What's new

-Inne Counter Strike OTS HIT !

Status
Not open for further replies.

Arteek

Advanced User
Joined
May 6, 2010
Messages
272
Reaction score
37
Odp: Counter Strike OTS HIT !

Wszystko fajnie wygl?da, najbardziej zaintrygowa?y mnie grafiki-spodoba?y mi si?. Wed?ug mnie OTS b?dzie fajny gdy? takiego jeszcze nie by?o, pomys? fajny i jak najbardziej do zrealizowania. Zobaczymy jak to b?dzie p??niej z tym ots'em.
 

OTSiarz13

Advanced User
Joined
Sep 21, 2009
Messages
178
Reaction score
6
Odp: Counter Strike OTS HIT !

Spodoba? mi si? pomys? i ots ale gdzie si? robi chara? Jak w Cliencie klika?em Create Account to nie wczytywa?o ?adnej strony. :/


Bo tutaj hara sie nie robi czytaj posty wszystkie !!! Jesli chcesz byc w CT wpisujesz pasy 1/1 a jesli chcesz byc w TT to wpisujesz pasy 2/2 niem a zadnych account'ow do robienia i inni niech to tez pamietaja na przyszlosc !!!
 

Martaqua

New User
Joined
Jul 1, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Age
29
Odp: Counter Strike OTS HIT !

Cos mi nie idzie logowanie ; / . Wlaczylam hamahi jestem w sieci wlaczylam klienta zmienilam ip i nic x d

Poradzicie cos ? Moze cos zle robie ? : p
 
Last edited:

alonso30

User
Joined
Mar 6, 2009
Messages
45
Reaction score
0
Odp: Counter Strike OTS HIT !

No w?asnie ja mam ten sam problem. napiszcie kiedy ots bedzie online
 

OTSiarz13

Advanced User
Joined
Sep 21, 2009
Messages
178
Reaction score
6
Odp: Counter Strike OTS HIT !

S?uchajcie jesli Normistrz jest online na hamachi to i ots on jak go niema to ots off bo on w pracy jest przed chwila wrocil :)

@Topic:
Zachwile otrzymam warna powod ma?o wartosciowy post :)

Notka moderatorska:
Mylisz si?. Da?e? warto?ciow? odpowied? na pytanie, kt?rym spamowa?o kilkoro u?ytkownik?w, a? postanowi?em zostawi? niekt?re do odpowiedzi
 
Last edited by a moderator:

Mikix95

Advanced User
Joined
Nov 3, 2009
Messages
169
Reaction score
6
Odp: Counter Strike OTS HIT !

Bo tutaj hara sie nie robi czytaj posty wszystkie !!! Jesli chcesz byc w CT wpisujesz pasy 1/1 a jesli chcesz byc w TT to wpisujesz pasy 2/2 niem a zadnych account'ow do robienia i inni niech to tez pamietaja na przyszlosc !!!
Czyta?em wszystkie posty i na pocz?tku wpisywa?em passy 1/1 i nie dzia?a?y :/ wi?c pomy?la?em ?e si? passy robi. :)
 

Mikix95

Advanced User
Joined
Nov 3, 2009
Messages
169
Reaction score
6
Odp: Counter Strike OTS HIT !

Mi si? nie spodoba? :/ Lagi jak nic by?y... i w og?le ka?da bro? powinna strzela? a nie wali? z fista przynajmniej ja nie wiedzia?em jak strzela?. 3/10 :/ Chocia? grafiki fajne
 

alonso30

User
Joined
Mar 6, 2009
Messages
45
Reaction score
0
Odp: Counter Strike OTS HIT !

IP : 5.81.243.215 nic dziwnego ze nie strzela?es :D trzeba ustawic nab?j pod reka tam gdzie palladyn ustawia strza?y :D
 
Status
Not open for further replies.
Top