What's new

-Tibia 8.42 Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Status
Not open for further replies.

draxoth

Active User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
72
Reaction score
2
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

W ci?gu 3 lat znajomo?ci (a 2 lat tworzenia OTSa) pok??cili?my si? tylko raz o jedn? zmian?, wi?c w?tpi?, ?eby?my go porzucili.
Tak btw. tym domniemanym i hipotetycznym przedszkolakiem jestem ja czy blady?
Jest osoba, ktor? cytowalem.
 

Grim90

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
81
Reaction score
6
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Jest osoba, ktor? cytowalem.

Zacytowa?e? Myszona, a on jest najwierniejszy graczem, nie administratorem, wi?c nie wiem, o kogo chodzi :p
 
Joined
Jun 27, 2010
Messages
16
Reaction score
1
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

?apcie jeszcze kilka screen?w :



;)
 

Akyga16

Advanced User
Joined
Apr 16, 2010
Messages
214
Reaction score
12
Age
29
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Ca?y czas dodajecie tylko screeny.
Wko?cu wystartowaliby?cie. Bo wko?cu ludzie si? wkurz? i popiernicz? bo czeka? na otsa 7 miech?w to nie zabardzo.

Ustalcie wko?cu Kiedy START !@
 
Joined
Jun 27, 2010
Messages
16
Reaction score
1
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Przeczytaj podpis Grimka widzisz co jest napisane?!
Po 1 Sierpnia 2010 rusza Grim Ots jest napisane wyra?nie wi?c przesta? pisa? g?upie posty i czekaj na start !
 

alonso30

User
Joined
Mar 6, 2009
Messages
45
Reaction score
0
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Grim dzieki za filmik. Fajnie Potiony zrobiliscie
 

Kakashi

Active User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
96
Reaction score
6
Age
33
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Zamknijcie ten temat do CH**a Pana Wafla! czy wy nie widzicie ze to jest zwyk?a strefa nabijania post?w.Zamkniecie i otworzycie przed startem a nie teraz gdzie przez 38 stron ponabijane jest 500 post?w nie licz?c supportu GrimOTSa*(556).Kurwa jak chcecie robi? spam to id?cie sobie na podw?rko polata?. ( Zreszt? kiedy wystartuje to wystartuje czy wy wszyscy ca?ymi dniami siedzicie na forum i czekacie tylko na to ?eby napisali ze jest Serwer Online>?.. Jak tak to macie najebane przecie? s? wakacje ^^ ).
 

draxoth

Active User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
72
Reaction score
2
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Zacytowa?e? Myszona, a on jest najwierniejszy graczem, nie administratorem, wi?c nie wiem, o kogo chodzi :p
Psy tez sa wierne. Chca sie z Toba bawic, machaja ogonem - ciesza sie, a po kilku minutach im sie znudzi i sobie ida.
A tak btw, to co ma piernik do wiatraka? Nawet jezeli ten myszon jest waszym adwokatem nie daje mu to prawa wyzywania innych potencjalnych sponsorow waszego projektu. Jak taki jest mocny w gebie to za kazdym razem jak bedzie mial jakis problem to go bede ripostowal, az mu sie w koncu to znudzi. Wy mnie znienawidzicie, ja bede mial na to wy*ebane, a przez ta cala sytuacje coraz mniej osob bedzie chetnych do gry na grimie jak zobacza co tu sie swieci. W waszym interesie jest odpowiednio zaprezentowac projekt, ale i siebie - nikt nie lubi nieodpowiedzialnej, dziecinnej administracji. Moze idziecie powoli do przodu z projektem, ale i tak juz stapacie po cienkim lodzie. Nie zdziw sie jak po starcie zaloguje sie mniej niz 30 osob. Z dosiwadczenia oraz obserwacji wlasnych wiem, ze 70% spoleczenstwa tibijczykow to nooby, ktore graja na serverach non-pvp/z wysokim expem/RL mapach z sms shopem etc badziewia. Kolejne 15% z owego spoleczenstwa moze uznac, ze zepsuliscie klimat Tibii i nie beda chcieli tu grac. Zostaje niewielki odsetek ludzi, ktorzy hipotetycznie bada chcieli tu zawitac. Od tego ( % spoleczenstwa) co zostalo pamietaj, ze projekt nie jest znany na calym swiecie i niewielka liczba osob o nim w olole wie. Dlatego zacznij sie przejmowac opiniami graczy i zapie*dalaj do roboty. Zesraj sie a zrob wszystko zeby wystartowac jak najszybciej. Odbudujesz sobie reputacje jakze cennych dla hosterow graczy.
 

Grim90

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
81
Reaction score
6
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Psy tez sa wierne. Chca sie z Toba bawic, machaja ogonem - ciesza sie, a po kilku minutach im sie znudzi i sobie ida.
A tak btw, to co ma piernik do wiatraka? Nawet jezeli ten myszon jest waszym adwokatem nie daje mu to prawa wyzywania innych potencjalnych sponsorow waszego projektu. Jak taki jest mocny w gebie to za kazdym razem jak bedzie mial jakis problem to go bede ripostowal, az mu sie w koncu to znudzi. Wy mnie znienawidzicie, ja bede mial na to wy*ebane, a przez ta cala sytuacje coraz mniej osob bedzie chetnych do gry na grimie jak zobacza co tu sie swieci. W waszym interesie jest odpowiednio zaprezentowac projekt, ale i siebie - nikt nie lubi nieodpowiedzialnej, dziecinnej administracji. Moze idziecie powoli do przodu z projektem, ale i tak juz stapacie po cienkim lodzie. Nie zdziw sie jak po starcie zaloguje sie mniej niz 30 osob. Z dosiwadczenia oraz obserwacji wlasnych wiem, ze 70% spoleczenstwa tibijczykow to nooby, ktore graja na serverach non-pvp/z wysokim expem/RL mapach z sms shopem etc badziewia. Kolejne 15% z owego spoleczenstwa moze uznac, ze zepsuliscie klimat Tibii i nie beda chcieli tu grac. Zostaje niewielki odsetek ludzi, ktorzy hipotetycznie bada chcieli tu zawitac. Od tego ( % spoleczenstwa) co zostalo pamietaj, ze projekt nie jest znany na calym swiecie i niewielka liczba osob o nim w olole wie. Dlatego zacznij sie przejmowac opiniami graczy i zapie*dalaj do roboty. Zesraj sie a zrob wszystko zeby wystartowac jak najszybciej. Odbudujesz sobie reputacje jakze cennych dla hosterow graczy.

Ja si? w?a?nie spyta?em, o kim pisa?e?, bo nie zacytowa?e? ani mnie ani bladego, tylko myszona. Myszon nie jest cz??ci? administracji, jedynie nam pomaga, oraz testuje.

Mi to wisi, kogo on obra?a, za co, to jego sprawa. Ja odpowiadam za siebie i bladego, blady za siebie i za mnie, je?li chodzi o ten projekt i tego si? trzymamy.

Je?li chodzi o to, czy projekt jest znany, czy nie, mia?em podobne zdanie do twojego... A? jeden znajomy z innego miasta do mnie napisa? na gg z nowin?. Napisa?, ?e siedzia? sobie w szkole na przerwie i jacy? ca?kiem nieznani ludzie z innej klasy opowiadali sobie, ?e b?d? gra? na OTSie, gdzie s? konie i upgrade, ?e to ots grim ots, czy jako? tak, i tak dalej. S?dz?, ?e jednak jaki? u?amek ludzi nas zna, kt?ry przeczeka, a? sko?czymy wszystko.
 

alonso30

User
Joined
Mar 6, 2009
Messages
45
Reaction score
0
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Zamknijcie ten temat do CH**a Pana Wafla! czy wy nie widzicie ze to jest zwyk?a strefa nabijania post?w.Zamkniecie i otworzycie przed startem a nie teraz gdzie przez 38 stron ponabijane jest 500 post?w nie licz?c supportu GrimOTSa*(556).Kurwa jak chcecie robi? spam to id?cie sobie na podw?rko polata?. ( Zreszt? kiedy wystartuje to wystartuje czy wy wszyscy ca?ymi dniami siedzicie na forum i czekacie tylko na to ?eby napisali ze jest Serwer Online>?.. Jak tak to macie najebane przecie? s? wakacje ^^ ).


Cz?owieku wiesz gdzie ja mam posty w ty?ku :] tak wam zalezy na tych postach?:lol:;:)lol:
 

draxoth

Active User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
72
Reaction score
2
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Ja si? w?a?nie spyta?em, o kim pisa?e?, bo nie zacytowa?e? ani mnie ani bladego, tylko myszona. Myszon nie jest cz??ci? administracji, jedynie nam pomaga, oraz testuje.
Mi to wisi, kogo on obra?a, za co, to jego sprawa. Ja odpowiadam za siebie i bladego, blady za siebie i za mnie, je?li chodzi o ten projekt i tego si? trzymamy.
Je?li chodzi o to, czy projekt jest znany, czy nie, mia?em podobne zdanie do twojego... A? jeden znajomy z innego miasta do mnie napisa? na gg z nowin?. Napisa?, ?e siedzia? sobie w szkole na przerwie i jacy? ca?kiem nieznani ludzie z innej klasy opowiadali sobie, ?e b?d? gra? na OTSie, gdzie s? konie i upgrade, ?e to ots grim ots, czy jako? tak, i tak dalej. S?dz?, ?e jednak jaki? u?amek ludzi nas zna, kt?ry przeczeka, a? sko?czymy wszystko.

I znowu Cie zacytuje:
Zacytowa?e? Myszona, a on jest najwierniejszy graczem, nie administratorem, wi?c nie wiem, o kogo chodzi :p

Po tym poscie odnislem wrazenie, pelni on pewna role na scenie tego projektu, aczkolwiek teraz stwierdzilem, iz jest on pionkiem jak wielu innych na tym forum. Ostatecznie mam mieszane odczucia, ale to nie jest najwazniejsze. Twoj kolega slyszal jak mowili o grim ots w jego szkole.... w gimnazjum? Uwazam, ze mimo to powinniscie zrobic jakis nowe teaser z duza iloscia ss'ow i komplet danych tego co wam zostalo/tego co zrobiliscie, aby odbudowac reputacje. Jak maja na tym ots grac same 13-letnie bezmozgi to co to bedzie za gra. To jaka jest atmosfera na serverze zalezy od administracji, ale przede wszystkim od graczy. Predzej czy pozniej na kazdym dobrym ots musi byc jakas pozadna wojenka 2 najsilniejszych gildii (zeby mniejsze tez sie tlukly to musi sporo osob grac ), a jak w takich gildiach beda same dzieci bez mutacji, nieogarniete i niedojrzale emocjonalnie to sie nie bedzie fajnie gralo. Dlatego takim teaser'em mozesz zachecic tych, ktorzy maja mozg i go uzywaja. Tych dla ktorych Tibia nie jest zyciem, lecz rozrywka. Daj dowod na to ze jestescie odpowiedzialni.
 
A

AOTG

Guest
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Filmik fajny, ale przyda?oby si? co? wi?cej o systemie jazdy na koniach ; D
 

Czeski Strzelayek

Advanced User
Joined
Jan 17, 2010
Messages
242
Reaction score
12
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Filmik fajny, ale przyda?oby si? co? wi?cej o systemie jazdy na koniach ; D
Akutat nie bo to zniszczy ca?? niespodziank?... bo np. bomberman jak ogladnelem screeny wydawa?o si? fajnie a jak ogl?dne?em filmik i zobaczylem ta ca?a arene jak sie leja to prawie zemdla?em... super dopracowany serwer itd. z filmiku wygl?da ?wietnie za?o?? si? o tych co odeszli ?e b?d? ?a?owa? graj?c na zwyk?ych ot z Mapa Real, i expem x999999999999 ;]] macie ?wietnego skryptera, mappera itd. i wy to naprawde w 3 robicie?

P.S. bomber man to powinien sie nazywa?: Gra z Ogniem ;] tutaj gra orginalna (nie wersja tibijska):
 
Last edited:

Grim90

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
81
Reaction score
6
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Akutat nie bo to zniszczy ca?? niespodziank?... bo np. bomberman jak ogladnelem screeny wydawa?o si? fajnie a jak ogl?dne?em filmik i zobaczylem ta ca?a arene jak sie leja to prawie zemdla?em... super dopracowany serwer itd. z filmiku wygl?da ?wietnie za?o?? si? o tych co odeszli ?e b?d? ?a?owa? graj?c na zwyk?ych ot z Mapa Real, i expem x999999999999 ;]] macie ?wietnego skryptera, mappera itd. i wy to naprawde w 3 robicie?
P.S. bomber man to powinien sie nazywa?: Gra z Ogniem ;] tutaj gra orginalna (nie wersja tibijska):

My to robimy we dw?ch. Ja skryptuj? i programuj?, Blady (grimek) daje pomys?y, grafiki robi z neonem (kt?ry bardzo nam w tym pomaga, jest ?wietny!), oraz mappuje :p
Nazwa "Bomberman" jest chyba bardziej rozpoznawalna.
 

Esmerix

New User
Joined
Apr 27, 2008
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

P.S. bomber man to powinien sie nazywa?: Gra z Ogniem ;] tutaj gra orginalna (nie wersja tibijska):
Nie ma takiego czego? jak gra z ogniem, po prostu tw?rcy tej strony na si?e przet?umaczaj? nazwe... To jest Bomberman i nie ma innego przet?umaczenia... Gdyby na tej stronie wstawili Tibie i przet?umaczyli na "Gra Ludzikiem" to by? tak to nazywa??
 

Grimek92

Advanced User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
224
Reaction score
21
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Tutaj daj? wam filmik z jazdy konnej.
Nie udaje mi si? go wrzuci? na YouTube,
wi?c je?li komu? si? uda - prosz? bardzo.
I w?wczas poprosi?bym te? o linka :)

 

imczarny

Advanced User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
321
Reaction score
10
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

I znowu Cie zacytuje:
Uwazam, ze mimo to powinniscie zrobic jakis nowe teaser z duza iloscia ss'ow i komplet danych tego co wam zostalo/tego co zrobiliscie, aby odbudowac reputacje.odpowiedzialni.
Co zrobione
Grimots.pl > Prezentacje i Nowo?ci > Aktualizacje

Screeny:
Grimots.pl > Screeny > Kilka ss?w

@Blady
Wprowadzi?em tego filma na yt ale potem usun??em. Bo go wcze?niej nie w??cza?em i nie wiedzia?em ?e tam jest jaki? d?wi?k czy co?. My?la?em, ?e ju? jest gotowy... Chcia?em usun?? d?wi?k, ale odkry?em, ?e WMM to nie dla mnie. ;P
 
Last edited:
A

AOTG

Guest
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Zaraz podam link z youtube do filmu.
Co do samego filmu fajny, ale jak to b?dzie z tym koniem. B?dzie si? go przywo?ywa?o czy co?
 
Last edited:

Czeski Strzelayek

Advanced User
Joined
Jan 17, 2010
Messages
242
Reaction score
12
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

@up zgadzam si? co b?dzie trzeba zrobic/miec ?eby jezdzic na koniku?
 

draxoth

Active User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
72
Reaction score
2
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Co zrobione
Grimots.pl > Prezentacje i Nowo?ci > Aktualizacje
Screeny:
Grimots.pl > Screeny > Kilka ss?w
@Blady
Wprowadzi?em tego filma na yt ale potem usun??em. Bo go wcze?niej nie w??cza?em i nie wiedzia?em ?e tam jest jaki? d?wi?k czy co?. My?la?em, ?e ju? jest gotowy... Chcia?em usun?? d?wi?k, ale odkry?em, ?e WMM to nie dla mnie. ;P
Czytanie ze zrozumieniem boli? Czy nie rozumiesz pojecia "nowy teaser z ss'ami".
 
Status
Not open for further replies.
Top