What's new

?ciema czy prawda?? cc za sms

Status
Not open for further replies.

firstdrag

User
Joined
Mar 31, 2009
Messages
49
Reaction score
0
Elo wam.Mam pytanie czy ta strona to ?ciema ?e cc si? dostaje po 2minutach
czy to prawda ?? Piszcie jak najszybciej pls!

PozDRaWiam

Notka moderatorska:
Wyja?nione, zamykam.
 

xX Ninja Xx

Advanced User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
398
Reaction score
28
Odp: ?ciema czy prawda?? cc za sms

Elo wam.Mam pytanie czy ta strona to ?ciema ?e cc si? dostaje po 2minutach
czy to prawda ?? Piszcie jak najszybciej pls!
PozDRaWiam

To mo?e by? poda? t? stron?? Bo chyba zapomnia?e? poda? xd
 

Kazsha

Senior User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
660
Reaction score
74
Odp: ?ciema czy prawda?? cc za sms

Po 2 minutach, nie b?d? ?mieszny - pic na wod? fotomonta?. Musieliby mie? super ekstra "program" czy skrypt, kt?ry logowa?by si? na posta? i przesy?a? kas?. Poza tym sp?jrz na dizajn* strony - beznadziejny, gdyby mieli taki system strona by lepiej wygl?da?a, nie s?dzisz?

@up
Jak poda link, to i warna dostanie i bana za hack-link ;S
 

Perif

Active User
Joined
Mar 29, 2010
Messages
118
Reaction score
6
Odp: ?ciema czy prawda?? cc za sms

Chodzi ci o strone cczasms.pl? jezeli tak to mozesz byc w 100 % pewny ze nie zostaniesz oszukany.Moze w 2 min nie dostaniesz kasy ale do godziny powinien sie uwinac jezeli tylko jest na gg,robilem tam pare razy zakup i jest to portal godny polecenia ;d
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: ?ciema czy prawda?? cc za sms

Nie pami?tam ju?, ale kto? z forum, chyba krzysiek si? nabra? i hack. B?dzie Ci pisa?o co? tego typu: 'do poprawnego dzia?ania strony potrzebujesz adobe flash player, kliknij tutaj aby go pobra?', pobierasz i hack. Nie ufaj takim ludziom.
 

firstdrag

User
Joined
Mar 31, 2009
Messages
49
Reaction score
0
Odp: ?ciema czy prawda?? cc za sms

Dzi?kuj? ,Dzi?kuj? polecam bardzo t? stron? cczasms.pl troch? drogo ale nie jest thiefem kole? po 2minutach przysz?o do mnie parcelem 3cc ;) i happy polecam ka?demu t? stron?
 

Mihjo

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
53
Reaction score
1
Odp: ?ciema czy prawda?? cc za sms

Nie pami?tam ju?, ale kto? z forum, chyba krzysiek si? nabra? i hack. B?dzie Ci pisa?o co? tego typu: 'do poprawnego dzia?ania strony potrzebujesz adobe flash player, kliknij tutaj aby go pobra?', pobierasz i hack. Nie ufaj takim ludziom.

To bylem ja ;<< Na innym koncie, rzeczywiscie, pobiera niby Adobe, a tak naprawde jest to key ;) Choc ikonke, i wage ma podobno do opragramowania, wiec uwaga!

Btw, wyobraz sobie, ma ponad 15 swiatow, a na kazdym oferuje po 500cc+ Hmm.. cos tu nie tak, wyszlo by nato, ze administator tej strony na kazdym swiecie posiada wysokopiomowa postac, fail, kolejny.. Dziwie sie ze jeszcze nikt jej nie zbanowal.
 

Gwel Lyco

Active User
Joined
Sep 22, 2008
Messages
123
Reaction score
4
Odp: ?ciema czy prawda?? cc za sms

a ta stronka cczasms.pl to oszusci ?
 
Status
Not open for further replies.
Top