What's new

Wasze Miejsca Na Expie...

Status
Not open for further replies.

BacekxD

Advanced User
Joined
Apr 8, 2009
Messages
324
Reaction score
8
Witam, chcia?em si? dzisiaj od was dowiedzie? gdzie mo?na fajnie i szybko wbi? lvl ale te? i dobrze zarobi? ;)
 

Dareluss

Active User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
97
Reaction score
5
Odp: Wasze Miejsca Na Expie...

1. Od tego jest temat zbiorowy . Klik
2. Podalbys przynajmniej jakies info o postaci eq itp.
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Wasze Miejsca Na Expie...

No tak, ale mo?e on mia? na my?li temat gdzie nie chce uzyska? pomocy, tylko gdzie u?ytkownicy b?d? mogli opisa? swoje ulubione miejsc?wki.
Ja lubi? polowa? na fibuli (rotwormy i jak full resp beho + dsy). Du?o polowa?em te? w kopalniach kazoo. Cyclopsy nieopodal thais te? lubi?. Na paccu to najcz??ciej odwiedza?em workery i dragony na Yalahar.
 

Dother

Advanced User
Joined
Dec 12, 2009
Messages
416
Reaction score
32
Odp: Wasze Miejsca Na Expie...

Ja bardzo lubi? expi? w podziemiach thais na cycach. Jeszcze kiedy mia?em pacca strasznie lubi?em expi? na Yalahar. Obecnie skil? w kazzo na dwarfach.
 

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: Wasze Miejsca Na Expie...

Dobrze by by?o jakby? opisa? profesj? jak? grasz, w przypadku magik?w podaj m lvl, w przypadku palla i knighta podaj skille. Przy okazji dodaj, czy konto, kt?rym grasz jest premium, czy te? nie, bo bez tego ma?o mo?emy Ci powiedzie?, pomijaj?c ju? to, ?e nie wiem nawet jaki masz poziom...

Ja og?lnie gram tak, ?e z rooka wychodz? do Carlina id? na gobliny (w prawo -> od Carlin) i expi? tam sobie do 20 lvl, p??niej szukam masek na deserta. Nast?pnie id? na wie?? obok Ab (w lewo <- od Ab') i expi? tam do 30 poziomu. P??niej DC :).

Pozdrawiam, rozwi? wypowied?.
 
Status
Not open for further replies.
Top