What's new

Dzia? handel

Status
Not open for further replies.

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Witam.

Proponuj? wprowadzi? pewne korekty w regulaminie dzia?u handel.
Konkretnie chodzi mi o to, ?eby tzw. refresh by? rzadziej stosowany, powiedzmy co par? dni.
Takie rozwi?zanie by?oby s?uszne, poniewa? powstaj? tematy, takie jak ten: http://tibia.net.pl/real-tibia/381320-sprzedam-pacc-al-swiaty-za-gp-mozliwosc-allegro.html

Wprawdzie w regulaminie jest napisany punkt:
4. Temat mo?emy od?wie?a? maksymalnie trzy razy pod swoim postem.

Ale nie jest to w ?aden spos?b realizowane.

?aden u?ytkownik nie jest debilem i je?li b?dzie chcia? znale?? co? w handlu, to na pewno sobie poradzi.
 

Astobales

Advanced User
Joined
Nov 16, 2009
Messages
383
Reaction score
113
Odp: Dzia? handel

Ale nie jest to w ?aden spos?b realizowane.
Kasza na urlopie, a Overnage ma te? inne dzia?y pod swoj? opiek?. Mo?liwe ?e sam nie daje rady. Nie jestem od oceniania ich pracy, ale musz? przyzna? ?e idzie im dosy? s?abo.

Code:
?aden u?ytkownik nie jest debilem

Zawsze znajdzie si? jaki? imbecyl.
 
Last edited:

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Dzia? handel

Jest ju? punkt w regulaminie forum m?wi?cy o ograniczeniu od?wie?ania tematu, wi?c nie widz? powodu ?eby wyszczeg?lnia? go w regulaminie tego dzia?u. Je?li widzisz w jakim? temacie wi?cej ni? trzy od?wie?enia pod rz?d to wystarczy, ?e wy?lesz odpowiedni raport. A to jak moderator zareaguje to zale?y tylko od niego.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Dzia? handel

#up
Nie zale?y od niego tylko to jest jego obowi?zkiem by by? porz?dek w jego dziale, a jak nie potrafi tego zrobi? to nikt go nie zmusza czy? nie?
#topic
Powiem jedno Marcin24, masz racj? i to du?? w kwestii niedopilnowania tego punktu regulaminu przez moderator?w co powinno si? zmieni?. Tak?e zdziwi? mnie bardzo pewien fakt dodania punktu do regulaminu, bo na 100% kiedy ja bardzo dawno temu moderowa?em Handel tego nie by?o:

10. Forum Tibia.net.pl NIE bierze odpowiedzialno?ci za wszelkie oszustwa w dziale Handel.
Czyli mog? okrada? ludzi jak chc?? I co tenet ma mie? opini? forum, kt?re ma w dupie dobro u?ytkownik?w? Po to jest dzia? Handel by tam by? porz?dek i wszystko odbywa?o si? zgodnie z prawem, a takim punktem w regulaminie tylko wspierana jest kradzie?. Prosz? mi uwierzy?, ale oszustwa powinny by? t?pione, a osoba kt?ra ich si? dokonuje powinna by? banowana bez ?adnego "ale" za destruktywne zachowanie. Mam nadziej?, ?e administracja zrobi co? z tym, bo ten punkt regulaminu to tylko redukcja ilo?ci pracy, kt?rej nie powinno nigdy by?. :<
 

Skarottan

Advanced User
Joined
Jan 31, 2009
Messages
173
Reaction score
11
Odp: Dzia? handel

Jestem jak najbardziej za, my?l? ?e czas pomi?dzy od?wie?aniem powinien by? zwi?kszony z 24h np do 36. Tak jak wspomnia? Marcin nie ma a? tak wielu imbecyli i ka?dy znajdzie to co chce. Jest jeszcze przecie? opcja "szukaj". I tak jak napisa? Archimonde, tnp nie powinno "k?a?? lachy" na ten dzia? i za ka?de udowodnione oszustwo powinien by? ban. Pozdro
 

Ognisty

Magic System
Joined
Apr 5, 2008
Messages
417
Reaction score
181
Age
31
Odp: Dzia? handel

Jak wspomnia?o kilka os?b, jest punkt w regulaminie m?wi?cy o tym, ?e
Temat mo?emy od?wie?a? maksymalnie trzy razy pod swoim postem.
Zostanie on lekko zmieniony, aby u?ytkownik m?g? od?wie?y? sw?j temat maksymalnie 3 razy bez r??nicy, czy poprzedni post zosta? napisany przez autora czy te? przez kogo? innego.
S? jednak u?ytkownicy ?ami?cy regulamin, kt?rzy pozostaj? bezkarni lecz jest to wina moderatora, kt?ry opiekuje si? tym dzia?em. Je?li widzisz, ?e kto? ?amie kt?ry? z punkt?w regulaminu g??wnego lub poszczeg?lnych dzia??w, wci?nij magiczny przycisk
report.gif

Osobi?cie porozmawiam z moderatorami tego dzia?u o ich pracy, dzi?ki za powiadomienie nas o tym.

@Archi
10 punkt regulaminu jest ?le sprecyzowany. To nie jest tak, ?e kadra ma gdzie? dobro u?ytkownik?w. Je?li jaki? user zosta? oszukany, zawsze mo?e zg?osi? to moderatorowi dzia?u, kt?ry si? tym zajmie.

Zamykam temat.
 
Status
Not open for further replies.
Top