What's new

T?sknisz za szko????

Status
Not open for further replies.

Diablo9515

Banned
Joined
Feb 20, 2010
Messages
214
Reaction score
14
Age
28
Siema!!

Tak jak w Tytule. Napisz czy t?sknisz czy nie, prosz? uzasadni? swoj? odpowiedz.

To ja zaczn?. Z jednej strony tak a z drugiej nie. Dlaczego?? C?? t?sknie za kolegami, za codziennymi, ?e tak powiem wiksami, za fajnymi nauczycielami (kt?rych mo?e jest 3 xD). No i druga opcja czyli dlaczego nie t?sknie. Poniewa? nie lubi? nauki, nie kt?rych nauczycieli, ma?o czasu dla koleg?w i komputera, koniec wakacji ;(
To na tyle. Czekam na wasze odpowiedzi.

P.S Je?eli taki temat by? ju? za?o?ony, chociarz go nie widzia?em, to prosz? o usuni?cie...
 

Parabols

Banned
Joined
Oct 1, 2009
Messages
264
Reaction score
11
Odp: T?sknisz za szko????

Troch? t?sknie za szko?? ,poniewa? nudzi mi si? w domu ,praktycznie nie mam nic do roboty , a w szkole bym se pogada? z kolegami i kole?ankami ,pogra? w pi?? lub siate na W-F.A dlaczego tylko troch? t?sknie?? Poniewa? nie lubi? si? uczy? , nauczyciele s? wredni i wkurzaj?.
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: T?sknisz za szko????

Nie. W og?le nie t?skni?. Chocia?... mo?e troszk? za lekcjami. Ale teraz, w 3 gimnazjum nie b?d? mia? informatyki (wtf?) to mnie ju? szko?a nie obchodzi.
 

Bubin

Senior User
Joined
May 13, 2009
Messages
1,113
Reaction score
169
Age
26
Odp: T?sknisz za szko????

Troch? t?sknie, za przyjaci??mi za przedmiotami takimi jak wf czy informatyk?.
Pozdrawiam
 

Pafik

Active User
Joined
Dec 6, 2009
Messages
57
Reaction score
0
Odp: T?sknisz za szko????

Ja tak na r?wno...T?skni? za wyg?upami w szkole, za robieniem sobie jaj z nauczycieli,za tymi uwagami w zeszycie,,A z drugiej strony wogule mi jej nie brak bo nie trzeba sie uczy?:p:p
 

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: T?sknisz za szko????

tak... choc z drugiej strony.. wolalbym tam siedziec, zawsze wiecej kumpli...
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: T?sknisz za szko????

Nie, bo lubie sobie pogra?.

Typowa wypowied? typowego go?cia uzale?nionego od komputera. ^,^

@Topic
Z jednej strony tak, bo zawsze co? si? odpierdziela?o na lekcjach, poza tym mo?na by?o pogada? z lud?mi.
Jednak z drugiej strony w szkole zawsze kto? (szczeg?lnie nauczyciel) musi si? do czego? doczepi?. Poza tym nie chce mi si? uczy?. ; d

Reasumuj?c - i t?skni?, i nie t?skni?. :D
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: T?sknisz za szko????

T?sknie za swoj? klas? kt?ra by?a najlepsza[dla ka?dego w?asna klasa jest najlepsza wi?c prosz? nie pisa?, ?e MOJA klasa by?a lepsza od twojej napewno] i kt?rej ju? pewnie nie ujrz? w ca?ym sk?adzie za tym co mo?na by?o odpierdala? na lekcjach. Nigdy si? nie nudzi?em w szkole praktycznie si? nie uczy?em bo zapami?tywa?em wszystko z lekcji. Mo?na by?o zawsze pogada? z kumplami, szczerze to t?sknie.
 

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
217
Age
29
Odp: T?sknisz za szko????

wogule mi jej nie brak bo nie trzeba sie uczy?:p:p

Jak widz? takie zdania to zaczynam t?skni?...

Za szko?? nie, za klas? tak, wspomnienia... Powracaj? wspania?e chwile, ech : )
 

lexes

User
Joined
Aug 2, 2010
Messages
34
Reaction score
6
Odp: T?sknisz za szko????

Ja nie t?sknie bo nie lubi? si? uczy? ale bardzo lubi? informatyk? bo mam super nauczyciela kt?ry pozwala wbi? na tibi? :D
 

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Odp: T?sknisz za szko????

Z jednej strony, to troch? mi t?skno za moj? klas?, cho? z drugiej strony obieca?em, ?e b?d? mia? zajebiste wyniki, wi?c czeka mnie troch? ?mudnej roboty do wykonania. Z jednej strony t?skni?, a z drugiej nie, bo jestem leniem, kt?ry zobowi?za? si? do ?wietnych ocen. ^^
 

Quper

Advanced User
Joined
May 28, 2009
Messages
269
Reaction score
46
Age
30
Odp: T?sknisz za szko????

Jeste?cie pojebanie, t?sknicie za kolegami czyli ich nie macie, macie tylko znajomych bo kolega to kto? taki co nawet w wakcje znim si? wychodzi na dw?r, pozdrawiam maniak?w
 

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: T?sknisz za szko????

@up
wypraszam sobie, moi najlepsi koledzy ktorzy chodza ze mna do klasy albo wyjechali na cale wakacje, albo mieszkaja 2 dzielnice dalej...
a wiekszosc mojej klasy to i tak... bez kompa zyc nie potrafia, jedynie co to mam pare dobrych kolegow ... reszte, to tak tylko pogadac...
 

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: T?sknisz za szko????

Hyde park- rozumiem. Ale zlitujcie si? i zamiast wymy?la? kolejny idiotyczny temat zr?bcie co? bardziej po?ytecznego.
 
Status
Not open for further replies.
Top