What's new

Kadra WON!

Status
Not open for further replies.

Alfik2010

User
Joined
Feb 3, 2010
Messages
18
Reaction score
1
Wezcie wyjebcie tom kadre bo same lizodupy, ktore by dymaly si? bez jaj

Alastorku, muj pisiorku daj mi zupy
za gar?? dupy
zrobie forum zajebiste i kupie ci do zupy listy
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Kadra WON!

Odwa?ny... kretyn !

Wyjd? st?d i nie wracaj. Zawracasz niepotrzebnie dup? innym. Alastora na forum nie ma od pewnego czasu, wi?c chyba nie na czasie jeste?. Po drugie udowodnij, ?e w kadrze same lizodupy.

Temat zupe?nie bez sensu, wi?c niech global to ogarnie ; )

@down

Niepok?j ? Sk?d Ty takie informacje masz he? Kto z kadry li?e dup? innym? To po cz??ci Wy robicie. Chcecie posad? za 50 post?w napisanych na granicy ma?owarto?ciowych. Nie dostajecie jej w naborze, wi?c na GG/PW/notka/SB (?.p.) li?ecie dupy kadrowiczom, aby was do niej wci?gn?li.

@Xervin

To nie nasza wina. Za d?uga wpatrywa? si? w swego pikselka.
 
Last edited:

Shogun Nakago

Active User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
140
Reaction score
5
Odp: Kadra WON!

Przepraszam, ale musz? si? zgodzi?.
Ale po 1. Nie mo?na obra?a? innych, bo to nic nie daje.
Po 2. Masz racje, jednak wyra?asz to niew?a?ciwie.

W kadrze panuje niestety nie pok?j, chocia? jest par? os?b godnych uwagi...
Nie wiem kto to jest, ale to nie moj problem.
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Kadra WON!

Cz?owieku, wrzu? na luz!
Kto? z Kadry Ci? obrazi?? Zmusi? Ci? do czego?? Je?li nie to ogarnij dup? i wyjazd st?d, bo si? tylko o?mieszasz.
Twierdzisz, ?e w Kadrze same lizodupy - nie zgodz? si?, chocia? kilka os?b si? do nich zalicza.

Na koniec mojego wyczerpuj?cego posta dodam, ?e jeste? idiot?.

Btw. Pozdrawiam Kadr?, kt?ra doprowadza U?ytkownik?w do takiego stanu jak autor tego tematu. :D Jak mo?na zrobi? co? takiego z cz?owiekiem, ja nie wiem xd

Nie, nie li?? teraz dupy, bo nie mam w tym ?adnego interesu. ^^
 

Berith

New User
Joined
May 15, 2010
Messages
4
Reaction score
2
Odp: Kadra WON!

O, widz?, ?e na tnet ci?gle bez zmian? ^^
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Kadra WON!

Avrellius - mo?e pochwalisz si? jak ty dosta?e? si? do kadry? szczerze m?wiac nie wiem kim jeste? ;D
@Barith
No niestety bez zmian ;)).

Za co go zbanowali?cie, bo m?wi prawd??

Gratuluje
 
Last edited:

Invicten

User
Joined
Jul 4, 2010
Messages
21
Reaction score
17
Odp: Kadra WON!

Za co go zbanowali?cie, bo m?wi prawd??
Prawd? czy nieprawd?, pokaza? tylko, ?e jest sko?czonym kretynem, kt?re nie umie panowa? nad emocjami. Takich os?b na forum nie potrzeba, wi?c nie widz? problemu w tym, ?e zosta? zbanowany.

Wracaj?c do g??wnej my?li tematu. Je?eli co? nam si? nie podoba, to oczywi?cie mo?na o tym m?wi?, ale trzeba to robi? na spokojnie, bez przekle?stw, obelg itp. W dodatku je?eli jest si? wstanie tylko rzuca?, bez zaproponowania alternatywnych rozwi?za? to takie p?acze nic nie dadz?.

Btw. Pozdrawiam Kadr?, kt?ra doprowadza U?ytkownik?w do takiego stanu jak autor tego tematu. Jak mo?na zrobi? co? takiego z cz?owiekiem, ja nie wiem xd
O stary, nawet nie wiesz jakie to przyjemne... Poza tym, zaskakuj?ce jest to jak s?aba jest psychika przeci?tnego tibijczyka, ale najbardziej rozbrajaj?ce jest jego zachowanie, po kt?rym ze zdziwieniem spostrzega, ?e wszyscy maj? na niego wyjebane i taka postawa nie zrobi z niego kogo? wielkiego.
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Kadra WON!

Wezcie wyjebcie tom kadre bo same lizodupy, ktore by dymaly si? bez jaj
Alastorku, muj pisiorku daj mi zupy
za gar?? dupy
zrobie forum zajebiste i kupie ci do zupy listy

Kolejny lifeless? Tylko tamten by? ciut bardziej ogarni?ty.

Alastorku, muj pisiorku daj mi zupy
za gar?? dupy
Za gar?? dupy? Liczysz dupy w gar?ciach? ;o

@Top
Jak pisa?em ju? w temacie lifelessa, do kadry nic nie mam, wchodz? na tneta, od czasu do czasu napisz? posta, nawet raz na jaki? czas dostan? warna, co z tego? "Oni od tego s?! Od tego s? oni!" Nie p?aczcie po dostaniu czerwonej kartki, to nie boisko, gra si? nie ko?czy, kartka zniknie. Czy kadra rozdaje wam permanentne bany, ?e tak p?aczecie?

Wiem, teraz wszyscy powiedz? asslicker, u?ytkownik kt?remu kadra nic nie zrobi?a? Nie mo?liwe.. Jednak mo?liwe, zak?adaj?c takie tematy liczcie si? z tym, ?e nie ka?dy my?li jak wy. Zapewne pisa?e? ten temat z my?l? o masie u?ytkownik?w popieraj?cych ci?, prawda? C?? trafi? si? wyj?tek.
 

Koko

Forum friend
Joined
Apr 4, 2008
Messages
410
Reaction score
146
Age
31
Odp: Kadra WON!

Autor tematu niestety nie przestawi? ?adnych argument?w potwierdzaj?cych s?uszno?? swojej wypowiedzi, wi?c nie ma nawet zbytnio, nad czym dyskutowa?. Oczywi?cie takie tematy s? tolerowane, ch?tnie wys?uchamy waszej opinii, lecz musi by? poparta sensownymi argumentami, natomiast ten temat prowadzi tylko do masowych k??tni dot. s?uszno?ci post?powa? kadry, niestety bez uzasadnie? ze strony u?ytkownik?w. Dlatego zamykam ten temat.
 
Status
Not open for further replies.
Top