What's new

Wierzysz w Boga?

Wierzysz w Boga?

  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 153 63.0%
  • Nie

    Votes: 90 37.0%

  • Total voters
    243
Status
Not open for further replies.

GaDuu

Advanced User
Joined
May 9, 2009
Messages
354
Reaction score
64
Odp: Wierzysz w Boga?

Osobi?cie uwa?am, ?e nie ma czego? takiego jak b?g. Jest to wymys? s?abych ludzi musz?cych wie?y? w co?, ?e ich ?ycie zalerzy od jakiej? osoby kt?ra m?wi ci co masz robi?.

B?g nas kocha ale za swoje grzechy i tak ludzie p?jd? do piek?a lub czy?cca. Nie s?dzicie, ?e to g?upie?
Wed?ug ko?cio?a je?eli zabijesz cz?owieka masz grzech ?miertelny, a je?li zrobisz to w obronie w?asnej b?g wybacza co jest dla mnie chore!!
B?g istnieje- wszyscy s?yszeli a nikt nie widzia?. - Krasnoludki istniej?? - wszyscy s?yszeli i nikt nie widzia?? Dlaczego wie?ycie w co? takiego jak b?g a nie wie?ycie w krasnoludki?!

Ko?ci?? jest stworzony do manipulacj? lud?mi. Na dodatek zbieraj? na Tac?, nie s? upodatkowani a i tak kraj im dok?ada

Koniec z katolicyzmem.
Jedyn? religi? w kt?r? mo?na jako? wie?y? jest buddyzm -TAM NIE BY?O ?ADNEJ ISTOTY PONADLUDZKIEJ, lecz mimo to ta religia jest r?wnie? nie?le pokr?cona.

Przepraszam za b??dy i chaotyczne pismo ale my?l?, ?e ka?dy zrozumie o co mi chodzi.


@down
mimo to wed?ug religi pope?ni?e? grzech ?miertelny. Ko?ci?? dopowiedzia? tylko, ?e b?g wybaczy zabicie innej istoty w samoobronie
 
Last edited:

Mafioz1212

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
95
Reaction score
2
Odp: Wierzysz w Boga?

Osobi?cie uwa?am, ?e nie ma czego? takiego jak b?g. Jest to wymys? s?abych ludzi musz?cych wie?y? w co?, ?e ich ?ycie zalerzy od jakiej? osoby kt?ra m?wi ci co masz robi?.
B?g nas kocha ale za swoje grzechy i tak ludzie p?jd? do piek?a lub czy?cca. Nie s?dzicie, ?e to g?upie?
Wed?ug ko?cio?a je?eli zabijesz cz?owieka masz grzech ?miertelny, a je?li zrobisz to w obronie w?asnej b?g wybacza co jest dla mnie chore!!
B?g istnieje- wszyscy s?yszeli a nikt nie widzia?. - Krasnoludki istniej?? - wszyscy s?yszeli i nikt nie widzia?? Dlaczego wie?ycie w co? takiego jak b?g a nie wie?ycie w krasnoludki?!
Ko?ci?? jest stworzony do manipulacj? lud?mi. Na dodatek zbieraj? na Tac?, nie s? upodatkowani a i tak kraj im dok?ada
Koniec z katolicyzmem.
Jedyn? religi? w kt?r? mo?na jako? wie?y? jest buddyzm -TAM NIE BY?O ?ADNEJ ISTOTY PONADLUDZKIEJ, lecz mimo to ta religia jest r?wnie? nie?le pokr?cona.
Przepraszam za b??dy i chaotyczne pismo ale my?l?, ?e ka?dy zrozumie o co mi chodzi.



Je?eli zabijesz kogo?, bo on Ci? goni z no?em, to normalne, ?e nic nie zawini?e?, je?li to jest dla Ciebie chore, ?e B?g przebacza zabicie kogo? w obronie w?asnej, to pewnie te? dla Ciebie jest chore, ?e puszczaj? ludzi na wolno?? je?li zabili kogo? by ocali? siebie
?
 

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Wierzysz w Boga?

Ziemia istnieje jak wiadomo miliardy lat. Dok?adnie nawet nie wiadomo, wszystko si? opiera na pewnych oszacowaniach. Jednak ogromna liczba badaczy odpowie ci, ?e teoria ewolucji jest najbardziej wiarygodn? odpowiedzi? na pytanie sk?d pochodzi cz?owiek. A jak powsta? ?wiat? Badania dalej trwaj?. Jednak?e musicie by? w stanie zrozumie?, ?e na ?wiecie istnieje fizyka, kt?ra przerasta umys? ludzki. Do tej pory nie wiadomo w jaki spos?b si? to tak sta?o. Na to nie b?d? potrzebne lata, lecz wieki by stwierdzi? "co" tak naprawd? spowodowa?o wielki wybuch.

W skr?cie: ty nie masz swojej teorii co do powstania cz?owieka, a ja mam. Koniec.

PS B?g nie mo?e by? naszym celem, gdy? on znajduj? si? - metaforycznie - pod nami. Dlaczego? Ano dlatego, ?e jak ju? wspomnia?em, on jest nasz? przyczyn? nie celem!
 

kasjan541

Advanced User
Joined
Jul 3, 2009
Messages
270
Reaction score
12
Age
30
Odp: Wierzysz w Boga?

ja nie wie?? w boga ale wiem jedno ka?dy cz?owiek musi w co? wie?yc co mu pomaga w ?yciu i problemach dla wielu chrze?cijanin wiara w boga pomaga im przebrn?? przez wiele problem?w i tego si? musicie trzyma?
 

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Wierzysz w Boga?

W skr?cie: ty nie masz swojej teorii co do powstania cz?owieka, a ja mam. Koniec.
Posiadam swoj? teori?, cz??? wypisa?em w poprzednim po?cie. Tyle ?e po?owa tej uk?adanki jest niezbadana. Dociera chocia? to s?owo do twojej g??weczki, czy nie? :p
 

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Wierzysz w Boga?

Posiadam swoj? teori?, cz??? wypisa?em w poprzednim po?cie. Tyle ?e po?owa tej uk?adanki jest niezbadana. Dociera chocia? to s?owo do twojej g??weczki, czy nie? :p

Nie, nie masz, gdy? nie odpowiedzia?e? mi na pytanie (co by?o pierwsze cz?owiek, czy te? ludzka zygota).
 

Doman08

Senior User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
719
Reaction score
114
Odp: Wierzysz w Boga?

Nie, nie masz, gdy? nie odpowiedzia?e? mi na pytanie (co by?o pierwsze cz?owiek, czy te? ludzka zygota).
Zgodnie z zasad? ewolucji- cz?owiek. Cz?owiek wykszta?ci? si? z innego gatunku, kt?ry po przez nieuzasadnione jeszcze czynniki, ewoluowa?(nie, nie tak jak w pokemonach) z pierwotniak?w(pantofelki i te inne badziewia). Nie jestem w tym specjalist? i zakodowa?em sobie jedynie zagadnienia jak wyj?cie z morza, ewolucja gatunk?w (przystosowanie etc.).
Je?eli uwa?amy, ?e to B?g jest przyczyn?, to wyja?nij mi czemu wzrost ludzi i d?ugo?? palc?w u r?k wzrasta z roku na rok? B?g bawi si? cz?owiekiem?
 

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Wierzysz w Boga?

Nie, nie masz, gdy? nie odpowiedzia?e? mi na pytanie (co by?o pierwsze cz?owiek, czy te? ludzka zygota).
G?upszego pytania nie mog?e? znale??, co nie? To tak, jakbym si? zapyta? co by?o pierwsze - kura czy kurze jajko.
Dwa s?owa. S?owa, kt?re katolik nie chce zna? - teoria ewolucji. Poczytaj, a znajdziesz odpowied? na w?asne pytanie, je?eli ci si? nie chce to w tej kwestii nie szukaj dziury w ca?ym.
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
29
Odp: Wierzysz w Boga?

Ja pierdole, co z tego, ?e ewoluujemy i dos?ownie WSZYSTKO wskazuje na to, ?e pochodzimy od jakich? ?cierw nieorganicznych.
Wa?ne, ?e mamy wielki dar od natury/Boga, kt?ry trzeba wykorzysta?. (w?a?ciwie mamy ich wiele)

Jeste?my jedynymi tak dobrze rozwini?tymi istotami w dziejach naszej planety i to powinno nas cieszy? no i pozytywnie zadziwia?.

Niewa?ne, czy kto? wierzy w Boga, czy te? nie wierzy. Wa?ne jest to, ?e ka?dy cz?owiek musi wierzy? przede wszystkim w siebie i w to co kocha.
Bez wiary w siebie i mi?o?ci, cz?owiek zapewne by?by zwyk?ym zwierz?ciem.

Jak nie wierzysz w Boga, to uwierz w jakie? niematerialne dobro i si? nim kieruj.

Najbli?sz? mi nauk? jest nauka Jezusa Chrystusa.
Gdyby nie On to:
-byliby wsz?dzie niewolnicy,
-kamieniowano by za cudzo??stwo itp.
-by?oby pe?no kar ?mierci na ?wiecie
-nie by?oby chrze?cija?skich kap?an?w (oni doprowadzili do takiego rozwoju w pi?miennictwie, literaturze i sztuce)
-kierowa? si? g??wnie mi?o?ci? i szacunkiem do drugiego cz?owieka, a nie zyskiem, czy te? chor? przyjemno?ci?.

Mo?ecie w Niego nie wierzy?, ale powiem Wam, ?e bez Jezusa ?wiat wygl?da?by zupe?nie inaczej.
 

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Wierzysz w Boga?

G?upszego pytania nie mog?e? znale??, co nie? To tak, jakbym si? zapyta? co by?o pierwsze - kura czy kurze jajko.
Dwa s?owa. S?owa, kt?re katolik nie chce zna? - teoria ewolucji. Poczytaj, a znajdziesz odpowied? na w?asne pytanie, je?eli ci si? nie chce to w tej kwestii nie szukaj dziury w ca?ym.

Tu? to ja wierz? w teori? ewolucji, jednak?e ona nie wyja?nia co by?o pierwsze, cz?owiek, czy jego zygota.
Pierwsze by?o kurze jajko (gdy? kura nie zosta?a bezpo?rednio stworzona przez Boga a powsta?a z krzy??wki jaki? dw?ch innych ptak?w [pierwotnych]). Jeszcze co??

Zgodnie z zasad? ewolucji- cz?owiek. Cz?owiek wykszta?ci? si? z innego gatunku, kt?ry po przez nieuzasadnione jeszcze czynniki, ewoluowa?(nie, nie tak jak w pokemonach) z pierwotniak?w(pantofelki i te inne badziewia). Nie jestem w tym specjalist? i zakodowa?em sobie jedynie zagadnienia jak wyj?cie z morza, ewolucja gatunk?w (przystosowanie etc.).
Je?eli uwa?amy, ?e to B?g jest przyczyn?, to wyja?nij mi czemu wzrost ludzi i d?ugo?? palc?w u r?k wzrasta z roku na rok? B?g bawi si? cz?owiekiem?

Mia?e? si? ju? nie odzywa? ; (.
Czekaj, ale napisa?em, ?e chodzi?o mnie o cz?owieka pierwotnego (pierwszy cz?on rozwoju cz?owieka). Czyli tego? g?upiego pantofelka (czy innej zarazy). Sk?d si? ona wzi??a? Tak jak - wed?ug Was - wszech?wiat. Z niczego? To g?upie. Wol? my?le?, i? to B?g jest moj? przyczyn?, nie nic. Albowiem gdyby nic by?o moj? przyczyn?, to ja te? by?bym niczym. Albowiem by?bym skutkiem niczego.
 
Last edited:

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Wierzysz w Boga?

Heheczki, czytaj?c teraz twojego posta dochodz? do wniosku, ?e w twoich oczach B?g jest jak The Beatles - wszystko trzeba jemu przypisywa?.
Pierwsze by?o kurze jajko (gdy? kura nie zosta?a bezpo?rednio stworzona przez Boga a powsta?a z krzy??wki jaki? dw?ch innych ptak?w [pierwotnych]). Jeszcze co??
Tak, sk?d ?e? to niby wytrzasn??? ^^"
Sk?d si? ona wzi??a? Tak jak - wed?ug Was - wszech?wiat. Z niczego? To g?upie. Wol? my?le?, i? to B?g jest moj? przyczyn?, nie nic. Albowiem gdyby nic by?o moj? przyczyn?, to ja te? by?bym niczym. Albowiem by?bym skutkiem niczego.
Ty cz?eku naprawd? nie pojmujesz tego s?owa, jakim jest "niezbadany". S? rzeczy, kt?re przewy?szaj? umys? ludzki - przeczytaj prosz? ci? z 10 razy i si? lepiej na ten temat zamknij, bo niewiele wiesz. :p
 
Last edited:

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Wierzysz w Boga?

Heheczki, czytaj?c teraz twojego posta dochodz? do wniosku, ?e w twoich oczach B?g jest jak The Beatles - wszystko trzeba jemu przypisywa?.

?e? zab?ysn?? tym, jak?e jaskrawym por?wnaniem. Jako, ?e nie lubi? k??ci? si? z lud?mi, kt?rzy to za bardzo odstaj? ode mnie je?eli chodzi o u?ytkowo?? ich m?zgu, tote? m?j komentarz do powy?szego cytatu ograniczy si? do: "...".

Tak, sk?d ?e? to niby wytrzasn??? ^^"

My?lenie abstrakcyjne. Chyba nie wierzysz w to, i? kura ?y?a w epoce dinozaur?w? Nie, nie ?y?a. ?y?y inne wielkie ptaki, kt?re to wraz z zmniejszaniem si? poziomu dwutlenku w?gla w powietrzu mala?y (gdy? ro?liny mala?y, co w skr?cie oznacza, i? by?o mniej pokarm?w dla zwierz?t). I tak sobie ?y?y, a? pewnego razu sta?a si? rzecz straszna! Niczym Romeo i Julia ptak z gatunku jednego, zakocha? si? w tym ptaszku z gatunku drugiego. Mi?o?? na zaowocowa?a w ???ku i powsta?a kura, a dok?adnie kurze jajko.
M?g?by? oczywi?cie zapyta?, w takim co by?o pierwsze. Pierwsze jajko, czy pierwsze zwierze, kt?re znosi?o jajko. Ano wydaj? mi si?, ?e to drugie. Dlaczego? Ano dlatego, ?e gdyby jaki? skurwysy?ski-czworon?g co rusz podkrada? Ci Twoje jajka, Twoje dzieci - tak?e chcia?by? je jak najlepiej zabezpieczy?. Na pocz?tku zapewne rozpocz??o si? od okrywania swych dzieci ?mierdz?cymi substancjami a sko?czy?o si? na jajko (a zanim si? to sta?o to min??o du?o lat).

Ty cz?eku naprawd? nie pojmujesz tego s?owa, jakim jest "niezbadany". S? rzeczy, kt?re przewy?szaj? umys? ludzki - przeczytaj prosz? ci? z 10 razy i si? lepiej na ten temat zamknij, bo niewiele wiesz. :p

Ja nie pojmuje? Przecie? to wy, atei?ci, krzyczycie, ?e trzeba uwierzy? m?zgowi, nie wyobra?ni! Ja rozumiem, ?e du?o lat jeszcze minie, nim poznamy to co boskie.
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
29
Odp: Wierzysz w Boga?

Chyba nie wierzysz w to, i? kura ?y?a w epoce dinozaur?w? Nie, nie ?y?a. ?y?y inne wielkie ptaki
W epoce dinozaur?w nie by?o ptak?w. Pierwszym ptakiem na Ziemi by? archeopteryks, kt?ry pojawi? si? w czasie zag?ady dinozaur?w.
A ptaki wyewoluowa?y od dinozaur?w (a mianowicie velociraptor?w).

Prawdziwe wielkie ptaki pojawi?y si? w trzeciorz?dzie i one nie tylko zmala?y, ale te? po prostu wygin??y.

Jak nie masz o takich rzeczach zielonego poj?cia, to zamknij twarz i przesta? bredzi?.
 

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Wierzysz w Boga?

Jako, ?e nie lubi? k??ci? si? z lud?mi, kt?rzy to za bardzo odstaj? ode mnie je?eli chodzi o u?ytkowo?? ich m?zgu, tote? m?j komentarz do powy?szego cytatu ograniczy si? do: "...".
Hahaha.... odezwa? si? pan najm?drzejszy ze wszystkich istot. ^^
My?lenie abstrakcyjne.
To ?e? zab?ysn?? tym my?leniem, haha. :D
Ja nie pojmuje?
Tak, nie pojmujesz.
 

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Wierzysz w Boga?

W epoce dinozaur?w nie by?o ptak?w. Pierwszym ptakiem na Ziemi by? archeopteryks, kt?ry pojawi? si? w czasie zag?ady dinozaur?w.

Wed?ug, niekt?rych naukowc?w. Inni szacuj? - pomimo tego, ?e aktualnie najstarsze szcz?tki ptaka, jakie uda?o nam si? wydoby? nale?? do Archeopteryksa - ?e ptaki ?y?y r?wnocze?nie z dinozaurami. Ogl?da?em na ten temat dokument (bodaj?e na Discovery) i ich argumenty brzmia?y na tyle rozs?dnie, i? mnie przekona?y.
Jednak?e wiedzia?em, ?e jaki? pacan si? do tego przyczepi (tak, jestem m?drzejszy od Ciebie, gdy? wiedzia?em, ?e kto? mi to wypomni, tote? u g?ry napisa?em:
My?lenie abstrakcyjne
, jasne?).

Jak nie masz o takich rzeczach zielonego poj?cia, to zamknij twarz i przesta? bredzi?.

To ty bredzisz. To, ?e nie odkryli?my wszystkich szczebli rozwoju cz?owieka, nie oznacza, ?e ich jeszcze nie odkryjemy, yup? Je?eliby tak nie by?o ?aden ateista nie mia?by prawa wierzy? w wielki wybuch, gdy?... nie ma ?adnych konkretnych dowod?w na temat jego zaistnienia. Tote? Twoim tokiem my?lenia dochodz? do wniosku - hura - ?e wielkiego wybuchu nie by?o a ty jeste? pacanem, skoro wierzysz w teori? wielkiego wybuchu, a zarazem uwa?asz, ?e je?eli co? nie jest udowodnione to nie mog?oby istnie?.

Tak, nie pojmujesz.

Jak ja lubi? takie zabawy. Teraz czas na "Twoj?" wypowied?:

Ja (...) jestem (...) jakby (...) idiot?

PS
My?lenie nadmiernie abstrakcyjne – osoba wychodzi poza konkretne znaczenie poj??, ale operacje abstrahowania i uog?lniania s? wykonywane na tak wysokim poziomie, ?e efekt jest nieprzydatny do wykonania jakiegokolwiek dzia?ania praktycznego. (np. "Co maj? wsp?lnego rower i motocykl?" Odp.: "Oba zbudowane s? z materii".)
 
Last edited:

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
29
Odp: Wierzysz w Boga?

#up
G?wno wiesz, a si? wym?drzasz. Poza tym jak ty chcesz naukowo wyja?ni? istnienie Boga?
Je?eli chodzi o paleontologi?, to nie masz ani krzty racji. Nie zdziwi?bym si? gdyby? my?la?, ?e 'jaskiniowcy' ?yli w erze mezozoicznej ^^
K??cisz si? z Eldryzifem, nie masz racji, a dalej chcesz postawi? na swoim.
Zrozum, ?e nie wszyscy wierz? w Boga.
Btw. jestem sceptykiem i nie wierz?, ?e Wielki Wybuch powsta? sam z siebie, ale te? nie wykluczam tego, ?e taki mia? miejsce.
Na dodatek czego k?amiesz, ?e co? powiedzia?em, a tak nie by?o?
Nie powiedzia?em, ?e nie wierz? w BB i nie powiedzia?em, ?e nie odkryjemy "brakuj?ce ogniwa".

#inne
Jak dla mnie, to B?g istnieje. Nie mam na to dowod?w, ale tak mi si? wydaj? i tego si? trzymam.
Je?eli komu? si? to nie podoba, to mo?e nie wierzy?, bo przecie? ma do tego prawo ^^
 
Last edited:

Mafioz1212

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
95
Reaction score
2
Odp: Wierzysz w Boga?

@Antoniusz piszesz tak m?drze, ?e my?la?em, ?e nie wierzysz w Boga, ale c?? ;d
Zrozum, ?e religii jest wiele. Gdyby? urodzi? si? w indiach to wierzy? by? w budde... itd.
Ale jest ta ma?a grupka ludzi, kt?ra potrafi my?le? za siebie,a nie wszystko zawdzi?cza? Bogu i to czego nie pojmuj? przypisywa? mu ...

/Adiko
 

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Wierzysz w Boga?

#up
G?wno wiesz, a si? wym?drzasz. Poza tym jak ty chcesz naukowo wyja?ni? istnienie Boga?

Bo?e, czytaj ze zrozumieniem. Nie ?mia?bym tego naukowo wyja?nia? nawet gdybym posiada? rozum, kt?ry by?y do tego zdolny. Ca?a zabawa polega na kierowaniu si? wyobra?ni?, nie rozumem.

Je?eli chodzi o paleontologi?, to nie masz ani krzty racji.

Ty te? (te dwa s??wka maj? wskazywa? na to, ?e obrzuca? mi?sem to my si? mo?emy nawet do wieczora)!

(na dalsz? cz??? posta odpowiem mo?e innym razem, teraz nie mam czasu)

@Antoniusz piszesz tak m?drze, ?e my?la?em, ?e nie wierzysz w Boga, ale c?? ;d
Zrozum, ?e religii jest wiele. Gdyby? urodzi? si? w indiach to wierzy? by? w budde... itd.
Ale jest ta ma?a grupka ludzi, kt?ra potrafi my?le? za siebie,a nie wszystko zawdzi?cza? Bogu i to czego nie pojmuj? przypisywa? mu ...
/Adiko

Nie jestem katolikiem. Wierz? w Boga jako nasz? przyczyn?, kt?ry jest na tyle wszechmocny, ?e stworzy? (i nadal tworzy na zasadzie: "uderz w st?? a no?yce si? odezw?") wszech?wiat. Ponadto uwa?am, ?e nie wymaga on od nas przestrzegania czegokolwiek pr?cz ?agodnego traktowania swego sumienia.
 

Koozaczeks

Banned
Joined
Jan 28, 2010
Messages
30
Reaction score
1
Odp: Wierzysz w Boga?

Ja jestem katolikiem ale w Boga nie wierze. Moim zdaniem gdyby Bog istnial to nie bylo by tyle zla na swiecie. By zarzegnal kryzysy takim jak np jest glod.
Nie bylo by tylu chorob. Wiekszosc osob wiezy w Boga z tego powodu ze z pokolenia na pokolenie mowi sie ze bog istnieje. Jednak zawsze znajdzie sie taki niedowiarek.

Pozdrawiam.
 

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Wierzysz w Boga?

Tyle ?e w twoim przypadku te dwa s??wka ?wiadcz? o twojej niewiedzy i wpajanie twoich wyobra?ni pomi?dzy prawdopodobnym a prawdziwym zalicza si? do kategorii najgorszego debilizmu.
 
Status
Not open for further replies.
Top