What's new

-Tibia 8.57 BlackOTS 8.57

Status
Not open for further replies.

aizenek

Active User
Joined
May 30, 2009
Messages
79
Reaction score
1
Odp: BlackOTS 8.57

Nie potrzebuje pomocy. Sam sobie mam nadziej? poradz?.
Oczywi?cie wybior? tutor?w :)
A mo?e profesjonalisty do map? ;]
Jakies Expowisko ?adne zawsze moge zrobi? ;]
Wierz uczestnicze jako beta tester i wsp?? mapper do grimOtsa ;]

Ale to ju? twoja sprawa.
Jak b?dziesz wybiera? Tutor?w zg?aszam si? ;]
Ni moge sie doczekac ;]

Sory ?e bez polskich znak?w ;]

Pozdrwiam Aizenek ;]
 
Joined
Jun 27, 2010
Messages
16
Reaction score
1
Odp: BlackOTS 8.57

Ciekawy ots si? zapowiada nie gra?em na poprzedniej edycji ale na tej na pewno zagram ;)
 

Asta

Advanced User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
382
Reaction score
10
Odp: BlackOTS 8.57

mam pytanie ten Addon Bonus System skad zajeb... pomysl z vexori.net???
oj spaliles asta a <w innych teamatach sie sapiesz bo ktos ma twoj stary silnik a tu sam podpier.. pomysly >> nieladnie
Ile ty dziecko masz lat? 12? 13? Mniej? Jakby? si? rozgl?dn? to ten skrypt jest dodany do sieci wi?c sko?cz pierdol*c bo mi cie coraz wi?cej ?al jest.
 

aizenek

Active User
Joined
May 30, 2009
Messages
79
Reaction score
1
Odp: BlackOTS 8.57

Ile ty dziecko masz lat? 12? 13? Mniej? Jakby? si? rozgl?dn? to ten skrypt jest dodany do sieci wi?c sko?cz pierdol*c bo mi cie coraz wi?cej ?al jest.

Na 100% zgadzam si? z toba
Ale na moje pytanie te? mogles odpowiedziec i przeczyta? wgl m?j post ;]

Pozdro Aizenek ;]
 

Asta

Advanced User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
382
Reaction score
10
Odp: BlackOTS 8.57

Na 100% zgadzam si? z toba
Ale na moje pytanie te? mogles odpowiedziec i przeczyta? wgl m?j post ;]
Pozdro Aizenek ;]
Odpowiedzia?em zaraz po twoim pierwszym po?cie. Nie potrzebuje pomocy. Na ten temat to ju? tyle. Je?eli b?d? kogo? potrzebowa? to napisz? w dziale Zespo?y.

Pozdrawiam,
Asta!
 

Asta

Advanced User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
382
Reaction score
10
Odp: BlackOTS 8.57

*nie liz mu dupy i tak gm nie dostaniesz
*a ty asta nie cwaniakuj bo taki jestes ogar tylko sie serverem nie interesujesz a to co napisales ze jest udostepniony scrypt na necie to pozdro dla ciebie nie potrafisz nic sam wymyslic i napisac wlasnych scryptow tylko all z neta podpierdalasz poprostu zal powiec kurwa ze ci jest kasa potrzebna po to stawiasz serva moze z 3 dni bedziesz online a i bedzie widac twoje zainteresowanie <<<a pozniej wybierzesz sobie 2 psow typu ndm i osie co naduzywaja swojego miejsca i daja namelocki na warach jak ostatnio a ty masz dowody i huja z tym robisz moze ty jestes ich psem ??>>pozniej totalna wyjebka dedyk sie skonczy i nara jak ostatnio zblazniles sie tym co tu napisales
*a co do mojego wieku to cie huj obchodzi ile mam ale skoro ci stanie jak sie dowiesz to mam 17 lat moze ty masz 13 lat bo na otatniej edycji takie plotki zostaly rozeslane niewiem czy prawdziwe <<<<
*a ty razor tez dupy nie liz
*A pozatym nie rozgladam sie za takimi pierdolami jak scrypty do kwadratow
*na 2 serverach oferowano mi gm ale podziekowalem poniewaz nie kreci mnie marnowanie czasu na takie rzeczy jak ots tak jak osied napisal wole grac na rl a na blacka chcialem wbic sie ponapierdalac ale podziekujemy moj team nie wbija zal ciebie i ots twojego
NaQa
hahaha szkoda mi ci?. Raz piszesz ?e ukrad?em teraz ?e nic nie umiem napisa? po prostu szkoda mi ci?. Tobie oferowali GMa? To chyba na noob otsach z exp 999999999999999x bo innej mo?liwo?ci nie widz?. Nie chcesz, nie graj nikt Ci nie ka?e.
Poka? co? swojego jak taki m?dry jeste?, napisz jaki? skrypt? Mappnij co??
 

Virtue

Active User
Joined
Jan 17, 2010
Messages
82
Reaction score
1
Odp: BlackOTS 8.57

Po pierwsze nie zamierzam prowadzi? tutaj dyskusji bo poziom jest bardzo niski, ja nie li?e A?cie dupy, on dla mnie jest lajcik, spoko typ. I tutaj moje pytanie, czy od razu li?e mu dup?? Poza tym mog? wywnioskowa? ?e robisz tak: Po bluzgasz troch?, sprowadzisz kogo? do Twojego poziomu, a na Twoim poziomie ju? nikt z Tob? nie wygra, bo obsypiesz go tysi?cami wyzwisk.

Niewa?ny, och?o? i wr??.

Notka moderatorska:
Ostrzega?em.
 
Last edited by a moderator:

Asta

Advanced User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
382
Reaction score
10
Odp: BlackOTS 8.57

Dok?adnie za 24 godziny start BlackOTSa!

- IP BlackOTSa, mo?ecie zak?ada? konta jak i postacie.
 

Kukurydza

OT Expert
Joined
Jun 30, 2010
Messages
358
Reaction score
36
Odp: BlackOTS 8.57

No, no. My?l? ?e zagram. Mapa do?? ciekawa, widz? ?e si? starasz. R?b tak dalej a mo?liwe ?e b?dziesz mia? nawet 300+ graczy :D

Powodzenia ?ycz?.
 

kwas detonowy

New User
Joined
Jul 2, 2010
Messages
9
Reaction score
0
Odp: BlackOTS 8.57

ej a ile ten ots bedzie online bo mysle ze nie tak jak poprzednio odjebales postal miesiac tylko kase za smsy zgarles i miales w dupie
 

Agresive

Advanced User
Joined
Sep 18, 2009
Messages
238
Reaction score
5
Odp: BlackOTS 8.57

kurwa Asta a twoj OTS to nie noob ? kurwa 1k lvl beda zapierdalac i na kazdej edycji ci go crahowalismy przez glupie bledy na mapie ;d
 

kwas detonowy

New User
Joined
Jul 2, 2010
Messages
9
Reaction score
0
Odp: BlackOTS 8.57

ej to ostatnie w sms shopie to co to ma byc i nie wiem na huj ten bp lepiej bys zrobil jakies armorki czy itemy co daja jakies dodatkowe efekty xd
 

Kukurydza

OT Expert
Joined
Jun 30, 2010
Messages
358
Reaction score
36
Odp: BlackOTS 8.57

I dobrze ze b?d? 1k to jest OTS, fun - a nie RPG etc.

Nerana team rulez? Nie roz?mieszaj.
 

ciecho

User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
14
Reaction score
0
Odp: BlackOTS 8.57

wreszcie black,dobrze si? zapowiada..znowu wojny gildi b?d? . oO
 
Status
Not open for further replies.
Top