What's new

Porady dr.House (Michukng i Don Wakeful)

Status
Not open for further replies.

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Porady dr.House (Michukng i Don Wakeful)

Czemu ten temat jeszcze istnieje?
Bo ociekamy zajebisto?ci?, a Ty nie.
Michu i Donie Wakefulu, oszcz?d?cie sobie wstydu. Jeste?cie ?a?o?ni. Mam tylko takie pytanie, przy pisaniu tych post?w pocicie si? jak pedofil w disneylandzie? Pytam, gdy? zastanawiam si? nad tym, czy wy rzeczywi?cie jeste?cie tak ograniczeni, czy te? na si?? robicie z siebie imbecyli. Jednak?e, na co by?cie nie wskazali, ten temat ("[Porady dr.House [...]") jest nieadekwatny co do jego nazwy i obra?a Pana Laurie.
Ok, wjad? Ci na chat? z kolegami z piaskownicy! Strze? si?, maj? r??owe ?opatki :/
 

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: Porady dr.House (Michukng i Don Wakeful)

Og?lnie, mo?ecie uzna? to za chamskie, debilne i fuuuj. Jednak wydaje mi si?, ?e b?dzie to cholernie rozs?dne.

O czym m?wi?? A no o tym, ?e czasem przychodz? takie dni, w kt?rych pojawia si? jaki? g?upi temat, a wi?kszo?? w Nim odpowiada - g?upimi postami. Polec? ka?demu, kto tutaj co? napisa? (zw?aszcza tw?rcy) przeczyta? post po po?cie - ca?y temat.

Zadajcie sobie teraz pytanie, co z tego wysz?o? Wielkie g?wno! Ja rozumiem, pomoc przy OTS, przy jakim? dajmy na to rowerze... Jednak przy tym, ?e rzekomo Was bij? w domu i macie pope?nia? samob?jstwo? Do kolegi, kt?ry poleci? jednemu koledze pope?ni? samob?jstwo :

A gdyby ten, mia? jakie? urojenia psychiczne i faktycznie si? zabi?? Niby nierealne, a jednak takie przypadki s?ysza?am, nie raz. Pomy?l zanim co? napiszesz, a nie p??niej b?dziesz mia? problemy - a ja b?d? si? wtedy naprawd?, bardzo, bardzo ?mia?a, bo sam sobie udowodnisz, jaki jeste? "m?dry".

Polecam Wam naprawd? rozwa?y?, czy warto za?mieca? forum takimi tematami, jest to bardzo zb?dne i niepotrzebne, p??niej ka?dy z Was si? dziwi, ?e kadra to ch**e, sure? No tak, szkoda, ?e j? prowokujecie - trudno.

@topic

?eby nie by?o, r?wnie? zni?? si? do poziomu Waszego :

Ostatnio czuj? si? jakbym mia?a dwa kr?gos?upy. By?am u lekarza, powiedzia?, ?e tampon?w si? nie wk?ada jeden za drugim, a wymienia. My?licie, ?e ma racj?? :(

--------------------

No, to teraz uargumentowa?am, odpisa?am oraz zezwoli?am sobie zamkn?? temat. Gratuluj? sama sobie.

PS Aby dawa? jakiekolwiek porady, to prosz? by?cie wym?drzeli, zdali matur?, jaki? tam doktorat i wtedy tutaj tworzyli takie tematy, bardziej powa?ne, okay?
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top