What's new

Powitalnia zmiana?

Status
Not open for further replies.

Twitter

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
63
Reaction score
12
Age
28
Witaj drogi czytaj?cy!!!

Wpad?em na pomys?, taki jak zmiana opcji w dziale Powitalnia, mo?e przejd? od razu do konkret?w.

A wi?c. Ka?dy kt?ry zak?ada nowy post w dziale Powitalnia, nie naliczaj? mu si? posty. Mo?e zmienimy na to ?e ( ten co za?o?y post ) w dziale powitalnia [ Nowy u?ytkownik ] b?d? mu si? nalicza? posty i ten co go przywita tak?e.

Spam? b?d? nalicza? posty? Nie! Poniewa? polepszy si? moderator?w w dziale Powitalnia ( Rekrutacja ) :), i ka?dy ma?o warto?ciowy post, lub z?amanie regulaminu by?o by ( raportowane ) i ten kt?ry z?ama? regulamin ( spam ) zostanie ukarany Upomnieniem a przy wyj?tku ostrze?eniem.

. Jak na razie pomagam Budzikowi, i raportuje wiele os?b kt?rzy pisz? ma?o warto?ciowe posty. :))).

Co by da?o to ? ?e w dziale powitalnia by?a opcja naliczania post?w?
To ?e dany nowy u?ytkownik przez swoj? prac? Powitania ( przedstawienia si? ) zostanie nagrodzony Postem.
Tak?e zauwa?y m?dro?? i to ?e ju? ma jednego posta ;p .
w ten spos?b b?dzie chcia? zdobywa? ich wi?cej i wi?cej.

Nie wiem czy dobrze i w dobry spos?b obja?ni?em wszystko, ale my?l? ?e wszystko jest okey.


#. Edyt. Posty kt?re by?y by starsze ni? 2 tygodnie ( i kt?re zosta?y odnowione przez danego u?ytkownika, b?d? karane ) lub usuwane

~~ Pozdrawiam wasz Kochany U?ytkownik Twitter ~~
 

YourMaker

Active User
Joined
Jul 10, 2010
Messages
139
Reaction score
15
Odp: Powitalnia zmiana?

Pomys? ca?kiem dobry, ale w?tpi? ?eby si? przyj??.
 
B

Budzik

Guest
Odp: Powitalnia zmiana?

Czekaj, bo nie bardzo rozumiem. Chcesz po prostu w??czy? licznik w dziale powitalnia? W sumie nie jestem na tak. Powitalnia jest raczej lajtowym dzia?em i naliczanie post?w w nim by?o by b??dem. Fakt, faktem, ?e poziom wypowiedzi si?ga tam dna Rowu Maria?skiego, ale nie nale?y zapomnie?, ?e pisz? tam u?ytkownicy g??wnie nowi i nieumiej?tni, wi?c troch? nie ma sensu ich od razu warnowa?. Wydaje mi si?, ?e nie przejdzie.
 
A

AOTG

Guest
Odp: Powitalnia zmiana?

Pomys? bezsensu (bo i tak nie przejdzie -.-), maj? by? nagradzani postem? Po chuj? Zn?w b?dzie k??tnia, ?e tylko posty si? tutaj licz?.
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Powitalnia zmiana?

Mia?em t? niesamowit? przyjemno?? przez jaki? czas moderowa? Powitalnie i powiem wam, ?e w??czenie tam licznika post?w i zaostrzenie zasad to kiepski pomys?. Sam przymyka?em oko na ma?owarto?ciowe posty i kara?em tylko te, w kt?rych nie by?o ani s?owa przywitania lub bra?y udzia? w k??tni a i tak ostrze?e? by?o bardzo du?o. Gdyby zaostrzy? tam rygor jak ty proponujesz to wi?kszo?? post?w klasyfikowa?a by si? pod ma?o warto?ciowe. Z?y pomys?... Jestem na nie.
 

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: Powitalnia zmiana?

@AOTG

C?? za wspania?e uzasadnienie, jak?e kulturalne oraz wyrafinowane.

@topic

Niestety, lecz pomys? jest z?y. Dlaczego? No dlatego, ?e w powitalni pisze du?o ludzi oraz ich posty s? po prostu wspania?e, ale przymykamy na to oko, bo jam sam Budzik powiedzia?, to lajtowy dzia?. Jednak jakby?my w??czyli licznik, to posty u?ytkownik?w by si? nie zmieni?y i dalej by by? takiej tre?ci:

Witam Ci? na forum tnp.

Cze??, baw si? dobrze.

Siema, opisz si?.

Cze??, nosisz majtki?

Powiedz mi, kt?ry z wy?ej wymienionych nie jest ma?owarto?ciowy? :D Modertorzy by si? po prostu zajechali, a zw?aszcza biedny Budzik, kt?ry jak na razie dzia?a tam sam. Lepiej pozosta? przy tym co jest, aby ka?dy ?y? po swojemu i pracowa? bez wi?kszego wysi?ku, gdy? ?ycie trzeba upraszcza?, a nie utrudnia? :).
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Powitalnia zmiana?

Po co? To lajtowy dzia?, w kt?rym ka?dy mo?e przywita? nowego u?ytkownika poprzez zwyk?e 'cze??' albo 'siema'. Je?li za przywitanie tego typu user otrzymywa?by warna, to by?aby to chora sytuacja.
 
A

AOTG

Guest
Odp: Powitalnia zmiana?

@S4mantus
Chcesz wojny?
Okey.

@Down
Chyba by?y zmiany co do u?ywania kolor?w i ka?dy jest dost?pny.
 
Last edited:

Mihjo

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
53
Reaction score
1
Odp: Powitalnia zmiana?

#1 A czy kolor czerwony, nie jest przypadkiem tylko dla Moderatorow forum? :(
#2 Troszke nie podoba mi sie jak to piszesz, malo skladni w zdaniu, ciezko co kolwiek zrozumiec w tym twoim przeslaniu...
#3 Pomysl , beee ! Czemu? Moim zdaniem jest dobrze, tak jak jest, bez zadnych zbednych zmian, jedyne co bym dodal, to wiadomosc powitalna ktora wysyla automatycznie MOD, mogla by zawiera obrazki, opisy, linki do wszelakich stron , pomocy, czy chocby regulaminu, tyle ;)

//Jestem przeciw ;d


@Down
No widze ze pierwsza normalna tu osoba... krotko i na temat, bez zbednego pier.. jak autor, ktorego i tak nie mozna zrozumiec... [dajcie mu warna za czerwony kolor -,-(autorowi)]
 
Last edited:

Cornel

User
Joined
Jun 24, 2010
Messages
21
Reaction score
4
Odp: Powitalnia zmiana?

Cz?owieku czy ty potrafisz normalnie pisa?? Nie zrozumia?em ani jednego twojego s?owa :\, chocia? wiem co chcia?e? nam przekaza?. C?? co do pomys?u to on jest lekko zje*any, jestem przeciwko temu poniewa? dzia? "Powitalnia" jest lu?nym dzia?em tak jak wspomnia? ju? Quepasa.

Regards
~Cornel
 

kaacpi

Senior User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
510
Reaction score
21
Age
27
Odp: Powitalnia zmiana?

Jak na razie pomagam Budzikowi, i raportuje wiele os?b kt?rzy pisz? ma?o warto?ciowe posty. )).

Mamy rozumie?, ?e za?o?y?e? ten temat po to, ?eby dosta? jak?? szans? na moderatora?
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Powitalnia zmiana?

To jest laytowy dzia? gdzie ka?dy si? przywita jak chce. Ale, twoja propozycja jest g?upia.
Nabijanie post?w w Powitalni? Co prosz?, nie, jeszcze raz nie. P??niej b?d? takie tematy, ?e ka?dy nabija sobie posta jak chce. Nie i nie.
 
Status
Not open for further replies.
Top