What's new

-=mario=-

Knes

Advanced User
Joined
Mar 5, 2010
Messages
216
Reaction score
15
Witajcie,
Kiedy? z nud?w zrobi?em prywatny serwer.
Pami?tacie gr? Mario?
Zastanawiali?cie si? kiedy? jakby wygl?da?o Open Mario Server?

zlzqbp.jpg


2bcl85.jpg


Bazowane na Tibii 7.6
Serwer zrobi?em tylko dla zabawy (zabicie nud?w na lekcjach).

Czemu serwer nie ogl?dn?? ?wiat?a dziennego?(publiczny serwer)
-Mo?e dlatego ?e po g??bszym zastanowieniu gra by?a by po prostu nudna.

Planowany opis:
1. Gra polega?a by na tym aby jak najdalej doj??, mo?e jakie? rundy czy co? w tym stylu (przez okre?lony czas mo?na wchodzi? na serwer potem na czas rundy nikt nie mo?e wej??)
2. Lub oczywi?cie to co w zwyk?ym mario jaki? okre?lony cel - np. uratowanie ksi??niczki.


Napiszcie co my?licie :p

Pozdrawiam

@EDIT
Odrazu prosze przenie?? temat do "OpenTibia > Dyskusja og?lna OT", nie wiem jakim cudem wyladowa? w "Tibia > Rookgaard"
 

Rysia

Active User
Joined
Jan 6, 2009
Messages
73
Reaction score
4
Odp: -=mario=-

ja bym sobie pogral na takim servie:D dobry pomysl :)
 

Taikken

Active User
Joined
Jun 29, 2010
Messages
66
Reaction score
2
Odp: -=mario=-

Jak na pewno nie jeden, pogra?bym na takim serverze. Mog?o by by? bardzo ciekawie.
 

Bubin

Senior User
Joined
May 13, 2009
Messages
1,113
Reaction score
169
Age
26
Odp: -=mario=-

haha xD Dobry pomys? ;) sam ch?tnie bym pogra? na takim otsie ;) Mario Forever xD
Tylko by?by 1 problem ;/
Kto op?aca? by dedyka? (mo?e b?dzie sms shop ale co w nim doda??-dodatkowe misje?)
Je?li zrobisz to ch?tnie zagram ;)
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: -=mario=-

Platform?wka z widokiem z boku bazuj?ca na silniku OTS? Id? si? lecz, ch?opie. Naucz si? programowa? i zr?b normalne Mario. "Open Mario Server", jak to nazwa?e?, nie mia?by sensu, bo co by?oby to roboty?
 

Knes

Advanced User
Joined
Mar 5, 2010
Messages
216
Reaction score
15
Odp: -=mario=-

Nie musz? si? uczy? bo ju? umiem programowa?, nie musz? te? si? leczy? bo jestem ca?kowicie normalny. Jak by? przeczyta? ca?o?? - napisa?em ?e nie w??cza?em globalnie ots'a bo by?by nudny (czyli bez sensu).
Po co mia?bym robi? nowe normalne mario skoro jest takich pe?no?
Bazuj?c na silniku tibii mog? osi?gn?? to samo co w mario.

@Bubin
dedyk to nieby?by problem.
 

Marozii

Active User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
81
Reaction score
8
Odp: -=mario=-

Oj Mario .. Kiedy? niejedna godzin? si? przesiedzia?o na pe kazusie ?eby Pogra? :p ... moim zdaniem z?y pomys? by? by zrobi?
Open Mario Server?
dlatego ze nie wiadomo ile by znalaz?o ch?tnych Graczy ?eby Jeszcze Pogra? ^^
a po 2.
Platform?wka z widokiem z boku bazuj?ca na silniku OTS? Id? si? lecz, ch?opie. Naucz si? programowa? i zr?b normalne Mario. "Open Mario Server", jak to nazwa?e?, nie mia?by sensu, bo co by?oby to roboty?

To by?o by bez sensu :// ... Jestem tego samego zdania co Xayan
 

Sobiniro

Active User
Joined
Jun 24, 2010
Messages
66
Reaction score
1
Odp: -=mario=-

Oj. Bardzo ch?tnie zagra? bym na tym serwerze. Przypomnia?o by mi to dawne czasy :)
 

Adus41

Senior User
Joined
May 30, 2008
Messages
582
Reaction score
46
Age
32
Odp: -=mario=-

Je?eli zrobi?by? co? jak MappleStory by?by? kozakiem,a Mario w tym by by? czym? zajebistym. Questy,zadania,potwory, bossy,do?wiadczenie by?oby troch? dziwnym wyj?ciem jak na Mario, ale wszystko da si? jako? zrobi? i ze sob? pogodzi?. Je?eli zrobi?by? co? takiego,by?bym twoim fanem :)
 

Kalasznikov

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
79
Reaction score
4
Odp: -=mario=-

Chore pomys?y ludzie macie, ?atwiej by by?o napisa? gr? podobn? do mario ni? tworzy? ots. Beznadziejny pomys?, niech jaka? du?a grupa ludzi wreszcie sie wezmie za jakis super rpg ots, ktorego mapa bedzie porownywalna do tibi.
 

Mervix

Active User
Joined
Mar 8, 2010
Messages
95
Reaction score
9
Odp: -=mario=-

Zajebisty pomys?.Kiedy? gra?em w mario.Ale w?tpie zebyscie dali rade zrobic takiego otsa.
Ale jak zrobicie ch?tnie wbije i zagram.
 

Knes

Advanced User
Joined
Mar 5, 2010
Messages
216
Reaction score
15
Odp: -=mario=-

No widzicie, na graczy bym nie narzeka? :)
Popracuje nad jakim? normalnym RPG (7.6 lub 7.72).
7.72 ma directX a co za tym idzie p?ynniejsza grafik? i brak widocznych pixeli. Jest podobne do 7.6 (to samo id, takie same skrypty, podobnie jest tez ze ?r?d?ami)
Jednak ?e ten klient jest bardziej zapomniany ni? 7.6.
Co my?licie o tym? (7.6 czy 7.72?)
 

Marozii

Active User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
81
Reaction score
8
Odp: -=mario=-

je?eli to by wypali?o musz? to zobaczy?.. na pewno bym si? "ZALOGOWA?" ?eby zobaczy? jak to by w og?le wygl?da?o wiec czekam :]... ja osobi?cie nie wyobra?am sobie tego jakby wogule to mia?o wygl?da? .. mo?e mnie czym? zaskoczy? :]

VVVV ZAPRASZAM DO MOICH TEMAT?W VVVV
 

Valey

Advanced User
Joined
Feb 6, 2009
Messages
310
Reaction score
18
Odp: -=mario=-

To ?e?cie sobie wymy?lili !. Po husteczke to komu, nast?pne por?bane urojenia u?ytkownik?w. Gra z widokiem na profil postaci ; D. Ja bym nie zagra?, dlaczego ?, poniewa? to jest bezsensowne. Ju? wol? tibie 3D, a jest 1000 razy gorsza od 2D.
// Pozdrawiam

P.S Nie wystawia? si? do mnie z mord? jaki z?y,brzydki i okropny jest Valey !!.
 
Last edited:
Top