What's new

Dziwne zdarzenia

Status
Not open for further replies.

Taki Tam

Advanced User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
447
Reaction score
33
W tym TEMACIE mo?ecie opowiedzie? o swoich dziwnych zdarzeniach jakie wam si? przytrafi?y podczas gry m.in o Bugach lagach itp
 

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: Dziwne zdarzenia

Z Celesty jeszcze na niskim levelu podbiega do mnie kole? 180 lvl. I rozmowa:
XXX [180]: want a lot of cc?
Ja [20] : why you wanna give mi that
XXX [180]: im retireing
Ja [20]: ok give me that =[
I dosta?em 15 cc par? ?mieci i Demon Shield.
A tutaj og?oszenia matrymonialne z celesty
XXX [8] : Sex 1000 gp msg me
 

Marinox

Advanced User
Joined
May 26, 2008
Messages
185
Reaction score
4
Age
28
Odp: Dziwne zdarzenia

Ja id?c na expowisko zobaczy?em le??cy na ziemi plecak. Pomy?la?em ?e zajrz? w niego i ujrza?em w nim: knight armor,6k i wyvern fang.
PS: By?o to na rl.
 

Rycka

Active User
Joined
Jul 18, 2008
Messages
56
Reaction score
6
Odp: Dziwne zdarzenia

to chyba niema zadnego sensu co?... nabijacie tylko posty... kazdy moze sobie wymyslac.. ja bylem kolo kazz i znalazlem bp of cc... potem ide dalej i znalazlem bp of mpa... ;| czy to ma jakis sens?... wymysl cos sensowniejszego a nie byle co... ;||||
 

Taki Tam

Advanced User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
447
Reaction score
33
Odp: Dziwne zdarzenia

nie chodzi o to ?eby kto? se posty nabija? tylko ?e wypowiedzia? sie na ten temat ale np.znalezienie bp cc to nie pasuje tu mi chodzi bardziej o to ?e np. loot?em ze szczura plate armor albo co? takiego bo znalezienie bp items to mo?e by? r?wni? dobrze loot bp
 

Jimbol

User
Joined
Nov 20, 2008
Messages
28
Reaction score
6
Odp: Dziwne zdarzenia

chodzi bardziej o to ?e np. loot?em ze szczura plate armor albo co? takiego
HAHAHA.. Nie mo?liwe jest lootni?cie z rata na RL'u p arma.. A bynajmniej chyba jeszcze nikomu si? taki wyczyn nie uda? :D

A moje najdziwniejsze zdarzenie w tibii a raczej fart to to, ?e na boat w veno znalaz?em 10k :). Po prostu sobie tak le?a?o. Co lepsze brakowa?o mi wtedy 10k do pacc'a za gp :cool:
 

drozd001

Advanced User
Joined
Dec 28, 2008
Messages
209
Reaction score
17
Odp: Dziwne zdarzenia

Opowiem o swoim najdziwniejszym lagg'u.
A wi?c pad?em i odrodzi?em si? w temple na rl.
Poszed?em do depo i rozmawiam z jakim? typem a? nagle cofne?o mnie do temple. W pierwszej chwili pomy?la?em, ?e to jaki? gm mnie tepno? ale sie okaza?o, ?e to by? lagg.

To by? muj najlepszy lagg ;)
 

DungeonSiege

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
234
Reaction score
18
Age
33
Odp: Dziwne zdarzenia

Hmmm... pomy?lmy.
Mam 9 lvl sorc i pociska kolo mnie RS 54 Royal Palladin. Go?? go dobi? (wida?, ?e go ju? d?ugo bi?) i pad? otwieram a tam MPA, lecz ten ziomek zar?ba? 1 to biore Golden Legs, ale te? zar?ba? 2 i wzi??em bp all bp potion healing (oczywi?cie nie wzi??em do BP tylko rzuci?em pod drzewo i targa?em po 1 bp do DP :)
 

eLeXo

C'est la vie
Joined
Apr 15, 2008
Messages
505
Reaction score
58
Odp: Dziwne zdarzenia

#Rycka zgadzam si? z tob? ten temat jest beznadziejny i chyba s?u?y tylko do nabijania post?w, a tak wgl to ten temat bardziej powinien nazywa? si? : "Jaki najlepszy loot znalaz?e? w tibii?? albo "jaki najlepszy itemek widzia?e? w tibi"...LoL:rolleyes::confused:
Co do tematu to mnie raz zabi? 80 rp i przez niego wypad?y mi : bohy i royal helmet :(:( Okaza?o si?, ?e cofneli server o kilka godzin doty?u przez jaki? crash czy co? i dzi?ki temu nie pad?em i nie straci?em swoich itemk?w :D:D
 

Pos?uszny

Active User
Joined
Feb 13, 2009
Messages
63
Reaction score
4
Odp: Dziwne zdarzenia

to teraz ja ;]
sta?em sobie moim palem przed dp a obok mnie stal jakis typ 100 lvl i tak sobie stoimy i nagle podbiega jakis 209 lvl juz nie pamietam proesji podbieg pod tego typa z 100 lvl i trzy razy z sd i on padl otworzylem jako pierwszy chyba i patrze 4 bp lez? biore jeden a tu pisze ze za ciezkie i ( mialem z 500 cap. ) ahh tylko pomarzy? co tam mog?o by? :)
 

Dzwoniec

Advanced User
Joined
Sep 8, 2008
Messages
479
Reaction score
32
Odp: Dziwne zdarzenia

to teraz ja ;]
sta?em sobie moim palem przed dp a obok mnie stal jakis typ 100 lvl i tak sobie stoimy i nagle podbiega jakis 209 lvl juz nie pamietam proesji podbieg pod tego typa z 100 lvl i trzy razy z sd i on padl otworzylem jako pierwszy chyba i patrze 4 bp lez? biore jeden a tu pisze ze za ciezkie i ( mialem z 500 cap. ) ahh tylko pomarzy? co tam mog?o by? :)
100 lvl bez aola ?
Cos tu smierdzi xD
A co do tematu To moje najdziwniejsze zdarzenie na rl bylo w venore nad depo (tam gdzie stoji duzo osob i czesto pk ;]) i koles z red hp biegal to zaczelem go lac on sie bawil na schodach (schodzil,Wchodzil) i nagle padl niestety jego dead lezal w dp wiec kilka osob tam poszlo i przylecial jego kumpel bodajze 19 lvl ja mialem 17 no i zaczol mnie lac i wszyscy bloczyli mnie zebym nie uciekl no to nie mialem wyboru zaczelem go lac No i padl haha xD a potem szybko skitralem sie na samym dole budynku gdzie sie kupuje bp ;]
 

karol.s

Active User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
80
Reaction score
7
Odp: Dziwne zdarzenia

Jak dla mnie dziwnym zdarzeniem by?o jak dosta?em na Rooku ponad 1k na ?wiecie kyra od takiego mi?ego pana z 51lv :], Bardzo si? wtedy ucieszy?em :D :D
 

Diamon

New User
Joined
Mar 7, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Dziwne zdarzenia

Moim ciekawym zdarzeniem by?o jak Eldeus wywala? itemy w depo MMSY, Demon Shieldy, G Legi, i reszta to ?mieci :)
 

Patrikosa

Active User
Joined
Mar 14, 2009
Messages
116
Reaction score
9
Odp: Dziwne zdarzenia

raz lvl 73 koles padl przez pk pacze a tu bp ( zal lvl 70 bez aola ) i pacze a w bp takie itemki jak demon shield z 5 rozne fajne itemki i 26 cc ( ja mialem lvl 7 wiedz..) ale przed oczami sie wyrwalo ktos wziol :( a juz przeciogalem 26 cc xDDD
 

Kate Sayuki

Seikō sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: Dziwne zdarzenia

Jak mia?am s?aby lvl na tibi to nie wiedzia?am co to jest skull i sk?d go ludzie maj?. Zdoby?am runk? poison wall czy jako? tak xd u?y?am jej na ziemi i kto? natychmiast w ni? wbieg?. No i mia?am skulla. Zacz??am spieprza?, ale 80% ludzi z Thais lecia?o za mn?. Nie mia?am ?adnych szans xD Dla mnie wtedy skulle to by?a czarna magia xD Jeszce dziwne dla mnie by?o, ?e jaki? kole? spyta? mnie w Thais: "Do you want free items?" Odpowied? chyba jest oczywista ;] Dosta?am dragon shield, plate seta i inne rzeczy =D
 

Silnikarz

Advanced User
Joined
Oct 17, 2008
Messages
282
Reaction score
27
Age
29
Odp: Dziwne zdarzenia

Moja historia:
Ide 90 RP pod Ank patrze pare ac. scrab..M?wie Dam rade ok zaje** je ide dalej patrze jest typek 150 wywalil bp i sie wyloga? szybko wpisa?em "Utani Hur"I patrze w bp le?y 100 sd,4 k armor 50 encheat spears i 1 mpa ;]
 

Sysek1

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
274
Reaction score
19
Odp: Dziwne zdarzenia

go?ciu si? musia? wkurzy? heh
ja kiedy? z kumplem wkr?cili?my 230 Ed ?e u kr?la gdy napisze si? fag dostaje si? list kt?ry prowadzi do Demon legs (to by?a tibia 8.0) poszed? napisa? mia? 1 hp i 0 many a ja go z hmma i zabi?em go na 14 lvlu xD
 

skala12

User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
29
Reaction score
0
Odp: Dziwne zdarzenia

Go?ciu pewnie chcia? wyrzuci? empty bp i mu sie pomyli? z lotem:up::D
 

DRE

Senior User
Joined
Oct 5, 2008
Messages
610
Reaction score
44
Age
29
Odp: Dziwne zdarzenia

Id?c z Carlin do Thais, postanowi?em sobie troch? poexpi?, a mianowicie poszed?em na gobliny przy Ab. Id?c zobaczy?em deda, my?la?em, ?e to Hunter, i? tam w?a?nie si? one respi?. Otworzy?em i nie uwierzy?em, w ?rodku by?o z 26k, K armor, c legi. Nie wiem, dlaczego ten pan nosi? tow Bp, ale to by? najlepszy moment w moim ?yciu.

Pozdrawiam,
DRE
 
Last edited:

Koko

Forum friend
Joined
Apr 4, 2008
Messages
410
Reaction score
146
Age
31
Odp: Dziwne zdarzenia

Moim dziwnym zdarzeniem, a raczej najdziwniejszym z kt?rym si? spotka?em by?o to, ?e pewnego razu stoj?c w dp port hope gm teleportowa? si? niedaleko mnie i podbieg? do depozytu. Po oko?o 10min znikn?? jak dla mnie to by?o troch? dziwne.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top