What's new

?mieszne sytuacje ze szko?y

Dracholich

New User
Joined
Nov 17, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

1.U mnie jednego ziomka nie bylo nauczycielka na reli obecno?? sprawdza czyta jego nazwisko, a inny koles za niego "jestem" nauczycielka patrzy ze wszyscy s? za 10 minut na lekcje wchodzi ten koles.
2. Terz na reli ale, ale nie ta sama lekcja kolega otworzyl drzwi bo siedzimy obok jebne*y o sciane nauczycielka sie patrzy kumpel m?wi siostro, przeciog jest!!" a siostra mu na to " jak cie zaraz przeciogne po czu?ym punkcie to bendziesz mial!!!!" xD:)
 

Dother

Advanced User
Joined
Dec 12, 2009
Messages
416
Reaction score
32
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Przy sklepiku szkolnym pewien kumpel z 1-3 za?o?y? kominiarke wzi?? pistolet na strza?ki i wbieg? do sklepiku krzycz?c:
-To napad dawaj jedzenie !
Sklepikarka natychmiast wezwa?a dyrektora
Po wyj?ciu z gabinetu zapyta?em si? po co to zrobi?,a on powiedzia?
-By?em g?odny
A sk?d ten pistolet i kominiarka ju? mi nie powiedzia? ;p
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Pani wicedyrektor wzi??a mnie dzi? na dywanik i na pocz?tku paln??a m?wk? o tym, ?e kiedy wspominaj? o klasie IIIe to ci?gle s?yszy moje nazwisko i ma ju? do?? problem?w ze mn?, po czym co pi?tek kaza?a mi si? meldowa? w swoim gabinecie i recytowa? wyuczon? formu?k?: "przez ca?y tydzie? pilnie ucz?szcza?am na zaj?cia szkolne". :333 Bior?c pod uwag? m?j wiek, to po wszystkim ma?o nie wybuchn??am ?miechem. Czytaj?c mi?dzy wierszami odnios?am wra?enie, jakby chcia?a mi powiedzie? "zalicz, co masz zaliczy?, zdaj matur? i wyno? si? z mojej szko?y". Ach, mi?d na me serce!

Powodzenia. ;D//Miki
 
Last edited by a moderator:

jamniczekk

New User
Joined
Nov 17, 2008
Messages
2
Reaction score
0
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

hahaha kilka lat temu siedz? na fizyce i kumpel mnie klepa? ca?y czas i mowie mu jaszcze raz a ci pierdoln? ... 2 min przerwy ... zajeba? mnie ja furia wsta?em wywali?em go z krzes?a i zaczynam go bi? a nauczycielka do mnie Mateusz !! bo pobrudzisz pod?og? ... a zaraz 2 kumpel pani nie zareaguje a ona hmmm nie bo przeszkadza? wsta?a i zacz??a patrze? si? w okno xD

2 tak? sytuacje mia?em an historii 2 lata temu kumple wsta? i sprzeda? mi li?cia ja mu odda?em i tam my si? t?ukli i nagle kto? nas chybi? za w?osy a my na ca?y ryj WYPIERDALAJ
i odruchowo zajeba?em go?ciowi a on do mnie Spotkamy si? po lekcji i nie przyszed? :( ...xD

3 Kumpel siedzi na lekcji i nagle dzwoni telefon sala cicho a ten i co kutafony nie mogli?cie si? drze? zacz?? ? a babka w szoku xD ...

4 Siedzimy an schodach nagle taki but leci kolesiowi spad? z nogi wpada w ryj takiemu kozakowi z szk0o?y dopad? go i mu zatka? tym butem ryj xD

5 Stoi nauczyciel wf i szarpie takiego kumpla i 2 najwi?kszy z szko?y ch?op zostaw go .. nauczyciel bo co bo ci przypierdol? no to cho? do kantorka ok no i poszli tam taka ekipa pod hal? z 50 os?b napierdala w drzwi i si? drze wychod? kurwo i p??niej si? okaza?o ?e ten kole? od wf Wymi?k? xD


6 Stoimy przed szko?? a tam wybiega panna zap?akana ca?a no masakra jak ona wygl?da?a a za ni? taki ch?op z 3 Gim wypada i drze si? do niej ejjj jeszcze nie sko?czy?em hahaha xD (Zapina? rozporek przy wybieganiu ze szko?y xD ;););)
 

danielos54

Senior User
Joined
Jan 7, 2009
Messages
555
Reaction score
44
Age
29
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Pewnego dnia siedzimy z kumplami w ?awkach, dw?ch z przodu, dw?ch z ty?u i takie co?:
Ja : Picka, masz co? fajnego ?
Picka : Czekej poszukam
pare chwil p??niej
Picka : Badej, mam ka co? jebni?tego
Ja : Daj mi to
Picka : Po co
Ja : No daj zobaczysz
Dosta?em tego jak on to powiedzia?, ka co? jebni?tego :D i gadam, to sie przygotujcie, JEB tem ciulstwem w tablice, nauczycielka wstaje i m?wi do mnie, hah wiedzia?am ?e to ty, wsta? !
Ja wstaj? i m?wi?, ja pierdole <ale tak po cichu> a Picka na g?os TO ID? KURWA PIERDOL, NA CO CZEKASZ ?!
Klasa : Brecht
Nauczycielka : WTF ?! <taki zong :D>
 

Maskurator

Active User
Joined
Dec 9, 2009
Messages
59
Reaction score
2
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Do szkolnego sklepiku przyjecha?y czekoladowe kulki, kt?rch by?o z 300 w takim du?ym kartonie, sprzedawca poszed? po dziewczyny pracuj?ce wtedy w sklepiku, ?eby mu otworzy?y i pouk?ada?y towar, i wtedy zacze?o si? to .
Jaki? kole? podszed? do mnie i kolegi i nasz popchno?, zaczeli?my go goni?.
On si? ?mieje i odwraca, my go gonimy, przyspiesza odwraca znowu g?owe i wpada na te kulki, wszystkie posypa?y si? po schodach, w szkole na ?cianach i schodach by?o full czekolady, a my z koleg? w?miech :d
Kiedy? nauczycielka latem by?a w sp?dnicy w szkole, z 60 lat ju? mia?a, pisa?a na tablicy, spad?a jej g?bka i sie nachyli?a, i zobaczyli?my, ?e mia?a czerwone stringi ..
Taki jeden kolega z dawnej klasy ,,zarywa?'' do kole?anek, mia? spodnie dresowe, i wtedy z koleg? podeszli?my do niego, zdjeli?my mu spodnie i przez przypadek te? gacie ... Obciach by? dla niego wielki, zrobi? si? czerwony ze wstdu :D
Wtedy to by?a kupa ?miechu :D
Pozdrawiam Maskurator.
 

Kamo798

User
Joined
Sep 25, 2009
Messages
28
Reaction score
1
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

U Nas Lepiej Jacy? Kolesie Takiemu ch?opakowi z szafki wzi?li ciuchy i wsadzili inne dal cieci 4 latk?w musia? je ubra? i jak wyszed? ka?dy si? z niego brecha? mia? majtki takie ma?y ze po paru minutach mu si? rozerwa?y xD a do tego wywali? si? i waln?? nauczycielce w plecy z pie?ci nie chc?cy a nauczycielka wpad?a do w?zka i pojecha?a na schody
 
Last edited by a moderator:

Davidosss

User
Joined
Feb 8, 2010
Messages
14
Reaction score
0
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Pewnego razu w tak 3 gim Jak wracali?my ze szko?y jeden z kumpli udawa?, ?e uszczypnie Nauczycielk? w dup? :DD tak rek? przy dupie 20 cm tak rusza? i nagle ze szkoly wybieg? jaki? ziom i bieg? tak szybko ze popcha? kumpla ktory udawa? ze uszczypnie i wtedy faktycznie uszczypn?? nauczycielk? :p
 

ferbeq

User
Joined
Feb 9, 2010
Messages
27
Reaction score
0
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

u mnie beka byla jak nauczyciel od niemieckiego bierze kogos do odpowiedzi i tamten sie pomylil i mowi ze sie przejezyczyl a facet do niego ze przejezyczenie jest jak jezyk sie z cipy na dupe przesunie
 

Lord Jim

Active User
Joined
Jun 7, 2009
Messages
81
Reaction score
2
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Ja te? co? mia?em. To by?o w 2 gim. Pani na polaku kaza?a napisa? komu? temat na tablicy. Jak zawsze ch?tnych by?o tak du?o, ?e a? nikt. Babka wybra?a pierwsz? lepsz? dziewczyn?. By?a troch? przy ko?ci i mia?a ksywk? Ros?? (ta dziewczyna). Wi?c ona idzie do tablicy a u nas pierwsza ?awka to jakie? 10 cm do tablicy i ona si? tam przepycza i nagle si? jej spodnie rozdar?y i to na dupie. Wyobra?acie sobie co si? dzia?o w klasie?
 

domens

User
Joined
Jan 13, 2010
Messages
28
Reaction score
0
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Abo u mnie w klasie by? taki idiota kt?ry nie zda? w klasie 6 podstaw?wki i 2 razy w 1 gim i na wigilie klasowom ka?dy przyni?s? jakie? pierniczki i on siedzia? obok mnie i pani wychowawczyni si? mnie pyta Mateusz co ty przynios?e? i ja przynios?em sok i ciastka takie z lukrem nie pierniki a potem Tomek a co ty przynios?e? i brzd?nka co? w jego plecaku i wycionga i 2 razy wodke sobieski po 0,5 litra s?ojk og?rk?w kiszonych na przygryzke wiecie jak si? to zakoniczy?o ??
pani wychowawczyni z?dla?a i obudzi?a si? w rozwalonej sali a co jaka klasa nie zrobi?a by demolki jak pani niema :D ale potem by?o jeszcze lepiej karzdy musia? siedzieci zakare w szkole przez ferie ?wi?teczne posiedzielisimy tam 2 dni bo potem dyrektor nie dawa? se z m?skom 27 osobowom klasom da? rady i powiedzia? [Siper.. wy ma?e gnojki rozprawimy to po ?wientach] po ?wietach mia?em pica bo zostawa?em jeszcze 3 dni u cioci 200 km od Mojego miasta uhh..


2 historia powiesilisimy kujona na tablicy korkowej jak nauczycielka wyszk?a do ?azienki
wzio?em go za fraki stano?em na st?? i Marek zaczok przybijaci go pineskami za mundurek mamy fajne mundurki takie koszule fajnie sie kujon?w na nich wiesza
i potem wszed? nauczyciel tak si?wsciek? :curse::curse: ?e wezwa? pa?y naszych rodzic?w i dyrcia [kt?ry nie przyszed? ] a potem z wsiciek?osici zapomnia? ?e Konrad tam jeszcze wisi :D:D:D i by? przejeb zostalisi my zawieszeni
 

bazant12

Active User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
108
Reaction score
4
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Moje jest troch? d?ugie.Na ka?dej lekcji Matmy robi? z kumplem przebieg lekcji w zeszycie.No to zaczyna od 10 marca 2010r.No to zaczynamy.Przedstawie postaci:
Ba?ant:Ja,Szatko?:piotrek (m?j kumpel)Kachna:Kasia,Pani:Facetka,Si?demka:Andrzej,Okapi:Haor <-Klasowy przymu?. No to zaczynamy na powa?nie:

Kachna:Czemu tylko si?demka si? przesiad?a ??
Pani:Bo mi si? tak podoba?o!
Kachna: A czemu Ba?ant si? nie przesiad???
Pani:Wole go mie? na oku!
Si?demka:NIEEE ;(
Ba?ant:Tak kur**
Wszyscy z klasy: Ba?ant! Ostro?nie,to matma a nie religia!
Ba?ant:Sry ale nie mog?em si? powstrzyma? :)
Pani: -1/2,-4,-5/2
Szatko?:Ale kolo ma d?ugi
Ba?ant:No troch? !
Okapi:patrz na si?demk?!
Si?demka:Co ja ?? Ma?o by?o ci wczoraj?
Ba?ant:pierd*** si? i sied? cicho skurwys****
Kachna:To do mnie?
Ba?ant:Nie ;) Do si?demki


To tylko jedna z wielu historii,og?lnie mam ich 3 pe?ne zeszyty kt?re maj? po 90 kartek.

Pozdrawiam
 

Piotrek155

Active User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
55
Reaction score
0
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Moja historia to taka ze w szkole na przerwie nie mieli?my co robic no i ja sobie tak my?l? co by tu tak zrobic bo nuda itp... Obok mnie byl przycisk z szybko na Alarm po?arowy wiec za ?artowa?em do kolegi jak jestes taki mocny to wci?nij to i pokaza?em palcem co a ona udezyl w moja r?k? i wcisnolem to ... nagle zacz?li?my biega? po szkole bo z dygani byli?my ale i tak co 15m sa te same przyciski ... a alarm jaki g?o?ny byl nagle cala szkol? zacz??a sie zbierac przed sql jakies 600 ludzi  duza szko?a i m?j kupel z dygany wiedzal ze sa kamery i sie wydal idiota  i mnie tez i co tam zawieszony bylem na 1 dzien i 3 dni izolatk? ktora i tak spedzilem na moim PSP 
 

Shogun Nakago

Active User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
140
Reaction score
5
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Nie mam dobrego poczucia humoru, ale sie postaram:

1. Rozmawiam z nauczycielka od anglika, poniedzialem:
-M?j poziom wiedzy wykracza po za material i chce szostke, bo ide do ogolniaka.
-OK, to masz szesc
Potem rozmawiam z kolezank?:
-Powiedzia?em jej, ?e 'M?j poziom wiedzy wykracza po za material i chce szostke, bo ide do ogolniaka.'
-Ja jej to ci?gle m?wie i nic.

2. Gosciowa od matmy do mnie:
-A gdzie Twoi rodzice pracuj??
a ja do niej:
-A co pani? to obchodzi?
[dodam, ?e na koniec mia?em 5]
 

imczarny

Advanced User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
321
Reaction score
10
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

No to na polskim gadamy, a pani nagle krzykiem:
B?d? zaraz wali? pa?y od g?ry do do?u!

Albo dziewczyna kopn??a mnie w narz?d p?ciowy, a pani od matmy:
O bo?e... Wsp??czuje Ci, mo?e wymasowa??
 

Cykotion

Active User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
50
Reaction score
3
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

a teraz moja ?mieszna Sytuacja :D

Czekaj?c na dzwonek na lekcj?, mia?em w r?ku nap?j, i do ka?dego podchodzi?em m?wi?c ( ciach ), i zatykaj?c korek niby oblewaj?c t? osob?, a ona si? wystrasza?a.

Idzie Profesor od Historii.
podchodz? do niego i m?wi? " ciach " i zapomnia?em zatka? korka od napoju, i calutki nap?j wyla? si? na profesora ( UPS ) , co si? potem dzia?o nie chc? pisa? :p
Bo to Straszne :eek: .
 

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

Pozwol? sobie napisa? jeszcze jedn? sytuacj?.

By?o to w technikum z internatem (jeden rok w internacie si? by?o) i dorobili?my sobie kluczyk do sk?adowni pierzyn etc. Pewnego dnia wbili?my si? do tej sk?adowni i porozcinali?my wszystkie ko?dry oraz poduszki. Wszystkie pi?ra, kt?re wyci?gn?li?my nie mie?ci?y si? w sk?adziku i musieli?my odsypa? troch? na hol, po kr?tkim namy?le stwierdzili?my, ?e wysypiemy wszystko.

Nasz szkolny hol wygl?da? jak chodnik z metrem ?niegowego puchu usypanego w kilkana?cie minut... Od razu wszyscy przybiegli si? bawi? i rzuca?.

Zabawne w tym jest to, ?e p??niej p?? roku nie spali?my za kar? pod ko?drami, a tylko kocami, a koledzy musieli zszywa? po?ciele + wk?ada? do nich pierze.

Og?lnie postanowi?am wi?cej tego nie robi?.
 

grego

User
Joined
Mar 14, 2009
Messages
19
Reaction score
0
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

hah kumpel mnie wkurza? od rana w dodatku mnie ugryz?... gdy rzuci? mi si? na plecy zrzuci?em go i przeci?gn??em go po schodach z 2 pi?tra do piwnicy... potem p?? godziny pisa?em u vice-dyry : NIE B?DE RZUCA? KOLEG? PO SCHODACH
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

1. U mnie w szkole (zesp?? szk??, ja chodz? do zawy mechanicznej) jest Chopper, na kt?rym 2 i 3 klasy ucz? si? je?dzi? przed prawem jazdy na motor. Akurat m?j kumpel je?dzi? (nauczyciele zwykle daj? im motor i id? za?atwia? swoje sprawy), wi?c stwierdzili?my, ?e pojedziemy do sklepu po jakie? picie. Ofc k??tnia kto prowadzi. Wysz?o na to, ?e on tam, ja z powrotem. No to pojechali?my, kupili?my i wracamy. Ja prowadz?, zajechali?my na teren szko?y, a tam stoi nauczyciel i nam grozi palcem. o_O Podjechali?my i oczywi?cie 'Kto Wam pozwoli? wyje?d?a? maszyn? poza teren szko?y?! I dlaczego Ty jedziesz? Masz uprawnienia? Co?! Wysiadka!'. Sko?czy?o si? na wizycie u dyrektora i s?uchaniu jego tyrady 'dlaczego nie wolno bez pytania je?dzi? motorem'.

2. Siedzimy w klasie na geografii, wszyscy gadaj?, w ko?cu baba si? wkurwi?a i wywali?a 4 osoby. Stwierdzili?my, ?e bez nich s? nudy w klasie i r?wnie? wyszli?my. Zosta? tylko jeden ba?wan, kt?ry li?e dupy ka?demu nauczycielowi. Najlepsze jest to, ?e po drodze spotkali?my vice dyrektork?, a ona do nas 'jak idziecie na wagary to nie palcie na terenie szko?y, bo jak Was dyrektor z?apie to znowu b?dziecie rowy kopa?'. ; o
 

aerd3

Advanced User
Joined
Apr 9, 2010
Messages
280
Reaction score
15
Odp: ?mieszne sytuacje ze szko?y

1. U mnie w szkole rzucali?my torebkami foliowymi nape?nionymi wod?,
jeden z koleg?w rzuci? przez okno tak? torebk? i trafi?a nauczycielk?.
Na szcz??cie nie kapn??a si?, ?e to my. Uff...
2.Na placu szkolnym kolega z klasy po?lizgn?? si? i rypn?? twarz? w psie g?wno.
Przez 3 dni jak tylko si? na niego spojrza?em ledwie powstrzymywa?em si? ze ?miechu. Do dzi? go nazywaj? g?wnojadem
 
Last edited:
Top