What's new

kaylogger help

Status
Not open for further replies.

daniolo2

New User
Joined
Jul 3, 2010
Messages
6
Reaction score
2
dostalem bota od ziomke z tibi to kaylogger jak go usunac bespiecznie ? usunolem all foldery bota i co dalej ?? prosze help
 
F

Fighting

Guest
Odp: kaylogger help

Avira AntiVir Personal - To jest nazwa bezp?atnego dobrego antywirusa. Pobierasz go, instalujesz nast?pnie puszczasz pe?ny skan. Skan b?dzie trwa? w zale?no?ci od pojemno?ci dysku, mo?e to by? godzina, p??. Po skanowaniu po prostu usuwasz wirusy, restartujesz komputer. Przynajmniej Ja tak robi? i wszystko jest w porz?dku. Pozdrawiam
A tu masz link aby? si? nie przem?czy?:
 

Czempion

Senior User
Joined
May 18, 2008
Messages
656
Reaction score
71
Odp: kaylogger help

Przeskanuj komputer Hijackthis'em oraz combofix'em. U?yj te? porgramu FindIt albo Keyfindera. Pami?taj, gdy ?ci?gasz jakie? podejrzane pliki to skanuj je na stronach. Polecam te? zainstalowanie dobrego antywirusa jak NOD32 albo Kaspersky. :)
 

daniolo2

New User
Joined
Jul 3, 2010
Messages
6
Reaction score
2
Odp: kaylogger help

jak bym jeszcze wiedzial jak przeskanowac komputer nie mam zadnego programu moj komputer nawet nie ma anty wirusa ......... Figting przetlumacz co kliknac aby pobrac tego anty virusa
 
F

Fighting

Guest
Odp: kaylogger help

Gdy wejdziesz w odno?nik, kt?ry Ci da?em klikasz na:
fn7rc8.jpg

Nast?pnie klikasz na:
16ab6u0.jpg

Powodzenia!
 

Miszczo

Advanced User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
250
Reaction score
14
Odp: kaylogger help

polecam pobra? keyfindera i kupi? licencje na 90dni za sms 11z? ja te? mia?em keylogera, kto? mi wchodzi? na konto pobra?em keyfindera przeskanowa?em komputer znalaz? 10 virus?w usun??em i od tamtej pory nikt mi na konto nie wszed? ;)
 

OsaBDG

User
Joined
Jul 4, 2010
Messages
38
Reaction score
2
Odp: kaylogger help

Proponuje zalozyc system na nowo by miec 100% pewnosci ze keyloggera juz nie ma :) i ze nikt nie haknie Ci postaci :p

PS. na przyszlosc nie wchodz w zadne linki od kolegow z tibii nie bierz od nich botow ani nic :)
 

Athread

Advanced User
Joined
May 13, 2009
Messages
164
Reaction score
8
Odp: kaylogger help

Jak kolega wy?ej radze Ci postawi? od pocz?tku system. Dzi? te? mia?em hacka i tak zrobi?em. B?dziesz mia? najwi?ksz? pewno??, ?e keylogger poszed? razem z formatem.
 

Zezi94

User
Joined
Jul 16, 2009
Messages
34
Reaction score
0
Odp: kaylogger help

Najlepiej przywr?ci? system do czasu kiedy nie mia?e? keyloggera to mi pomog?o nie raz .
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: kaylogger help

Jak kolega wy?ej radze Ci postawi? od pocz?tku system. Dzi? te? mia?em hacka i tak zrobi?em. B?dziesz mia? najwi?ksz? pewno??, ?e keylogger poszed? razem z formatem.
Tyle, ?e przywracanie systemu jest niewygodne i czasami nie potrzebne.
dostalem bota od ziomke z tibi to kaylogger jak go usunac bespiecznie ? usunolem all foldery bota i co dalej ?? prosze help
Przeczytaj, powinno pom?c - je?li nie to napisz.
 
Joined
Jun 13, 2009
Messages
17
Reaction score
0
Odp: kaylogger help

Format?? A niby po co? Jak masz dobrego antyvirusa to powinno wystarczy?. Wg. mnie antyvirus powinien "nie pozwoli?" Ci wpu?ci? takiego keyloggera. To jeszcze zale?y od tego jakiego antyvirusa masz...
Przeskanuj dla pewno?ci caa?y dysk i pousuwaj wszystkie wirusy(uwa?aj na pliki systemowe).
 
Last edited:

Gamemaster Noob

Advanced User
Joined
Jun 16, 2009
Messages
371
Reaction score
8
Odp: kaylogger help

up zmien podpis bo warna bedziesz mia? za wymuszanie reputacji
topic@
format,key friend.
a i z k?d wiesz ?e to keyloger
 

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: kaylogger help

Najlepiej, wchod? do szafy i si? kryj przed haxiorami, albo do bunkru wojennego, gdzie? w Twojej, lub pobliskiej okolicy powinien si? taki znajdowa?. Teraz, no czas na pe?n? powag? (cho? nie ch?tnie), antywirusem rozpocznij pe?ne skanowanie komputera, albo systemu w zale?no?ci od tego ile masz tych wirus?w, keylogger?w. Je?li tego nie zrobisz, mo?e to si? zako?czy? w?amaniem na komputer, korzystaniem z Twoich dokument?w, komunikator?w, portali spo?eczno?ciowych sk?d to wiem? No st?d, i? wczoraj kuzyn mia? podobny przypadek lecz go ola?, twierdz?c, ?e dopiero p??niej si? z tym upora, co si? sta?o? P??niej ju? niczego praktycznie nie mia?, a wykorzystali to wszystko w do?? banalny spos?b, smsy.
 
Status
Not open for further replies.
Top