What's new

Tibia 3D

Status
Not open for further replies.

Wassupp

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
88
Reaction score
6
Witam wszystkich uzytkownikow TN.Mam takie pytanie.Troche glupie^^

Jak myslicie czy powstanie wkrotce tibia 3D??:p

Prosze wyjasnic sowja odpowiedz a kazdego posta reput+Podziekowanie;d
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Tibia 3D

Faktycznie g?upie pytanie. ^^

Nie, nie b?dzie Tibii 3D. Dlaczego? Tak? akcj? CipSoft zepsu?by ca?? atmosfer? Tibii i oni dobrze o tym wiedz?. Poza tym odesz?oby wielu graczy. Tibia wyr??nia si? w?a?nie fajn? grafik? 2D i tak musi zosta?.

Podsumowuj?c - nie b?dzie Tibii 3D. Jak kto? chce sobie w takie co? zagra? to wypierdala? na Metina xd
 

mates130

Active User
Joined
May 12, 2009
Messages
113
Reaction score
5
Odp: Tibia 3D

Wi?c my?l? ?e nie powstanie co? takiego... Jest du?o gier typu 3D (chodzi o multi) ale nie ma niczego podobnego do tibii i to j? wyr??nia cipsoft wie o tym i wed?ug mnie to by by?a g?upota bo du?o graczy by odesz?o.

Takie jest moje zdanie
Pozdrawiam
 

Kazsha

Senior User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
660
Reaction score
74
Odp: Tibia 3D

Witam wszystkich uzytkownikow TN.Mam takie pytanie.Troche glupie^^

Jak myslicie czy powstanie wkrotce tibia 3D??:p

Prosze wyjasnic sowja odpowiedz a kazdego posta reput+Podziekowanie;d
?al mi takich bezsensownych temat?w. R?wnie dobrze m?g?by powsta? Metin 2d....
My?l?, ?e nigdy nie powstanie poniewa? tibia 3d by?aby gr? jak ka?da inna: Metin, Lineage, Ghotic etc.
Ten temat nie prowadzi do niczego m?drego, takie tematy powstawa?y ju? bardzo dawno.
btw.
Po co za?o?y?e? 2 tematy?
http://tibia.net.pl/dyskusja-ogolna/386523-powstanie-tibia-3d.html#post1000929
 
Last edited:
Joined
Jul 11, 2010
Messages
46
Reaction score
3
Odp: Tibia 3D

My?l?, ?e nie b?dzie Tibii 3D, poniewa? CipSoft robi ju? teraz wszystko pod zarobek a jak by by?a Tibia 3D to odesz?o by wielu graczy a co za tym idzie Cipki mia? by mniejszy zarobek.




Pozdrawiam,
Syloxar Knight
 

Twitter

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
63
Reaction score
12
Age
29
Odp: Tibia 3D

Oj, ja uwa?am ?e powstanie tibia 3D, poniewa? ka?de mo?liwo?ci tibi, rosn? w g?r?, technologia skrypt?w i innych graf?w tak?e osi?ga du?y poziom w Tibi, wkr?tce kt?ry? z m?drych g??w postawi tibie 3D. A wtedy b?dzie gra?o 5x wi?cej u?ytkownik?w ni? na tibi 2D.

:)
 

Czempion

Senior User
Joined
May 18, 2008
Messages
656
Reaction score
71
Odp: Tibia 3D

Ten temat by? wa?kowany ju? tyle razy, ale c??.

Nie, nie b?dzie Tibii 3D. Zepsu?oby to ca?y klimat tej gry, wi?kszo?? graczy odesz?aby. Chcesz pogra? w gry 3D? Masz WoW'a, Metina, i wiele wiele innych. Pozatym, pomy?l, jak ta "nowa" Tibia b?dzie wygl?da?? Tibia 3D to by?oby najgorsze posuni?cie Cipsoftu z dotychczasowych.
 

Yo Z

Advanced User
Joined
Oct 17, 2009
Messages
244
Reaction score
13
Odp: Tibia 3D

No ja np. bym ju? nie gra? bo tibia 3D a metin 3D to ju? metin lepszy ;]

Ten temat to spam jak ka?dy inny tlyko by gadali :/

To bez sensu...

Cs 1D mo??e zr?bcie? -.-
 

BacekxD

Advanced User
Joined
Apr 8, 2009
Messages
324
Reaction score
8
Odp: Tibia 3D

Pytanie bezsensu, ale moim zdaniem fajnie by by?o jakby tibia mia?a chocia? 2% tego co ma Metin. Powinni d?wi?k zrobi? by ju? gra?o 20% os?b. No ale c?? przy takim toku my?lenia cipsoft nigdy tak nie zrobi.
 

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: Tibia 3D

Milion takich samych temat?w, TIBIA W 3D, nie nudzi si? wam to ? Nikt nie wie co si? stanie, nawet sam Cipsoft nie mo?e planowa? przysz?o?ci na kilkana?cie lat, wiec oni sami nie widz? co mo?e si? sta?, tak wiec wypowiem si? inaczej, nie chce aby powsta?? Tibia 3D, poniewaz to straszenie zepsu?o by klimat tej Gry, chyba ka?dy kto gra w Tibie gra w ni? w?a?nie dlatego..
 

Taikken

Active User
Joined
Jun 29, 2010
Messages
66
Reaction score
2
Odp: Tibia 3D

Nie b?dzie Tibii 3D. Tibia w?a?nie wyr??nia si? swoj? grafik?, 2D. Odesz?o mi wielu graczy, ale jeszcze wi?cej by przyby?o. CipSoft tego nie zrobi, mo?na powiedzie?, ?e tibia w 2D to klasyk.
 

Sheena95

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
257
Reaction score
21
Odp: Tibia 3D

Oby nie..
By? ju? pomys? o Tibie 3D tyle ?e odesz?o by 90% graczy, bo nowa grafika wi??e si? z wi?kszymi wymaganiami.
Tak w og?le, to Tibia to ostatnia(?) gra 2D RPG wi?c my?l? ?e CipSoft nie pope?ni b??du z t? grafik? 3D ani Flash.
 

kasjan541

Advanced User
Joined
Jul 3, 2009
Messages
270
Reaction score
12
Age
30
Odp: Tibia 3D

nie nie i nie jak zrobi? 3D to si? stanie zwyk?ym MMORPG

nudnym i bez tego klimatu straci wszystko to co jest w niej najlepsze

a mo?e 3 metin nam si? szykuje tylko pod inn? nazw? :D:D
 

Owca155

Active User
Joined
Dec 11, 2009
Messages
73
Reaction score
17
Odp: Tibia 3D

Tibia ma sw?j klimat ,tym klimatem jest klasyczna grafika 2D.
Nie wyobra?am sobie tibii w 3D i chyba wielu z was tak?e.
Cipsoft my?li tylko o forsie i wie co si? z tym wi??e.
Brak kasy? Nie dla Cipsoftu.

Nie ,nie b?dzie tibii 3D :).
 

Devil Faith

Active User
Joined
Jul 6, 2010
Messages
51
Reaction score
13
Odp: Tibia 3D

Pierdolicie, ?e 3D zepsuje ca?y klimat, a co temat z update to widz? krety?skie p?acze "buu psuj? klimat! To ju? nie to samo co kiedy?! buu"...Ta, Tibia 3D nie b?dzie mie? tego klimatu co 2D, ale 2D ju? dawno jest bez klimatu wi?c to bez r??nicy. S?dz?, ?e mog? zrobi? 3D, ale na zasadzie, ?e 2D zostanie, a 3D to b?dzie jakby osobny "?wiat". Tak to widz?.
 

Lord Fighter

Advanced User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
290
Reaction score
24
Odp: Tibia 3D

Moim zdaniem nigdy nie b?dzie tibi 3D, bo gdyby by?a straci?a by 3/4 graczy kto by chcia? gra? w tibie 3D. R?wnie dobrze mo?na pogra? w metina angielskiego^^. Tibia ?yje z klimatu 2D a w 3D spr?bujcie sobie wyobrazi? jak by to wygl?da?o. By?by zupe?nie inny tryb walki inny zrzut kamery itd.

Pozdrawiam

Lord Fighter
 

Tiket

Active User
Joined
Jul 19, 2009
Messages
85
Reaction score
1
Odp: Tibia 3D

Wed?ug mnie Tibia 3D nigdy nie powinna wej?? , a dlaczego ?? Bo straci?a by sw?j pi?kny klimat . Gdyby to nasta?o trzeba by by?o robi? wszystko od nowa :confused: (Chodzi mi o RME itd.) Je?eli zrobi? 3D wszyscy odejd? z gry .

Pozdrawiam
Tiket
 

MizzeQ

Active User
Joined
Dec 3, 2009
Messages
75
Reaction score
5
Odp: Tibia 3D

Ja sadze inaczej. Cipsoft caly czas robi akcje ktorymi psuje tibie gdy juz pobanuja wszystkich a gracze ktorzy grali uczciwie obzygaja ekran przez ich "ulepszenia", jestem pewien ze zrobia nowa gre badz tibie przeniosa do trzeciego wymiaru.
@up
i tak wszyscy odchodza ;]
 

formaan

New User
Joined
Jul 14, 2010
Messages
6
Reaction score
1
Odp: Tibia 3D

to zepsuje caly klimat gry, to ze tibia jest jaka jest, nadaje jej oryginalnosci
 

Meksykan

Advanced User
Joined
Mar 30, 2010
Messages
243
Reaction score
11
Odp: Tibia 3D

Jak dla mnie powstaje tibia 3d odchodzi masakryczna ilo?? os?b i ma?o kto przyjdzie. Tibia wyr??nia si? swoj? grafik? itd;))).
 
Status
Not open for further replies.
Top