What's new

- Skrypt Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Status
Not open for further replies.

Frezee

Active User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
75
Reaction score
0
Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

A czy jest taki skrypt ?e tak normalnie wrzuca gran hura a jak dostane parala to tylko exura/gran/vite
 
T

Ten Fajny

Guest
Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

A czy jest taki skrypt ?e tak normalnie wrzuca gran hura a jak dostane parala to tylko exura/gran/vite

PHP:
auto 200 | listas 'AntyParal' | if [$paralyzed == 1 && $mp >= 120 && $hppc < 90] {healparalysis 'exura' | wait 1000 | stronghaste} | if [$paralyzed == 1 && $mp >= 220 && $hppc < 70] {healparalysis 'exura gran' | wait 1000 | stronghaste} | if [$paralyzed == 1 && $mp >= 360 && $hppc < 50] {healparalysis 'exura vita' | wait 1000 | stronghaste} | if [$paralyzed == 0] {stronghaste}

Ten hotkey, kt?ry poda?em w poprzednim po?cie dostosowuje czar lecz?cy paral do ilo?ci hp i jednocze?nie trzyma caly czas stronghaste ;s - tak jest taki jaki chcesz, chocia? tym razem go troszk? przerobi?em.
 
Last edited:

florczak

Advanced User
Joined
Nov 25, 2009
Messages
271
Reaction score
18
Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

czy umieli y?cie zrobi? do elfa 8.54 tak ?e latam charem knightem lecze si? potkami dla knighta tymi najlepszymi i manaskami i wale z exori potworki a jak przykdize jaki? noobek wale potworka z exori hur
 

Sloik od Flaaya

Active User
Joined
Mar 5, 2010
Messages
121
Reaction score
6
Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Bot-Elfbot
Rodzaj-Hotkey
Opis- Potrzebuje dobrego fooodeatera i splacza many na kt?rym nie wy?apie bana :D
 

Mr Cichy

Active User
Joined
Apr 14, 2010
Messages
53
Reaction score
6
Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Bot - Elfbot
Rodzaj zam?wienia - Hotkey
Opis - Anty korytko (niszczenie)
ID - 2524
Inne - brak
 
T

Ten Fajny

Guest
Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

czy umieli y?cie zrobi? do elfa 8.54 tak ?e latam charem knightem lecze si? potkami dla knighta tymi najlepszymi i manaskami i wale z exori potworki a jak przykdize jaki? noobek wale potworka z exori hur
Nie jestem pewien, czy to zadziala, wi?c jak co? to pisz...
Aha, i nast?pnym razem jak piszesz tutaj to u?ywaj szablonu podanego w pierwszym po?cie - unikniemy warn?w.

PHP:
auto 200 ifnoplayeronscreen && [$monsteraround.3 >= 1 && $mp >= 160] {say 'exori' | wait 1000} | ifplayeronscreen && [$monsteraround.3 >= 1 && $mp >= 25] {say 'exori hur' | wait 2000}
Bot-Elfbot
Rodzaj-Hotkey
Opis- Potrzebuje dobrego fooodeatera i splacza many na kt?rym nie wy?apie bana :D
Jedzenie fooda...
PHP:
auto 40000..70000 eatfood
Spalanie many...
PHP:
auto 2000..5000 if [$mp => 23..30] {say 'exura'}
Jest to oczywi?cie przyk?ad, czar i ilo?ci many mo?na zmieni?...
Bot - Elfbot
Rodzaj zam?wienia - Hotkey
Opis - Anty korytko (niszczenie)
ID - 2524
Inne - brak
U pewnie si? to id to jest korytka czy broni kt?ra rozwalasz to korytko? I niszczysz je w ten spos?b, ?e u?ywasz broni na nim ? tak?
To ma s?u?y? jako anty-trap system? ?e pr?buj? Ci? strapowa? na expie korytkami to chcesz je zniszczy??
Je?li tak to:
PHP:
auto 1000 if [$standtime => 60000] useongrounditem 'id broni' 'id korytka'
Hotkey dzia?a na takiej zasadzie, ?e je?li stoisz w miejscu d?u?ej ni? minut? to niszczy korytka, oczywi?cie po wpisaniu id..
Tutaj po prostu po naci?ni?ciu hota niszczy korytko, musisz klika? dop?ki nie zniknie...
PHP:
useongrounditem 'id broni' 'id korytka'
Na wszelki wypadek dodam te? ten :
PHP:
auto 1000 useongrounditem 'id broni' 'id korytka'
Po prostu co sekunde pr?buje zniszczy? korytko...
PRZYPOMINAM O KORZYSTANIU Z SZABLONU ZAWARTEGO W PIERWSZYM PO?CIE.
Przyk?ad...
Opis - Chcia?bym hotkeye na magiczny level najlepiej jak by u?ywa? czaru exura gran gdy ma 70many
ID - brak
Inne - brak
Opis - potrzebuje hotkeya, kt?ry b?dzie jad? za mnie foda, kt?rego mam w plecaku
ID - 3242(byle co tutaj wpisa?em)
Inne - brak
Notka moderatorska:
A ja przypominam, ?e sk?adamy zam?wienie i dopiero po otrzymaniu odpowiedzi piszemy nowe zam?wienie. Temat ma wygl?da? nast?puj?co:
zam?wienie
odpowied?
zam?wienie
odpowied? //Archimonde.


TERAZ MO?NA SK?ADA? ZAM?WENIA.
 
Last edited by a moderator:

Frezee

Active User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
75
Reaction score
0
Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

PHP:
auto 200 | listas 'AntyParal' | if [$paralyzed == 1 && $mp >= 120 && $hppc < 90] {healparalysis 'exura' | wait 1000 | stronghaste} | if [$paralyzed == 1 && $mp >= 220 && $hppc < 70] {healparalysis 'exura gran' | wait 1000 | stronghaste} | if [$paralyzed == 1 && $mp >= 360 && $hppc < 50] {healparalysis 'exura vita' | wait 1000 | stronghaste} | if [$paralyzed == 0] {stronghaste}
Ten hotkey, kt?ry poda?em w poprzednim po?cie dostosowuje czar lecz?cy paral do ilo?ci hp i jednocze?nie trzyma caly czas stronghaste ;s - tak jest taki jaki chcesz, chocia? tym razem go troszk? przerobi?em.
No a je?eli mam 100% hp to co mi uzyje hura?

Edit: Dobra co? mi te skrypty nie dzia?aj? jak chcem, sk?adam zam?wienie an ca?kiem nowy:

Bot - Elf
Rodzaj - Skrypt
Opis - Auto utani gran hur + anty paral z utani gran hura ( nie exury itd )
 
Last edited:
T

Ten Fajny

Guest
Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

No a je?eli mam 100% hp to co mi uzyje hura?
Edit: Dobra co? mi te skrypty nie dzia?aj? jak chcem, sk?adam zam?wienie an ca?kiem nowy:
Bot - Elf
Rodzaj - Skrypt
Opis - Auto utani gran hur + anty paral z utani gran hura ( nie exury itd )
Rzeczywi?cie, racja co do tego skrypta - poprawie go
Poprawiony:
PHP:
auto 200 | listas 'AntyParal' | if [$paralyzed == 1 && $mp >= 120 && $hppc < 90] {healparalysis 'exura' | wait 1000 | stronghaste} | if [$paralyzed == 1 && $mp >= 220 && $hppc < 70] {healparalysis 'exura gran' | wait 1000 | stronghaste} | if [$paralyzed == 1 && $mp >= 360 && $hppc < 50] {healparalysis 'exura vita' | wait 1000 | stronghaste} | if [$paralyzed == 1] {stronghaste}
Ten, kt?ry chcesz jest troch? bez sensu - bo je?eli b?dzie trzyma? gran hura, to nawet jak dostanie parala to go b?dze sci?ga? ;d.
PHP:
auto 200 stronghaste
ale nie Ci b?dzie, ale to dzia?a na takiej samej zasadzie...
PHP:
auto 200 if [$paralyzed == 1] {stronghaste} | else {stronghaste}
dzia?a to na takiej zasadzie, ?e je?eli dostaniesz parala to gran hur, a je?li nawet nie masz parala to i tak gran hur - to nie b?dzie spam
 

Frezee

Active User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
75
Reaction score
0
Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

To jak gram na ots rpg mam 150 ed to kt?ry skrypt wybra? 1 czy 3?
hmm?
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

To jak gram na ots rpg mam 150 ed to kt?ry skrypt wybra? 1 czy 3?
hmm?
Je?li chodzi o antyparala to polecam tego pierwszego. Je?li masz ma?o hp to leczy czarem leczniczym (zmiejszone prawdopodobie?stwo deski przez spam hurem).
 

Seromek

User
Joined
Aug 11, 2009
Messages
34
Reaction score
3
Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Bot - Elf
Rodzaj - Skrypt
Opis - Ja troszeczk? zam?wienie z wy?szej p??ki :}
A wi?c tak na moim otsie s? zmienione id cia? potwor?w i elf ich nie otwiera ,pr?bowa?em ro?nych skrypty?w. Odrazu m?wie ?e nie interesuje mnie skrypt
auto 200 opengrounditem <id>
Poniewa? sie wiesza i otwiera cia?o za szybko.

Z g?ry dziekuje za szybk? odpowiedz
 

Warchief

User
Joined
Apr 3, 2010
Messages
47
Reaction score
6
Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Bot - ElfBot NG
Rodzaj zam?wienia - Skrypt
Opis - Chcia?bym aby bot kiedy widzi na ekranie 2+ troll?w nak?ada? rapier i mia? full def, a gdy jest tylko 1 troll nak?ada? jagged sword i mia? balance.
 
Last edited:

Mr Cichy

Active User
Joined
Apr 14, 2010
Messages
53
Reaction score
6
Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Bot - Tibia auto ; o (na serio elf)
Rodzaj zam?wienia - hotkey
Opis

1. Bezpieczny hotkey na anty logout
2. Bezpieczny hotkey na trenowanie mlvla exura
3. Bezpieczny hotkey na ??i?ganie fire sworda , zrobienie danej runki i za?o?enie spowrotem sworda (id fire sworda - 3280)

Odwdzi?cz? si? :D
 
T

Ten Fajny

Guest
Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Bot - Elf
Rodzaj - Skrypt
Opis - Ja troszeczk? zam?wienie z wy?szej p??ki :}
A wi?c tak na moim otsie s? zmienione id cia? potwor?w i elf ich nie otwiera ,pr?bowa?em ro?nych skrypty?w. Odrazu m?wie ?e nie interesuje mnie skrypt
auto 200 opengrounditem <id>
Poniewa? sie wiesza i otwiera cia?o za szybko.
Z g?ry dziekuje za szybk? odpowiedz
Nie zrobie tego hotkeya - po pierwsze nie wiem czy w og?le b?dzie hotkey i to nie ma znaczenia, czy s? zmienione id cia? - na pewno ustawiasz dobrze cavebot i targeting?
A skoro ten :
PHP:
auto 200 opengrounditem <id>
otiwera za szybko to sobie ustaw wi?kszy delay np sekunda
PHP:
auto 1000 opengrounditem <id>
Bot - ElfBot NG
Rodzaj zam?wienia - Skrypt
Opis - Chcia?bym aby bot kiedy widzi na ekranie 2+ troll?w nak?ada? rapier i mia? full def, a gdy jest tylko 1 troll nak?ada? jagged sword i mia? balance.
Nie wiem, czy to b?dzie dzia?a? - nie lubi? i nie za bardzo wiem jak si? w to bawi?...
PHP:
auto 400..600 if [$mcount."$m.isshootable && $m.name == 'Troll' => 2] equiprhand 'id rapiera' | setattackmode 'defensive' 'stand' | wait 2000 | if [$mcount."$m.isshootable && $m.name == 'Troll' == 1] equiprhand 'id jagged sworda' | setattackmode 'balanced' 'stand' | wait 2000 |
Bot - Tibia auto ; o (na serio elf)
Rodzaj zam?wienia - hotkey
Opis
1. Bezpieczny hotkey na anty logout
2. Bezpieczny hotkey na trenowanie mlvla exura
3. Bezpieczny hotkey na ??i?ganie fire sworda , zrobienie danej runki i za?o?enie spowrotem sworda (id fire sworda - 3280)
Odwdzi?cz? si? :D
Skrypt dzia?a na takiej zasadzie, ?e je?eli stoisz w miejscu d?u?ej ni? minut? to obracasz si? w d?? czekasz od 2 do 3 sekund i obracasz si? w g?r?.
1.
PHP:
auto 1000..2000 if [$standtime => 60000..80000] turns | wait 2000..3000 | turnn | wait 2000..3000
W miejsce xx ilo?? many wpisujesz.
2.
PHP:
auto 2000..4000 if [$mp => xx] {say 'exura'}
3.Podaj wi?cej informacji - ilo?? soula, ilo?? many, id blanka, id gotowej runy, jakim czarem ma to robic itd.

PRZYPOMINAM PO RAZ KOLEJNY - sk?adamy zam?wienie i dopiero po otrzymaniu odpowiedzi piszemy nowe zam?wienie. Temat ma wygl?da? nast?puj?co:
zam?wienie
odpowied?
zam?wienie
odpowied?

NARAZIE NIE B?D? POSTY KARANE, ALE STOSUJCIE SI? DO TEGO BO POSYPI? SIE WARNY ;S
 
Last edited:

Frezee

Active User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
75
Reaction score
0
Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Rzeczywi?cie, racja co do tego skrypta - poprawie go
Poprawiony:
PHP:
auto 200 | listas 'AntyParal' | if [$paralyzed == 1 && $mp >= 120 && $hppc < 90] {healparalysis 'exura' | wait 1000 | stronghaste} | if [$paralyzed == 1 && $mp >= 220 && $hppc < 70] {healparalysis 'exura gran' | wait 1000 | stronghaste} | if [$paralyzed == 1 && $mp >= 360 && $hppc < 50] {healparalysis 'exura vita' | wait 1000 | stronghaste} | if [$paralyzed == 1] {stronghaste}
Ten, kt?ry chcesz jest troch? bez sensu - bo je?eli b?dzie trzyma? gran hura, to nawet jak dostanie parala to go b?dze sci?ga? ;d.
PHP:
auto 200 stronghaste
ale nie Ci b?dzie, ale to dzia?a na takiej samej zasadzie...
PHP:
auto 200 if [$paralyzed == 1] {stronghaste} | else {stronghaste}
dzia?a to na takiej zasadzie, ?e je?eli dostaniesz parala to gran hur, a je?li nawet nie masz parala to i tak gran hur - to nie b?dzie spam
ten anty paral nie wrzuca mi hura.
 
T

Ten Fajny

Guest
Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

ten anty paral nie wrzuca mi hura.
,
PHP:
auto 200 | listas 'AntyParal' | if [$paralyzed == 1 && $mp >= 120 && $hppc < 90] {healparalysis 'exura' | wait 1000 | stronghaste} | if [$paralyzed == 1 && $mp >= 220 && $hppc < 70] {healparalysis 'exura gran' | wait 1000 | stronghaste} | if [$paralyzed == 1 && $mp >= 360 && $hppc < 50] {healparalysis 'exura vita' | wait 1000 | stronghaste} | if [$paralyzed == 1] {stronghaste} | else {stronghaste}
Przerabiaj?c go zapomnia?em tego dodac ;s.
 

Seromek

User
Joined
Aug 11, 2009
Messages
34
Reaction score
3
Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Ustawia?em nawet 2000 milisekund i dzieje si? rzecz taka bot podchodzi otwiera i otwiera i otwiera i otwiera .... I nie lata po respie nie zabija tylko otwiera ..
 
T

Ten Fajny

Guest
Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Ustawia?em nawet 2000 milisekund i dzieje si? rzecz taka bot podchodzi otwiera i otwiera i otwiera i otwiera .... I nie lata po respie nie zabija tylko otwiera ..
Mam taki dziwny pomys?, ale on zadzia?a dopiero je?li dobrze ustawisz cavebot i targeting. Wtedy po podej?ciu do cia?a b?dzie pr?bowa? je otworzy? i nie otworzy, ale b?dzie pr?bowa? - tak si? dzieje je?li ustawiasz normalnie wszystko? Jak tak to mo?e si? uda ;]
PHP:
auto 100 if [$islooting == 1] opengrounditem <id>
Przypuszczalnie skrypt powinien dzia?a? na takiej zasadzie, gdy bot pr?buje otworzy? cia?o, to skrypt robi to za niego, otwiera cia?a tylko wtedy gdy bot pr?buje samodzielnie otworzy? cia?o, wi?c musisz doprowadzi? do takiego stanu.
 

Seromek

User
Joined
Aug 11, 2009
Messages
34
Reaction score
3
Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

To jest to :} dziekuje bardzo jak wbije posty poleci repucik :}
 

turbo96

New User
Joined
Sep 24, 2008
Messages
5
Reaction score
1
Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Odp: [Zam?wienia] Elfbot hotkeye - wejd? ju? teraz!

Bot - Elfbot
Rodzaj zam?wienia - Hotkey
Opis - Bot ma zmienia? bohy na buty, gdy kogo? zobaczy (playera), a jak ten gracz zniknie z ekranu ponownie ma wrzuci? bohy na nogi
ID - Buty: 3552, Bohy: 3079
Inne - brak
 
Status
Not open for further replies.
Top