What's new

-Tibia 8.54 B-Rox OTS start!

Status
Not open for further replies.

Kniserix

User
Joined
Jul 7, 2010
Messages
21
Reaction score
0
Odp: B-Rox OTS start!

Niech ktos sproboje nie grac,to wasze matki tez zabije !!!
 
Last edited:

Royal Soxe

User
Joined
Apr 18, 2010
Messages
35
Reaction score
2
Odp: B-Rox OTS start!

Niech ktos sproboje nie grac,to wasze matki tez zabije !!
Oh rly? Po twoim po?cie wnioskuje, ?e masz 9 lat i kr?cone w?osy... Nie odgra?aj si? bo widz? ?e masz jaki? kompleks.. ;) Wyjd? na dw?r, spotkaj si? z kumplami (ale nie na wideo-rozmowie!), po prostu odejd? od komputera a wszystko si? u?o?y :>, Pozdrawiam!
@Edit
A je?li chcesz porozmawia?, prosz? pisa? na PW
@Down
Srry ale z tym zabijaniem matek to ?e? go?ciu "pojecha? po bandzie"... Po co tak odrazu? :>
 
Last edited:

Kniserix

User
Joined
Jul 7, 2010
Messages
21
Reaction score
0
Odp: B-Rox OTS start!

Oh rly? Po twoim po?cie wnioskuje, ?e masz 9 lat i kr?cone w?osy... Nie odgra?aj si? bo widz? ?e masz jaki? kompleks.. ;) Wyjd? na dw?r, spotkaj si? z kumplami (ale nie na wideo-rozmowie!), po prostu odejd? od komputera a wszystko si? u?o?y :>, Pozdrawiam!

Kolego w przeciwienstwie do ciebie mam prace i rodzine :)
 

Kilonek

User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
46
Reaction score
1
Odp: B-Rox OTS start!

Mo?na si? ju? rejestrowa?. Zapraszamy!
 

Shinshu

Active User
Joined
May 10, 2009
Messages
148
Reaction score
2
Odp: B-Rox OTS start!

Oh rly? Po twoim po?cie wnioskuje, ?e masz 9 lat i kr?cone w?osy... Nie odgra?aj si? bo widz? ?e masz jaki? kompleks.. ;) Wyjd? na dw?r, spotkaj si? z kumplami (ale nie na wideo-rozmowie!), po prostu odejd? od komputera a wszystko si? u?o?y :>, Pozdrawiam!
@Edit
A je?li chcesz porozmawia?, prosz? pisa? na PW
@Down
Srry ale z tym zabijaniem matek to ?e? go?ciu "pojecha? po bandzie"... Po co tak odrazu? :>
Haha <zajebiscie>
Mowil ktos kto blagal o goda za reklamowanie ots-a poprzez wysylanie do znajomych z podstawowki linka na strone :( <
(zrodlo 100% pewne)
Otsa polecam ze wzgledu na administracje aczkolwiek uwazam iz kilonek nie jest uczciwy opieram moje zdanie na znajomosci z nim od ponad 2 lat.
Ale jesli chcecie sobie pograc na dobrym ots-ie z dobrym klimatem to zapraszam :)
Pozdrawiam.
Shinshu.
 

Kilonek

User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
46
Reaction score
1
Odp: B-Rox OTS start!

Haha <zajebiscie>
Mowil ktos kto blagal o goda za reklamowanie ots-a poprzez wysylanie do znajomych z podstawowki linka na strone :( <
(zrodlo 100% pewne)
Otsa polecam ze wzgledu na administracje aczkolwiek uwazam iz kilonek nie jest uczciwy opieram moje zdanie na znajomosci z nim od ponad 2 lat.
Ale jesli chcecie sobie pograc na dobrym ots-ie z dobrym klimatem to zapraszam :)
Pozdrawiam.
Shinshu.


Z czego wnioskujesz, ?e jestem nieuczciwy? Wydaje mi si?, ?e na 21 letnim m??czy?nie mo?na bardziej polega? ni? na 15 letnim uczniu, prawda? Lubisz pogrubia? jak moja mapa, niedawno Norah obchodzi? pierwsze urodziny, a my si? tam poznali?my, prawda? Nie rozumiem tu czego?. Je?eli Twoim zdaniem administracja jest nieuczciwa to czemu polecasz tego OTSa? Nie wiem, co Ty sobie uwa?asz, ale zostawmy to w spokoju.

Pozdrawiam,
Kilonek.
 

Marjjan

User
Joined
Jun 22, 2010
Messages
12
Reaction score
0
Odp: B-Rox OTS start!

Fumbilia.hopto.org!!!! wejdz i sam zobacz nowy ots z evo mapa i srednim stage exp!! 0 LAGOW! WIecej dowiesz sie na stronie: Fumbilia.hopto.org
 

Kilonek

User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
46
Reaction score
1
Odp: B-Rox OTS start!

Wiem, ?e chcesz si? reklamowa? na zapowiedzi dobrego OTSa, ale sam sobie napisz zapowied?, bez dedyka ;) Ahh te botki ;]

Pozdrawiam,
Kilonek.
 

Royal Soxe

User
Joined
Apr 18, 2010
Messages
35
Reaction score
2
Odp: B-Rox OTS start!

Haha <zajebiscie>
Mowil ktos kto blagal o goda za reklamowanie ots-a poprzez wysylanie do znajomych z podstawowki linka na strone <
No, rzekomo mieli?my nie wchodzi? sobie w parad?, a co teraz robisz...? Shinshu, odczep si? ode mnie, bo dla mnie jeste? nikim, nie istniejesz dla mnie :>
 

Shinshu

Active User
Joined
May 10, 2009
Messages
148
Reaction score
2
Odp: B-Rox OTS start!

Z czego wnioskujesz, ?e jestem nieuczciwy? Wydaje mi si?, ?e na 21 letnim m??czy?nie mo?na bardziej polega? ni? na 15 letnim uczniu, prawda? Lubisz pogrubia? jak moja mapa, niedawno Norah obchodzi? pierwsze urodziny, a my si? tam poznali?my, prawda? Nie rozumiem tu czego?. Je?eli Twoim zdaniem administracja jest nieuczciwa to czemu polecasz tego OTSa? Nie wiem, co Ty sobie uwa?asz, ale zostawmy to w spokoju.
Pozdrawiam,
Kilonek.
Polecam poniewaz nie chce aby wasza praca nie poszla na marne a sadze iz jestes nie uczciwy poniewaz pamietasz jak byles cmem na norahu? Co robiles? Nie bede mowil wszystkiego poniewaz nie chce zj**** ci repki.
3maj sie.
@EDIT
Soxe to ty wjezdzasz na kolesia za byle gowno wiec sie uspokoj.
Nie obchodzi mnie twoj stosunek do mojej marnej egzystencji. (mam dystans do siebie)
 
Last edited:

Kilonek

User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
46
Reaction score
1
Odp: B-Rox OTS start!

Polecam poniewaz nie chce aby wasza praca nie poszla na marne a sadze iz jestes nie uczciwy poniewaz pamietasz jak byles cmem na norahu? Co robiles? Nie bede mowil wszystkiego poniewaz nie chce zj**** ci repki.
3maj sie.
@EDIT
Soxe to ty wjezdzasz na kolesia za byle gowno wiec sie uspokoj.
Nie obchodzi mnie twoj stosunek do mojej marnej egzystencji. (mam dystans do siebie)

To, co robi?em na CMie by?o rok temu. Tym, kim si? sta?e?, hmm - to nie ma nazwy. Racja, co robi?em, ale jeszcze mi poklaskiwa?e? przy tym.
 

Shinshu

Active User
Joined
May 10, 2009
Messages
148
Reaction score
2
Odp: B-Rox OTS start!

To, co robi?em na CMie by?o rok temu. Tym, kim si? sta?e?, hmm - to nie ma nazwy. Racja, co robi?em, ale jeszcze mi poklaskiwa?e? przy tym.
Wiec mo?e powiedz mi kim si? sta?em zamiast unika? odpowiedzi na to pytanie kt?re zadaje ci ju? od oko?o miesi?ca?
Tak by?o rok temu ale ty dalej jeste? taki sam.
Tak klaska?em ci czo?em przy tym... To co sam nie mo?esz si? opami?ta? przed panicznym atakiem zdobywania pixeli Community Managerem? Sko?cz to poniewa? ta dyskusja dzia?a na twoja niekorzy??.
Musze a? przytoczy? pewny cytat hmm "Nie wejd? na vt poniewa? to nie m?j obowi?zek a ty jako manager nie mo?esz mi rozkaza? bo nie masz do tego uprawnie?" Jako? tak
Mam pewne w?tpliwo?ci co do twojego wieku... par? tygodni temu przy 1.5 rocznej znajomo?ci m?wi?e? mi ze masz 23 lata : P Troszk? dziwne jak na 21/23 letniego m??czyzn?
3maj sie
 
Last edited:

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: B-Rox OTS start!

Dlaczego mnie nie dziwi ze Szynszylasty ma tu najwiecej postow? xD
Szynszyl, znowu kogos dolujesz?
patrzac na twoje posty to juz nie rzucasz byle jakich pierdol, ale mowisz do rzeczy, jakis postep jest, ale daj im szanse dobrego wystartowania i utrzymania OTSa...
zeby offtopu nie bylo, to zycze milego i udanego startu :)
 

Shinshu

Active User
Joined
May 10, 2009
Messages
148
Reaction score
2
Odp: B-Rox OTS start!

Dlatego mowie mu zeby zakonczyl ta oto dyskusje.
Sprawie iz dalej bedziesz mnie nie nawidzil mysterio. Nie przyzwyczajaj sie : P
 

Kilonek

User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
46
Reaction score
1
Odp: B-Rox OTS start!

Nie odzywaj si? bo nic nie wnosisz do tematu. Gdyby? mnie zna?, wiedzia?by?, kiedy k?amie, a kiedy nie. To nie jest temat na tibia.net.pl. Chcesz to p?acz mi na gg jaki to ja nie fajny jestem.

Mo?na si? rejestrowa?!! Zapraszamy!!
 

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: B-Rox OTS start!

naprawde taki upierdliwy jestes?
w rl swiecie tez tak sie zachowujesz?
nie chcialbym ci teraz humoru spuc, ale wszystkich tak traktujesz?
potrafisz wkurwic i zdolowac ludzi, temu nie zaprzecze, ale na mnie huja nie ma...
 

Shinshu

Active User
Joined
May 10, 2009
Messages
148
Reaction score
2
Odp: B-Rox OTS start!

Pami?tam twoje s?owa Mysterio nie b?d? cie publicznie o?miesza? poniewa? nie wiem sk?d ale mam lito?? dla ciebie :D Przecie? sobie ?artuje. Nie przejmuj si? moja opinia na tw?j temat za bardzo bierzesz to do siebie znasz mnie chyba na tyle d?ugo ze wiesz ze trzeba mnie ignorowa?.
Krystian przecie? wiem kiedy k?amiesz.
Jak d?ugo b?dziesz ci?gn? rozmow? tyle samo b?dziesz szkodzi? sobie samemu.
 

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: B-Rox OTS start!

bylem dzis na otsie :p
na 10 min, potem deleted char...
na start jets glupie eq, ale da sie wytrzymac, trza kase zbierac, 300gp na poczatek, dla sorca- spellbook jakies czerwone shity, leather legs i bootsy, radzilbym isc na smugi i zbierac small rubby, 325 za sztuka u NPC, smugi troche wala, ale trzeba ja jakos ogarnac
roty nie bija w ogole (tzn tak po 10 max raz oberwalem, a tak to missy)
eeee zeby zdobyc Noble arma to trza po kolei wybijac smugi, ciezko jest dojsc za pierwszym razem bo 7 ich jest (moze wiecej)

ogolnie to spox, ale exp troche wysoki
 
Status
Not open for further replies.
Top