What's new

-Tibia 8.54 Noob War ™

Status
Not open for further replies.

Kubakos

Active User
Joined
Mar 14, 2010
Messages
82
Reaction score
4
Odp: Noob War ™

Na acc makerze sie pokazal nowy news :p toz z przed minuty!!! : Zdradze tylko tyle (tp room 1 floor):
91011549189933028215.png

Autor Dev'il
PIEKNIE!
 
Last edited by a moderator:

Kuju San

New User
Joined
Apr 6, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Noob War ™

R?bcie ju? ten res char?w bo chce ju? sobi? kont? zaloszyc . Bardzo mi sie spodobal ten ots !!!!
 

kubq

Senior User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
1,164
Reaction score
40
Odp: Noob War ™

Na twoje zyczenie , res charow zostal poprawnie zrobiony !!!! Zapraszam was do robienia kont i czekania , przez te dni co zostaly , bedziemy testowac non-stop server , zeby byl perfekto podczas startu i nie tylko !

@edit : prosze o komentaze


@Tak jak juz widzicie , na ujawnil sie licznik do startu 2 edycji!!! Mozecie robic juz konta i czekac .

Notka moderatorska:
My?lisz, ?e nie wida? Twojego Ip? Sam sobie zarz?dzi?e? reset char?w, brawo ,


Trudno sie mowi :p , wiem widac moje ip jest to : noobwar.pl !!!
 
Last edited:

Cheeses

User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
16
Reaction score
2
Odp: Noob War ™

Wooaaaaa , czekalem na taki serwer !!!!! Kocham noobwary , a ten sie bardzo dobrze zapowiada !!! Zaraz bede robil konto i poczekam do poniedzialku !! Sproboje zaprosic kumpli itp. Radze innym tez zapraszac , zapowiada sie swietna zabawa !!!
 

Zbieracz Expa

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
53
Reaction score
1
Odp: Noob War ™

Nareszcie start, nie mog?em si? doczeka? :)
Mo?e poprzednia edycja mia?a wiele b??d?w ale licz? ?e ta b?dzie bardzo dobra skoro po?wi?cili?cie tyle czasu na map? i zrobili?cie restart char?w.
Czekam na start i polecam ots, naprawd? ?wietny!
 

kubq

Senior User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
1,164
Reaction score
40
Odp: Noob War ™

Zbieracz mam dobra wiadomosc dla ciebie i nie tylko , udalo nam sie naprawic paladyna :] Zapraszam do robienia kont : info male : zmniejszylismy troche rosnienie magic lvl poniewaz za szybko wlatywal :]
Idziemy pod prad !
 

Zbieracz Expa

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
53
Reaction score
1
Odp: Noob War ™

Zbieracz mam dobra wiadomosc dla ciebie i nie tylko , udalo nam sie naprawic paladyna :] Zapraszam do robienia kont : info male : zmniejszylismy troche rosnienie magic lvl poniewaz za szybko wlatywal :]
Idziemy pod prad !

Wiem o tym, dlatego ju? zrobi?em paladyna i mam zamiar wyj?? nim w statach do g?ry :)

@edit
Zbierajcie szybko team bo to idealny ots do team war?w!!! Start za 25 godzin (ja ju? odliczam co godzine)
 
Last edited:

tomek1818

User
Joined
Jul 1, 2009
Messages
33
Reaction score
0
Age
32
Odp: Noob War ™

Za 1,5h bede gra? ladnie sie zapowiada. Pozdrawiam:D
 

kubq

Senior User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
1,164
Reaction score
40
Odp: Noob War ™

UWAGA !! Za 30 min ots startuje , zaraz go wlaczymy na testy glowne i przygotowania , bedzie close server! W tym czasie , zapraszam was do robienia kont ! strona to i przypominam ze port serwera jest : 7173
 

Zbieracz Expa

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
53
Reaction score
1
Odp: Noob War ™

nie ca?e 10 min do startu! Ju? w??czy?em tibie i czekam na start!
Ludzie szybko zak?ada? konta i wbija? naprawd? warto!!!

@Edit
Nie ca?a godzina po starcie i jest ?wietnie mo?e ilo?ci? os?b nie szaleje ale my?l? ?e si? rozkr?ci bo mapa jest super, du?o miejsca do bicia oraz wspania?e urozmaicenie questami tak wi?c jeszcze raz serdecznie zapraszam!!!
 
Last edited:

kubq

Senior User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
1,164
Reaction score
40
Odp: Noob War ™

Odswiezam i zapraszam was na serw, mapa swietna i wszystko , tylko bardzo malo ludzi :(
 

Punis

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
171
Reaction score
19
Odp: Noob War ™

Dziwisz si?, ?e na serwerze jest tak ma?o os?b? Je?eli ots by?by stabilny i uptime wynosi?oby 24/7 to na pewno gra?oby o wiele wi?cej os?b. A tak? Wydaje mi si?, ?e jeszcze nie doro?li?cie do tworzenia serwera i zajmowania si? nim. Jednak musz? pochwali? OTS, gdy? jest bardzo fajny, szkoda, ?e zajmuj? si? nim nieodpowiednie osoby.
 

kubq

Senior User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
1,164
Reaction score
40
Odp: Noob War ™

Uptime jest juz 24/7 , mielismy maly problem i nadal mamy z otservlist , mamy bana za niby "spoof" niestety tego nei robilismy , co powoduje malo osob na serwerze. Moze jestesmy nie odpowiedni , ale prosze docenic to ze robimy wszystko co mozemy , przynajmniej ja . Wszystko co robie jest dla graczy , niestety mam zly stan kontaktowy z naszym sponsorem poniewaz go interesuje jego ots niz noobwar, wiec jestem jedyna osoba ktora zajmuje sie tym otsem. Prosze o wyrozumialosc poniewaz mam szkole od 8 do 16 codziennie . Mam do ogarniecia ots oraz nauka . Dlatego nie radze sobie czasami ze wszystkim . Przepraszam was .
 

Zbieracz Expa

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
53
Reaction score
1
Odp: Noob War ™

Server is offline. Sponsor ma chyba problemy z dedykiem? God czemu nie odpisujesz na gg? Wyja?nij bardziej co to s? za problemy... Mo?e kto? b?dzie wam w stanie pom?c!
 

kubq

Senior User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
1,164
Reaction score
40
Odp: Noob War ™

Mamy , problem z dedykiem , ozcywiscie wszystko naprawimy . Nie potrzebujemy pomocy poniewaz ten problem powstal przy instalacji zabezpieczen. Prosze o czekanie na powrot .
 

Biteq

Active User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
119
Reaction score
3
Odp: Noob War ™

Fajny OTS mapa dobra :D jesli chodzi o noob :] Duzo osob i fajna zabawa Wbijajcie!
 

Zbieracz Expa

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
53
Reaction score
1
Odp: Noob War ™

No bez kitu, macie te same problemy co w poprzedniej edycji! Czyli tylko sp***dolili?cie i przez to gra tak ma?o os?b, mniej ni? na poprzedniej edycji...
I jeszcze ta reklama na otservlist...
Zaangarzuj te? w ogarnianie otsa the ghosta bo jak narazie widzia?em ?e tylko itemy rozdaje.

@Edit
Haha, chyba sobie Dev'il ?artujesz! Strona ots nie dzia?a, na server si? nie da zalogowa? bo pasy nie dzia?aj?!!! ?al mi ci?... Prosz? o zwrot pieni?dzy za sms, bo jak mo?na zniszczy? ots po 2 dniach?
 
Last edited:

kubq

Senior User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
1,164
Reaction score
40
Odp: Noob War ™

Mamy starszna wiadomosc dla was , mamy kilka problemow techniczych co powoduje : serwer off , niestety usunely sie postacie , mamy problem s otservlist , problem z ip . Pracujemy nad zakupieniem drugiego dedyka oraz zmienieniem portu oraz ip serwera . Po powrocie zrobimy dobra reklame serwera i postaramy sie o mila gre . PROSZE WAS W IMIENIU NOOBWAR TEAM, O WYBACZENIE !
 

Zbieracz Expa

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
53
Reaction score
1
Odp: Noob War ™

No to teraz z 10 graczy b?dzie 0 ^^
O ile mi wiadomo ju? zmieniali?cie (podobno) dedyka!
A ots zapowiada? si? tak fajnie...
 

kubq

Senior User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
1,164
Reaction score
40
Odp: Noob War ™

Nie zmienilismy jeszcze dedyka tylko wykupilismy zabezpieczenie przed ddosami ... Prosze o poczekanie kilku dni , a ots napewno powroci.
 
Status
Not open for further replies.
Top