What's new

-Tibia 8.54 !!!Wielki Start Karmia OTS ju? 3 lipca o 13!!!!

Status
Not open for further replies.

kaltorak

User
Joined
Jan 17, 2010
Messages
25
Reaction score
0
Wielki Start Karmia OTS ju? 03.07.2010 o 13:00​
***INFORMACJE OG?LNE***​
Server Dedykowany​
100 mb/s​
Tibia 8.54​
IP:karmia.com.pl​
AccMakker:
***INFORMACJE O SERVERZE***​
---Exp Stage---​
# 8 - 30 EXP: x60
# 31 - 60 EXP: x43
# 61 - 100 EXP: x26
# 101 - 120 EXP: x18
# 121 - 160 EXP: x12
# 161 - 200 EXP: x8
# 201 - xxx EXP: x6​
---MLV---​
x10​
---Rate Skill---​
x20
---2 Miasta G?owne---
Karmia​
Thais​
---Pozosta?e miasta---
Premmy Island
Desert
Tiquanda
Yalahar
Gengia
Pyre
Oken
Liberty Bay
Inferno
Venore​
---Questy---​
POI
DHQ
ANI​
Oraz Pozosta?e mniej wa?ne Questy
Karmia OTS jest tworzona przez jednych z najlepszych fachowc?w w swoich dziedzinach.
---Co gwarantujemy---
Cz?ste updaty
Mo?liwo?? kontaktu z Supportem w grze oraz poza ni?​
A oto kilka zdj?? wraz z kr?tkimi opisami.
anih.png

Anhilator quest, Do wykonania od setnego poziomu.
gengia.png

Expowisko z Dl'ami w Gengii, dobre od setnego poziomu.
gengia1.png

Expowisko z Hydrami w Gengii, dobre od sto dwudziestego poziomu.
desertc.png

Expowisko z Dl'ami na Desert, dobre na czterdziesty poziom.
desertquest.png

Desert quest do zabicia jest kilka Necromancer?w, ghouli oraz Princess, dobry do wykonania na trzydziestym pi?tym poziomie.
karmia1.png

Miasto Karmia, Osiedle.
libertyz.png

Expowisko w Liberty z Grim Reaperami, dobre od setnego poziomu.
premmyhero.png

Expowisko w Premmi z Hero, dobre od czterdziestego poziomu.
dhq.png

Demon Helmet Quest.Do wykonania od sto dwudziestego poziomu.
pyre.png

Expowisko w Pyre z Hero, dobre od sze??dziesi?tego poziomu.
folda.png

Expowisko na Foldzie z Frost Dragoniami ,dobre od sto czterdziestego poziomu.
hydraquest.png

Hydra Quest do wykonania od osiemdziesi?tego ,ale polecam wykona? na sto dziesi?tym.
inqk.png

Inqusitor Quest dobry do wykonania na dwusetnym poziomie.
infernom.png

Expowisko w Infernie ,dobre od dwudziestego poziomu.
oken.png

Expowisko w Oken ,dobre od sto pi??dziesi?tego poziomu.
thaism.png

Miasto Thais ,Temple.
tiquanda.png

Expowisko na Tiquandzie ,dobre od osiemdziesi?tego poziomu.
yalahar.png

Expowisko w Yalahar dobre od setnego poziomu.
poih.png

Poi Quest do wykonania na osiemdziesi?tym poziomie ,polecam na sto pi??dziesi?tym poziomie wykona?.
SERDECZNIE ZAPRASZAM DO ROBIENIA POSTACI​
 
Joined
Dec 23, 2009
Messages
44
Reaction score
2
Odp: !!!Wielki Start Karmia OTS ju? 3 lipca o 13!!!!

lol ale exp pozdro max 5 osob wbije ale gl, szkoda bylo twojej kasy na dedyka bo gowno a nie ots

p.s wole na rl tibi pograc prawie ten sam exp, ots jest od wiekszego expa :>
 

kaltorak

User
Joined
Jan 17, 2010
Messages
25
Reaction score
0
Odp: !!!Wielki Start Karmia OTS ju? 3 lipca o 13!!!!

To jest twoje zdanie, Nie chce zrobi? otsa na 1 dzie? ?eby wbili 300 lvl i nie ma co robi? nie podoba ci si? nie graj.Niekt?rzy wol? mniejszy exp.
 

alsan

User
Joined
Jul 10, 2008
Messages
10
Reaction score
0
Odp: !!!Wielki Start Karmia OTS ju? 3 lipca o 13!!!!

lol ale exp pozdro max 5 osob wbije ale gl, szkoda bylo twojej kasy na dedyka bo gowno a nie ots
p.s wole na rl tibi pograc prawie ten sam exp, ots jest od wiekszego expa :>


Wida? kolo ,?e lubisz se pogra? na otskach na kt?rych masz po 1h 400 lvl ^^. GL.
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: !!!Wielki Start Karmia OTS ju? 3 lipca o 13!!!!

Ots bardzo fajny ALE nie potrzebnie dawa?e? Gengie itp.
Moim zdaniem Zorzin mapka to zorzin mapka ,a nie mieszanka Noobskiej rl mapki z zajebista mapka zorzinka

Kurde naprawd? ma?o jest server?w RPG z map? Zorzina!

Jak da?e? Exp taki niski to kurde po co doda?e? Gengie i pyre ?:D

Bardzo lubie servery RPG ,ale denerwuje mnie gdy mieszacie mapki..
 
Last edited:

kaltorak

User
Joined
Jan 17, 2010
Messages
25
Reaction score
0
Odp: !!!Wielki Start Karmia OTS ju? 3 lipca o 13!!!!

Ale Sama mapa Zorzin to jest nic ja bym chcia?(chcia?) aby postawi? otsa na jakie? 50-70 os?b a wtedy t?ok nie ma gdzie expi? a Gengia itp mi zapewniaj? miejsca dla graczy.
 

kaltorak

User
Joined
Jan 17, 2010
Messages
25
Reaction score
0
Odp: !!!Wielki Start Karmia OTS ju? 3 lipca o 13!!!!

Jak narazie z tym 50-70 os?b widz? nie wychodzi ,wszyscy si? przestraszyli tego ma?ego stage a uwierzcie mi przy tych miejscach do expienia taki stage jest du?y.
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: !!!Wielki Start Karmia OTS ju? 3 lipca o 13!!!!

Hmm jest bardzo du?o mo?liwo?ci na brak expowisk :D
je?li by? po?wi?ci? czas na zrobienie fajnych expowisk ,ciekawych quest?w to naprawd? by? zyska? s?aw? ,a raczej tw?j server w ?r?d graczy.
tylko wiesz reklama rzecz podstawowa no i oczywi?cie grywalno?? na servie ,musisz stworzy? jakie? ciekawe questy ,kt?re b?d? zach?ca? graczy do expienia ;D:D

Serio jestem za tym aby? skasowa? gengie itp. :p
Dodaj jakie? inne miastno ,nawet z rl mapki ,Edron czy yalahar
 

kaltorak

User
Joined
Jan 17, 2010
Messages
25
Reaction score
0
Yalahar jest ale wiesz chodzi oto ze ja chce jak najlepiej dla graczy a z tego co s?ysza?em na innych serverach gengia jest powszechnie lubiana i ceniona a je?eli chodzi o przerabianie mapy uwierz mi tyle co ja sp?dzi?em nad mapka nad przerobieniem g?ownych miast dodaniu expowisk par? quest?w tez jest ale sobie pomy?la?em ze chyba lepiej b?dzie dla rpg je?eli gracze sami je odnajd?
Notka moderatorska:
Post pod postem.


Taka jest prawda nikt nie wbija na otsa bo ma?y stage wszyscy si? przestraszyli a nikt nie ?apie tego ?e kto? bije lvl 3 dni wbija za???my typ ma 200 lvl ale od 160 mia? ju? exp za???my 10 a gracz tam jaki? co wbija ma na start 100 expa do 90 lvla To ten gracz co ma 200 lvl bije 3 dni nie ?pi bije bije bije bo ju? mu ci??ko bo ma?y exp a typ wchodzi bo wczesniej mial duzy stage wbija w 30 minut ten 100 lvl i co ma 2 kolegow na 100 lvlu kt?rzy te? grali 30 minut mog? i?? i co zabi? tego gracza kt?ry si? m?czy? te 3 dni ?eby co? uciu?a? widzicie tu jaki? sens?? Dlatego jest od pocz?tku taki ma?y stage
Notka moderatorska:
Post pod postem.


!exp stage zosta? zmieniony!
 
Last edited by a moderator:

kaltorak

User
Joined
Jan 17, 2010
Messages
25
Reaction score
0
Odp: !!!Wielki Start Karmia OTS ju? 3 lipca o 13!!!!

Gdzie tu widzisz Doube post ? Bo ja jako? nie widz?
 
Joined
Feb 27, 2009
Messages
27
Reaction score
2
Odp: !!!Wielki Start Karmia OTS ju? 3 lipca o 13!!!!

Popieram zdanie Seyi nie warto bawi? si? w gengie,pyre,oken, bo to miasta zrobione typowo do nabijania szybko lvla , zawsze warto zrobi? mniejsz? mapk? i doda? co? od siebie.We? te? pod uwag? ?e gdy jest wiecej expowisk typu Dragi,Dle,Frosty,Hydry, gracze zapominaj? o prawdziwym RPG.Zapominaj? o potworach typu roty,dwarfy,ghule itd takie bezsensowne robienie gengi na zorzin mapie nie daje ?adnej przyjemno?ci z gry.


Bo nie sztuk? jest wej?? na zwyk?y serwer i wbi? 200 a wej?? na serwer prawdziwy RPG i wbi? 100 :)

Nie wliczaj?c tych miast (gengia itd) serwer zapowiada si? ?wietnie ;>
 

kaltorak

User
Joined
Jan 17, 2010
Messages
25
Reaction score
0
Popieram zdanie Seyi nie warto bawi? si? w gengie,pyre,oken, bo to miasta zrobione typowo do nabijania szybko lvla , zawsze warto zrobi? mniejsz? mapk? i doda? co? od siebie.We? te? pod uwag? ?e gdy jest wiecej expowisk typu Dragi,Dle,Frosty,Hydry, gracze zapominaj? o prawdziwym RPG.Zapominaj? o potworach typu roty,dwarfy,ghule itd takie bezsensowne robienie gengi na zorzin mapie nie daje ?adnej przyjemno?ci z gry.
Bo nie sztuk? jest wej?? na zwyk?y serwer i wbi? 200 a wej?? na serwer prawdziwy RPG i wbi? 100 :)
Nie wliczaj?c tych miast (gengia itd) serwer zapowiada si? ?wietnie ;>
hmm zrobi? na mnie du?e wra?enie tw?j post i naprawd? m?wi?c szczerze mog? si? zgodzi? ale to jest tak nie ma expowisk gracze narzekaj? no dodaj co? nie mam gdzie expi? wsz?dzie zaj?te ale je?eli s? jak typu teraz wchodz? takie osoby jak ty np i m?wi? mi co mam zle itp mog? si? z tym zgodzi? lecz to ja robie sw?j projekt nie chce si? wzorowa? na jakim? serverze mi si? po prostu podobaj? te miasta kt?re doda?em i chcia?bym je zostawi? chyba ze ots nie wypali wtedy pomy?le narazie te miasta zostaj? .Ju? poszedlem z expem na uk?ad wi?cej nie chc?
Notka moderatorska:
Post pod postem, ??cz?.


Ale tak naprawd? ja ju? widz? ?e nie wypali tak jak zrugali?cie mnie tu to jeszcze nigdy nie dozna?em takiej pora?ki zawsze zak?ada?em otsy by?o te 30 osob na starcie a teraz kto? wchodzi w zapowiedz i wychodzi jednym s?owem zniszczyli?cie mi otsa. ;/ to ju? jest koniec
 
Last edited by a moderator:
Joined
Dec 23, 2009
Messages
44
Reaction score
2
Odp: !!!Wielki Start Karmia OTS ju? 3 lipca o 13!!!!

Powiedz mi kole? kto gra na takim low expie?? w 300+ os?b? Jakos wszystkie popularne servery maja ten exp wi?kszy i nie po to by sie nudzic tylko toczyc ze sob? walki. Ty na swoim ots b?dziesz mia? tylko pojedyncze jednostki bez team?w... Zr?b dobry ots na kt?rym b?d? grali ludzie to mo?e sam wbije z moim 40 osobowym teamem.
 

mekeke

User
Joined
May 4, 2010
Messages
22
Reaction score
2
Odp: !!!Wielki Start Karmia OTS ju? 3 lipca o 13!!!!

Bardzo fajny ots :D .
Dobre miejsc?wki do expa :) .
Na 100% b?d? gra? , bo oczywiscie openki musz? by? :D .
Pozdro ^_^.
 
Status
Not open for further replies.
Top