What's new

Dobre Skrypty. Wejd?!

Status
Not open for further replies.

Iron Man

Active User
Joined
Apr 23, 2009
Messages
129
Reaction score
2
Witam wszystkich..

A wi?c przejd? prosto do rzeczy. Chcia?bym kupi? par? skrypt?w do mojego serwera, a dok?adniej Dragon Ball. Potrzebuj? paru rzeczy min;

1. Transformacj?
2. Sagi
3. Czary
4. Klient
5. Par? skrypt?w


Pozwol? sobie opisa? dok?adnie jak te skrypty maj? dzia?a? wygl?da?, chcia?bym doda? ?e powinny chodzi? na silniku kt?ry uzgodnimy..

1. A wi?c, wa?ne jest aby dzia?a?o poprawnie. Transformacja b?dzie dla wielu profesji, czyli musz? by? jakie? 3 rodzaje skryptu.
Pierwszy polega na transie sta?ym dzi?ki kt?remu zmieni si? nasza profesja, nasz wygl?d, doda si? tak?e nasza maksymalna ilo?? ?ycia oraz many, zwi?kszone obra?enia wr?cz jak i z czar?w. Tutaj nigdy nie zmieni si? nasza profesja, wygl?d ani obra?enia nawet po wylogowaniu i wpisaniu czaru "revert". Dodatkowo niekt?re profesje maj? mie? efekt na sobie co jedn? sekund?.Nast?pny rodzaj to transformacja okresowa, wszystko tak jak wy?ej lecz nasza profesj?, wygl?d, hp oraz man? tracimy po wylogowaniu lub wpisaniu czaru "revert". Tutaj jednak ?eby u?y? potrzebujemy okre?lon? ilo?? rage'a. Tutaj tak?e niekt?re profesje maj? mie? efekt na sobie co jedn? sekundeczk?.

2. Sagi takie jak na serwerze Dragon Ball Legend. Oczywi?cie nie identyczne, troch? usprawnione, wydajniejsze. Tutaj rodzaj tego skryptu opisze je?li kto? si? podejmie napisania tego poniewa? szkoda czasu.

3. Czary nie b?d? w stylu innych serwer?w, b?d? w?asne. Oczywi?cie b?dzie takie czary jak "Kamehameha" w Wodbo. Reszta b?dzie w?asna, tak samo jak wy?ej wszystko do uzgodnienia.

4. Klient gry ma by? w jednym pliku, bez ?adnego IP-Changera. Wygl?d klienta om?wi? z koleg? wi?c chodzi mi tylko o zrobienie klienta w jednym pliku, zmian? nazwy naszych skilli oraz innych mniej wa?nych rzeczy.

5. Co do innych skrypt?w chodzi mi o walenie dwoma broniami, wiadomo o co chodzi. Je?li b?d? potrzebowa? innych skrypt?w napisz? w tym pod-punkcie.


Co do p?atno?ci, s? to do?adowania, przelewy itd. Oczywi?cie tylko i wy??cznie przez .. Wszystko wygl?da mniej wi?cej tak, sprzedaj?cy pokazuje mi skrpyt, je?li wszystko b?dzie dzia?a? spodoba mi si?, sprzedaj?cy robi aukcj? za cen? jak? om?wimy. Opisuje wszystko dok?adnie na aukcji po czym, kupuj? skrypt, wysy?am pieni?dze. Teraz gdy pieni?dze dojd? oczekuj? na dok?adn? instrukcj? instalacji skrypt?w oraz ich konfigurowania.

W razie interesowania si?, prosz? pisa? tutaj. Nie odpisuj? na wiadomo?ci na GG.

Pozdrawiam, Imner.
 

fracha110

Active User
Joined
Nov 24, 2009
Messages
120
Reaction score
5
Odp: Dobre Skrypty. Wejd?!

Jesli jestes zainteresowany mam na sell sagi i transformy nowe do cell,goku i vegeta.
 

Iron Man

Active User
Joined
Apr 23, 2009
Messages
129
Reaction score
2
Odp: Dobre Skrypty. Wejd?!

Go?ciu, wiesz co to znaczy napisanie skryptu?? Chodzi mi o to ?e napiszesz mi skrypt na transform jednej profesji, ja go pozmieniam i zobacze. A co do sag narazie nie potrzebuj?. Najwa?niejsze skrypty jak narazie to na transform.
 

jestemPolakiem

Advanced User
Joined
Jan 1, 2010
Messages
310
Reaction score
21
Odp: Dobre Skrypty. Wejd?!

Mog? ci napisa? te skrypty, kt?ra s? w LUA - tutaj masz GG 6496613 napisz do mnie.
 

Iron Man

Active User
Joined
Apr 23, 2009
Messages
129
Reaction score
2
Odp: Dobre Skrypty. Wejd?!

Refreshuj? gdy? zaczynam zn?w robi? otsa i baaardzoo potrzebuj? tych skrypt?w.
 

dominikms1

Senior User
Joined
Feb 6, 2010
Messages
696
Reaction score
66
Odp: Dobre Skrypty. Wejd?!

Ja mam ten skrypt na transformacj?, je?eli naprawd? jeste? nim zainteresowany, to prosz? si? zg?osi? na pw
 
Status
Not open for further replies.
Top