What's new

SMS Shop + Dotpay.pl

monkapolak

User
Joined
Jul 8, 2008
Messages
14
Reaction score
0
Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Mam pewien problem z us?ugami SMS, mianowicie :
Za?o?y?em konto w serwisie Dotpay (na sw?j numer bankowy), aktywowa?em go za 10 PLN i zabra?em si? za tworzenie us?ug SMS, takich jakie potrzebuj? u siebie na serwer. Plik buypoints.php zedytowa?em danymi takimi jakie poda?em przy tworzeniu us?ug na Dotpay. Dzi? rano wsta?em zobaczy? czy moje us?ugi SMS zosta?y aktywowane (TAK). Pomy?la?em i? moje us?ugi ju? s? aktywne to uruchomi? serwer by sprawdzi? czy SMSy dzia?aj?. Wys?a?em najta?szy SMS z mo?liwych u mnie na serwerze. Dosta?em kod zwrotny, wi?c pomy?la?em, ?e ju? wszystko jest w porz?dku. Jednak okaza?o si?, ?e nie ! Zalogowa?em si? na stronie mojego OTSa by doda? sobie punkty, lecz gdy podaj? kod, kt?ry otrzyma?em pisz? co? takiego :
Wystapily bledy:
* Podany kod z SMSa/przelewu jest niepoprawny lub wybrano zla opcje SMSa/przelewu.
Dodam, ?e kod przepisa?em poprawnie i wybra?em dobr? opcj? SMSa.
Prosz? o pomoc, dlaczego moje kody nie dzia?aj? ?
Pozdrawiam i prosz? o odpowied?.
 

Lebex1

User
Joined
Apr 10, 2010
Messages
27
Reaction score
0
Odp: SMS Shop + Dotpay.pl

mialem podobny problem. Musialem dodawac punkty recznie
 

monkapolak

User
Joined
Jul 8, 2008
Messages
14
Reaction score
0
Odp: SMS Shop + Dotpay.pl

Ja zamierzam stawia? dedyka na oko?o 400 graczy... nie mam zamiaru im dodawa? punkt?w r?cznie i siedzie? 24/h przy komputerze.


Nadal prosz? o pomoc !

Pozdrawiam.
 

rumiq

User
Joined
Sep 5, 2008
Messages
11
Reaction score
1
Odp: SMS Shop + Dotpay.pl

mam ten sam problem prosz? o pomoc!!!

Wystapily bledy: * Podany kod z SMSa/przelewu jest niepoprawny lub wybrano zla opcje SMSa/przelewu.
 

nupster

Active User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
58
Reaction score
0
Odp: SMS Shop + Dotpay.pl

te? mam ten sam problem :p moze ktos jednak pomoze ?
 

kameleonek9509

Advanced User
Joined
Aug 31, 2008
Messages
157
Reaction score
2
Odp: SMS Shop + Dotpay.pl

Ja mia?em ten problem ale to w starym sms shopie (7.92) ale chodzi?o o to ?e nazwe us?ugi poda?em XX.1234 a mia?o by? XX 1234 czyli spacja zamiast kropki... nie wiem czy u was to pomo?e ale spr?bowa? mo?na ;p
 

Grzechu

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
1,263
Reaction score
93
Odp: SMS Shop + Dotpay.pl

Zaloguj si? na dotpay.pl i tam wejd? w "Us?ugi sms" -->lista us?ug. Wybierasz pierwsz? us?ug? np. za 3.66 i masz tam takie co? jak
PHP:
Adres IP serwera
Kolejne oddziel przecinkiem
wpiszujesz tam adres IP, gdzie stoi acc maker. Zapisujesz i wtedy mo?esz sprawdzi? czy dzia?a :)
 
Top