarze, mo?e jaki? jeden pozytywny? xD
Zr?b co? lepszego, a na pewno zobaczysz lepsze komentarze, dla mnie du?? zalet? jest to, kiedy kto? robi post?py i to najbardziej bior? pod uwag?.
A, ?e Twoje prace widz? pierwszy raz i nie mog? ocenic, czy robisz post?py, to oceniam to co widz?.
Co rozumiesz pod poj?ciem kwadraty?
G??wnie autoborder, ale i bez niego mo?na robic kwadraty...U Ciebie jest tak, ?e szkicujesz autoborderem, a dopiero p??niej poprawiasz b??dy, kt?rych i tak nie zamaskujesz, tym bardziej dlatego, ?e nie jeste? na tyle dobry.
opisz co ?le co dobrze, bo dzi?ki takim popierdolonym komentarzom jak tw?j to forum schodzi na psy... jak i wszyscy u?ytkownicy, jeden napisze, ?e mapka brzydka, wszyscy id? w jego ?lady, gratz dla was!!!
Bo ka?dy twierdzi, ?e mapa jest chujowa, nie chc? Ci? w ?aden spos?b obra?ac, ale taka jest prawda, nic ciekawego tu nie wida?.
No dobrze...Skoro chcesz, abym opisa? Ci dok?adniej co jest dobrze, a co ?le...
Tak wi?c bardzo, ale to bardzo ?le robisz "szkicuj?c" autoborderem, poniewa? i tak kwadraty zostaj? i ich nie maskujesz do ko?ca.
?le s? te? wykonane te skaliste, podziemne ?ciany, poniewa? brak pod nimi border?w, mog?e? ukryc ground pod nimi, albo dodac odpowiednie bordery.
Staraj si? tak?e bardziej urozmaicac swoje prace, nie chodzi mi tutaj o same kamienie i inne rzeczy, ale tak?e o mniejsze elementy, typu ma?e kamyczki, k?pki trawy i tak dalej....
?ied? tylko i wy??cznie w palecie raw i to tam wyszukuj potrzebne Ci rzeczy (ko?ystaj z funkcji szukania ctrl+f, to Ci pomoze).
Zajrzyj czasami te? do "others" bo tam s? g??wnie najnowsze rzeczy, wiele z nich jest ciekawa, lecz nie posortowana.
Je?li jeste? wytrwa?y to na pewno sobie poradzisz.

Nie mia?em Cie na celu obrazic, ja komentuje tylko twoje prace.
Mam nadziej?, ?e moje rady i ten komentarz zmotywuj? Ci? do doalszej pracy, a tak?e si? poprawisz, ?ycz? powodzenia!
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: [Pogromca Budyniu] Hydry

@up
Dzi?ki za komenta ;d I tak nie mo?na by?o od razu napisa?? No bo sp?jrz, jestem mapperem na ?rednim poziome, a nawet bardzo ?rednim. A ty od razu wyskakujesz z tekstem, kwadraty 0/10. To mnie zbytnio nie motywuje do dalszego dzia?ania w stron? mapperstwa... dzi?ki, ?e jednak napisa?e? komenta, co ?le co dobrze ;] nabije posty i reputka dodam xd

Wiesz, to taki odruch, ?e kole? zaczyna mappowa?, a oni tylko mu cisn? z takimi komentami.. no i ja mu odpisuje co o nim my?l?

I dzi?ki, ?e ?yczysz mi powodzenia! ;d ten koment mnie zmotywuje na pewno!!! ;d

@edit
Za plusika, te? dzi?kuj? ;]
 
Last edited:

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: [Pogromca Budyniu] Hydry

Witam, to jest praca RPG? bo moim zdaniem do FUN ots ale dobra,
S?aba natura, no musz? to powiedzie? nie wszystko do siebie pasuje, ma?o detali typu kamyczki itp. Bawi?e? si? borderami, szkoda tylko ?e w auto borderze.
No c??, nie ma za bardzo co ocenia?, dlatego zostawi? to bez komentarza.
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: [Pogromca Budyniu] Hydry

@up
Tak, bawi?em si? borderami i to w auto-borderze, ale p??niej tak jak to napisa? Krzysieq maskowa?em tego auto-bordera, co widz? mi nie wysz?o, kamyczki s? ma?e i te wi?ksze. Ale co rozumiesz przez "nie wszystko do siebie pasuje" mo?esz to bardziej rozwin?? bo nie rozumiem
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: [Pogromca Budyniu] Hydry

Postanowi?em od?wie?y?, czy ju? jest wszystko dobrze? nie ma wi?cej b??d?w? xd
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: [Pogromca Budyniu] Hydry

Noo czeka?em na Twoj? wypowied? Fluos, spodziewa?em si? czego? wi?cej...
A tu normalny post jak ka?dy inny :curse:

Przesta? spamowa? z tym Twoim poradnikiem dot. zdj??, nie do??, ?e u?ytkownicy napisali, moderator mi poda? dok?adny link i jeszcze Ty... To jest ju? 5 post - spam.

W?a?nie przeczyta?em tw?j poradnik dot. podziemi, ciekawy ;d

Notka moderatorska:
Wybacz, nast?pnym razem wysile si? przy skomentowaniu Twojej mapki.
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top