What's new

Tibia jest wy?miewana

Status
Not open for further replies.

Twitter

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
63
Reaction score
12
Age
29
Odp: Tibia jest wy?miewana

heh, no tak tibia jest wy?miewana na przezwiska takie jak

Co,? Tibia haha te kwadraciki lol neo.
Kwadraciki ;p nic nie ogarniam.

jeszcze przechylony ludzik haha nobostwo a nie gra
Te? tak s?dz?.

Tibia neo Tylko Euro cwele graj? w tibie.
Niekt?rzy.

Tibia to z?o Erorr Kur*** robi z ludzi neo i debili w assasinach.
Taka prawda.

Wiele jeszcze jeszcze przezwisk i filmik?w.
Tibia to bardzo irytuj?ca gra kt?ra nie ma ko?ca tak szczerze. Intensywne serwery na 999999 to ju? przesada, exp razy 1 to ju? ?enada. Nie ma takiego expa kt?ry by zadowoli? wszystkich.
Tibia to gra 2D, i jest popularna, a jak by by?a 3D ? oj panny w tibie by gra?o 80 % ?wiata, jeszcze jakby grafa i te kwadraciki by?y oryginalne to ju? naprawd? szook.

A ja wam powiem ?e b?dzie Tibia 3D, z jakiej paki to wiem? poniewa? ?wiat staje si? lepszym i gry tak?e, tte uptade i inne ?mieci, tylko rozwijaj? tibie na dobre. A? powstanie TibiaOwned 3D i b?dzie gra?o 94% ludzi ;p .

Tibia to z jednej strony nie jest z?a gra, tylko trzeba umie? ! gra? w ni?.

Nie jak wi?kszo??, rzuca krzes?ami, wyzywa, krzyczy, klnie, bije, i zachowanie ma 10 latka a ma ( 19 lat ) to ju? szook technologi.

padn? to ju? sza?u dostaje co to ma by?? gra to gra, ja gra?em aby sobie pogra? i po?mia? si? w?a?nie z takich a uwierzcie mi du?o neo by?o ;p i s?.

Pozdrawiam i my?l? ?e niekt?rzy zrozumiej? co to jest Tibia i na czym polega.
 

Kamcius14

Active User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
114
Reaction score
4
Odp: Tibia jest wy?miewana

Tibia to strata czasu. I to jest prawda dlugo w to gowno gralem i teraz policzylem ile dni sie stracilo na tym scierwie.Wasi koledzy ze szkoly maja racje.
 

happyman

Active User
Joined
Jan 2, 2010
Messages
64
Reaction score
1
Odp: Tibia jest wy?miewana

Tibia jest wy?miewana g??wnie przez to, ?e jest na 2d. Najcz??ciej w?a?nie ?miej? si? z tibi osoby kt?re w ni? wcze?niej gra?y... Ci co nie graj? nie rozumiej? w?a?nie uroku pixeli :D, tylko s? zafascynowani now? grafik? w coraz to nowszych grach. Nie dajmy si? :lol:
 

Imperata

Active User
Joined
Apr 28, 2010
Messages
79
Reaction score
2
Odp: Tibia jest wy?miewana

Szczerze m?wi?c Metin a Tibia hmm
zaczynaj?c od tego co ka?dy zgodz? si? ?e przez grafik? jest wy?miewana
mo?liwe ?e przez to te? ?e nie wszyscy umiej? si? po?apa? na niej w wi?kszo?ci gier walisz myszk? sterujesz wsad i u?ywasz czar?w na "1czar a,2 czar b" i skacz? spacj?
moim zdaniem przez grafik?, trudn? obs?ug? na pocz?tku typu "jak otworzy? plecak albo wej?? po drabince" czy te? zak?adam zbroj? i nie widz? jak wygl?dam

wracaj?c do mojego pierwszego zdania Metin a Tibia
Metin ma fajn? grafik? wida? zbroj? mapa jest do?? du?a
z pocz?tku ?atwo si? gra co przyci?ga ludzi
ale ludzie przesta?cie gra jest monotonna i misje polegaj? mniej wi?cej na tym samym
"id? zabij 5 wilk?w" "znajd? kopert? zaczarowanego jelenia kt?ra wypada z goryla i przynie? mi" "przynie? 50 r??d?ek dam ci nagrod?" og?lnie chodzi o to by wbija? lvl i chodzi? po npc dostarczaj?c im co? za co?
tibia jest gr? bardziej przemy?lan? uwa?am ?e mniej daj? w grafik? ale fabu?a jest wy?mienita
niekt?re misje s? podobne do metina lecz jeszcze jest wiele innych typu "wejd? do wierzy u??? tak d?wignie by przej?? przez kamie? nagrzej m?ot kt?ry dosta?e? i walnij w rotworma kt?ry wychodzi z dziury wtedy odblokujesz j? i idziesz dalej nast?pnie zabij 2 demony" wi?c fabu?a jest lepsza
je?eli chodzi o prywatne serwery w metinie mapa b?dzie ta sama,a w tibii mo?na robi? w?asn? wi?c gdyby lepiej si? zastanowi? Tibia jest lepsz? gr? po mimo grafiki i gdyby wi?cej os?b o tym wiedzia?o zapewne by spr?bowa?o .
 

Tarkley

User
Joined
Apr 10, 2010
Messages
30
Reaction score
9
Odp: Tibia jest wy?miewana

Ka?dy z moich znajomych wy?miewa Tibi?, dlaczego? Bo jest w 2d. Standard. Ludzie patrz? teraz tylko na grafik? i nie szukaj? w grze klimatu i tego czego?. Gdyby Tibia by?a 3d zapewne wielu by odesz?o, ale wielu by te? przyby?o, ale po co robi? z Tibii 3d, z gry 2d nad kt?r? tw?rcy pracuj? ju? ok. 14 lat. Wed?ug mnie gdyby powsta?a Tibia 3d to by poprostu si? z tego zrobi? drugi metin i przyby?oby du?o niedojrza?ych [ nie tylko oczywi?cie] os?b, kt?re zrypa?yby klimat [ kt?ry nie wiadomo czy by jeszcze istnia? po przej?ciu w sfer? 3d], a zreszt? samo 3d by to ju? zrypa?o. Dlaczego Tibia jest te? wy?miewana w moim otoczeniu? Wed?ug mnie dlatego, ?e dla mych znajomych trudno jest im co? osi?gn?? w Tibii [ jak wskazuje ich najwy?szy poziom do?wiadczenia : 11, 8, 15 ] i nie dadz? jej si? dobrze pozna?. Nawiasem m?wi?c to najbardziej ciekawie gra si? na paccu. [ Questy, mo?liwo?? poznania wielu mi?ych ludzi w takich miastach jak yalahar b?d? ankrahmun, masa nowych potwor?w itp.]
Podsumowuj?c: Tibia wy?miewana jest przez to i? jest 2d i przez to, ?e Ci co j? wy?miewaj? jej nie poznali bo nie potrafi? w niej nic osi?gn?? lub nie chc? nawet spr?bowa? zagra?.
 

Chemiann

Banned
Joined
Dec 30, 2008
Messages
250
Reaction score
5
Odp: Tibia jest wy?miewana

Oczywiscie ze przez pixele, tylko z reguly tibie wysmiewaja osoby ktore w to nie graly...
Wiekszasc nawet nie wie o co chodzi ale np. kolega mowi ze tibia to gowno wiec jak uslysze ze ktos gra w tibie to jest debilem itd. (bardzo czesto tak bywa)
Czesto jest tez tak ze ludzie wiekszasc wolnego czasu spedzaja przy grze. Jak np. dostana bana czy tez z innego powodu zrezygnuja z gry to pisza jaka ta tibia jest chujowa etc.
 

Orcus Vomur

New User
Joined
Jul 26, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Tibia jest wy?miewana

Gadaj?, bo nie grali, by zagrali by sie nie ?miali ; d W sumie racja tibia w por?wnaniu do cod'a czy gta to ?eczywi?cie g?wno, ale jak dla mnie fajniej sie gra ; x

A tak w og?le nie wiem co oni do niej maj? ; x robi sie dok?adnie to samo co w innych grach, klika, klika, klika i jeszcze raz klika ; d
 

grefi

New User
Joined
Jul 20, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Tibia jest wy?miewana

Viper xD Tibia to nie jest z?o i nie spamuj :hah:
wracaj?c do tematu u mnie na osiedlu prawie wszyscy graj? bo wol? tak? gr? 2d ni? metin w metinie nie ma fabu?y i co ?e wszyscy to polacy i si? dogadasz a system walki o m?j bo?e trzymasz spacje i nawalasz po trzy potwory np zbierasz grup? i j? na walasz jaki w tym sens a w tibi mo?e jest grafika 2d to i nadal jest lepsza tutaj mo?na walczy? na par? sposob?w i nie nawalasz po 3 potwory na 1 lvl najpierw trzeba si? pom?czy? a potem kozaczy? a i dam wam system dzia?ania metina zak?adasz posta? wchodzisz nak?adasz miecz walisz potwory wykonujesz misje kupujesz miksturki i eq idziesz dalej expic i tak ci?gle poda?em przyk?ad tylko metina i jak by tibia by?a by 3d oczywi?cie nie takie 3d jak metin to by si? o 10000000% trudniej gra?o :hah:
 

Pomaga

New User
Joined
Jul 30, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Tibia jest wy?miewana

filmy takie jak na gorze nagrywaj? Ci kt?rzy nic nie osi?gneli i graj? swoj? postaci? 20 lvlow?, smieja si? bo nie mog? nic osi?gn??. Bo pono? gra zaczyna si? od 70lv.
Takie dzieci mia?y szacunek puki nie pad?y. Potem wy?miewali ?e to g?wno bo padaj?..
 

Ukzz

User
Joined
Jun 2, 2008
Messages
38
Reaction score
2
Odp: Tibia jest wy?miewana

Dla mnie to jest dziwnie. Ludzie twierdz? ?e tibia w paincie rysowana i maj? racje. Tylko ?e rysowana profesionalnie poprzez technik? PIXEL-ART. Tacy m?drzy a sami lepiej by nie narysowali..
 

Zbiegniew Cebula

Active User
Joined
Nov 12, 2008
Messages
148
Reaction score
4
Odp: Tibia jest wy?miewana

Tibia to G?WNO!!!
Ludzie tak uwa?aj? poniewa? nie umiej? gra? w tibie i 98% os?b przerzuca si? na Metina 2 bo jest ?atwiejszy w graniu i ma inn? grafik?.
A trudno?ci tibii to jej czysty Urok a grafika tylko przypomina stare klasyczne gry w jakie kiedy? si? gra?o i by?o zajebi?cie, mimo ?e mam 14 lat kocham gry na Atari, Pegazusa, Comodore i Amige, a ?e te konsole niestety ale wysiad?y przez PlayStation, X-box i komputery to musz? si? zadowala? si? Tibi? i to uzupe?nia zabaw? :D sam? grafik? :) i trudno?ci? :p.

@edit
No i jest bonus Multiplayer'a :lol:

@edit.2
A i tak gram w gry na Atari, Pegazusa, Comodore i Amige, Dzi?ki wspania?ym Emulatorom :]
 
Last edited:

Kryshnas

User
Joined
Jul 30, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Tibia jest wy?miewana

Tyle ?e teraz jest taka era gier, wszystkie w 3D pami?tacie gta 2?? wtedy du?o ludzi gra?o w tibie i ma?o kto si? z niej nie ?mia?, a teraz? ;d. Ale fakt ?e na realu gra coraz mnie ludzi, nie wiem jak wygl?da sytuacja na otsach. Graczy jest coraz mniej, ale zawsze sobie tak my?le ?e mo?e jak b?dzie tibia 10 a jest tera 8.6? Chyba ta no to zrobi? mo?e 3D, ale nic nie wiadomo ^^
 

Ozeszek253

Active User
Joined
Jun 25, 2010
Messages
53
Reaction score
5
Odp: Tibia jest wy?miewana

Tibia 3D, a co za tym idzie.. d?u?sze ?adowanie, wi?ksze wymagania sprz?tu, lagi i... brak tego klimatu. Osobi?cie je?li powstanie tibia 3D, 80% graczy odejdzie. Tibia jest jaka jest, je?li nie pasuje to grajcie w inne gry ;).



O bardzo dobrze m?wisz... tibia jest 2d i jest zajebista nam si? podoba je?eli chcecie gra? w jakie? gierki 3d noto zabraniamy? jest metin2 itp. "80% graczy odejdzie. " Tak to prawda odejdzie 80% graczy tibi jak nie 90%... poniewa? i tak klimat si? ju? zmieni? tibia 7.6 i 7.92 to by?o co?... sami pro gracze z tibi odejd? a ci z metina cabala itp wejd? na tibie i bd gra?... wtedy to ju? nie b?dzie mia?o sensu do gry...
 

iVizze

User
Joined
Aug 6, 2010
Messages
42
Reaction score
4
Odp: Tibia jest wy?miewana

Grafika. Ludzie nigdy nie grali, ale mowia ze jest dla debili.
Ja to samo powiedzialem kiedy pierwszy raz ja odpalilem, ale kiedy pogralem chwilke, to odrazu zmienila mi sie opinia ;)
 

Stawik94

Advanced User
Joined
Jun 12, 2009
Messages
291
Reaction score
18
Odp: Tibia jest wy?miewana

Gdyby CipSoft zdecydowa? by si? na wprowadzenie grafiki 3D, to po pierwsze gra?o by mniej os?b, je?li w og?le utrzyma?a by si?..? Tibia jest wy?miewana owszem ale tylko przez starsze osoby lub po prostu graczy innych MMORPG typu Word of Warcraft, Metin etc.
 

Pisior666

New User
Joined
Jan 21, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Tibia jest wy?miewana

Kumple z mojego grona zawsze powtarzali ?e to syf xD sam tak m?wi?em dop?ki niezagra?em pierwszy raz jakie? 5-7 lat temu na pocz?tku nic niewidzia?em w pikselach ale dzie? po tym jak pierwszy raz zagra?em odrazu kupi?em karnet do kafejki i gra?em codziennie moi kumple tak samo gadali a teraz nawet maniacz? za bardzo czasami ?a?uj? ?e pokaza?em im t? gr?
 
Joined
Aug 10, 2010
Messages
35
Reaction score
2
Odp: Tibia jest wy?miewana

m?wi? tak Ci, kt?rzy nie grali nigdy w Tibi?, albo wbili 3 lvl na rooku, i nie wiedzieli jak si? gra >.<
Ka?dy kto zagra? w Tibi?, wie ?e to spoko gra.
 

Tayfoon

Advanced User
Joined
Jul 29, 2009
Messages
239
Reaction score
12
Odp: Tibia jest wy?miewana

;(Gdy pyta?em koleg?w co s?dz? o Tibi, najcz??ciej s?ysza?em:
Code:
[B]"?al, gra dla dzieci neo...":confused:[/B]
lub
[B]"2D to prze?ytek!":>[/B]
albo
[B]"Tibia to gra dla dla ludzi ze schorzeniami m?zgowymi itp.":([/B]

Teraz wchodzi (w?a?ciwie ju? jest og?lnodost?pna) era gier 3D. Daj? one oczywi?cie cudowny efekt wizualny czy mo?e nawet wygodniej si? gra. Wiele os?b odchodzi od Tibi, jedni do niej powracaj?c, a inni ju? nie. Wg mnie Tibia to klasyka. Klasyczna gra dla os?b kt?re nie potrzebuj? wielu bajer?w, ale stawiaj?cy na dobr? zabaw? i kontakty z lud?mi. :lol:



Pozdrawiam,
Tayfoon.
 
Status
Not open for further replies.
Top