What's new

Nasza-Klasa

Status
Not open for further replies.

Wassupp

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
88
Reaction score
6
Mam takie pytanie.Moze i jest glupie..Ile czasu spedzacie na nasza-klasa.pl (nk) lub fotka.pl :D;)

Dodam jeszce ze na nk mam konto od 3 lat a korzystam z niego 1-2 razy dziennie zas fotka.pl konto mam juz z 5 lat wchodze 1 na dwa dni ;d
 

Mafioz1212

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
95
Reaction score
2
Odp: Nasza-Klasa

Zale?y heh, konto na nk mam ju? ponad 2 lata :) a zagl?dam tak ponad 3 razy dziennie.
 

Doman08

Senior User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
719
Reaction score
114
Odp: Nasza-Klasa

Mam takie pytanie.Moze i jest glupie..Ile czasu spedzacie na nasza-klasa.pl (nk) lub fotka.pl
Nie jestem zarejestrowany na ?adnym z w/w portali. Po zaproszeniach jaki? nagrzanych ma?olat, czy te? znajomych od jednego kieliszka, postanowi?em, ?e ten portal nie jest dla mnie (nk). Za? fotka kojarzy mi si? z zwyk?ym debilizmem, inaczej nazwanym przez u?ytkownik?w tej strony: szpanem, lansem itp. itd.

Gdy zarejestrowany by?em na nk, moje odwiedziny waha?y si? od 10 minut dziennie po 30.
 

Twitter

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
63
Reaction score
12
Age
28
Odp: Nasza-Klasa

Temat bezsensu naprawd? ! nie wiem czy jest jaki? sens aby ten temat kontynuowa?. My?l? ?e ten temat powinien zosta? zamkni?ty i przeniesiony do kosza.

#. Wracaj?c do tematu To sp?dzam na Portalu nasza-klasa.pl gdzie? oko?o 6 minut sprawdzam wiadomo?ci i [ wyloguj ]

Pozdro.
 

Wassupp

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
88
Reaction score
6
Odp: Nasza-Klasa

Temat bezsensu naprawd? ! nie wiem czy jest jaki? sens aby ten temat kontynuowa?. My?l? ?e ten temat powinien zosta? zamkni?ty i przeniesiony do kosza.
Pozdro.

Chlopcze ten dzial sluzy do tworzenia tematow nie zwiazanych z tibia wiec to zrobilem..
 

Alianesso

Active User
Joined
Jul 7, 2010
Messages
80
Reaction score
3
Odp: Nasza-Klasa

Mam konto na NK.

Wchodz? raz na tydzie?/miesi?c.
Ludzie maj? wa?niejsze rzeczy ni? przegl?danie jakiego? wirtualnego konta.
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Nasza-Klasa

Po pierwsze nie ma takiego portalu jak nasza-klasa.pl ,teraz jest nk.pl

@top
Nie posiadam konta ani na nk.pl ani na fotka.pl ,poniewa? nk jest dla dzieci neo za przeproszeniem pierdolni?tych w ?eb. O! Babcia mi umar?a ,zrobi? sobie z ni? s?it foci?! To jest chore! Kiedy? ten portal by? normalny ,i po pierwsze to by?o dla doros?ych gdzie powinno si? odnajdywa? starcych znajomych ,a nie dla dzieci ,kt?re wpisz? w wyszukiwarce znajomych byle jakie miasto i ka?dego po kolei dodaj? do znajomych ?eby szpanowa? przed kolegami. Do fotka.pl nic nie mam ,bo nie mia?em styczno?ci z tym portalem.
 

SpidoX

Advanced User
Joined
Jul 27, 2008
Messages
427
Reaction score
17
Odp: Nasza-Klasa

Gdy zarejestrowany by?em na nk, moje odwiedziny waha?y si? od 10 minut dziennie po 30.

To Ty niezle ciacho jestes : D

@topic

Tak. te? nie mam konta na ?adnej z tych stron poniewa? wydaje mi sie to by? nie potrzebne i nie chc? ogl?da? takich zdjec jak wpiszecie na YT "nasza klasa prawdziwa historia" ;d
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Nasza-Klasa

Nie mam konta na ?adnym portalu spo?eczno?ciowym i jest mi z tym dobrze. Kiedy? da?em si? nam?wi? na konto na nk, ale po pi?ciu dniach u?ytkowania i uzbieraniu trzech znajomych zacz??y pisa? do mnie jakie? dzieciaki. Dostawa?em dziennie po dziesi?? zaprosze? od ludzi, kt?rych na oczy nie widzia?em. Postanowi?em nie dawa? im tej rado?ci posiadania kolejnego "znajomego" i usun??em konto. Aktualnie posiadam konta tylko na kilku stronach, na kt?rych cz?sto bywam.

poniewa? nk jest dla dzieci neo za przeproszeniem pierdolni?tych w ?eb.
Nie zgodz? si?, sam pomys? naszej klasy by? genialny, niestety zniszczy?a go ??dza pieni?dza i tak jak napisa?e? tzw. dzieci neo. Zawsze tak jest, ?e gdy powstaje jaka? na prawd? fajna strona to gdy tylko zdobywa popularno?? jest niszczona przez dwa wy?ej wymienione czynniki.
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: Nasza-Klasa

Chlopie nk.pl a nasza-klasa.pl to jedno i to samo jak kto woli-.-

Tak dla cb informacja to naprawd? nie ma ju? naszej klasy teraz jest nk by? czyta? regulamin nk ju? nigdzie nie pisze nasza-klasa.pl tylko nk miejsce spotka?


Ja na nk wchodz? tak oko?o 10 razy dziennie cz?sto na kompie jestem i to z takiego powodu ale nic nie robie tylko gram w icy tower ;]
 

SpidoX

Advanced User
Joined
Jul 27, 2008
Messages
427
Reaction score
17
Odp: Nasza-Klasa

Nie zgodz? si?, sam pomys? naszej klasy by? genialny, niestety zniszczy?a go ??dza pieni?dza i tak jak napisa?e? tzw. dzieci neo. Zawsze tak jest, ?e gdy powstaje jaka? na prawd? fajna strona to gdy tylko zdobywa popularno?? jest niszczona przez dwa wy?ej wymienione czynniki.

Tak. Nasza-klasa.pl powinna s?u?y? wg. mnie TYLKO do odnajdywania starych przyjaci?? ze szkolnej ?awki dla tych co ju? maj? troszk? ?ycia za sob?.
 

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Nasza-Klasa

Jak cz?sto opuszczam portal nasza-klasa? Nie rozumiem pytania. Nie opuszczam go wcale, jestem wci?? dost?pny. Przecie? kto? musi oznajmia? nastolatk?, i? maj? lustra upierdolone...
 

Veex

Active User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
90
Reaction score
20
Odp: Nasza-Klasa

Na nk.pl mam konto. Hmm, odwiedzam go dziennie oko?o 3 razy sprawdzi? wiadomo?ci czy te? mo?e jakie? dupeczki zdj?cia da?y, na fotka.pl nie mam konta i nie zamierzam zak?ada?.

Dzi?kuje I Dobranoc.
 

Import

Active User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
56
Reaction score
15
Odp: Nasza-Klasa

Wchodz? tam codziennie, siedz? od rana do wieczora, ?niadanie, obiad i kolacje zamawiam prosto do swojego profilu. Ostatnio by?em na koncercie w profilu zespo?u Boys, by?o ?wietnie! Dzi? wybieram si? na mecz do profilu reprezentacji Hiszpanii. Og?lnie ca?y mundial sp?dzi?em na meczach r??nych reprezenacji (chocia? musz? przyzna?.. Urugwaj mia? najciekawszy profil, szczeg?lnie po meczu z ghan?, na kt?rym tak?e by?em, ale w profilu ghany). Wczoraj by?a impreza w profilu kolegi.. Ah, nigdy nie wypi?em tyle e - coli. Dzi? id? na spotkanie z dziewczyn? w jej profilu. Zamierzam tak sp?dzi? reszt? ?ycia!
 

deseczny

User
Joined
Jul 26, 2010
Messages
44
Reaction score
1
Odp: Nasza-Klasa

Ja tego nie mam poniewa? usun??em, gdy? alebowiem za du?o czasu na niej sp?dza?em i chcia?em si? od tego oderwa? ;[
 

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: Nasza-Klasa

hmm... okolo 20 min dziennie, sprawdze pare rzeczy i zmieniam stronke :)
 

SzeryFFF

Advanced User
Joined
Dec 2, 2008
Messages
404
Reaction score
66
Age
29
Odp: Nasza-Klasa

Na naszej klasie sp?dzam bardzo du?o czasu. Nawet 2 h dziennie. Musz? przekopa? pole, nakarmi? pupila, pobawi? si? z nim, gra? w ice tower. Bardzo lubi? nasza klase.
 
Status
Not open for further replies.
Top