What's new

Pomoc Ch?opakom!

Status
Not open for further replies.

arkadzik94

Advanced User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
272
Reaction score
25
Age
29
Witam, ot?? nas kibic?w Jagiellonii Bia?ystok podczas wyjazdu na mecz do Salonik spotka?a nie mi?a sytuacja. Zacytuj? tre??:

Code:
Stajemy rami? w rami? w bardzo trudnej sytuacji. Kilku z naszych koleg?w zosta?o zatrzymanych w greckim areszcie. Jeden z nich zosta? skazany na dwa lata i pi?? miesi?cy wi?zienia. Czterech pozosta?ych otrzyma?o wyroki w zawieszeniu. Do ich uwolnienia potrzebna jest niema?a kwota liczona w tysi?cach euro. Przeliczaj?c na z?ot?wki, mamy do czynienia z sum? kilkudziesi?ciu tysi?cy z?otych. Musimy im pom?c, w jak najszybszym trybie zdobywaj?c te pieni??ki. Dlatego liczymy teraz na wszystkich prawdziwych Kibic?w. Liczy si? ka?da z?ot?wka! Ka?dy z nas, obecnych na stadionie w Salonikach, m?g? sta? si? ofiar? „?apanki”, kt?rej bezpodstawnie dokonywali greccy policjanci. Jednak my wr?cili?my szcz??liwie do domu, za? nasi koledzy pozostali. Wierzymy r?wnie? w pomoc os?b, kt?re nie mia?y mo?liwo?ci uda? si? do Grecji, kibic?w przebywaj?cych zar?wno w Polsce, jak i za granic?!

Wszyscy obecni na meczu z greck? dru?yn? prze?yli zatrwa?aj?ce momenty. Zewsz?d nap?ywaj? s?owa oburzenia odno?nie zachowania „kibic?w” Arisu w stosunku do dzia?aczy Jagi. Jednak media omijaj?, a wr?cz przeinaczaj? wydarzenia z naszym udzia?em. Przez ca?e spotkanie byli?my atakowani przez „fan?w” miejscowej dru?yny. W naszym kierunku nieustannie lecia? grad nie tylko kamieni, ale tak?e (szczeg?lnie ze strony trybuny VIP) szklanych przedmiot?w. Ochrona oraz policja umo?liwia?y miejscowym kibicom takie zachowanie poprzez ignorowanie tego faktu i zas?anianie ich. Nawet nie mieli?my mo?liwo?ci zrealizowa? celu, w jakim przyjechali?my setki kilometr?w – nie mogli?my dopingowa? i wspiera? naszej dru?yny w tym jak?e wa?nym meczu. Przez wi?kszo?? spotkania niemal czterysta os?b musia?o skupia? si? na unikaniu, lec?cych z r??nych kierunk?w na nasz sektor, przedmiot?w. Niestety, nie wszystkim si? to uda?o. Kibice Jagiellonii nie mieli jednak dost?pu do opieki medycznej! Ponadto przetrzymywani przez d?ugi okres czasu (do p??nych godzin nocnych!), w tak niezno?n? pogod?, nie mieli?my dost?pu do wody! Na domiar z?ego, policja znajduj?ca si? na naszym sektorze, prowokacyjnie popija?a napoje ch?odz?ce. Greccy „str??e prawa” pr?bowali oplu? i zerwa? nasze flagi oraz niejednokrotnie bez przyczyny u?ywali pa?ek w stosunku do kibic?w Jagi. Wiele os?b zosta?o dotkliwie pobitych. W mediach podawana jest informacja, i? na stadionie byli?my w posiadaniu ostrych narz?dzi, ?om?w i innych (czego to nie wymy?l?!). Tymczasem przy wej?ciu na sektor byli?my tak dok?adnie obszukiwani, ?e zabierano nam nawet zapalniczki!

Czar? goryczy przepe?nia fakt, i? media przedstawiaj? nas w z?ym ?wietle. Zdajemy sobie spraw? jak mog?o to wygl?da? z punktu widzenia postronnego obserwatora. Jednak rzucona w kierunku „kibic?w” Arisu raca nie mog?a r?wna? si? z tym, co zgotowali nam w Salonikach miejscowi. Dysponujemy nagraniami i zdj?ciami, kt?re s? tego dowodem. Wszystkich Kibic?w Jagiellonii b?d?cych w posiadaniu kolejnych film?w i zdj?? prosimy o kontakt! Ponadto zach?camy do ich opublikowania i ukazania wszystkim, kt?rzy tak pochopnie wyci?gn?li wnioski na nasz temat. W Salonikach zetkn?li?my si? ze spaczonym wymiarem sprawiedliwo?ci, totalnym bezprawiem i prowokacj?. Mo?emy ?mia?o powiedzie?, ?e to co tam zobaczyli?my by?o chore, a „kibic?w” Arisu z pewno?ci? nie mo?emy nazwa? lud?mi. Na ka?dym kroku odgra?ali, atakowali, zachowywali si? jak zwierz?ta. Je?eli kto? narzeka na kibic?w w Polsce, powinien szybko temu zaprzesta?. Ponadto stadion Arisu nie jest miejscem, gdzie powinny odbywa? si? mecze takich rozgrywek, jak Liga Europejska. Stanowi to niebezpiecze?stwo zar?wno dla dru?yn przyjezdnych, jak i kibic?w. W tym celu tak?e podejmiemy odpowiednie kroki.

Jednak walka o dobre imi? w tej chwili musi zej?? na drugi plan. Najwa?niejsza jest pomoc ch?opakom, kt?rzy utkn?li w Grecji. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby tego dokona?. Teraz prosimy fan?w Jagiellonii oraz wszystkich, kt?rzy rozumiej? t? trudn? sytuacj?, o dokonywanie wp?at na rzecz uwi?zionych fan?w ???to-Czerwonych. ?adna z?ot?wka nie p?jdzie na marne, wszystkie wspomog? poszkodowanych ch?opak?w! Bracia, teraz wszystko w Waszych r?kach…

Mam nadziej?, ?e pomo?ecie nam w tych trudnych chwilach. Jeden z naszych kibic?w dalej jest w areszcie i Grecy chc? porz?dnej sumy. Wp?at mo?na dokonywa? :

Code:
Wp?aty na konto

Adam To?oczko
Z dopiskiem „POMOC CH?OPAKOM”
90 1940 1076 4953 3606 0000 0000
Lukas Bank

Dane do przelewu mi?dzynarodowego:
SWIFT: LUBWPLPR
IBAN: PL90 1940 1076 4953 3606 0000 0000

PayPal: sawicki_michal@wp.pl
 

Daming

User
Joined
Aug 11, 2010
Messages
35
Reaction score
5
Odp: Pomoc Ch?opakom!

Nie che mi si? czyta? tego co napisa?e? ale jestem z Bia?egostoku i te? kibicuje Jagiellonii Bia?ystok !!!
 

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: Pomoc Ch?opakom!

Nikt ich nie zatrzyma? bez powodu. G?upot? by?oby teraz wspieranie kryminalist?w, a jeszcze wi?ksz? by?oby przyklejenie tematu, o kt?re mnie prosi?e?.
 
Status
Not open for further replies.
Top