What's new

-Tibia 8.57 AlysiaRPG. W?asna, ogromna mapa! Przekonaj si? sam!

Status
Not open for further replies.

roxisq

Active User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
73
Reaction score
0
Odp: AlysiaRPG. W?asna, ogromna mapa! Przekonaj si? sam!

Zakon kto z toba na poi pojdzie skoro ty biegasz z tym swoim smiesznym teamem po miescie i bijesz kazdego kto sie napatoczy... Nawet 80 levele bijecie zalosne ;d.
 

phern

Advanced User
Joined
Oct 30, 2008
Messages
454
Reaction score
39
Odp: AlysiaRPG. W?asna, ogromna mapa! Przekonaj si? sam!

Exp stage na ostatnich poziomach uleg? lekkiej modyfikacji.
Zapraszam wszystkich do grania!
 

Xyusi

Active User
Joined
May 12, 2010
Messages
58
Reaction score
2
Odp: AlysiaRPG. W?asna, ogromna mapa! Przekonaj si? sam!

niby mapa niby zapowiedz niby wiele pracy i trudu a tutaj 20osob online no szkoda...
 

roxisq

Active User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
73
Reaction score
0
Odp: AlysiaRPG. W?asna, ogromna mapa! Przekonaj si? sam!

o 5 rano to ile ty bys chcial 100 osob? xd Ludzie spia o tej porze ;]. W dzien to normalnie gra 80+ :) i bedzie wiecej
 

jestemPolakiem

Advanced User
Joined
Jan 1, 2010
Messages
310
Reaction score
21
Odp: AlysiaRPG. W?asna, ogromna mapa! Przekonaj si? sam!

bardzo fajny ots :]
 

chalt

Active User
Joined
Mar 29, 2009
Messages
121
Reaction score
2
Kiedy bd war system omg ... top fragers najlepsze guild napisane na stronce i pokazane ile kills itp ... co ty tego nie umiesz zrobic jak ci to moge zrobic WILEKI INFORMATYKU OD 7 BOLESCI ...
najwazniejszy jest war system. jezeli go dodacie towbijam na serwa z 15 osobowa ekipa. powiedz zrobicie to czy nie i kiedy?
Notka moderatorska:
??cz?
 
Last edited by a moderator:

Gibonus

User
Joined
Oct 25, 2009
Messages
21
Reaction score
0
Odp: AlysiaRPG. W?asna, ogromna mapa! Przekonaj si? sam!

najwazniejszy jest war system. jezeli go dodacie towbijam na serwa z 15 osobowa ekipa. powiedz zrobicie to czy nie i kiedy?

Z tego co widze to na kazdego ots'a wbijasz z 15 typami xD uhahahaha

Ale bez kitu nie miec w dzisiejszych czasach war systemu to zenada ;)
 

Mihjo

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
53
Reaction score
1
Odp: AlysiaRPG. W?asna, ogromna mapa! Przekonaj si? sam!

Z tego co widze to na kazdego ots'a wbijasz z 15 typami xD uhahahaha
Ale bez kitu nie miec w dzisiejszych czasach war systemu to zenada ;)

Daj Chlopakowi pomazyc, ze megabomb to realni qmple... ;(


//Topic
Jesli ktos wpada , by zapukac solo, war dla niego jest zbedny, choc jak pan super 15 teamowiec powiedzial, 'wiele teamow nie wejdzie....'
 

Gibonus

User
Joined
Oct 25, 2009
Messages
21
Reaction score
0
Odp: AlysiaRPG. W?asna, ogromna mapa! Przekonaj si? sam!

Daj Chlopakowi pomazyc, ze megabomb to realni qmple... ;(
//Topic
Jesli ktos wpada , by zapukac solo, war dla niego jest zbedny, choc jak pan super 15 teamowiec powiedzial, 'wiele teamow nie wejdzie....'

Tak ale ots nie ejst tylko pod rpg... Tera na tym otsie graja sami rpgowcy jakby mial gm war system do tego by doszly jakies moze 3 ekipy po 10-15 osob i by bylo co robic na otasie, mam sie znudza questy albo zrobicie wszystkie i co dalej? bedziecie tylko expic? albo pkowac pod dp? PVP to jest to co ludzie w dzisiejszych czasach chca robic. Tak wiem niech sobie ida na rl mapki jest duzo taki otsow ale niektorzy wola wlasne mapki :) warto sie nad tym zastanowic.
 

Zakon

Banned
Joined
Apr 11, 2008
Messages
219
Reaction score
10
Age
29
Odp: AlysiaRPG. W?asna, ogromna mapa! Przekonaj si? sam!

No ja nie m?wie kto z teamem na poiu na ue z?o?y? combo ue z 20 os?b xd i kto 1 wbi? rs'a i bs'a xd Super ots robie teraz ek ale wyje?dzam jutro na 3 dni ; /
 

chalt

Active User
Joined
Mar 29, 2009
Messages
121
Reaction score
2
Odp: AlysiaRPG. W?asna, ogromna mapa! Przekonaj si? sam!

Widac gm juz poje.... serva nawet go na servie nie ma na forum tez sie nie odzywa tibia bug jest poto aby odpisywal ja napisalem ze mam buga tez nic ... do tego nic na otsie nie robic zdymales serva tyle ci powiem
 

chalt

Active User
Joined
Mar 29, 2009
Messages
121
Reaction score
2
Odp: AlysiaRPG. W?asna, ogromna mapa! Przekonaj si? sam!

Kolego Gibonus, chcesz sie zmierzyc na jakims otsie?? Nie ma sprawy. MAsz racje pisze ze wbije na otsy z 15osobowa ekipa , ale jak na starcie jest 20 osob to co ja mam wbijac? 20 online 10 train, 5 bot, 5 gra. .. Tutaj mam zamiar grac ale jak systemu nie bedzie jaki to sens? lapac rsy po 1 dniu, i jeszcze potem klotnie ktora gildia wygrala wojne... Zastanow sie co piszesz . to na tyle
 

Gibonus

User
Joined
Oct 25, 2009
Messages
21
Reaction score
0
Odp: AlysiaRPG. W?asna, ogromna mapa! Przekonaj si? sam!

Kolego Gibonus, chcesz sie zmierzyc na jakims otsie?? Nie ma sprawy. MAsz racje pisze ze wbije na otsy z 15osobowa ekipa , ale jak na starcie jest 20 osob to co ja mam wbijac? 20 online 10 train, 5 bot, 5 gra. .. Tutaj mam zamiar grac ale jak systemu nie bedzie jaki to sens? lapac rsy po 1 dniu, i jeszcze potem klotnie ktora gildia wygrala wojne... Zastanow sie co piszesz . to na tyle


Ja sie zastanowilem nad tym co napisalem i teraz tez wiec jak jestes taki chetny na ots'y jest ich duzo... idz na jakiegos i sobie pograjcie, powalczcie a nie w kazdym temacie spamujesz ze wbijesz z ekipa a pozniej chuj... moze jakbys ty wziol te 15 osob i drazu zaczol grac to ludzie by przyszli? zastanowiles sie nad tym? jest 60 osob online ile z tego to twoj team? chyba tylko ty... dodaj do tego swoich ludzi i juz masz 75 osob.

Co do tego konkretnego ots'a to tez skancz pierdolic... wbij z teamem zacznijcie sie bic beda dwie gildie ktore w tym biora udzial to w koncu przekonacie gm'a by zainwestowal w war system a nie tylko gadac umiecie... zacznijcie dzialac a na wszystko przyjdzie czas.

Co do zmierzenia sie na otsie z wami hmm my narazie czekamy na dobrego porzadnego serva, nie chodze po tematach i nie spamuje "wbije z 15 ludzimi tylko to, tamto, siamto" czekamy, zobaczymy...
 

Folgowsky

Active User
Joined
Jun 23, 2010
Messages
116
Reaction score
8
Age
31
Odp: AlysiaRPG. W?asna, ogromna mapa! Przekonaj si? sam!

Szukam ludzi do gildi 140+ pisac do Folga.
 

Vergil93

Advanced User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
263
Reaction score
6
Odp: AlysiaRPG. W?asna, ogromna mapa! Przekonaj si? sam!

Server po malej modyfikacji exp jest bardzo fajny, expi sie przyjemnie. Dodam tez ze jest wiele trudnych i dlugich questow. Jedyne wtrace ze trzeba zmienic leczenie Ek z exany mort gdyz majac 135 lvl z 8 mlvl lecze sie 150 max.

@Gibonus: W grze masz nick Gibus?
 

phern

Advanced User
Joined
Oct 30, 2008
Messages
454
Reaction score
39
Odp: AlysiaRPG. W?asna, ogromna mapa! Przekonaj si? sam!

Pragn? og?osi?, ?e dzi? zosta? dodany guild war system.
Zapraszam wszystkich go gry!
 

Pampmaster

User
Joined
Oct 7, 2009
Messages
24
Reaction score
0
Odp: AlysiaRPG. W?asna, ogromna mapa! Przekonaj si? sam!

Bardzo fajny ots. Mogliby?cie doda? jeszcze list? domk?w wolnych i zaj?tych na stronie?
 

Gibonus

User
Joined
Oct 25, 2009
Messages
21
Reaction score
0
Odp: AlysiaRPG. W?asna, ogromna mapa! Przekonaj si? sam!

Server po malej modyfikacji exp jest bardzo fajny, expi sie przyjemnie. Dodam tez ze jest wiele trudnych i dlugich questow. Jedyne wtrace ze trzeba zmienic leczenie Ek z exany mort gdyz majac 135 lvl z 8 mlvl lecze sie 150 max.
@Gibonus: W grze masz nick Gibus?

Ja aktualnie nie gram na tym servie ale kto wie, kto wie ;)

EDIT: Wogole moglby mi ktos udzielic troche informacji na temat tego ots'a? np ile sie leczy palek z e san? ek z exany mort? hity palka z assasinki i mas sana? hity ed, ms z sd i ue.

BTW Moglibyscie dodac Most powerfull guilds?

EDIT2: odrazu ci powiem ze masz najgorszego war moda z mozliwych i najlepiej juz go zmien bo mozna prowadzic wojne tylko z jedna gildi i po zakonczeniu jej nie mozna juz wywolac nastepnej... Super w 5 zabija sie typka i 5 fragow dochodzi dla gildi uhahahahahah
 
Last edited:

phern

Advanced User
Joined
Oct 30, 2008
Messages
454
Reaction score
39
Odp: AlysiaRPG. W?asna, ogromna mapa! Przekonaj si? sam!

Zapraszam do gry!
Dzi? zosta? dodany Real War System z prawdziwego zdarzenia, wraz z systemem shield'?w oraz multi-war'em.
Po wi?cej informacji zapraszam na stron?:
 

Goliiath

Active User
Joined
May 3, 2010
Messages
55
Reaction score
0
Odp: AlysiaRPG. W?asna, ogromna mapa! Przekonaj si? sam!

OTS jest fajny gram na nim.
ale? gdy wbi?em 100lvl pomaga?em ka?demu kto potrzebowa? pomocy
gdzie,expowiska,np,trainy,jak skontaktowa? si? z GM.
A on.?
zrobi? nab?r na tutor?w mnie nie wybra? a wybra?
4graczy co non-stop expi? i nic nikomu nie pomagaj? nawet gc i help nie maj? w??czone.
1 znich lata na botach ale nie powiem kt?ry. ;D
 
Status
Not open for further replies.
Top