What's new

Usuni?cie wyr??nie?

K

Krecioo

Guest
Witam! Dzisiaj w mojej g?owie narodzi? si? szalony pomys? by usun?? tak zwane wyr??nienia, ale bynajmniej nie ca?kowicie. Chodzi mi tu o zaprzestanie nadawania ich w takich konkursach jak Sotm czy Motm i usuni?cie ju? przyznanych. Czemu zapytacie... Ano temu, ?e wyr??nienie powinno by? czym? wyj?tkowym, presti?owym mo?na by rzec. A teraz patrzcie, ja na przyk?ad mam cztery wyr??nienia, kt?re dosta?em za wykonanie kilku s?abej jako?ci sygnatur. Wed?ug mnie wyr??nienia powinny by? przyznawane tylko w przypadku zwyci?stwa w jakim? wi?kszym konkursie np. Turnieju Mapperskim albo Turnieju Skrypterskim.

Ale co z tymi biednymi zwyci?zcami Sotm'?w i Motm'?w? Ano nic prostszego, proponuj? za wygranie jednego z tych dw?ch konkurs?w dawa? taki obrazek:

83406091532687009255.png

Obrazek zaczerpni?ty z innego forum jako przyk?ad.

Wykonanie go jest banalnie proste, wystarczy wklei? obrazek zwyci?skiej pracy, troch? zmniejszy?, ?adnie umiejscowi?, da? ramk?, zrobi? napis (czcionka Visitor) i gotowe. Zwyci?zca b?dzie m?g? go wstawi? w podpis, da? do swojej galerii w profilu, wydrukowa? i podetrze? si? nim, lub zrobi? cokolwiek innego co mu przyjdzie do g?owy.
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Usuni?cie wyr??nie?

Co do usuni?cia medali to jestem za, bo r?wnie? uwa?am, ?e medal powinien by? nagrod? za szczeg?lne osi?gni?cia na forum czy wszelaki trud w?o?ony w prac? na tym?e forum.

Ale co z tymi biednymi zwyci?zcami Sotm'?w i Motm'?w? Ano nic prostszego, proponuj? za wygranie jednego z tych dw?ch konkurs?w dawa? taki obrazek:
83406091532687009255.png

Obrazek zaczerpni?ty z innego forum jako przyk?ad.
Wykonanie go jest banalnie proste, wystarczy wklei? obrazek zwyci?skiej pracy, troch? zmniejszy?, ?adnie umiejscowi?, da? ramk?, zrobi? napis (czcionka Visitor) i gotowe. Zwyci?zca b?dzie m?g? go wstawi? w podpis, da? do swojej galerii w profilu, podetrze? si? nim, lub zrobi? cokolwiek innego co mu przyjdzie do g?owy.

Eeeee, raczej nie, bo taki 'obrazek' ka?dy jeden mo?e sobie zrobi?.

Ja jako nagrod? proponowa?bym, hmm, mo?e w?asny tytu? pod nickiem, par? punkt?w reputacji (to te? si? dla u?ytkownik?w liczy)... Mogliby?cie te? przywr?ci? rang? 'VIP', kt?ra nie mia?aby specjalnych wyr??nie? i by?aby nagrod? w konkursie. Mogliby?cie zapyta? jaki ma zwi?zek ranga na forum i konkurs graficzny albo jaki? inny. Ano taki ma zwi?zek, ?e dany u?ytkownik zosta?by wynagrodzony t? rang? za zainteresowanie w?o?one w forum i konkursy, kt?re s? tu organizowane.
Poza tym niekoniecznie ta ranga musia?aby by? przyznawana po jednym wygranym konkursie. Mog?oby by? na przyk?ad tak, ?e VIP jest przyznawany po 7 wygranych konkursach. ^^

Btw. TO tylko taki pomys?, nie musicie bra? go na powa?nie i zaraz rzuca? jakich? ?a?osno-ironicznych uwag. ; )

Pozdrawiam.
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Usuni?cie wyr??nie?

Eeeee, raczej nie, bo taki 'obrazek' ka?dy jeden mo?e sobie zrobi?.
Mo?e, mo?e... R?wnie dobrze mo?e sobie skopiowa? taki obrazek z podpisu zwyci?zcy, ale to idzie bardzo ?atwo sprawdzi? odszukuj?c temat z danym konkursem. W takim wypadku wystarczy doda? kr?tki punk do regulaminu forum, kt?ry m?wi?by, ?e takie zachowanie jest karalne. Wtedy moderator po znalezieniu takowego delikwenta bez zb?dnych pyta? daje ostrze?enie.

Co do twoich pomys??w to wed?ug mnie podpis pod nickiem czy ranga to "rzeczy" bardziej presti?owe od wyr??nie?, wi?c odpada.
 
F

Fighting

Guest
Odp: Usuni?cie wyr??nie?

Znaj?c to forum, to za godzin? b?d? Ci? obrzuca? mi?sem czy tam pomidorami ;x
A tak na powa?nie, jest to dobry pomys?. Bardzo dobrze obra?e? argumenty, co i dlaczego. Jestem na TAK. Dlaczego? Krecioo Wyja?ni?.
 

Viper xD

Senior User
Joined
Jun 22, 2009
Messages
693
Reaction score
110
Odp: Usuni?cie wyr??nie?

Jeden z m?drzejszych pomys??w jakie ostatnio widzia?em.Te? my?l?,?e takie nagradzanie jest zb?dne.Co innego da? takie co? za konkurs Graphic Tournament lub konkurs skrypterski.
usun?? tak zwane wyr??nienia
W takim wypadku wystarczy doda? kr?tki punk do regulaminu forum, kt?ry m?wi?by, ?e takie zachowanie jest karalne.
SIGNED!
 

Astobales

Advanced User
Joined
Nov 16, 2009
Messages
383
Reaction score
113
Odp: Usuni?cie wyr??nie?

przywr?ci? rang? 'VIP'

Nie b?j ?aby.




Odno?nie tematu. Jestem za, niekt?rym ju? te osi?gni?cia si? nie mieszcz?. Jednak nagrod? bym zmieni?, wed?ug mnie dobrym rozwi?zaniem by?y by "TNET Pointy" kt?re maja zosta? dodane w bliskiej przysz?o?ci.
 

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Usuni?cie wyr??nie?

Ca?kowicie nie na miejscu, ?eby nie wydawa? na ?adne nagrody administracja chocia? w taki spos?b chc? wam wynagrodzi?, raczej nam udzia? we wszelkiego rodzaju konkursach, bo to dla nas jest frajda, ale jeszcze aby to os?odzi? daj? medale.
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Usuni?cie wyr??nie?

Niee! I jeszcze raz nie, nie wyobra?am sobie mojego profilu bez medal?w, te userbary jako? mnie w og?le nie wyr??niaj?.

medaliki forever.
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Usuni?cie wyr??nie?

A ja jestem za. W niegdysiejszych SOTW-ach rywalizowa?o si? z kilkoma zaledwie u?ytkownikami, a wygra? wcale nie by?o tak trudno.

SOTM i MOTM to co innego - za to medali nie ma tak du?o, a poza tym jest to konkurs o wi?kszym presti?u ni? te cotygodniowe. Mog? zosta?.
 

Devil Faith

Active User
Joined
Jul 6, 2010
Messages
51
Reaction score
13
Odp: Usuni?cie wyr??nie?

Krecio, nawet punkt w regulaminie nie powstrzyma idiot?w od kopiowania r?b robienia w?asnego. Jedynym skutecznym sposobem by?oby da? tak? mini sygnaturk? pod obrazek rangi(chocia? jak kto? pomy?li to zrobi specjalny avatar).

W ramach nagrody owszem mo?na co? takiego zrobi? dla samej satysfakcji zwyci?zcy, ale na d?u?sz? met? kopiarki p?jd? w ruch co ju? mi?e nie jest. Medali nie da si? skopiowa? wi?c to jest plus i wyr??nia zwyk?ego u?ytkownika. Proponowa?bym te?, aby zaraz ko?o nicku da? jak?? gwiazdk? lub cokolwiek innego wyr??niaj?cego go.

Mo?liwo?ci jest wiele ^^ Og?lnie jestem za, ale trzeba przemy?le? co jest najlepsze.
 
Last edited:

Oktobrasor

Advanced User
Joined
Nov 8, 2008
Messages
483
Reaction score
34
Odp: Usuni?cie wyr??nie?

Kadra idzie nam na r?k? i tworz? wyr??nienia, medale, reputacje, podzi?kowania. Bez tego forum tak?e b?dzie ?y?o. Personel wszystko tworzy dla nas. Ty, w ci?gu kilku chwil napisa?e? ?e chcesz to wszystko zniszczy?, nie zatrzymuj? ci?. R?b jak uwa?asz. Za twoimi s?owami mo?e pod??y? za?oga, lecz nie musi. To oni... w?a?nie oni to zrobili! Niech robi?, co uwa?aj? za s?uszne.

PS: Ten obrazek bardziej rozci?gn??by forum.
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Usuni?cie wyr??nie?

Ja tak?e by?bym za usuni?ciem wyr??nie? z konkurs?w.

Jak napisa? Krecioo, wyr??nienia nie nadaje si? za wygranie konkursu, w kt?rym udzia? wzi??o raptem 5 os?b, a poziom prac by? zupe?nie niski. Rozumiem, nadawanie wyr??nie? w Oscarach Tnet. Ka?dy, kto zas?u?y? na przyznanie tego odznaczenia je dostaje.
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
29
Odp: Usuni?cie wyr??nie?

Mo?e i nie g?upie, ale te? niem?dre.
Przecie? ka?dy b?dzie m?g? sobie takie co? da? w podpis (oszustwo), chocia?by, ?eby kogo? wrobi? ;p
Jak ju? macie usuwa? wyr??nienia, to albo redukujecie ich liczb? do zera albo zostawiacie to w spokoju.

Gdyby nie da?o si? tych obrazk?w da? do podpisu, to by?bym za, ale w takim wypadku jestem na nie.
 

Owca155

Active User
Joined
Dec 11, 2009
Messages
73
Reaction score
17
Odp: Usuni?cie wyr??nie?

I po co to wszystko?
Do tej pory medale by?y klasykiem.
Mi one jak najbardziej pasuj?...

Wygra? konkurs.. a niech ma se ten medal!
Co wam on przeszkadza?

Ja nie mia?em nigdy medalu i wielk? satysfakcj? by?o ,by mie? taki medal.
A wy chcecie to usun?? ,bo za ?atwo to zdoby?...
A niech i si? dla kogo? to nie mie?ci.. Komu to przeszkadza?
No nie mi..

Jestem na nie.
Medale to klasyk na TNPL.

Pozdrawiam,
Owca155.

Komentowa?em ju? raz, ale skomentuje jeszcze raz.
Medal dla wielu os?b jest zach?ta do wzi?cia udzia?u, mnie r?wnie? motywuje.
Tak z dnia na dzie?, odbieracie wszystkim medale? W tym i mnie, i to ?e zast?picie to jakim? ma?ym obrazkiem nie jest dla mnie argumentem, a jedynie marnym patentem.

Popieram.
Tak z dnia na dzie?? :(
 
Last edited:

Magic

3+3=3!
Joined
Aug 4, 2008
Messages
1,338
Reaction score
180
Odp: Usuni?cie wyr??nie?

Tutaj si? mylisz. Za tak? pierdo?? jak SOTM nie powinno by? medali, co miesi?c jest taki konkurs. A np. turniej skrypterski jest organizowany drugi raz w historii tibia.net.pl, no i co? Ma by? tak? sam? nagrod? jak co?, co jest co jeden miesi?c? Popieram Krecia, jednak najlepiej ?eby zamiast grafiki tych medali wprowadzi? takie tabliczki, jednak dzia?a?yby one w awards systemie, wi?c wystarczy?oby podmieni?, a i rzuca?oby si? w oczy.
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Usuni?cie wyr??nie?

Komentowa?em ju? raz, ale skomentuje jeszcze raz.
Medal dla wielu os?b jest zach?ta do wzi?cia udzia?u, mnie r?wnie? motywuje.
Tak z dnia na dzie?, odbieracie wszystkim medale? W tym i mnie, i to ?e zast?picie to jakim? ma?ym obrazkiem nie jest dla mnie argumentem, a jedynie marnym patentem.
 
Top