What's new

Chc? Zosta? Mapperem :-p

Status
Not open for further replies.

MarcysS

User
Joined
Jun 11, 2010
Messages
35
Reaction score
1
Chc? zosta? mapperem chodz jestem nowy.Zainteresowa?o mnie robienie Mapek i nawet sci?gno?em server na testowanie mapek :) Je?li kto? by m?g? da? jaki? program do przerabiania i skan do tego by? bym wdzieczyny.Najlepiej ?eby te? by? kr?tki poradnik.Najbardziej mi chodzi o naj?atfiejszy w opanowaniu program do robienia lub przerabiania map.Puzniej dam sobie rade. Z g?ry dzieki !
Pozdro od MarcysS
 

Sensi89

Advanced User
Joined
May 8, 2010
Messages
209
Reaction score
15
Odp: Chc? Zosta? Mapperem :p

Skan nie potrzebny poniewa? jest to oficjalna strona RME

Code:
http://remeresmapeditor.com/marklar.php
 

MarcysS

User
Joined
Jun 11, 2010
Messages
35
Reaction score
1
Odp: Chc? Zosta? Mapperem :p

W?a?nie tego niemoge opanowa? ; / bo niewiem zbytnio jak w?aczam to niewiem co dalej wyskakuje ?ebym wybra? ale niewiem co ;( M?g? by? napisa? jak?? instrukcje lub skombinowa? poradnik ? :)
 

Vvex

Banned
Joined
Jun 28, 2009
Messages
460
Reaction score
91
Odp: Chc? Zosta? Mapperem :p

Osobi?cie polecam RME dla pocz?tkuj?cych - jest bardzo ?atwy, oraz SME bardzo dobry program dla zaawansowanych mapper?w. P?ki co pan up, poda? ci RME i zacznij od niego.
Co do poradnika, nie dam ci jednego bo z jednego si? nie nauczysz. Zajrzyj do poradnik?w o mappingu ^^ Mapping - Tibia.net.pl

@edit/up

Proste, dajesz ?cie?k? do tibii.
 

Sensi89

Advanced User
Joined
May 8, 2010
Messages
209
Reaction score
15
Odp: Chc? Zosta? Mapperem :p

Osobi?cie polecam RME dla pocz?tkuj?cych - jest bardzo ?atwy, oraz SME bardzo dobry program dla zaawansowanych mapper?w. P?ki co pan up, poda? ci RME i zacznij od niego.
Co do poradnika, nie dam ci jednego bo z jednego si? nie nauczysz. Zajrzyj do poradnik?w o mappingu ^^ Mapping - Tibia.net.pl
@edit/up
Proste, dajesz ?cie?k? do tibii.

A ja bym si? nie zgodzi? z Tob? poniewa? uwa?am ?e RME jest dobre dla pocz?tkuj?cych i o du?o wygodniejsze dla zaawansowanych mapper?w.

Poniewa? u?ywanie SME jest jak dla mnie ma?o wygodne i brakuje mi kilku element?w z RME.

To jest tylko moje zdanie,RME dla pocz?tkuj?cych ?atwiejszy a dla profesjonalist?w wygodniejszy. Wiem ?e nie zgodz? si? z tym starzy mapperzy wychowani na SME ;D
 

Mihjo

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
53
Reaction score
1
Odp: Chc? Zosta? Mapperem :p

prosi cie on o sciezke do tibii, zalezy jaka wersje, gdy mowi o np 8.1 powiniens takaowa miec zainstalowana na komputerze, i wskazac do niej droge!

//@UP
Ja sie zgadzam, rowniez praktykuje z RME, od 4 miesiecy? :) Polecam !
 

MarcysS

User
Joined
Jun 11, 2010
Messages
35
Reaction score
1
Odp: Chc? Zosta? Mapperem :p

Dzi?ki tylko ja mam problem z RME poniewa? jak w?aczam to on chce ?ebym cos wybra? ale niewiem co ;(
 

Wassupp

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
88
Reaction score
6
Odp: Chc? Zosta? Mapperem :p

Siema. Ja bym polecil simone ME.;].

Dolaczam sie tez szukam ots 7.6 na ktorym moglbym zostac mapperem.Edytuje juz 3 lata wiec zglaszac sie.
 

lucas20

Active User
Joined
Jun 30, 2010
Messages
54
Reaction score
1
Odp: Chc? Zosta? Mapperem :p

2x up
@MarcysS

chce tibia.dat i tibia.spr ?eby? mu pokaza? te 2 elementy docelowe.. musisz wiedzie? pod jak? tibie masz RME, je?eli np. jest to pod tibie 8.54 to musisz zainstalowac klienta 8.54 i wtedy jak cie pyta o te pliki to wchodzisz w ten folder tibi 8.54 i dajesz mu te pliki tibia.dat i tibia.spr aby mogl je takjakby wczytac :)
 

MarcysS

User
Joined
Jun 11, 2010
Messages
35
Reaction score
1
Odp: Chc? Zosta? Mapperem :p

A gdzie mog? znalez? te pliki tibia.dat tibia.spr A pozattym jest to pod tibie 7.6 :)
 

lucas20

Active User
Joined
Jun 30, 2010
Messages
54
Reaction score
1
Odp: Chc? Zosta? Mapperem :p

Nigdy nie gra?em na tibi 7.6 hmm... W folderze zainstalowej tibi 7.6 znajdz pliki tibia.dat i tibia.spr z takimi rozszerzeniami. Nie jestem bardzo do?wiadczony bo dopeiro zacz??em zabaw?z OT przez 2-3tyg. nie wiem te? czy RME mo?e by? pod tak? tibie :)
 

MarcysS

User
Joined
Jun 11, 2010
Messages
35
Reaction score
1
Odp: Chc? Zosta? Mapperem :p

Jak pobiera?em to pisa?o ?e dziela od tibi 7.60 do 8.54
 
Status
Not open for further replies.
Top