What's new

-Tibia 8.42 Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Status
Not open for further replies.

Miauuuu

Advanced User
Joined
Jan 21, 2010
Messages
206
Reaction score
27
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Post nie na temat.

@Edit

Sorry usu?cie tego posta.. mia?em to napisa? w rap0rcie !
 

Grim90

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
81
Reaction score
6
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Grim90
prawdziwa organizacja polega na rozplanowaniu czego? w taki spos?b aby przewidzie? napotykane problemy zwi?zane z serwerem jak i z realnym ?yciem
rozumiem, ?e mog?a sie wydarzy? jaka? powa?na sprawa, st?d przesuni?cie na 1 sierpie?,
ale kolejnego przesuni?cia raczej nie rozumiem i pokazuje ono w?a?nie Wasz brak organizacji :)
czytaj ze zrozumieniem po prostu
no tak swoj? drog? to nie widze tego rzekomo napisanego powodu


Prawdziwa organizacja, fakt, polega na rozplanowaniu wszystkiego w taki spos?b, by przewidzie? problemy.

Ale co, gdy pojawi si? problem niespodziewany? Problem, kt?ry jest ca?kiem niezale?ny ode mnie? W?a?nie co? takiego si? sta?o. Przez owy problem straci?em p??tora miesi?ca czasu.

Poza tym przesuni?cie by?o jedno, wi?c nie wiem, gdzie widzisz "kolejne".

Powodu nie widzisz i najprawdopodobniej nie ujrzysz, bo nie za bardzo mam ochot? spowiada? si? ze swojego prywatnego ?ycia :p
 

Adusia94

User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
14
Reaction score
1
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Witam ! :)

Nie Bede Sie Tu Rospisywa? Bo Nie Ma Co !

Szukam Ludzi Do Mojego Teamu Juz Mam Pare Osob Ale To Zbyt Malo!. Jesli Jest Ktos Zainteresowany Dojsc Do NASZGO teamu Ktory Razem Zrobimy :)

Prosze Pisac na GG- 20886617

Poszukuje 1 Comanndera ! i Pare Osob Ktore Umia Robic Fajne Filmiki


Pozdrawiam ! ; ] -AKTUALNE CALY CZAS- Raz Jest Team Raz Go NIE Ma Wiec ZAWSZE Aktualne-

Prosze Podawac Dalej xD Pzdr !


----------- Zapraszam Baneria.Com ----------------
 

alonso30

User
Joined
Mar 6, 2009
Messages
45
Reaction score
0
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Grim kiedy og?osisz ze ots ded :}
 

alonso30

User
Joined
Mar 6, 2009
Messages
45
Reaction score
0
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Trol to cie zrobi? noobie zasrany :) smiac mi sie chce z ciebie
 

Czeski Strzelayek

Advanced User
Joined
Jan 17, 2010
Messages
242
Reaction score
12
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

chce tylko co? powiedzie?: jak niepodoba si? noobom jaki? ots to pisz? ?e ots nie wystartuje albo ?e Grim90 i Grimek92 to nooby... a jak jakiemu? normalnemu cz?owiekowi "z m?zgiem" si? nie podoba to on wychodzi z tego tematu i nie pisz?c post?w... to wasza sprawa jak jeste?cie noobami...

@topic
mi ots si? podoba w 100% :) zagram i czekam na start
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Z pocz?tku my?la?em, ?e Grim wystartuj?. Ale po waszych wypowiedziach musz? si? z wami zgodzi?. OT ma teraz minimalne szanse na start. Grimek nie owijaj nikogo w bawe?n?.
Poczekam jeszcze do ko?ca lipca, wtedy zn?w si? wypowiem.
 

Querana

Active User
Joined
Feb 13, 2010
Messages
69
Reaction score
1
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

@up
Ma racje.

Dlaczego zawsze fajne zapowiedzi ots?w widniej? kt?re nigdy nie startuj??
 

Miauuuu

Advanced User
Joined
Jan 21, 2010
Messages
206
Reaction score
27
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Ja proponuje zamkn?? temat i otworzy? dopiero wtedy kiedy b?dzie pewno??, ?e ots startuje np. zA TYDZIE? -- to jest prawdziwa zapowied?.
 

MyszonUTD

Advanced User
Joined
Apr 30, 2009
Messages
183
Reaction score
5
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

17:08 Witamy na Grim OTS!

Zamknijcie ju? ryje pier** ?miecie, serwer istnieje i wystartuje na 100% trwaj? teraz beta testy jak ju? by?o m?wione sto razy. :curse:
Wystarczy spokojnie poczeka? a nie po?a?ujecie..

Macie fotk? prosiaki.
300wj6d.jpg
 

DD Soba

Advanced User
Joined
Jun 6, 2010
Messages
316
Reaction score
10
Age
30
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Jak za?o?y? konto na tym ots ??
 

sasanek__

Advanced User
Joined
Sep 22, 2008
Messages
360
Reaction score
22
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Pfff mi si? podoba Ots tylko chyba nie wypali bo ju? mia? na pocz?tek wakacj startowa? a jako? nie widze.. ?al mi tego Grimka bo zamiast odpowiada? albo poda? Poprawn? date startu to on olewa pewnie siedzi sobie nad morzem i CHUJA wali na to...Mo?e najlepiej zbanowa? tego grimka i b?dzie fajnie chyba hakne te forum i sam go zbanuje jak bd mia? bana to haknolem Forum... ju? si? do tego biore!!
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Dobrze, ?e zrezygnowa?em z wsp??pracy z Tob?, bo wida? jaki jeste? nieogarni?ty cz?owiek. Nie potrafisz poczeka?, twoja sprawa. Ale daj si? innym wypowiedzie?.
Mi si? ten OT od samego pocz?tku podoba?. Gra?em kiedy? na tym OT i by?a naprawd? fajna zabawa.
 

OTSiarz13

Advanced User
Joined
Sep 21, 2009
Messages
178
Reaction score
6
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Zobaczcie w nowym bannerze MyszonUTD co napisal i sie nie srajcie ludzie :"Po 1 Sierpnia Rusza GRIM OTS!"
Wiec warto poczekac jeszcze troche . S?uchajcie czytajcie wszystkie posty projekt tego nowego OTS trwal az 2 lata i oni niechca go teraz zawalic. Oni robia juz beta testy wiec juz nie dlugo bedzie mozna grac . Tzn po 1 sierpnia wiec cierpliwosci :)
 

imczarny

Advanced User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
321
Reaction score
10
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

A mnie ju? m?czy to czekanie. Chocia? i tak b?d? czeka? dalej... Takiego ots'a nie mo?na przegapi?. Nie rozumiem graczy kt?rzy pisz? " pierdole, ile mo?na czeka?, gm m?wi? ?e ots b?dzie na pocz?tku wakacji a do tej pory go nie ma, nie zagram na tym g?wnie wydartym o ?cian? ". Przecie? Qrwa ma? nawet jak serwer by wystartowa? za 2 lata to i tak by wszyscy Ci co pisz?, ?e na niego nie wejd?, to by na niego weszli. Ja niestety na test-serwie ju? nie siedz?, Radek powiedzia?, ?e mog? siedzie?, ale nie mam po co. Bug?w ju? nie znajd? bo wszystkie jakie by?o to raczej zosta?y znalezione, a mapke mam ca?? odkryt? praktycznie. Czeka? tylko na start. Pocz?tkowo mia?em nadziej, ?e b?d? tutaj w top 10. No ale raczej nie b?d?, gdy? zacz??em gra? na rl, a szybko raczej nie przestane... ; /
 

Marvolo77

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
159
Reaction score
11
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Czy ty jeste? ?lepy? Napisa?em, dlaczego przesun?li?my.
Kolejny troll.
By? chcia? mie? cho? u?amek mojej wiedzy.
A do was wszystkich:
http://tibia.net.pl/zapowiedzi/2903...da-konna-bomberman-upgrade-34.html#post995959

I to mi sie podoba! Nie dajcie sobie w kasze dmuchac takim lamusom jak ci co tu wchodza i pisza bzdury , legendy i inne mity na temat startu , wyimaginowanego upadku GRIMOTSa... Ja was ludzie nie rozumiem ... Na taki projekt warto poczekac... A po co to pierdolenie ze nie bedziecie grali jak polowa z was i tak wbije i jeszcze bedzie zebrala ,, fri itanz " od GMa... Wiec o co kur** chodzi?:curse:
Wam Grim i Grimek zycze powodzenia :D Ja na pewno poczekam na ten server ,a osobiscie uwazam ze powinna byc opcja dla zalozycieli takich tematow zeby karac takich trolli jak polowa tu nabijajacych sobie posty...

Pozdrawiam!
 

Czeski Strzelayek

Advanced User
Joined
Jan 17, 2010
Messages
242
Reaction score
12
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

czy mo?na jako? zrobi? ?eby na temacie mogli tylko pisa? 2 osoby? Grimek92 i Grim90 ?
bo mnie ju? takie nooby wku?aj?... OTS wystartuje wtedy kiedy b?dzie musia?... pisz?c posty ''?al" itd. to wiecie...
pewnie siedzi sobie nad morzem i **** wali na to
a dajcie se mu odpocz??... wakacje te? musi mie? nie jeste? tylko sam...
 

draxoth

Active User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
72
Reaction score
2
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

17:08 Witamy na Grim OTS!
Zamknijcie ju? ryje pier** ?miecie, serwer istnieje i wystartuje na 100% trwaj? teraz beta testy jak ju? by?o m?wione sto razy. :curse:
Wystarczy spokojnie poczeka? a nie po?a?ujecie..
Macie fotk? prosiaki.

Kultury Cie kurwa nie nauczyli debilu jebany? Co z tego, ze server istnieje i wystartuje jak okazalo sie, ze jeden z zalozycieli jest na poziomie umyslowym przedszkolaka i caly ten projekt moze sie spalic tego samego dnia kiedy wystartuje, czyli niebawem juz niedlugo za tydzien z poslizgiem do 2 lat..
 
Status
Not open for further replies.
Top