What's new

Aurea no lifers!

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: Aurea no lifers!

?adnie, ?adnie. Zawsze si? ba?am ?wiat?w PVP, ale patrz?c tutaj nie wygl?da to a? tak ?le...

Mo?e si? nawet skusz? by z Wami pogra? (chocia? na Aurerze pono? bolesne kolejki?). Odno?nie tematu... Screeny s? naprawd? ciekawe no i postacie nie najgorsze. W wykonaniu lepiej jednak si? prezentuje temat Xema, natomiast Wasz poziomami wygra? stanowczo.

Bardzo mi si? podobaj? screeny z awans?w (g??wnie np tych na 70 lvl). Dlaczego? Dlatego, ?e nigdy nie mia?am takiego poziomu i cholernie zazdroszcz? osobom, kt?re umiej? co? takiego osi?gn??. Musz? przyzna?, ?e zas?u?yli?cie na respekt, a przy okazji reputa.

Gratuluj?, czekam na wi?cej ;).
 

Hymph

Advanced User
Joined
Jan 16, 2010
Messages
211
Reaction score
25
Odp: Aurea no lifers!

Heh, dzi?ki wszyscy, za te komenty dot. akcji ^ ^ Jednak czuj?, ?e sorcem to nie jest to, wi?c zrobi?em pallka, a sorca raczej sprzedam. Na palla od razu po wyskillowaniu kupuj? pacca, wi?c wtedy b?dzie mo?na poogl?da? ciekawsze screeny : )
s4mantus, ?mia?o, do??czaj !
 

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: Aurea no lifers!

chocia? na Aurerze pono? bolesne kolejki
Kolejki na serverze PVP? Dziewczyno opami?taj si?...:D.


#top.
No tak, ja jak zwykle stoj? w miejscu, dlaczego? Starsi wyjechali, no i nie ma kto dac na pacca, a ja biedny robie ots i z sms shopu zarabiam, p?ki co mam niewiele, ale do ko?ca wakacji lajtem si? uzbiera.


Powodzenia w dalszej grze i levelowaniu ;)...
 

Furrya

Advanced User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
290
Reaction score
28
Odp: Aurea no lifers!

Taa wchuj akcja adasiu. 37 sorek nigdy czegos takiego nie miales nie?
Hymph, nie zebym sie wtracal ale to nie jest twoj char i co ty z nim zrobiles!! Mial 40 lv a ma 34...
ja poki co robie taska na gsy i zbieram kase...
Buy ring of the sky..
 

Furrya

Advanced User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
290
Reaction score
28
Odp: Aurea no lifers!

fuckyead.png


Kurde, razem z Radkiem (Cichym) Az schowalismy sie pod biurko :(
Addammos czyzby to ten noob? :)
 

adammmos

Active User
Joined
Feb 5, 2010
Messages
57
Reaction score
20
Odp: Aurea no lifers!

Yhm Furrya pajacu, o ile si? nie myl?, przenios?e? si? na hunted, wi?c nie pisz tutaj, bo nie ma "s?it komentuff, loffciam, Tede jest gejem a ja jestem pr0 elo fajny MeGa kozak SLU jotPe", poza tym nie obra?aj mnie kmieciu, bo zni?asz si? do poziomu Dragacza na Aurei (oczywi?cie bez urazy) tak wi?c li? jaja gnojku i wi?cej nie pisz o mnie fajfusie, jak masz jakie? w?tpliwo?ci to zapraszam na PM a nie spamujesz tutaj ?eby by? fajnym.

Topic:
Gratki dla wszystkich, tak?e dla Furryja, ?adnie idziesz z levelem kosztem swojego ju? dawno zmarnowanego ?ycia.
 

Furrya

Advanced User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
290
Reaction score
28
Odp: Aurea no lifers!

Po 1 primo. Moge pisac co chce mam do tego prawo
po 2 twoj post jest nie na temat
po 3. Zaraz wam zacytuje co powiedzial krzysiek do addamosa awiec tak.
"Furrya dostala w pizde odemnie i od polnixa do tego nic nie potrafi tylko grac w tibie"
A teraz moja kolej: co ty zes kurwa
13:18:03
jakiemus noobowi
13:18:04
z tn et
13:18:05
nagadal
13:18:08
ze mnbie niby pobiles
13:18:09
-.-

Krzysieq
13:23:20
hahaha
13:23:21
lol


Jak powiedzialem o tym Polnixowi tez tak zareagowal.
Do tego co do tego nic nie umienia, to nie ja od poczatku roku nie cwiczylem na WFie i byl z niego zagrozony gadajc tylko o tibi do tego wydajac 120 zl na 45 knighta ktory przez 30 dn iapcc wbij 3 lvle i akutalnie jest shakowany. Nastepnie wydal kase na kolejnego eka tym razem freddyego qurgeera ktory rowniez zostal hackniety...

Co do marnowania zycia to nie ja jestem wyzywany przez 3 klasistow od tibijczykow i pytany czy chce dsotac z SD'ka i to nie ja opisalem swoja historie na tibia.net.pl o tym jak to zucilem piornikiem w mysz krzyczac exori hur. Gdy Krzysiek jest wolany na dwor owszem wychodzi ale czesto jest to wymowka "glowa mnie boli" po czym na tnp ukazuje sie nowa mapa albo informacja ze zrobil otsa.


To wszystko co mialem do powiedzenia i naprawde ma mzal do niego ze obgaduje mnei z plecami, juz raz byla taka akcja ze wybral jakis noobkow z tnp zamiast kumpli z rl, nie odzywalismy sie do niego zapytalem go raz czy chce sie bic na 2 dzien wyskoczyl do mnie chlopak o rok starszy ze niby do niego sapie.


@ Addamos
Nie strasz mnie goladem, bo nic mi nie zrobi 112 rp bez pacca do tego mam swoich pro a golad nie raz placil payment dobrze o tym pamieta, co do marnowania zycia ja nie przjemuje sie ta gra tak jak ty, raz moze to wydac sie smiesze padlem 6x 1 dnia i nie przejelem sie tym podczas gdy nasz adas odrazu zacza sapac ze "KURWa go zabilem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111111 Mam oddawac 10 potkow i brokatowy plecaczek!!"

Notka moderatorska:
Dobra koledzy, koniec k??tni. Reszt? swoich spraw za?atwiajcie na gg, bo posypi? si? warny. // Budzik


@ "Wole ich od ciebie"
"Nie wierzysz ze cie z nimi nie obgaduje"
Mowi samo za siebie
Po paru piwach? Z tego co wiem byles z kolega adasiem na czeresniach a on nic o piwach nie wspominal chyba ze piles w srodku nocy :)
 
Last edited:

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: Aurea no lifers!

"Furrya dostala w pizde odemnie i od polnixa do tego nic nie potrafi tylko grac w tibie"
A teraz moja kolej: co ty zes kurwa
13:18:03
jakiemus noobowi
13:18:04
z tn et
13:18:05
nagadal
13:18:08
ze mnbie niby pobiles
13:18:09
-.-

Krzysieq
13:23:20
hahaha
13:23:21
lol


Jak powiedzialem o tym Polnixowi tez tak zareagowal.
Nie chcesz, nie wie?.
Do tego co do tego nic nie umienia, to nie ja od poczatku roku nie cwiczylem na WFie i byl z niego zagrozony gadajc tylko o tibi do tego wydajac 120 zl na 45 knighta ktory przez 30 dn iapcc wbij 3 lvle i akutalnie jest shakowany.
O niepe?nosprawno?ci mo?emy porozmawiac na privie, nie b?d? przy wszystkich pisa?.
Je?li chodzi o knighta, to kupi?em go na 27 levelu i wbi?em nim 48, zosta? shakowany i co?
Sam twierdzisz, ?e to tylko gra.

Nastepnie wydal kase na kolejnego eka tym razem freddyego qurgeera ktory rowniez zostal hackniety...
Nie zosta? : ), eq sprzeda?em nie m?wi?c wam nic o tym, od dawna chcia?em sko?czyc z aure?, ale wy nie chcieli?cie si? odpierdolic.

Gdy Krzysiek jest wolany na dwor owszem wychodzi ale czesto jest to wymowka "glowa mnie boli" po czym na tnp ukazuje sie nowa mapa albo informacja ze zrobil otsa.
Ojej, przecie? ju? wam m?wi?em, ?e wol? kumpli z tnp ni? ciebie ;<.

Do tego gdy ostatnio bylismy na piwie nie mielismy kasy, bylo nas 5 kupilismy po 1 piwie na glowe i setke. Krzysieq zapytal czy bedzie po tym "faza"...
Oj, pomys?y si? ko?cz? i nie ma co pisac? Cz?owieku, ja przyjecha?em do was ju? po paru piwkach i mnie ?eb bola?, w og?le po co to pisziesz? o_O

o wszystko co mialem do powiedzenia i naprawde ma mzal do niego ze obgaduje mnei z plecami
Najpierw gadasz, ?e nie lubisz nikogo z TNP, a potem im wierzysz w to, ?e ja cie obgaduj?, no brawo.

Nast?pnym razem zastan?w si? co piszesz.

#top.
Nik ?adnie nie leci, nikt nie expie, temat upada, a ja nie gram ju? na aurea, dzi?ki prawie wszystkim za mi?o sp?dzone chwile, powodzenia!
 

Emekk

User
Joined
May 27, 2010
Messages
11
Reaction score
20
Odp: Aurea no lifers!

A? si? u?mia?em czytaj?c wasze k??tnie, prosimy o wi?cej xD haha, nie no hahaha, sami si? pogr??yli?cie xDD niech kto? jeszcze powie, ?e na optionalu jest dzieciarnia :D

Co do tematu dawa? wi?cej fotek z waszego "super" pvp, ?mieszne rzeczy potem wynikaj? xDDDDD a tak serio sko?czcie z gr?, niedobrze z wami

i pytany czy chce dsotac z SD'ka

buhaha
 

Hakor Dela

User
Joined
Jan 1, 2010
Messages
49
Reaction score
2
Odp: Aurea no lifers!

Nie chcesz, nie wie?.
O niepe?nosprawno?ci mo?emy porozmawiac na privie, nie b?d? przy wszystkich pisa?.
Je?li chodzi o knighta, to kupi?em go na 27 levelu i wbi?em nim 48, zosta? shakowany i co?
Sam twierdzisz, ?e to tylko gra.
Nie zosta? : ), eq sprzeda?em nie m?wi?c wam nic o tym, od dawna chcia?em sko?czyc z aure?, ale wy nie chcieli?cie si? odpierdolic.
Ojej, przecie? ju? wam m?wi?em, ?e wol? kumpli z tnp ni? ciebie ;<.
Oj, pomys?y si? ko?cz? i nie ma co pisac? Cz?owieku, ja przyjecha?em do was ju? po paru piwkach i mnie ?eb bola?, w og?le po co to pisziesz? o_O
Najpierw gadasz, ?e nie lubisz nikogo z TNP, a potem im wierzysz w to, ?e ja cie obgaduj?, no brawo.
Nast?pnym razem zastan?w si? co piszesz.
#top.
Nik ?adnie nie leci, nikt nie expie, temat upada, a ja nie gram ju? na aurea, dzi?ki prawie wszystkim za mi?o sp?dzone chwile, powodzenia!


1. Ja pierdole Krzysiek jestes zajebisty wbiles 20 lvli w pol roku na bocie jeszcze jestes Zajebisty! Wydajac na niego +100zl
2.Paru piwkach ??? hahahahaah chyba 2 i zgon..
3.Ty kogos pobiles?? chyba jakas 7letnia dziewczynke.
4.Wybrales ich to Nawet mi sie na oczy nie pokazuj,bo ci cos zrobie jeszcze...
 

Mr Cichy

Active User
Joined
Apr 14, 2010
Messages
53
Reaction score
6
Odp: Aurea no lifers!

I dlatego pro ogary typu Krzysiu i ada? graja na otsach i my?l? ?e ogarniaja VT !!
Nie jetem waszym Rlem ale troch? was znam z tibiji i wiem kto co robi ;d

Hail Hakced andd fri sork projekt !

Pozdrowienia dla tego pana i krzysia

21:56 Norn Seya [16]: masz mino leather
21:56 Norn Seya [16]: ?
21:56 Cichion [70]: 30
21:56 Norn Seya [16]: daj 1
21:56 Cichion [70]: 150gp
21:56 Norn Seya [16]: nie
21:57 Norn Seya [16]: jak nie dasz to masz w ryja od krzyska
 
Last edited:

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: Aurea no lifers!

Oj Furrya zrobi? bunt przeciwko mnie i nas?a? swoich kumpli ;/.
21:57 Norn Seya [16]: jak nie dasz to masz w ryja od krzyska
Oj Cichy dobry jeste?, sam ty wymy?li?e? czy koledzy ci pomogli?
I dlatego pro ogary typu Krzysiu i ada? graja na otsach i my?l? ?e ogarniaja VT !!
Nie jetem waszym Rlem ale troch? was znam z tibiji i wiem kto co robi ;d
Skoro nie jeste? Rlem to ryj, bo nie wiesz co kto robi.
Hail Hakced andd fri sork projekt !
o_O?

Hacked powiadacie?
Specjalnie dla Cichego:
chhq.png

Do modka -.- : LoL, wszczynanie k??tni, sami zobaczcie kto zacz?? no i wtedy si? zastan?wcie, czy to ja wszczynam k??tnie, ja odpisuje, bo tak tego nie pozostawie, nie b?d? mnie oczerniac tutaj ;* pozdro.

Co? do emka:
Odwiedzaj temat cz??ciej, bo do p?ki furrya i cichy zbanowani nie s?, to napewno b?d? odpowiadac, wi?c dobra zabawa gwarantowana : ).

DOWN CICHY - PAJACU.
a ja jestem pr0 elo fajny MeGa kozak SLU jotPe"
Tu chodzi o furrye idioto, ogarnij jego opsiny na gg, SLU, PEJA rules, JP !!!111one!11one
 
Last edited:

Furrya

Advanced User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
290
Reaction score
28
Odp: Aurea no lifers!

Pozdrawiam EMK'a
Ogoadalem nie raz na cascie. wlacz czasem ; D

@Topic yo yo znaki sraki
Ladndie lecicie i ladnie sie wyzywamy i przedstawiamy ladne screeny.
Nowe juz nied?ugo!
 

Hymph

Advanced User
Joined
Jan 16, 2010
Messages
211
Reaction score
25
Odp: Aurea no lifers!

Omg, co si? z tematem sta?o ? Jebie taki burdel ... Jak kto? chce dosta? pozwolenie na pisanie w temacie ( nowym ), to pisa? do mnie na gg/pw.

pozdro _/
Tak btw. ?adnie si? k??cicie, a? mi?o czyta? ;p
 

Mr Cichy

Active User
Joined
Apr 14, 2010
Messages
53
Reaction score
6
Odp: Aurea no lifers!

Krzysieq
1277226952byflushingfla.jpg


Je?li chodzi o itemy, to zaczynam od zera, mam tylko to co mi zosta?o na Fredym, ale zawsze co?.
freda sprzedajesz bo Cie ojebali i nie masz na niego eq ;> Wi?c nie pierdol ?e Cie nie hackneli bo to kt?ry hack z 10 czy lepiej ?
Skoro nie jeste? Rlem to ryj, bo nie wiesz co kto robi.
A tak se do mamy m?w synku.
Zobacz? Cie na aurerze lub aldorze masz 100% glebe ;).
Wiec zapraszam na noobwar.eu gdzie Twoje miejsce


Koks numer 2 - Ada? aka zemsta

Yhm Furrya pajacu, o ile si? nie myl?, przenios?e? si? na hunted, wi?c nie pisz tutaj, bo nie ma "s?it komentuff, loffciam, Tede jest gejem a ja jestem pr0 elo fajny MeGa kozak SLU jotPe", poza tym nie obra?aj mnie kmieciu, bo zni?asz si? do poziomu Dragacza na Aurei (oczywi?cie bez urazy) tak wi?c li? jaja gnojku i wi?cej nie pisz o mnie fajfusie, jak masz jakie? w?tpliwo?ci to zapraszam na PM a nie spamujesz tutaj ?eby by? fajnym.

a ja jestem pr0 elo fajny MeGa kozak SLU jotPe"

Racja w koncu w ciagu miesiaca wbilex 3 razy 8lvl !!! WoW gratz Gratz !

poza tym nie obra?aj mnie kmieciu,

Zajebisty tekst :D

tak wi?c li? jaja gnojku

Morda w dupe ?ryj kupe.

I jeszcze raz do tego :

a ja jestem pr0 elo fajny MeGa kozak SLU jotPe"

Rada dla Ciebie wtedy b?dziesz JP polak na 60% bo troche za ma?y jestes :/

1272900084byzzzzzz500.jpg


Btw : Krzysieq fajnego masz psa :p
 
Last edited:

Furrya

Advanced User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
290
Reaction score
28
Odp: Aurea no lifers!

Haha Hymph bedzie zakladal nowy temat? I co tam pokazesz? swojego pro 8 palka?
Kim jest kurwa hymph! Nieznacz?cym anoniem :)
Ada?

Gratki dla wszystkich, tak?e dla Furryja, ?adnie idziesz z levelem
Haha, moja postac miala 4x rsa istnieje jakies 8 miesiecy i ma 70 lvl dla Ciebie to jest ?adnie leci?! Hahaha! Prosze Cie, gdybym mial pacc od 0 i troche kasy 70 sorka zrobilbym w miesiac i tydzien?
kosztem swojego ju? dawno zmarnowanego ?ycia.

Uprawiam sporty, przeszedlem do nastepnej klasy, mam przyjaci?? nawet dobrych, pozatym NIE ZNASZ MNIE W RL! Wiec co tu gadac o zmarnowanym zyciu, z tego co wiem pisales mature i zamiast tym sie zajac Ty napierdalales w tibie meczac swojego pro Tede kurwe palladyna. Bez urazy ale sa rzeczy wa?ne i wa?niejsze ty ich nie odr??niasz. Co do JP. Moze ktos nie uwierzy? ale NIGDY nie slyszalem zadnej piosenki firmy moze poza jakimis fragmetnami "mam wyjebane" puszczanej przez koleg?w. Jesli nie odr??niasz Peji od firmy to pozdro i sie nie wypowiadaj bo to nie ja nazywam swoje postacie Tede Palladyn. (Peja sorcerer?)

zni?asz si? do poziomu Dragacza na Aurei
Dragacz? Do dragacza nic nie mam poza tym ?e nie ogarnia PvP i zbyt serio bierze t? gre. Mowisz o nim a sam sie znizyles do jego poziomu pokazujac swojego Tedziunia palka, malego adama pro 15 sorcerera, do tego chciales najac byaku czy ciechego do bicia lvla? Aruderus, kolejny kupiony char ktory wbil 1, 2 czy 0 lvli? ; |

to zapraszam na PM a nie spamujesz tutaj ?eby by? fajnym.
Haha przyganial kocio? garnkowi, hipokryta pierdolony, a sam co zrobiles?

Krzysieq
Najpierw gadasz, ?e nie lubisz nikogo z TNP, a potem im wierzysz w to, ?e ja cie obgaduj?, no brawo.

Kogo nie lubie tego nie lubie. I nic Ci do tego, irytuj? mnie tylko ludzie kt?rzy nic tu nie pokazali.

O niepe?nosprawno?ci mo?emy porozmawiac na privie, nie b?d? przy wszystkich pisa?.
Je?li chodzi o knighta, to kupi?em go na 27 levelu i wbi?em nim 48, zosta? shakowany i co?
Sam twierdzisz, ?e to tylko gra.

Mia?em wielu 40 knight?w, g??wnie sprzedawalem za GP po zrobieniu questow lub PLN, jakbym wyda? na kazdego takiego 120 z? to bylo by ?le : |

Oj Furrya zrobi? bunt przeciwko mnie i nas?a? swoich kumpli ;/.
Ka?dy zagl?da tu systematycznie czy jakogos nasy?am ? :|

Hacked powiadacie?
Gdzie eq? ; /

Tu chodzi o furrye idioto, ogarnij jego opsiny na gg, SLU, PEJA rules, JP !!!111one!11one
Raz mia?em opis na gg: SLU, PDG....
CO do Ciebie
Co za pojeb ustawia sobie serduszko na avatar?
Co do muzyki, o gustach sie nie dyskutuje, jak chcesz to sluchaj sobie tego "behemota"
i nic mi do tego, wole to niz twoj bezsensowny be?kot ; |
 

Hymph

Advanced User
Joined
Jan 16, 2010
Messages
211
Reaction score
25
Odp: Aurea no lifers!

Lol, co ty do mnie kurwa masz Furrya ? Napisa?em ?e za?o?? sobie nowy temat, z moimi zdj?ciami. Napisa?em ?e pro jestem ? No w?a?nie. Wi?c kurwa japa -.- My?lisz ?e temat na hunted zrobi?e? z cichym, masz ten 70 level i jeste? pro ? Ogar, plx.
 

Byakuin

Advanced User
Joined
Feb 14, 2009
Messages
285
Reaction score
18
Odp: Aurea no lifers!

Ja ju? kurwa pisa?em Cichemu, ?e w pi?tek jad? do PL a na mi?dzymiastowy mam.
I jak kurwa przyjad? tam do was, to kurwa pogramy razem.

FAIL?
 

Furrya

Advanced User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
290
Reaction score
28
Odp: Aurea no lifers!

Ogar, plx.
Kolejny "pro ogier"
34 knight przez przeszlo pol roku w dodatku z noobskim skilem, nawet monk makera zrobic nie potrafisz, najbardziej szkoda mi tylko ze dostales w lapy chara michalka i spadlo 6 lvli, niby pekowales ale ni rsa ni to nic ; / wszystkie zgony poza 1 od ludzi ; /
 
B

Budzik

Guest
Odp: Aurea no lifers!

Dobra, dobra, koniec zabawy. Zamykam temat.
 
Top