What's new

GIMP nie dzia?a :(

Status
Not open for further replies.

Viper xD

Senior User
Joined
Jun 22, 2009
Messages
693
Reaction score
110
Witam.Mam taki problem ot?? na moim komputerze nie chce si? uruchomi? GIMP.Gdy wyloguje si? na inne konto na komputerze to wtedy dzia?a,ale to nie zawsze,bo nieraz trzeba wchodzi? w menad?er zada?,tam dawa? nowe zadanie i odpala? go r?cznie.Problem w tym gdy wchodz? w GIMP'a to po prostu nic si? nie dzieje.Komputer przez chwil? pracuje a potem cisza.Chc? podkre?li?,?e gdy odpalam gimpa na tym koncie,na kt?rym nie dzia?a nie pokazuje si? on w procesach menad?era zada?.?ci?ga?em wiele wersji,reinstalowa?em i nic nie pomaga.Teraz na ?adnym koncie nie dzia?a mi gimp(dzia?a tylko mog? mie? otwarty 1 obraz jak dam nowy to si? wy??cza).Bardzo prosz? o pomoc b?d? wdzi?czny i nagrodz?:)
 

Viper xD

Senior User
Joined
Jun 22, 2009
Messages
693
Reaction score
110
Odp: GIMP nie dzia?a :(

od?wie?am!!prosz? o pomoc zale?y mi!
 

Axel_5

Advanced User
Joined
Jul 10, 2008
Messages
169
Reaction score
6
Odp: GIMP nie dzia?a :(

Jaka wersja GIMP-a? ?adnych komunikat?w ani nic nie wyskakuje?
 

Viper xD

Senior User
Joined
Jun 22, 2009
Messages
693
Reaction score
110
Odp: GIMP nie dzia?a :(

Po prostu nic si? nie dzieje.Komp przez chwil? pracuje a potem klapa.Dzisiaj zainstalowa?em kilka r??nych wersji z r??nych link?w i ci?gle to samo.Kombinowa?em tak?e ze zgodno?ci? i te? ni pomaga.Instalowa?em na inny dysk i tak?e bez zmian;/


@down
Mam windows XP.Nigdy nic nie kombinowa?em z GTK,zawsze instaluje si? razem z GIMP'em.
 
Last edited:

Axel_5

Advanced User
Joined
Jul 10, 2008
Messages
169
Reaction score
6
Odp: GIMP nie dzia?a :(

Instalowa?e? do poprzednich wersji(czyt. starsze) biblioteki GTK+? Jaki system operacyjny posiadasz?

UP EDIT:
Spr?buj wyczy?ci? rejestr ze wszystkich danych GIMP-a, usun?? wszystkie foldery powi?zane z GIMP-em, a nast?pnie zainstaluj najnowsz?, stabiln? wersje.
 
Last edited:

Viper xD

Senior User
Joined
Jun 22, 2009
Messages
693
Reaction score
110
Odp: GIMP nie dzia?a :(

Zrobi?em tak jak pisa?e? i nadal nie dzia?a.Mo?e inne pomys?y?Chcia?em jeszcze doda?,?e gimp zadzia?a? mi na innym koncie,lecz gdy chcia?em ustawic "Otw?rz za pomoc?" i dawa?em GIMP 2.6 to nic si? nie dzia?o.Tak jakby co? blokowa?o ten program lub jakby go w og?le nie by?o.
 

dantas

Advanced User
Joined
Dec 19, 2009
Messages
220
Reaction score
4
Age
28
Odp: GIMP nie dzia?a :(

no to zostaje sciagnac css
niedam linka poniewaz dostane warna za piractwo na tym forum , ale sciagni to z polish elite board
 

Viper xD

Senior User
Joined
Jun 22, 2009
Messages
693
Reaction score
110
Odp: GIMP nie dzia?a :(

css to znaczy?nie zrozumia?em o co ci chodzi
 

Milosz

Senior User
Joined
Dec 27, 2009
Messages
749
Reaction score
54
Odp: GIMP nie dzia?a :(

no to zostaje sciagnac css
niedam linka poniewaz dostane warna za piractwo na tym forum , ale sciagni to z polish elite board
A licencje na to masz?

Viper, tak jak Axel pisa?.. usu? wszystko co z gimpem zwi?zane. Wyczy?? rejestr i zainstaluj jeszcze raz.
 

Viper xD

Senior User
Joined
Jun 22, 2009
Messages
693
Reaction score
110
Odp: GIMP nie dzia?a :(

A licencje na to masz?
Viper, tak jak Axel pisa?.. usu? wszystko co z gimpem zwi?zane. Wyczy?? rejestr i zainstaluj jeszcze raz.



Pr?bowa?em wszystkiego,nic nie pomaga,jak na razie zainstalowa?em photoshop ale zale?y mi na naprawie gimpa.Mo?e kto? inny mia? ten sam problem i go rozwi?za??
 
Status
Not open for further replies.
Top