What's new

-Tibia 8.57 Nippon Open Tibia Server

Status
Not open for further replies.

Shogun Nakago

Active User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
140
Reaction score
5
Witam!
1. Opis.
Chcia?bym Wam przedstawi? OTS, by? mo?e uznacie, ?e to kolejny noob ots, by? mo?e zagracie. Ja mog? Wam zaoferowa? OTS stale updatowany w razie updat?w Tibijskich. Jest on dosy? ?atwy, gdy? s? Teleporty na expowiska, a osobno na Questy. Depo jest wystarczaj?ce jak na pocz?tek, ma dwa pi?tra. Trainery zrobi?em na 7 pi?ter, gdy? zawsze mo?e by? a? tyle graczy. Domk?w puki co jest wystarczaj?ca ilo?? jak na pocz?tek.
Quest?w s? trzy rodzaje:
1) na bronie dla wojownik?w i dystansowc?w,
2) na r??d?ki,
3) na cz??ci ekwipunku i inne.

2. Profesje.
Nie s? one szczeg?lnie zmienione. Zmienione s? ich nazwy, a mianowicie:
Rycerz zosta? zmieniony na Samuraja
Paladyn na Ninje
Druid na Szamana
Czarodziej na Czarnoksi??nika

Na Acc Makerze w nawiasach s? podane profesje tibijskie, aby nikt sie nie zgubi?.
Jedyn? zmian? w czarach profesji jest usuni?cie czar?w 'exori san', 'exevo mas san' itp, a zast?pienie ich czarami dla ninjy 'exori mort', exevo masd mort'. Obra?enia od ?mierci, ale wysoko?? obra?e? si? nie zmieni?a.
3. Statystyki.
Start OTSa: Wtorek, godzina 10.00
Nazwa: Nippon OTS
Exp: 100x, ale jeszcze si? zastanawiam
Skills: 60x
Mlvl: 40x
Strona: nippon.no-ip.pl
Forum: Na stronie, edytowane
Online: od 8, 9 lub 10 do ko?o 16-20, jeszcze niewiem jak to b?dzie wygl?da?, ale napewno 8 godzin dziennie to minimum
Odrazu m?wi?, ?e nie mam dedyka, ale za to nie ma sms shopa i nic nie mo?e by? na OTS lepsze od ciezkiej pracy.
Max Graczy: ok.100, przy tylu mo?e nie by? jeszcze lag?w
Pacc: Acc Maker daje darmowy na 30 dni, potem mo?na dokupywa? za pomoc? komendy !pacc za 7k/7dni
Mapa: W?asna, FUN, Stale updatowana
Silnik: 8,54 do 8.57, z updatami mo?e by? zmieniony
Typ Servera: Na pocz?tku Pvp od 120 lvla, ale zostaje stale zmieniany w zaleznosci od zapotrzebowa? graczy
Przybli?ona data startu OTS: Wtorek, 10:00
Sk?ad Ekipy OTS:
Emperor Kazimiro - God
Minister Alkochochlik - Customer Support
Czyli to oznacza, ?e ch?tnie przyjmuj? GM?w, Tutor?w, Senior Tutor?w, a mo?e i C.S. Ale to ju? ja podczas gry znajd? takiego 'Asa'.
4. Ko?czy czy nie
No pewnie ka?dy by o to spyta?.
Amunicja - nie konczy sie
Bronie dystansowe [spear, throwing star itd] - tylko spear sie nie konczy
Runy - ko?cz? si?
5. Screeny
A teraz co? mi?ego dla oka, screenshots:

Boisko do nogi, na serwerze s? tak?e inne gry.

Questy na bronie dla samuraj?w i ninja

Domki pod Depo

Mo?na te? si? broni? przed obl??eniem miasta

Pa?ac Cesarza

Teleporty na Questy normalne [tibijskie] i par? dodatkowych

Domki w Mie?cie. Niekt?re maj? ogr?dki...

Depot, pod nim domki, w nim - teleport do temple i do sklep?w

Questy na r??d?ki dla szaman?w [druid?w] i czarnoksi??nik?w [czarodziej?w]

?wi?tynia OTS
Zapraszam do komentowania
 

Kate Sayuki

Seikō sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: Nippon Open Tibia Server

?wietnie si? zapowiada. ?adnie zrobili?cie te japo?skie wi?nie. ?adne domki i lokacje, troch? nie wysz?o wam boisko, by?oby lepiej, gdyby te linie by?y bia?e, ale i tak jest ok. Zagram w 90%. Jeszcze pytanie - wymagany jest Hamachi czy tylko IP Changer?
 

Shogun Nakago

Active User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
140
Reaction score
5
Odp: Nippon Open Tibia Server

?wietnie si? zapowiada. ?adnie zrobili?cie te japo?skie wi?nie. ?adne domki i lokacje, troch? nie wysz?o wam boisko, by?oby lepiej, gdyby te linie by?y bia?e, ale i tak jest ok. Zagram w 90%. Jeszcze pytanie - wymagany jest Hamachi czy tylko IP Changer?

Uff... Przygotowa?em si? na najgorsze recenzje.

Mo?e zanim si? rozpisz?, powiem, ?e wystarczy IP Changer. Potem pewnie zapomn?...

Boisko nie robi?em mo?e tak na odpa?, bardziej si? skupia?em na mie?cie, ale i boisko poprawie, tylko mam nadzieje, ?e b?d? gracze, ja pomog? zawsze i mam pomocnika.

Szukam Tutor?w [na otsie nazwa brzmi 'Representative' a nie Tutor] i na tutora z pocz?tku b?d? bra? aktywnych graczy, ale nigdy nie wezm? na GMa kogo? nieodpowiedzialnego. B?d? dobrze sprawdza? ka?dego Tutora i gracza. Nie mo?e chaosu przez jakie? niedopatrzenie by?.

Tylko jeszcze nie wiem jaki EXP ustawi?. Tu musi by? ?atwo z pocz?tku, ale ?eby nie by?o samych 500+. Pokombinuje ze stages.xml, ale to jeszcze niepewne.

edit: Doda?em pkt 4 o ko?cu i nie ko?cu.




edit: Kate Sayuki, m?wisz 'Wam', '-li?cie'. Teraz chc? poinformowa?, i? tylko ja robi?em tego OTSa, a pomocnik tylko czasami mi pomaga...
 
Last edited:

luksonik

Advanced User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
273
Reaction score
21
Odp: Nippon Open Tibia Server

Server fajnie si? zapowiada ale mam 1 z?? wiadomo??... 8 godzin to troch? za ma?o dla graczy dobrze by by?o aby? zostawia? server przypu??my do godziny 22 - 24 poniewa? no-liferzy b?d? chcieli si? wykaza? i b?d? zamula? :D. Pomys? super, wykonanie te? niez?e

Ocena 8.9/10.0
 

Veker

New User
Joined
May 9, 2010
Messages
4
Reaction score
6
Age
28
Odp: Nippon Open Tibia Server

Mapa ?adna, dobrze odwzorowa?e? Japo?skie Klimaty, lecz na mapie zobaczy?em jednego buga, mianowicie tam przy questach na r??d?ki dla mag?w/druid?w je?eli ?le potwory si? ustawia to nie b?d? mogli oni wej?? do ?rodka :) To na razie tyle co wypatrzy?em z tych ss'?w.

Pozdrawiam Veker.
 

draxoth

Active User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
72
Reaction score
2
Odp: Nippon Open Tibia Server

Pomijajac fakt, ze depo to 1 wielki trap o.0
 

Shogun Nakago

Active User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
140
Reaction score
5
Odp: Nippon Open Tibia Server

Mapa ?adna, dobrze odwzorowa?e? Japo?skie Klimaty, lecz na mapie zobaczy?em jednego buga, mianowicie tam przy questach na r??d?ki dla mag?w/druid?w je?eli ?le potwory si? ustawia to nie b?d? mogli oni wej?? do ?rodka.
Rozwi?za?em to my?leniem a mianowicie: Je?eli gracz jest w pobli?u, wszystkie potwory si? ruszaj? [a tak bez powodu, to jest wszedzie, nawet jak daleko jest gracz]. A jak si? ruszaj?, to szybko zmieniaj? swoje pozycje i gracz po chwili ma wolne miejsce.
Pomijajac fakt, ze depo to 1 wielki trap o.0
Nie rozumiem Ci?.. Zawsz? mog? naprawi?, ale rozwi? ten problem...


W tej chwili sko?czy?em Annihilator Room i Robie Pits of Inferno.
 

Shadow Of Death

Active User
Joined
May 2, 2010
Messages
50
Reaction score
1
Odp: Nippon Open Tibia Server

?adna mapa wida? sporo pracy w?o?one w projekt,dobrze odwzorowane japo?skie klimaty..Nie podoba mi sie ?e ots trwa do 16-20 mo?e lepiej w??czy? go od 10-12 do 21-23??A i proponuje exp stages:
1-50 200x
50-80 130x
81-110 60x
111-150 30x
151-181 15x
182-200 8x
201+ 3x
 

Shogun Nakago

Active User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
140
Reaction score
5
Odp: Nippon Open Tibia Server

?adna mapa wida? sporo pracy w?o?one w projekt,dobrze odwzorowane japo?skie klimaty..Nie podoba mi sie ?e ots trwa do 16-20 mo?e lepiej w??czy? go od 10-12 do 21-23??A i proponuje exp stages:
1-50 200x
50-80 130x
81-110 60x
111-150 30x
151-181 15x
182-200 8x
201+ 3x
w?a?nie dzia?a w takich godzinach:
8-16
9-17
10-18
I mo?e troch? wi?cej czasu jak mi si? uda. W Sobot?:
9-14, a w niedziele to r??nie.

A nad stages pomy?l?
 

Bezimienny741

Advanced User
Joined
Jul 22, 2009
Messages
172
Reaction score
9
Age
26
Odp: Nippon Open Tibia Server

Dla mnie dosy? dobrze OTS si? zapowiada,by? mo?e b?d? na nim gra? :) (Tak 80 %)

Wszystko dobrze,tylko zmie? te linie na boisku na bia?e
 

Geza1927

Senior User
Joined
May 23, 2008
Messages
538
Reaction score
91
Odp: Nippon Open Tibia Server

Mapa dosy? prosta, ma?o detali.
Doj?cie do domk?w do depozytu i quest?w bardzo utrudnione, du?o b?dzie trapowania przez noobk?w.
Te katapulty? totalna pora?ka przed kim si? chcesz broni?? przed wod??..

Questy na assassin stary, royal spear, enchanted spear.. wywal.. bo po co komu quest
na ko?cz?cy si? royal spear albo assassink?..
 

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Nippon Open Tibia Server

Bez k?amstewek, nie ukrywam, ?e mapa wykonana na bardzo s?abym poziomie z tego co si? orientuje chcia?e? kierowa? si? Chi?sk? fabu??, ale dajcie spok?j kwadratowe uliczki czy bordery ?le doko?czone to lekka przesada - tak mi si? wydaje. ?yczy?, ?ycz? Ci szcz??cia w dalszych potyczkach z problemami kt?rych zapewne b?dzie od groma.
Szara~
 
Status
Not open for further replies.
Top