What's new

Sport, a jaki wy lubicie ?

Status
Not open for further replies.

peperson

User
Joined
Oct 11, 2008
Messages
22
Reaction score
0
Odp: Sport, a jaki wy lubicie ?

Oczywi?cie Pi?ka No?na w ko?cu jest uwa?ana za sport narodowy , r?wnie? siatk?wka kt?rej jestem wielkim fanem.
 

Vicoo

User
Joined
Feb 15, 2010
Messages
10
Reaction score
1
Odp: Sport, a jaki wy lubicie ?

Kocham koszyk?wk?. Trenuje ju? 5 lat i jestem zadowolony. Jestem kibicem Los Angeles Lakers. Lubi? te? pi?k? r?czn?.
 

Questt

Active User
Joined
Feb 20, 2010
Messages
149
Reaction score
3
Odp: Sport, a jaki wy lubicie ?

Osobi?cie je?d?? wyczynowo na deskorolce (bolesny sport^^) no ale c?? bardzo to lubi?...:D
 

Pan Gwiazdor

Active User
Joined
Feb 21, 2010
Messages
121
Reaction score
6
Odp: Sport, a jaki wy lubicie ?

Ja lubie Pi?k? no?n?
sam jestem zawodnikiem chyba 3 ligowego klubu Zorza Szczawin:)
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
29
Odp: Sport, a jaki wy lubicie ?

Oczywi?cie zawsze na pierwszy miejscu b?dzie pi?ka no?na.
Kolejnymi sportami s?: street & dirt (co? w stylu ekstremalnej jazdy na rowerze), tenis sto?owy i p?ywanie.

Czasem zamiast si? wy?y? na kim? albo zapali? fajk?, to lepiej wy?y? si? uprawiaj?c sport, nie raz mi to pomog?o. :)
 

Kenxu

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
215
Reaction score
86
Odp: Sport, a jaki wy lubicie ?

Jak du?a cz??? z was tak i ja uwielbiam gra? w pi?k? no?n?, gram w ni? po kilka godzin dziennie. Lubi? te? czasami pogra? w kosza, je?li si? jaka? ekipa zbierze. Jeszcze czasami skakam na nartach, mieszkam na wsi wi?c jest du?o g?rek.
 

Surykatka

User
Joined
Jan 10, 2010
Messages
31
Reaction score
4
Odp: Sport, a jaki wy lubicie ?

Moim ulubionym sportem jest pi?ka reczna chociaz lubie tez siatkowke i troche pi?ke nozna.
 

Orion

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
58
Reaction score
8
Age
32
Odp: Sport, a jaki wy lubicie ?

Pi?ka no?na oraz wszelkiego rodzaju sztuki walki. ;)
 

HaiT

Advanced User
Joined
Mar 28, 2010
Messages
431
Reaction score
21
Odp: Sport, a jaki wy lubicie ?

Rere's jedynie tylko ty masz zami?owanie do tego sportu co ja a mianowicie boksu,wed?ug mnie jest to najbardziej kozacki sport ( oczywi?cie ?e mma jest ciekawsze ) ale boks to jest klasa,pot?ga. Sport ten trenuje od 2 lat,przez ten czas du?o przyby?em na massie co jest dla mnie bardzo wa?ne,niebiore ?adnych wspomagaczy tzn. kreatyny i bia?ka ale mam zamiar nied?ugo zacz??. Napewno na ulicy si? nieraz przyda?y te treningi i napewno jescze si? przydadz? :)
 

Xanosta

Kum kumowi kumem.
Joined
Jun 23, 2010
Messages
362
Reaction score
46
Odp: Sport, a jaki wy lubicie ?

Seks zalicza si? do sportu?
Trenowa?em 2 lata Kick-Boxing, aktualnie od roku
trenuj? Krav Mag?.

Powiem wam ?e Kick-Boxing na ulicy ma?o da,
nawet je?eli do was si? kto? doczepi to nic nie zrobicie, o ile maj? przewag? liczebn?^^.. po Krav Madz? na prawd? widz? efekty..

Rekreacyjnie gram w pi?k? no?na, lecz jako? mnie bardzo nie kr?ci.
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Sport, a jaki wy lubicie ?

Siatk?wka, po?ka no?na i koszyk?wka.

Siatk?wka - zainspirowa?a mnie do tego nasza reprezentacja, ponadto mamy kilka boisk do pla??wki, dwa na stadionie i jedno na mniejszym boisku, wi?c zawsze jest gdzie gra?.

Pi?ka no?na - zawsze lubi?em kopa?, pi?k? szczeg?lnie, tak mi zosta?o do tej pory. :D najbardziej lubi? freestyle ^^

Koszyk?wka - gram odk?d kumpel par? lat temu mnie zawo?a?, ?eby?my sobie pograli. ;d A ?e ja nie mia?em co robi? to poszed?em. :D
 

Raliyen

Active User
Joined
Apr 24, 2010
Messages
117
Reaction score
13
Odp: Sport, a jaki wy lubicie ?

Pi?ka no?na, najnowsza p?yta Eldo i TDFa, si?ownia i jakie? tam sztuki walki. ;x
 

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Sport, a jaki wy lubicie ?

Gram cz?sto w pi?k? no?n?, jak jeden z u?ytkownik?w od niedawna ucz?szczam do "szk??ki" gdzie trenuj? techniki Krav Mage, we Wroc?awiu co prawda jest on na prawd? ryzykownym sportem gdy? mo?na dozna? uszkodze? po paru treningach w zale?no?ci kto i jak trenuje.
Szara~
 

Pako13

Advanced User
Joined
Aug 20, 2009
Messages
188
Reaction score
10
Age
29
Odp: Sport, a jaki wy lubicie ?

Ja najbardziej lubi? gra? w pi?k?. Niekiedy poucz? si? r??nych trick?w sam ale zazwyczaj chodz? gra? na boisko (codziennie...). Teraz s? wakacje to pewnie b?dzie si? ciupa?o od rana do nocy :pP
 

ZoZoLeK9164

Active User
Joined
Jun 30, 2010
Messages
84
Reaction score
58
Odp: Sport, a jaki wy lubicie ?

Moim ulubiony sportem jest siatk?wka. Trenuje j? od 2kl. szko?y podstawowej a mam 15 lat wi?c troche ju? gram i my?l? o niej na powa?nie. Obecnie gram w klubie siatkarskim nie b?d? nic o nim m?wi? bo nie jest on dobry delikatnie m?wi?c ale mam propozycje przepisania si? do Spa?y :)
 

Miasto

New User
Joined
Jun 30, 2010
Messages
8
Reaction score
2
Odp: Sport, a jaki wy lubicie ?

Uprawiam sport Le_Parkour. Trenuj? ten sport ok, 2 lat, Jestem teraz na bardzo dobrym poziomie i jestem zadowolony z tego. Przeszed?em kilka chwil kt?re bola?y, bo mia?em kilka dni ?e mi nic nie wychodzi?o i ci?gle upada?em i co? mnie zawsze bola?o, kilka razy by?em w szpitalu z zwichni?t? nog? lub r?k?...
Tak?e lubi? uprawia? sport kt?ry chyba ka?dy zna a zwie si? on Pi?ka No?na, trenuj? miejsce na bramce, poniewa? jestem, bardzo sprytny i wysoko skacze, tak?e mam wy?mienity chwyt kt?ry bardzo ?adnie klei pi?k? kt?ra leci w moj? stron? z du?? pr?dko?ci?.
 
B

Blackq

Guest
Odp: Sport, a jaki wy lubicie ?

Prawie od dziecka jak praktycznie ka?dy m?odzieniec gra?em w pi?k? no?n?, fascynacja tym sportem nadal pozosta?a, nie gram w ?adnych klubach nie mam na to czasu, lecz lubi? czasami ze znajomymi sobie pogra?. Lubie gra? tak?e w siatk?wk?, jak i siatk?wk? pla?ow? ;)
Z innych sport?w to jazda na rolkach, chod? obecnie nie je?d??.
Uprawia?em tak?e biegi, szczeg?lnie d?u?sze dystanse, obecnie biegam po wsi wieczorami od czasu do czasu.
 

Wassupp

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
88
Reaction score
6
Odp: Sport, a jaki wy lubicie ?

Oczywiscie pi?ka no?na.Trenuje w klubie od 5 lat i chodze do klasy sportowej.Na podworku to u nas codziennosc wychodzimy na dwor i pykamy sie;p. Moja pozycja gram ze tak powiem wszedzie ale najczesciej jako Napastnik.Czasem pogram z kolezankami z podworka ; D.Pozdro;p
 

Twitter

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
63
Reaction score
12
Age
28
Odp: Sport, a jaki wy lubicie ?

Ja uprawiam sport taki jak Pi?ka no?na, pewnie ka?demu tutaj znany ten sport jest.
Pierwsze dotkni?cie z pi?k? ( pierwszy dotyk pi?ki ) mia?em zaledwie w 6 roku ?ycia, intensywny sport pi?ki za czo?em jak mia?em zaledwie 10 lat, uprawia?em go codziennie po kilkana?cie Godzin, mam teraz lat 15, to znaczy ?e 5 lat jestem w sporcie pi?ki no?nej, trenuj? posad? Bramkarza i jestem w niej naprawd? dobry, Jestem brany do wielu klub?w. na turnieje jestem ci?gle brany, z naszego powiatu jestem najlepszym bramkarzem, mia?em ju? 4 statuetki za najlepszego bramkarza i 2 puchary z?ote, nigdy nie daj? za wygran?.

Tak?e uprawiam Sport o nazwie ( Le Parkour ), lecz w tej dziedzinie jestem kr?cej, intensywnie za czo?em trenowa? ten sport maj?c uko?czone 13 lat, spryt i zwinno?? kt?r? nauczy?em si? uprawiaj?c ten sport, pozwala mi by? lepszym na bramce.
Ka?dy z nas uprawia sport Le Parkour, a nawet o tym nie wie. Ka?dy cz?owiek ma co? w sobie z czego jest z siebie zadowolony.

Pozdrawiam
 
Status
Not open for further replies.
Top