What's new

-Inne Gothic 2 pierwsza ods?ona, tylko dla POLAK?W!

Status
Not open for further replies.
Joined
Mar 28, 2010
Messages
42
Reaction score
1
Chcia?abym wam przedstawi? przysz?ego ots kt?ry b?dzie stworzony w wersji POLSKIEJ.
"TIBIA - GOTHIC TALE"
25tb2nq.jpg

Jak dot?d du?o ?mia?k?w pr?bowa?o stworzy? ots zwi?zany z gr? z serii "gothic", lecz ?aden nie powsta? w wspania?ej atmosferze przypominaj?cej niemieck? rpg.
Postanowi?am wi?c z przyjacielem stworzy? takie co?, powoli, powoli dajemy rade i wszystko idzie jak najlepszym krokiem.
W "Tibia-Gothic" zobaczymy du?o odzwierciedle? gry "Gothic".

W "Tibia-Gothic" motywem gry b?dzie niesienie pomocy bezimiennemu w rozpracowaniu z?a kt?re przyby?o z innych ?wiat?w.
Akcja rozpocznie si? w mie?cie Khorinis, a dok?adniej w wie?y maga Xardasa.

51ovae.jpg


Pocz?tek gry b?dzie dok?adnie przypomina? gre rpg (3D), dialogami, questami a tak?e postaciami czy te? ?wiatem rozbudowanym w grafice tibi.

2zrnllv.jpg

Tryb Handlu czy te? rozmowy b?dzie przypomina? dok?adny tryb z gry "Gothic".
56xaf.jpg

Potowry i czary? Ot?? tak czary b?d? zamienione w zwoje, no i oczywi?cie b?da stworzone runy tak jak w grze RPG, kt?re si? nie ko?cz? ale zabieraj? mane.
Potwory b?d? przypomina?y te z "Gothica", expem, lotem, a tak?e wygl?dem czy umiejscowieniem.

25gx7k5.jpg

Przedmioty, prace, wokacje czy te? motywy tak?e b?d? powi?zane z gr? "Gothic".
5nvqt0.jpg

G??wnym zaopatrzeniem expa b?d? questy np: Dostajemy od hildy 15 z?ociszy, dzi?ki kt?rym kupujemy patelnie i oddajemy j? patelnie, i za to mamy exp.
1x743.jpg


Tryby rzemios?a? Ot?? to takie prace jak my?liwy, czy mo?liwo?ci zostania alchemikiem b?d? tutaj! Czeka nas du?o roboty a was du?o cierpliwo?ci je?eli b?dzie sz?o tak jak do tej pory to wszystko b?dzie pi?knie i cudownie.

2mow6cw.jpg

Jest jeszcze du?o rzeczy kt?re zaciekawi? was ale nie b?d? przesadza?a bo nikt nie wie co z tego wyjdzie pytania mo?ecie kierowa? tutaj i oczywi?cie propozycje
Umiej?tno?ci b?d? nast?puj?ce - Si?a,Bro? Dwur?czna,Jednor?czna,Dystansowa planujemy zrobi? aby npc uczy?y tych technik lec jest to bardzo ci??ka praca a nie jeste?my ?e tak si? wyra?e zawodowcami aby tak daleko zachodzi?,
Client i opcje zostan? spolszczone i pododawane zostan? w?asne pliki SPR.
ZAPRASZAM DO WCHODZENIA NA NOWE FORUM I REJESTROWANIA SI? WSZYSTKO W SWOIM CZASIE
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA DOSTAWA NOWYCH SCREEN?W NA A TAK?E W OSTATNICH POSTACH
A to przyk?ad kt?ry chcieli?cie widzie? "Kula Ognia"
fm8ilh.jpg

fooh3n.jpg


WIECEJ SCREEN?W NA FORUm!
GOTHIC2TIBIA.FORA.PL
 

wojtex13

Advanced User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
213
Reaction score
8
Odp: Gothic 2 pierwsza ods?ona, tylko dla POLAK?W!

No no wygl?da na bardzo fajny projekt, mam tylko nadzieje ?e wypali! Poniewa? jestem fanem gry Ghotic. Powodzenia!
 

Rewizzu

Active User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
92
Reaction score
14
Odp: Gothic 2 pierwsza ods?ona, tylko dla POLAK?W!

Mapa Super
Questy Super
Klimat Super
Systemy Super
Og?lnie do?? orginalne pomys?y [Dzewo jab?kowe]

Ale gra niema narazie nic wspulnego z Gothic2 i poco ten polski jezyk :O a jak ma byc po polsku to poprawcie dialogi ^^

@Downy:
Mapa 6/10 ?To jak powinna wygladac mapa na 10/10 ?-.- jak dlamnie SUpEr
 
Last edited:

Sheena95

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
257
Reaction score
21
Odp: Gothic 2 pierwsza ods?ona, tylko dla POLAK?W!

Co ty chcesz zaprezentowa??
Oceniam:
Mapa - (My?l? ?e w?asna?) 6/10
Questy - 5/10
W?asne Grafiki - 0/10!
Gothic wydaje mi si? ?e ma inne grafiki ni? Tibia, a graj?c na takim OTS b?d? odczuwa? TYLKO 1/10 atmosfer? Gothica(questy) W og?le nie ma w?asnych grafik.
Popracujcie i mo?e wtedy si? uda?
 

Dragonballfan

Banned
Joined
May 28, 2010
Messages
81
Reaction score
4
Odp: Gothic 2 pierwsza ods?ona, tylko dla POLAK?W!

No w?a?nie Folgowsky ma racj? do tego dekla 2xup :/ ciekawe czy ty by? zrobi? chocia? 1/4 tego co oni... w?a?nie wida? jak gra?e? w Gothica... mapka 6/10 no chyba nie zrobisz takiej samej jak w Gothicu ??
Questy hmmm co tu powiedzie?, Proste jeste? debilem i tyle Questy jak wida? s? starannie wykonane... takie jak w Gothicu...
Next nie zadowolony klient ;[ id? co? zr?b ze sob? bo wkur***sz ludzi a nie... piszesz co s?dzisz zapewne ?? to dawaj zr?b jaki? server my si? z niego po ?miejemy, po krytykujemy.

Co do Projektu...
Na pewno zagram, podoba mi si? po??czenie super gry Gothic z Tibi? :]
Nie no super hmm po ss 2/3/4 poznaj? te miejsca :] zw?aszcza ss4 :] ale tak jako? mi si? wydaje ?e tam nie by?o golem?w, chocia? w Gothic ll :] bo w Gothic ll to by?o na Po?udnie od 1 Miasta ;] ale czekam :] zapowiada si? bardzo dobrze.
 
Last edited:

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
30
Odp: Gothic 2 pierwsza ods?ona, tylko dla POLAK?W!

no..no.. fajnie to wygl?da widz? ze nowa grafika "m?odego wilka" :)
Gratuluje pomys?u i ?ycz? zapa?u do pracy bo na pewno si? przyda.
Czekam z niecierpliwo?ci? na ten ots:)
 

Grey Fox

Active User
Joined
May 31, 2010
Messages
127
Reaction score
2
Odp: Gothic 2 pierwsza ods?ona, tylko dla POLAK?W!

OTS sie fajnie zapowiada :lol:, npc z gothic 2 s? miasta itd. s? klimat Gothica jest.
Nie s?uchaj tych idiot?w co m?wi? ?e to jest g?upie i ?e nie wypali, niech pr?buj? sami odwzorowa? cho? by mape z gothic 2.:):):):)
Gdyby? chcia? to pomoge przy mapach (znam si? troche na tym a poza tym jestem fanem gothic :) )
Mam pytanie czy b?dzie na otsie Jarkendar i G?rnicza dolina?
Jak tak to super :D:D:D:D:D:D:D:D
 
Last edited:

Isabell

User
Joined
Jul 17, 2008
Messages
40
Reaction score
0
Odp: Gothic 2 pierwsza ods?ona, tylko dla POLAK?W!

Oooo pomysl nie z tej ziemi haha pieknie oby wypalil bo takiego czegos jeszcze nigdy nie widzialem :> tylko zeby nie bylo za duzo czekania :< bo nie cierpie tego ;p Zycze szcescia w tworzeniu otsa ;]
 

Dumpfires

Active User
Joined
Feb 6, 2010
Messages
59
Reaction score
2
Odp: Gothic 2 pierwsza ods?ona, tylko dla POLAK?W!

Super mapka! R?wnie? z niecierpliwo?ci? b?d? czeka? na ten OTS! Podaj jakie b?d? profesje. Domy?lam si?, ?e jakie? podstawowe z G2 ale mo?na b?dzie s?u?y? po stronie z?a czy tylko trzeba b?dzie pomaga? beziemu? No i jak zrobicie z tymi AKTAMI?

Pozdrawiam Dumpfires!
 

Czeski Strzelayek

Advanced User
Joined
Jan 17, 2010
Messages
242
Reaction score
12
Odp: Gothic 2 pierwsza ods?ona, tylko dla POLAK?W!

jakie beda profesje i czy beda w?asne tereny nie tylko z z G2? ch?tnie zagram czekam na odpowiedz i oczywi?cie na OTSa :D
s?dze ?e ots wypali i macie bardzo bardzo orginalne pomys?y i dobrego grafika (TAM GDZIE RZEPY musimy zebra? jest w?asny item (GORA) takie zciete drzewo)
 

Grey Fox

Active User
Joined
May 31, 2010
Messages
127
Reaction score
2
Odp: Gothic 2 pierwsza ods?ona, tylko dla POLAK?W!

Przyda?o by si? wi?cej scren?w :)
Mam nadzieje ?e nie trzeba b?dzie czeka? w niesko?czono?? :>
w ka?dym razie to super pomys? :)
i tak dla informacji rzepy s? na 2 screnie w prawym dolnym rogu ;)
 
Last edited:
Joined
Mar 28, 2010
Messages
42
Reaction score
1
Odp: Gothic 2 pierwsza ods?ona, tylko dla POLAK?W!

Drodzy u?ytkownicy w kwestii profesji wypowiem si? tak "Zrobi? wszystko aby by?o ich tak jak w komplecie gry", na pocz?tku b?dziemy bez wokacji oczywi?cie b?dziemy mogli zosta? lud?mi z frakcji kt?re widzimy w grze. Tak dana wokacja b?dzie mia?a odpowiednie storage i zrobimy tak ?e npc b?d? prowadzi?y dialogi potwierdzenia czy te? nieufno?ci CZYLI Je?eli nale?ymy do danej grupy robotniczej czy te? ochotniczej to stra?nik lub inna powszechna osoba z danego klanu przepusci ci? do g?rnego miasta czy te? teren?w frakcji, Je?eli chodzi o spr itd... Spr to jest daleka przysz?o?? ale mog? obieca? ?e nowe rzeczy zwi?zane z wizualizacj? zostan? wprowadzone.
Jasne... G??wne misje zostan? odmienione ale Jakendar czy te? Dolnicza Dolina zostan? wprowadzone, poniewa? to jedno z g??wnych miejsc w kt?rych dzieje si? kupa akcji. Oczywi?cie zostaniemy wys?ani w ?wiat Gothica aby pomuc Bezimiennego dla kt?rego zreszt? wykonamy du?o ciekawych rzeczy, a tak?e b?dziemy mogli znale?? ciekawe przedmioty w miejscach przypominaj?cych RPG-Gothic np: Za lasem otaczaj?cym Wie?e Xardasa znajdziemy gr?b gdzie jest pochowany "LOTAR 721-7co?tam". Dzi?ki spisom b?dziemy mogli poznawa? wiele ciekawo?ci a tak?e informacji o zadaniach "Quest Logi" zostan? dodane, oczywi?cie ju? s? dodane ale je?eli macie jeszcze jakie? pytania to PYTA?!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A co do Kamiennego Golema to zostal postawiony przez posta? maj?c? administracyjne uprawnienia "GM"

:A tak ps co do tego ?e mamy dobrych grafik?w to nie jest prawda ;// ee Ja wszystko robie sama :> bo ch?opak nie ma czasu:p
--
Dostawa nowych scren?w przyb?dzie :)
 
Last edited:

Grey Fox

Active User
Joined
May 31, 2010
Messages
127
Reaction score
2
Odp: Gothic 2 pierwsza ods?ona, tylko dla POLAK?W!

Mam jeszcze pytania czy serwer b?dzie mia? swoj? stron? internetow??
i czy mapa jest ju? sko?czona?
i czy jest miejsce dla mapera szukaj?cego pracy?

Ps. Daj wi?cej zdj?? ;)
 
Last edited:
Joined
Mar 28, 2010
Messages
42
Reaction score
1
Odp: Gothic 2 pierwsza ods?ona, tylko dla POLAK?W!

Nie jest sko?czona, ale jak ma sie zapa? to zrobi si? to szybko i byle jak ja odpalam gre i nakr?cam kamerk? rzecz kt?r? b?d? budowa?a tak je?eli chcecie to za???cie forum bo ja nie mam do tego czasu, je?eli chodzi o Acc Marker to b?dzie, a dobry maper zawsze jest potrzebny :)
 

Grey Fox

Active User
Joined
May 31, 2010
Messages
127
Reaction score
2
Odp: Gothic 2 pierwsza ods?ona, tylko dla POLAK?W!

Dzi?ki za odpowiedzi, ale jak my?lisz kiedy serwer wystartuje ?
A jeszcze odno?nie magi czy czary b?d? takie jak w tibi czy w gothic 2 np.
kula ognia, ?wiat?o,deszcz ognia itd...

A i daj wi?cej screm?w bo jest tylko kilka :(
Ciesze si? ?e ots nie b?dzie ma hamachi. :D
 
Last edited:

mateusz2277

Advanced User
Joined
Feb 21, 2010
Messages
402
Reaction score
22
Odp: Gothic 2 pierwsza ods?ona, tylko dla POLAK?W!

ja pie***le zajefajne normalnie 2 GRIM osobi?cie lubie gothica przeszedlem all cz??ci I najemnikiem II magiem a III nie doko?czy?em ale tutaj napewno wbije tibia z gothiciem to moze byc ciekawe.
 

Blashix

User
Joined
Oct 16, 2009
Messages
35
Reaction score
3
Odp: Gothic 2 pierwsza ods?ona, tylko dla POLAK?W!

Widz? ?e m?j dwu letni projekt chyba jednak na start b?dzie mia? jako tak? konkurencje. btw. w wersji Polskiej? A gdzie s? polskie ogonki? :p

Mimo i? planujecie w niewielkiej cz??ci zrobi? to co robi ju? d?ugo pewna ekipa... ?ycz? powodzenia! ;)
 

tolwin

User
Joined
Oct 4, 2008
Messages
39
Reaction score
3
Odp: Gothic 2 pierwsza ods?ona, tylko dla POLAK?W!

je?eli b?dzie taki jak na screenach to spoko i na pewno wbije bo lubi? takie otsy co s? na podstawie innej gry czy bajki / anime

czekam na screeny :*
 
Status
Not open for further replies.
Top