What's new

Prace by Oskar

Status
Not open for further replies.

Assesor

Active User
Joined
Jun 7, 2010
Messages
105
Reaction score
5
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

Bardzo podoba mi si? forteca,podobnie orki atakowali ludzie w filmie w?adca pier?cieni dwie wie?e,jednak?e ludzie wtedy z pocz?tku byli w zamku.Podobaj? mi si? twoje prace.Nie wiem dlaczego ludzie oceniaj? Ci? tak s?abo.?ycz? powodzenia w dalszych pracach.
Prace oceniam 10/10
 

PatulecxD

Advanced User
Joined
Nov 17, 2008
Messages
209
Reaction score
12
Age
29
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

Mapy s? beznadziejne sorry m?wi? co widz?.
Poi nie?le zerzni?te(ziomek na Otlandzie mia? podobnie ; o)
Na 4 stronie praca kt?r? wygra?e? to nie ma sensu najebane w ch** ?mieci. Moby bij?ce ludzi w karczmie(je?eli to jest karczma) .
Na 5 stronie co? napisa?e?, ?e nie by?o czasu. Trzeba by?o doko?czy? i doda? prace a nie na chu*a zrobione. Bug na bugu.

Ca?o??:
Wiele element?w dajesz , kt?re do siebie nie pasuj?. Nawalasz ?mieci, ?ciany zostawiasz puste, i w chuj nie podobaj? mi si? twoje prace.
Nie mam zamiaru komentowa?
Ciao! :| :|

Edit#
Zdj?cia w Ingame s? beznadziejne nie dodawaj ich w og?le albo naucz sie robi? dobre.
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

#up
PoI jest moje, w?asnor?cznie robione.
Nie zagl?dam na otland do dzia?u mapper?w, wi?c nie wiem jak wygl?daj? tamtejsze mapy, ale to ?e moja praca przypomina czyj?? z innego portalu to ju? nie m?j problem/wina.

PoI ci?g dalszy:
s48g14.png

2enu5mt.png




Poza tym ja robi? takie mapy, kt?re podoba? si? b?d? mnie, nie wam.

#down
Te p?omienie s? robione specjalnie. Mi si? podoba.
W grze ta mapka wygl?da ca?kowicie inaczej, mo?e dlatego nie dostrzegam tej kwadratury.
 
Last edited:

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

W tych dw?ch ostatnich screenach da si? wypatrze? troch? kwadratowo?ci oraz b??d?w.

Na pierwszym obrazku ognie wychodz? na powierzchni?, po kt?rej przemieszczamy si? postaci?, czasami chowaj? si? pod ?cian?, albo na ni? dziwnie wchodz?. Po za tym wszystko okej, bardzo szczeg??owo, gratuluj?.

Na drugim screenie podobnie jak na pierwszym ognie s? ma?o realne, gdy? wchodz? na ?ciany, albo na "chodniki". Na dole screena centralnie na ?rodku nad schodami g?az jest, kt?ry po?ow? widnieje na lawie. W prawym dolnym roku bardzo kwadratowe miejsce, lawa jest po prostu kwadratem. Podobnie troch? wy?ej.

Po za tym nie mam si? co czepia?, jest dobrze, widz?, ?e to polubi?e?, gratuluj?.

9/10
 

oskarp

New User
Joined
Jul 6, 2010
Messages
6
Reaction score
0
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

Pomorze mi ktos nie wiem jak podmienic mapke np tom co daje Oskar na tom co ma cafe ots pomocy GG 21168493
 

oskarp

New User
Joined
Jul 6, 2010
Messages
6
Reaction score
0
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

Oskar morzesz byc moim maperem plix ??
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

PoI cz??? dalsza:
dwx6s0.png

ih46kj.png
 

Doctor Who

Advanced User
Joined
Nov 8, 2008
Messages
221
Reaction score
7
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

Bardzo ?adne mapy, u?ywasz bardzo ciekawych niestandardowych rozwi?za?, przej?zycza?em wszystkie twoje prace i s? coraz to lepsze. TAK TRZYMAJ!!
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

PoI, komnaty z 16 d?wigniami.
rjfgn4.png

nb826p.png
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

Ostatnia praca jest w miar? ?adna, lecz czego? mi tam brakuj?. Powiniene? doda? troszk? piasku. Og?lnie nie jest ?le. Na razie Ci dam 8/10.

Pozdrawiam.
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

Pozwol? sobie od?wie?y?.
Nie dodam ?adnej nowej pracy z powodu du?ej ilo?ci innych zaj??, mi?dzy innymi Grizzly Adamsem.
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

29epu87.png

2iiz8td.png

ztvua9.png

e7i4j9.png
 

maxswell26

User
Joined
Sep 2, 2008
Messages
37
Reaction score
2
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

Co raz lepiej. Pracuj tak dalej.
Dam ci 8/10 na pocieszenie :)
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

1035t7s.png

1f7ksn.png

wlykow.png

34sfp5d.png
 

ToNieSimi

User
Joined
Jun 16, 2010
Messages
27
Reaction score
1
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard


Bardzo ?adnie, klimatycznie, wida?, ?e mia?e? pomys?. Nie mam si? do czego przyczepi?, jak do "korytarza" doprowadzaj?cego - ma?o detali, ale przecie? praca jest w trakcie tworzenia.


Zdj?cie niewyra?ne do czego dorzuci?e? strasznie du?o r??nych rzeczy, co og?lnie ?le si? komponuje.

Kolejne 2 zdj?cia bez zarzut?w, opr?cz jaki? b??d?w z borderami itp.


Lepiej ni? w poprzednim zdj?ciu, ale miejscami i tak za du?o r??nego rodzaju kwiat?w.

Water elementale bez zarzut?w, wszystko ?adnie dobrane, pi?kny klimat i cudowna detalizacja. Ma?o kto robi ?nie?ne mapy, a co dopiero z tak? "gracj?".

Energy elementale s? destrukcyjne i dobrze to uj??e?, jednak?e nie pasuje mi tutaj to drzewo z li??mi (lewy dolny r?g pracy).

Ostatnia praca (przej?cie) strasznie kwadratowe, zar?wno cave jak i g?ry dooko?a niego. G?ry dooko?a cave'u si? sprawdzaj?, jednak?e nie ca?kowicie, to znaczy, gdy nie s? one kropka w kropk? tka samo u?o?one jak shape jaskini i gdy nie wida? ich na ca?ej pracy. Dodatkowo przy prawych schodach po??czy?bym g?ry ze sob?, co da?o by fajny efekt.
 

Arteek

Advanced User
Joined
May 6, 2010
Messages
272
Reaction score
37
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

Powiem nawet, ?e prace nawet, nawet na poziomie, to co mi si? nie podoba, to napierdolone w niekt?rych miejscach, ?e g?owa boli, a tak og?lnie prac? dobre, w odpowiedniej ilo?ci dobrane detale i przede wszystkim fajne pomys?y na prac?.
 
Joined
Aug 22, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

O ja pie^^^le.... Cz?owieku.... Ty jeste? po prostu kr?tko m?wi?c Za~Je~Bi~Sty !
Je?li to s? na prawd? twoje pierwsze mapki to musisz by? geniuszem.... Ja mappuj? od jakiego? czasu hmmmm miesi?c ? A moje mapki przy twoich to pikus. Ekhem. Pan Pikus ! :lol:
 

Grzonas

Senior User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
579
Reaction score
45
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

Oskar jeste? ?wietnym mapperem. Do pana up, Oskar troch? ju? siedzi w mappingu.
Twoje prace s? przejrzyste, bardzo ?adne, maj? ?wietnie dobrane detale.
R?b dalej. 10/10
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

~~SWAMPS~~
fz9irm.png

snjhud.png

34hb0c9.png

14n08w6.png

 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [Oskar] Threard

Odp: [Oskar] Threard

Drogi Oskarze, ocenia?em t? prac? na Otlandzie. Powiem tyle od siebie - jest ?adna, nie mog? si? do czego doczepi?. Jednak autoborder zawsze mo?e zdzia?a? cuda, w twoim przypadku zawsze to by?o mo?liwe. Gdzie? na tych bagnach by?a zajebista forteca, w?a?nie ta forteca ze spirt?w 8.7 zas?uguj? u mnie na szacunek. Twoje bagienka nie s? z?e, s? wr?cz ciekawie. Podczas gry, gdy gracz b?dzie zwiedza? te tereny, powie sobie - ale zajebiste bagna, b?d? tu expi?, (taka ma?a historyjka).
 
Status
Not open for further replies.
Top