What's new

Propozycja zmian.

Status
Not open for further replies.
A

AOTG

Guest
Witam!
Na wst?pie chc? aby chocia? cz??? kadry tutaj zajrza?a...


Wi?kszo?? pewnie wie, ?e forum si? 'rozdupca'. Zas?u?onych jest full bo albo nie chcieli albo nie mieli warunk?w do pracy nad tym forum. Moderator?w te? jest od groma. I tu moje pytanie, po co? Jaki jest sens w tym, aby rekrutowa? tyle os?b, z czego i tak po?owa p??niej zostaje wydalona za opierdalanie si? albo za swoje zachowanie. To, ?e jest tu du?o dzia??w, kt?re trzeba nadzorowa? nie znaczy, ?e ka?dy osobno musi si? nad nimi troszczy?.
Wiadomo, wiele os?b pisze podania bo chc? si? wywy?sza? cho? nie zawsze tak jest. Tym z drugiej opcji powoli odechciewa si? anga?owa? w to forum. Przynajmniej ja odczuwam takie wra?enie.

Co wi?c po tym moim pierdoleniu proponuj??

*Z tego co zauwa?y?em admin?w jest oko?o 3?
Proponuje utworzy? rang? w?a?ciciela, na kt?r? awansowa?by obecny owner. Adminami pozostali by ci, kt?rzy nimi rzeczywi?cie s?.
*Nast?pnie czas by?oby si? wzi?? za ekip? moderator?w. Niech zostan? chocia? raz a dobrze skontrolowani przez Global Mod?w. Je?li widzicie, ?e jacy? byli nie aktywni, zdegradujcie ich na tydzie? do pr?bnych i niech si? wyka??. Je?li zawiod?.. WIECIE CO Z NIMI ZROBI?!
*Nast?pnie..(powt?rzenie sry) bardzo ucieszy?em si?, ?e, nie kt?re eventy i gazetka zosta?y zreaktywowane :) Mam nadziej?, ?e nie tylko dla pozor?w.. wi?c prosz? aby?cie dalej kontynuowali wasz? prac?! Osobi?cie sam nie anga?owa?em si? w nie ale od teraz je?li pojawi? si? zn?w, postaram si? zmierzy? z innymi.
*Kolejna sprawa. Supporterzy.. czy warto w og?le utrzymywa? t? rang?? Racja jest do?? potrzebnaa ale czy kto? z niej tak naprawd? korzysta? Je?li komu? zale?y tak bardzo na forum, my?l?, ?e powinien zosta? og?oszony nab?r z Supporter?w na moderator?w. Nie ma sensu robi? tylu rang, a likwidacja tej mo?e zaspokoi g??d zielonego koloru ; d
*Zas?u?eni. Najcz??ciej cz?onkowie, kt?rzy w?o?yli mas? pracy w to co dzi? si? sypie. Mo?e nie by?o lekko ale wytrzymywali. Dzi? wielu z nich dalej udziela si? na forum. I tu moja kolejna propozycja, przepytajcie Zas?u?onych czy nie byli by jednak ch?tni do odratowania forum? Stara, dobra si?a mo?e by rozkr?ci?a to forum na dobr? drog?.
*Redaktorzy, mam tylko jedn? pro?b?, nie przerywajcie prac, mam nadziej?, ?e lipcowa gazetka tak?e si? ukarz?. Wcze?niej ten temat podupad? i mogli?my cieszy? si? tylko odcinkami sprzed dw?ch lat?? Czerwcowa reaktywacja by?a zajebista i niech ci?gnie si? dalej.
*Portal. Nie wiem, mo?e jestem ?lepy ale nie widz? portalu. My?l?, ?e by?by on dobry na tym forum. Dzi?ki temu forum by?oby na bie??co co do zmian, aktualizacji i event?w.

A teraz og?lny apel do kadry. Je?li czujesz, ?e na tym forum nic ci? nie trzyma, tak naprawd? masz wyjebane, prosz? odejd? sam.


AOTG
 

Kai0

User
Joined
Jul 7, 2010
Messages
21
Reaction score
15
Odp: Propozycja zmian.

Proponuje utworzy? rang? w?a?ciciela, na kt?r? awansowa?by obecny owner.
dobry pomys?!
Bo na chwil? obecn? nie wiem kto jest ownerem x(
Wi?kszo?? z tego co napisa?e? jest brutaln? prawd?, ale prawd?!
po co komu ranga support? ona jest totalnie nie potrzebna! nie lepiej by by?o zast?pi? j? rang? "Linker"? ew."Uploader" ?
Oczywi?cie jestem na tak, i zgadzam sie ze wszystkim co napisa?e?.
 
B

Blackq

Guest
Odp: Propozycja zmian.

Tak to jest jak chce si? g?osi? wielkie przemowy nie wiedz?c co tak naprawd? si? dzieje, no ale my jeste?my od tego aby u?ytkownik?w o tym u?wiadomi?.

Ka?dy moderator mia? do wybory 3 dzia?y kt?re chcia?by moderowa?, przez co jest a? tyle moderator?w, wszystko po to aby moderator nie musia? siedzie? 24h na forum i pracowa?. Ochotnicy dostali wi?cej dzia??w. Ju? dawno nikt nie wylecia? z forum za "opierdalanie si?", wszyscy kt?rzy w ostatnim czasie opu?cili forum opu?cili go z w?asnej woli.

Ranga w?a?ciciela nie jest potrzebna, jest on adminem tylko ma do wszystkiego dost?p, a wszyscy admini razem powinni ze sob? pracowa? aby utrzyma? forum.

Global moderatorzy pisz? sprawozdania na temat swoich mod?w, s? oni pilnowani, jakby kto? by?by tydzie? nie obecny wzi?? by sobie urlop, je?li by tego urlopu nie bra? a nic by nie robi? to na pewno kto? by si? z nim skontaktowa? co z nim jest, gdyby nie by?o kontaktu d?u?ej wtedy prawdopodobnie straci? by rang?. Moderator pr?bny jak sama nazwa wykazuje jest "pr?bnym" wi?c bezsensu degradowa? moderatora kt?ry zda? okres pr?bny na pr?bnego.

Nowy numer gazetki pojawi si?, nast?pi to w okolicach 18-20 lipca, a eventy b?d? kontynuowane, eventy war na razie zosta?y wstrzymane poniewa? Drako kt?ry by? komanderem jest na urlopie.

Supporterzy pomagaj? moderatorom, raportuj? tematy/posty przez co moderator ma ?atwiej, wi?c si? przydaj?.

Zas?u?eni maj? mo?liwo?? powrotu do kadry przyk?adowo ze zas?u?onego do kadry do??czyli: Vrael, Rahim, Michalekk, Doman08.

Redaktorzy pracuj?, wi?c nie ma tu co t?umaczy?.

Prace nad portalem zosta?y ju? przerwane dawno temu, na razie rozm?w na ten temat ?adnych nie ma.
 

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: Propozycja zmian.

Co wi?c po tym moim pierdoleniu proponuj??

?a?... ?wi?ta prawda - pi*****isz :).

Ot?? ju? wyja?niam. Nie wiesz teoretycznie nic o kadrze, w poprzednim temacie nawet nie wiedzia?e?, i? elDiamond to nowy owner tnp. Wi?c ja si? pytam, z jakiej przepraszam paki ?miesz rozpowiada? takie oskar?enia oraz swoje g?upie aluzje w kierunku kadry?

Zas?u?onych jest du?o faktycznie, jak sama nazwa zas?u?yli i maj? w?asn? fioletow? rang? . Ty wiesz oczywi?cie lepiej i uwa?asz, ?e ka?dy zosta? wyrzucony? NIE! Oni z w?asnej woli odeszli i zostali przydzieleni do tej?e rangi, by jakakolwiek pami?? po Nich zosta?a. Zazwyczaj wyrzuceni zostaj? zbanowani, wiesz? ;]

Moderator?w? Te? jest ich sporo, ale to zgrana ekipa, gdyby? mia? moderator?w kilku, to pewnie by? narzeka?, ?e forum nikt nie ogarnia, i ?e to wielki syf, prawda? Tak ?le, tak niedobrze... Pomy?l zanim co? napiszesz, bo czasami brak pomy?lunku nad postem przyczynia si? do tego, ?e teraz ja musz? walczy? z osob? jak Ty.

My?lenie nie boli, kadra ma tylu cz?onk?w ilu powinna mie?, jest zgrana. Czasami si? trafi kto?, kto chce zab?ysn?? tym, ?e umie si? postawi?, ale z regu?y takie osoby s? "gaszone" i wy?miewane, warto?

Z tego co zauwa?y?em admin?w jest oko?o 3?

Po co piszesz, skoro nie jeste? pewien? Ty wiesz lepiej, wybacz.

Administrator?w jest trzech, po odej?ciu Speedera.

Proponuje utworzy? rang? w?a?ciciela, na kt?r? awansowa?by obecny owner. Adminami pozostali by ci, kt?rzy nimi rzeczywi?cie s?.

Zb?dne. W?a?cicielem jest elDiamond, ale w sumie wszystko robi Ivellios, wola?abym Ive w "nowym" kolorku.

Nast?pnie czas by?oby si? wzi?? za ekip? moderator?w. Niech zostan? chocia? raz a dobrze skontrolowani przez Global Mod?w. Je?li widzicie, ?e jacy? byli nie aktywni, zdegradujcie ich na tydzie? do pr?bnych i niech si? wyka??. Je?li zawiod?.. WIECIE CO Z NIMI ZROBI?!

?a?! To Ty nie wiedzia?e?, ?e co? takiego jest? A sorry, Ty wiesz lepiej :).

Powiem Ci tylko, ?e takie co? ju? jest od bardzo dawna. Global mod musi spisywa? dzia?ania swoich podopiecznych, o tym te? nie s?ysza?e??

Kolejna sprawa. Supporterzy.. czy warto w og?le utrzymywa? t? rang?? Racja jest do?? potrzebnaa ale czy kto? z niej tak naprawd? korzysta? Je?li komu? zale?y tak bardzo na forum, my?l?, ?e powinien zosta? og?oszony nab?r z Supporter?w na moderator?w. Nie ma sensu robi? tylu rang, a likwidacja tej mo?e zaspokoi g??d zielonego koloru ; d

Cz?owieku! Narzekasz, ?e mod?w jest za du?o, a teraz jeszcze ich chcesz dok?ada?? Matko boska, martwi? si? o Ciebie...

Zas?u?eni. Najcz??ciej cz?onkowie, kt?rzy w?o?yli mas? pracy w to co dzi? si? sypie. Mo?e nie by?o lekko ale wytrzymywali. Dzi? wielu z nich dalej udziela si? na forum. I tu moja kolejna propozycja, przepytajcie Zas?u?onych czy nie byli by jednak ch?tni do odratowania forum? Stara, dobra si?a mo?e by rozkr?ci?a to forum na dobr? drog?.

Skoro? taki ch?tny, to nie wytykaj Nam co mamy robi?, tylko sam co? zr?b ;). Rozkazywa? umie ka?dy, dziwi mnie tylko, ?e sam nie wiesz czego chcesz, a mimo to chcesz pokaza? jaki to masz gen przyw?dcy... Kr?l lew, ot co.

Portal. Nie wiem, mo?e jestem ?lepy ale nie widz? portalu. My?l?, ?e by?by on dobry na tym forum. Dzi?ki temu forum by?oby na bie??co co do zmian, aktualizacji i event?w.

?a?. Zn?w mi zaimponowa?e? odkrywaj?c rzeczy oczywiste. Ka?dy by chcia? portalu, jednak jest problem. Drogi kolego, znajd? kogo?, kto to zrobi w przest?pnej cenie i bez jaki? wyrzut?w i op??nie?, a chyba Ci? oz?oc? ;).

A teraz og?lny apel do kadry. Je?li czujesz, ?e na tym forum nic ci? nie trzyma, tak naprawd? masz wyjebane, prosz? odejd? sam.

Kr?l lew przem?wi?, najs.
____________

Teraz bardziej powa?nie...

Nie wiem za kogo si? masz, co zrobi?e?, co robisz, ale troch? przesadzasz. Cholernie ma?o wiesz, zero ogerni?cia na chwil? obecn?, ale oczywi?cie Ty twierdzisz inaczej, masz swoje aluzje i pogl?dy. Okej, mo?esz je przedstawi?, ale nie koniecznie w spos?b oskar?aj?cy i rozkazuj?cy kadrze, role powinny by? inaczej ustawione, sure?

Reasumuj?c, polecam przemy?le? to co napisa?e? i przejrze? forum od a do z.
 
Last edited:

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Odp: Propozycja zmian.

Zas?u?onych jest full bo albo nie chcieli albo nie mieli warunk?w do pracy nad tym forum.
Zas?u?onych jest bardzo wielu, gdy? pracowali kiedy? na rzecz forum intensywnie i dosy? d?ugo, wi?c nie ma si? co dziwi?, ?e za swoj? prac? zostali wynagrodzeni ow? rang?. Twoje spostrze?enie jest mylne, poniewa? mieli oni warunki do pracy oraz posiadali potencja?, ale na ka?dego kiedy? przychodzi czas, odeszli na zas?u?ony odpoczynek.

Moderator?w te? jest od groma. I tu moje pytanie, po co? Jaki jest sens w tym, aby rekrutowa? tyle os?b, z czego i tak po?owa p??niej zostaje wydalona za opierdalanie si? albo za swoje zachowanie.
Nie tak cz?sto zdarza si?, ?e moderator zostaje zdegradowany/zbanowany za negatywn? postaw?, a ju? na pewno niewielu zosta?o wyrzuconych za "opierdalanie si?". Osob?, kt?re zrezygnowa?y z moderowania przeszkadza? najcz??ciej brak czasu na wykonywanie swojej pracy, ze wzgl?du na szko??/nauk? i wiele innych wa?nych spraw, w kt?re nie wnikam. Sens w tym, aby takie osoby rekrutowa? jest oczywisty - u?atwienie pozosta?ym moderatorom pracy, aby ka?dy m?g? spokojnie moderowa?, a nie zapier*ala? jak dziki osio?, w dodatku sam (dlatego ka?dy dzia? ma po kilku moderator?w).

Co wi?c po tym moim pierdoleniu proponuj??
Racja, to by?o pierdolenie, w dodatku wielkie i z brakiem jakichkolwiek sensownych argument?w, no ale jedziemy dalej.

*Z tego co zauwa?y?em admin?w jest oko?o 3?
Proponuje utworzy? rang? w?a?ciciela, na kt?r? awansowa?by obecny owner. Adminami pozostali by ci, kt?rzy nimi rzeczywi?cie s?.
Akurat tutaj w pewnym sensie si? zgodz?, bo przyda?aby si? ranga np. "Head Admin", aby wiedzie?, kto jest tutaj osob? z najwy?szym stopniem uprawnie? (dodam, ?e jest to [USER]Alastor[/USER], czyli [USER]elDiamond[/USER], cho? nie jestem pewien czy to ta sama osoba).

*Nast?pnie czas by?oby si? wzi?? za ekip? moderator?w. Niech zostan? chocia? raz a dobrze skontrolowani przez Global Mod?w. Je?li widzicie, ?e jacy? byli nie aktywni, zdegradujcie ich na tydzie? do pr?bnych i niech si? wyka??. Je?li zawiod?.. WIECIE CO Z NIMI ZROBI?!
Aktualnie chyba nie ma takich problem?w, bo z tego co wiem, to osoby z rang? globalnego moderatora od razu zareagowa?yby w przypadku tego typu incydentu. Degradacja do pr?bnych nie ma sensu, gdy? zn?w mogliby postara? si? i zdoby? rang? pe?noprawnego moderatora, a nast?pnie historia powt?rzy?aby si? i zapewne nadal by si? opierdalali. Je?li degradacja, to tylko do rangi u?ytkownika, b?d? w najgorszym wypadku zako?czenie akcji kreseczk? na nicku.

Kolejna sprawa. Supporterzy.. czy warto w og?le utrzymywa? t? rang?? Racja jest do?? potrzebnaa ale czy kto? z niej tak naprawd? korzysta? Je?li komu? zale?y tak bardzo na forum, my?l?, ?e powinien zosta? og?oszony nab?r z Supporter?w na moderator?w. Nie ma sensu robi? tylu rang, a likwidacja tej mo?e zaspokoi g??d zielonego koloru ; d
Warto, gdy? u?atwiaj? oni prac? moderatorom, kt?rzy dzi?ki temu mog? mie? jakie? normalne prywatne ?ycie, a nie ci?gle no?-lifienie w dzia?ach na forum, right? Ka?dy tu pracuje dobrowolnie.

*Zas?u?eni. Najcz??ciej cz?onkowie, kt?rzy w?o?yli mas? pracy w to co dzi? si? sypie. Mo?e nie by?o lekko ale wytrzymywali. Dzi? wielu z nich dalej udziela si? na forum. I tu moja kolejna propozycja, przepytajcie Zas?u?onych czy nie byli by jednak ch?tni do odratowania forum? Stara, dobra si?a mo?e by rozkr?ci?a to forum na dobr? drog?.
Je?eli chcieliby wr?ci?, to sami powiadomiliby administracj? np. poprzez prywatn? wiadomo??, a "wy?sza instancja" rozwa?y?aby propozycj?. Chyba raczej admini nie b?d? prosi? zas?u?onych o powr?t? Nie trudno znale?? kogo? kompetentnego na rang? wy?sz?, ni? tylko szary u?ytkownik, gdy? jest wiele os?b z zapa?em do pracy, a wystarczy tylko poszuka? - nic trudnego.

*Redaktorzy, mam tylko jedn? pro?b?, nie przerywajcie prac, mam nadziej?, ?e lipcowa gazetka tak?e si? ukarz?. Wcze?niej ten temat podupad? i mogli?my cieszy? si? tylko odcinkami sprzed dw?ch lat?? Czerwcowa reaktywacja by?a zajebista i niech ci?gnie si? dalej.
Ta cz??? wypowiedzi jest troszk? bezsensu, gdy? redaktorzy ci?gle pracuj? nad gazetk? pod okiem dzielnego Blackqa i nie ma sensu ich o to upomnia?(?).

*Portal. Nie wiem, mo?e jestem ?lepy ale nie widz? portalu. My?l?, ?e by?by on dobry na tym forum. Dzi?ki temu forum by?oby na bie??co co do zmian, aktualizacji i event?w.
Mo?liwe, i? reaktywowane s? prac? nad portalem, ale nawet je?li, to nie dowiesz si? o tym, gdy? jest to projekt w pewnym sensie zatajony. Chocia? z tego co pami?tam, to chyba o portalu zapomnieli, ale mo?e si? to zmieni?o, bo w ko?cu sk?d mam wiedzie?, co aktualnie dzieje si? w gronie kadry, skoro nie jestem jej cz?onkiem.

A teraz og?lny apel do kadry. Je?li czujesz, ?e na tym forum nic ci? nie trzyma, tak naprawd? masz wyjebane, prosz? odejd? sam.
Na Twoj? pro?b? raczej nikt nie odejdzie. Je?li kto? b?dzie mia? do??, to sam odejdzie i to jest tylko i wy??cznie tej w?a?nie osoby decyzja.

-- Podsumowanie --
Og??em? Troch? nie wyszed? Ci ten temat, skoro nawet ja potrafi? znale?? kilka Twych bezpodstawnych spostrze?e?.

Pozdrawiam.
 
Last edited:
A

AOTG

Guest
Odp: Propozycja zmian.

Tak to jest jak chce si? g?osi? wielkie przemowy nie wiedz?c co tak naprawd? si? dzieje, no ale my jeste?my od tego aby u?ytkownik?w o tym u?wiadomi?. [...]

To co? p??no bierzecie si? za wyja?nianie. Wszystko mog?o by? wyja?nione wcze?niej. Po tym jak wybuch?a wojna o to, ?e wy?sze rangi przyjmuj? kas? i za to inni trafiaj? do kadry. Ale nie nie b?d? si? czepia?, ?e forum pozosta?o nie ?wiadome tego, co naprawd? si? tam odpierdala?o bo jeszcze wylec? st?d z kresk? na twarzy.

@S4mantus

Ot?? ju? wyja?niam. Nie wiesz teoretycznie nic o kadrze, w poprzednim temacie nawet nie wiedzia?e?, i? elDiamond to nowy owner tnp. Wi?c ja si? pytam, z jakiej przepraszam paki ?miesz rozpowiada? takie oskar?enia oraz swoje g?upie aluzje w kierunku kadry?
Sk?d mia?em wiedzie??

Zas?u?onych jest du?o faktycznie, jak sama nazwa zas?u?yli i maj? w?asn? fioletow? rang? . Ty wiesz oczywi?cie lepiej i uwa?asz, ?e ka?dy zosta? wyrzucony? NIE! Oni z w?asnej woli odeszli i zostali przydzieleni do tej?e rangi, by jakakolwiek pami?? po Nich zosta?a. Zazwyczaj wyrzuceni zostaj? zbanowani, wiesz? ;]

Gdzie napisa?em, ?e wszyscy Zas?u?eni s? wyrzutkami? Napisa?em tylko (kurwa), ?e warto mo?e do nich zagada? czy nie chcieliby powr?ci?? Wiem, ?e nie ma do czego ale mo?e w przysz?o?ci b?dzie lepiej. Nast?pnym razem dok?adniej czytaj to co pisz?. To, ?e na wst?pie zacz??em narzeka? to nie znaczy, ?e tak b?dzie bez endu.

I
Moderator?w? Te? jest ich sporo, ale to zgrana ekipa, gdyby? mia? moderator?w kilku, to pewnie by? narzeka?, ?e forum nikt nie ogarnia, i ?e to wielki syf, prawda?
II
Tak ?le, tak niedobrze... Pomy?l zanim co? napiszesz, bo czasami brak pomy?lunku nad postem przyczynia si? do tego, ?e teraz ja musz? walczy? z osob? jak Ty.

I - nie by?o tak wi?c kurwa nie zak?adaj z g?ry.
II - za to powinna? wylecie?. Nikt tu nie ma zamiaru toczy? wojny a ty ju? o niej m?wisz. Pzdr.

Po co piszesz, skoro nie jeste? pewien? Ty wiesz lepiej, wybacz.

Administrator?w jest trzech, po odej?ciu Speedera.
Ogarnijcie spis "kadry", o kt?rym si? dzi? dowiedzia?em to bym wiedzia? ._.

?a?. Zn?w mi zaimponowa?e? odkrywaj?c rzeczy oczywiste. Ka?dy by chcia? portalu, jednak jest problem. Drogi kolego, znajd? kogo?, kto to zrobi w przest?pnej cenie i bez jaki? wyrzut?w i op??nie?, a chyba Ci? oz?oc? .

A czyli ta strona jest dla kasy? Spoko. Wystarczy si? troch? po interesowa? tym tematem.
 

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: Propozycja zmian.

A czyli ta strona jest dla kasy? Spoko. Wystarczy si? troch? po interesowa? tym tematem.

Nie, nie jest dla kasy, ?le chyba czytasz, albo jeszcze si? do ko?ca nie nauczy?e?.

Napisa?am, ?e nie ma ch?tnego do zrobienia tego, bo albo za drogo, albo kto? nie ma czasu, lub ch?ci. Chyba czas popracowa? nad poprawnym odbiorem tekstu, czy? nie?

@topic

Dla mnie temat jest zb?dny, niepotrzebnie odpowiadasz na co?, na co sam wymusi?e? odpowied?. Sam mi odpisa?e? wiele razy "sk?d mia?em wiedzie?"? No widzisz, wi?c jak nie wiesz, to po co zak?adasz temat, bo ja nie rozumiem?

Kadra jest jak ka?da, kiedy? b?dzie lepsza, wystarczy czasu. Dopiero kadra jest po refreshu i jeszcze si? dostraja, lepiej da? czas, ni? wybrzydza? na pocz?tku, nie s?dzisz?

Je?li dalej masz jakie? ale, mo?esz je wyja?ni? poprzez prywatn? wiadomo??, nie mam zamiaru tutaj za?mieca? tematu.

Wiem, ?e nie ma do czego ale mo?e w przysz?o?ci b?dzie lepiej. Nast?pnym razem dok?adniej czytaj to co pisz?

Ja? :) B?dzie lepiej, wystarczy czeka?, a nie bulwersowa? si? na starcie, przemy?l to.

No c??, tyle ode mnie, zdrowia.
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Propozycja zmian.

Tak jest, poniewa? Alastor jest g?upi i sprzeda? forum, a elDiamond wszystko olewa. ?e to si? zmieni - w?tpi? ;)
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Propozycja zmian.

Tak jest, poniewa? Alastor jest g?upi i sprzeda? forum, a elDiamond wszystko olewa. ?e to si? zmieni - w?tpi?
G?upi? Wola?e? Alastora, kt?ry pozabiera? prawa administratorom i na jego decyzje czeka?o si? tygodniami? Bo ja osobi?cie wole tego, cho? nie jest najlepszy.
Mo?e i wszystko olewa, lecz z tego co mi wiadomo, da? pewne prawa reszcie administrator?w, wi?c trudno powiedzie?, czy olewa spraw?.

AOTG
Twoje zmiany s? w og?le nie przemy?lane. Nie wiem, ile jeste? na forum, lecz pewne rzeczy sz?o zauwa?y? od pocz?tku.
Wyja?nia? wi?cej nie b?d?, po prostu jestem na nie.
 

Nakus xD

Active User
Joined
Jun 14, 2009
Messages
111
Reaction score
11
Odp: Propozycja zmian.

Du?o bardziej wola?em nind??
Ninja rlz xd
#Topic
Zamiast skar?y? si? dalej, poczekacie to zobaczycie jak b?dzie si? sprawowa? ElDiamencik jako w?a?ciciel forum.
Pozatym, temat denny..
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Propozycja zmian.

- Poczekajmy a? nowy administrator forum si? wyka?e. Jak na razie Ive wszystko robi. To tylko kwestia czasu.
- Dla pieni?dzy? Czy? Ty ocipia?. Gdyby ju? tak by?o, ka?dy u?ytkownik lub kadrowicz by ju? dawno opu?ci? forum z powodu takiego zaj?cia.
- Moderatorzy? Ka?dy z nich dobrze sprawuj? swoj? funkcj?. Nie s? to jakie? nieroby od siedmiu bole?ci, kt?rzy maj? wszystko w dupie. A inni b?d? opierdala? manian? za nich. Tak nie jest? Na innych portalach tak jest, ale nie tutaj.
-Supporterzy? My pomagamy im w ka?dej pracy. Wi?c prosz? nie pisz, ?e to nie jest niepotrzebna ranga.

Pozdrawiam.
 

frezz

Advanced User
Joined
Nov 7, 2008
Messages
171
Reaction score
21
Odp: Propozycja zmian.

...a te forum jak by?o tak jest dalej pojebane... : )
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: Propozycja zmian.

Doda? favicon. <znak?fbrak>
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Propozycja zmian.

...a te forum jak by?o tak jest dalej pojebane... : )
To czemu tutaj jeszcze jeste?? Jak wszystko jest dla Ciebie pojebane, nawet te forum. To jednym s?owem - "wyjd? i nie wracaj"
 

Kuszczyk

Advanced User
Joined
Apr 14, 2010
Messages
155
Reaction score
7
Odp: Propozycja zmian.

Pojebane to mo?e i jest xD... Nie namawiam do gry w tibi? cho? sam gram;D Ale szczerze m?wi?c to fajnie, ?e jest takie forum o skryptach itd... Z ch?ci? sam z niego korzystam:p
 
Status
Not open for further replies.
Top