What's new

Problem z skrzynk? do quest?w

mimi1990

Active User
Joined
Oct 4, 2009
Messages
61
Reaction score
0
1.jak postawie skrzynke dam preferense to gdzie mam wpisa? id itemu ? bo prubowalem wszytkiego ale item ze skrzynki niewylatuje.

2. i jak zrobic gdy np sa 3 skrzynki kolo siebie i chce aby mozna bylo tylko 1 nagrode wziasc z tych skrzynek
 

mimi1990

Active User
Joined
Oct 4, 2009
Messages
61
Reaction score
0
Odp: Problem z skrzynk? do quest?w

chodzi mi oto gdzie wpisa? id itemu w action ID czy unique ID ? bo niedzia?a skrzynka zamiast da? nagrode to otwiera si? tak jak bp albo pisze empty

a co do 2 to chce mie? tak jak na anhilatorze ?e mo?na wybra? tylko jeden item
 

Cgf

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
334
Reaction score
8
Odp: Problem z skrzynk? do quest?w

chodzi mi oto gdzie wpisa? id itemu w action ID czy unique ID ? bo niedzia?a skrzynka zamiast da? nagrode to otwiera si? tak jak bp albo pisze empty
a co do 2 to chce mie? tak jak na anhilatorze ?e mo?na wybra? tylko jeden item

Wpiszujesz do unique ID,do questow potrzeba tez skryptow

Co do anni to do takiego czegos jest potrzebny skrypt, poszukaj na tnp na pewno znajdziesz ;)
 

Doctor Who

Advanced User
Joined
Nov 8, 2008
Messages
221
Reaction score
7
Odp: Problem z skrzynk? do quest?w

Zapraszam do 2 innych temat?w o tym samym, w kt?rych dzisiaj odpowiada?em, w tym samym dziale w kt?rym jak?e niepotrzebnie napisa?e? ten temat.

Je?li do tej pory nie znalaz?e? to pewnie nie masz o opcji 'szukaj' jak wielu u?ytkownik?w tego forum, a wi?c nie 'spodziewanka' pod tym >>CLICK<< linkiem znajduje si? jag?e zacna tak zwana 'wyszukiwarka'
(teraz okrzyk "oooooo")

A je?li u?ycie tego przedziwnego wynalazku b?dzie trudne to masz tutaj instrukcj?

1. Klikasz >>TUTAJ<<
2. W pustym polu 'szukaj s?owo' wpisujesz "skrzynki questowe"
3. twoim ocz? ukazuje si? strona z tematami w kt?rych owe s?owo zosta?o u?yte, sprawdzasz wszystkie te tematy, po kolei
4. Ja znalaz?em ju? w 4 linku (o_O jak to mo?liwe MAGIC!!!!)
5. Nazwa tematu w kt?rym ja znalaz?em odpowied? to 'Pytania z OT by lucas20' na stronach 3-4

KONIEC!!! <wow>

Je?li za? wyszukanie tego tematu w kt?rym ja znalaz?em odpowied? na twoje pytanie okaza?o si? zbyt trudne, to prosz? http://tibia.net.pl/pomoc-z-ot/378860-pytania-z-ot-lucas20.html
 

mimi1990

Active User
Joined
Oct 4, 2009
Messages
61
Reaction score
0
Odp: Problem z skrzynk? do quest?w

je?li wpisze w Unique ID itema to w actions id ma byc 0 ?
 

Vvex

Banned
Joined
Jun 28, 2009
Messages
460
Reaction score
91
Odp: Problem z skrzynk? do quest?w

Nie!!!
Wpierw tworzysz skrypt tego questa, np na 100 cc, nadajesz tam jaki? uid, potem dodajesz linijk? do xmlki, nast?pnie wchodzisz w map edytor, stawiasz skrzynk? i nadajesz unique id takie jak poda?e? w skrypcie.
 
Top