What's new

Pluszaki w Twoim pokoju :D

Mafioz1212

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
95
Reaction score
2
Wi?c tak. Jestem ciekawy, jakie macie w swoim pokoju pluszaki :p
Mo?e wymieni? 3 swoje pluszaki ;x

1. Zaj?c dziewczynka. mam j? od oko?o 13 lat, mam 14. Z tym pluszakiem zawsze chodzi?em na dw?r, plac zabaw, czy te? z nim si? hu?ta?em ( prawie, bo nie umia?em :D) mia?em wtedy 5 lat. Pluszaka tego mam do dzi?.

2. Mi? panda i jego m?ode. Pluszaka tego dosta?em do ???eczka, gdy tylko rodzicie zanie?li mnie ze szpitala do pokoju ( gdy si? urodzi?em) Pluszaka mam od 14 lat i paru miech?w.


3. Ma?y, niebieski mi?. Dosta?em go tak samo, jak misia pand? i jego m?ode zaraz po urodzeniu.


Pluszak?w tych jest wi?cej :) Ca?y czas mam do tych pluszak?w ogroooooomny sentyment i nie odda? bym ich nawet za milion euro ;P

Prawie wszystkie pluszaki mam od os?b, kt?re s?abo pami?tam, wi?kszo?? tych os?b mieszka w stanach, za granic?. Czy te? moi rodzice nie maj? z nimi kontaktu, og?lnie te pluszaki mam od bliskich mi w dzieci?stwie os?b. Os?b tych za pewne ju? nigdy w ?yciu nie zobacz? ;( Ale mog? sobie powspomina?, bo mam 20 album?w ze zdj?ciami :D



@ DOWN


Ja wag? przywi?zuje do tego, sk?d te "szmaty" mam, od jakich os?b je mam. I jaki czas.
 

Ksodio

Advanced User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
388
Reaction score
30
Age
73
Odp: Pluszaki w Twoim pokoju :D

Bardzo ciekawy temat.
Ja pluszakami jedyn? rzecz? kt?r? mam w pokoju to rozpierdol i puszki z piwa.
Co do pluszak?w to kiedy? co? si? szwenda?o po domu ale specjalnie nie przywi?zuje wagi do szmat.
 

Viper xD

Senior User
Joined
Jun 22, 2009
Messages
693
Reaction score
110
Odp: Pluszaki w Twoim pokoju :D

Ja mam r??owego Jorka,kt?rego nazwa?em Justin Bieber i mam jeszcze czarno-r??ow? lalk? kt?ra nazywa si? emo.Mam do nich sentyment,bo dosta?em je jak si? cie?em.?pi? z nimi bo si? sam boj?.
 
Last edited:

SzeryFFF

Advanced User
Joined
Dec 2, 2008
Messages
404
Reaction score
66
Age
29
Odp: Pluszaki w Twoim pokoju :D

Mam zielonego Kota ! Nazwa?em go Kret. Pr?buje z nim podbi? ?wiat i zaw?adn?? tnetem.

@edit

Razem z kretem rozwa?yli?my propozycje do zaw?adni?cia ?wiatem. Jednak jeste?my na nie!!! Sami damy rad? ..
 
Last edited:

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Pluszaki w Twoim pokoju :D

Pluszak?w tych jest wi?cej Ca?y czas mam do tych pluszak?w ogroooooomny sentyment i nie odda? bym ich nawet za milion euro ;P
Pierdolisz, za dziesi?? z?otych by? je odda? - ka?dy tak pisz?, eh. Sentyment w dzisiejszych czasach jest tylko g?wno wartym s?owem, powiniene? to wiedzie? bo taka jest prawda. Mam jednego pluszaka, mm'sa kt?rego dosta?em b?d?c w szpitalu od piel?gniarek za "dzielno??" mia?em wtedy dziewi?? lat, czemu w nim le?a?em? Klamka wbi?a mi si? w okolicach nosa, czyli w policzek na szcz??cie oczy si? uratowa?y.
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Odp: Pluszaki w Twoim pokoju :D

Cipki. Jak ja by?em ma?y to wo?a?em pistolety ni? szmaciane i pluszowe lalki.
o/
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Pluszaki w Twoim pokoju :D

Nigdy nie mia?em ?adnego pluszaka, chocia? nie, mia?em raz jak?? mysz. D?ugo nie poby?a. Wyd?uba?em ca?? wate ze ?rodka bo nie mia?em gdzie schowa? pieniedzy, p??niej j? wyrzuci?em.

@LuriseQ
Brak dzieci?stwa? :<
Na chuj mi maskotki? Wtedy ogl?da?o sie Dragon Balla!

Ja mam maskotk? w kszta?cie penisa, kt?ra dosta?em na dzie? ch?opca od kole?anki .
Wie co lubisz ; )
 
Last edited:
K

Krecioo

Guest
Odp: Pluszaki w Twoim pokoju :D

Ja mam pluszowego psa, kt?rego dosta?em na urodziny od dziewczyny (wabi si? Fafik ^^). Tak to reszta wywalona, oddana, spalona itp.

Mam zielonego Kota ! Nazwa?em go Kret. Pr?buje z nim podbi? ?wiat i zaw?adn?? tnetem.
Nie martw si? jeszcze troch? i Tnet b?dzie nasz :D
 

Mafioz1212

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
95
Reaction score
2
Odp: Pluszaki w Twoim pokoju :D

Cipki. Jak ja by?em ma?y to wo?a?em pistolety ni? szmaciane i pluszowe lalki.
o/


Fajnie, ?e jak mia?e? 2 latka wgl co? wola?e?;o




Pierdolisz, za dziesi?? z?otych by? je odda? - ka?dy tak pisz?, eh. Sentyment w dzisiejszych czasach jest tylko g?wno wartym s?owem, powiniene? to wiedzie? bo taka jest prawda. Mam jednego pluszaka, mm'sa kt?rego dosta?em b?d?c w szpitalu od piel?gniarek za "dzielno??" mia?em wtedy dziewi?? lat, czemu w nim le?a?em? Klamka wbi?a mi si? w okolicach nosa, czyli w policzek na szcz??cie oczy si? uratowa?y.





Mo?e Ty taki jeste? ^.-
 
Last edited:

Oser

Advanced User
Joined
Jan 12, 2009
Messages
445
Reaction score
89
Odp: Pluszaki w Twoim pokoju :D

mam misia ktorego dostalem od dziewczyny.
 

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: Pluszaki w Twoim pokoju :D

Nigdy nie mia?em ?adnego pluszaka, chocia? nie, mia?em raz jak?? mysz
Brak dzieci?stwa? :<

Ja mam maskotk? w kszta?cie penisa, kt?ra dosta?em na dzie? ch?opca od kole?anki :>.

Drug? moj? maskotk? jest te? m?j jamnik, kt?ry ci?gle ?pi u mnie w pokoju na knapie, taki le? ;D.
 

Firentis

Advanced User
Joined
Jul 13, 2009
Messages
174
Reaction score
26
Odp: Pluszaki w Twoim pokoju :D

OMG xD Jak tak patrze na tw?j nick (Mafioz1212) taka niby "gangsta", a tu temat o pluszakach buahah le?e xD
No dobra a przechodz?c do tematu to mia?em kiedy? pe?no takich pluszak?w ale si? ich pozby?em i nie nadawa?em im imion -.-''...
 

Kenxu

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
215
Reaction score
86
Odp: Pluszaki w Twoim pokoju :D

?pi? z nimi bo si? sam boj?.

Hahah xd


Nie za wygodnie ci?

Ja mam maskotk? w kszta?cie penisa, kt?ra dosta?em na dzie? ch?opca od kole?anki .

Fajne masz dziewczyny ^^

Mam zielonego Kota ! Nazwa?em go Kret. Pr?buje z nim podbi? ?wiat i zaw?adn?? tnetem.

Mog? si? do??czy??

Rozumiem, ?e to hyde park, ale kurwa po co zak?ada? takie bezsensowne tematy? Aktualnie w pokoju nie mam ?adnego pluszaka, jak by?em m?odszy to mia?em jakie? misie, kt?re lubi?em rozpruwa?.
 
Last edited:

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Pluszaki w Twoim pokoju :D

Mam 2 misie w moim pokoju. Jeden to ma?y niebieski mi? i nazywa si? Maniek ,dosta?em go od rodziny z Ameryki. A drugi dosta?em ,gdy moja mama by?a w Niemczech jest to plecak mi? ,polarny mi? imienia niestety nie ma.
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Pluszaki w Twoim pokoju :D

Jedyny plusz jaki mam w pokoju mo?na znale?? na p??ce nad ??zkiem. Jest to kilkucentymetrowy mi? z herbaty saga z odgryzion? g??wk?. Ale spi??em j? z tu?owiem agrafk? xD Zachowa?em go tylko dlatego, bo uczy?em mojego psa ?eby nie wk?ada? do pyska przedmiot?w, kt?rych mu nie pozwalam gry??. W szafce mam te? gumow? lal?, ale to si? chyba nie liczy? >:-D
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Pluszaki w Twoim pokoju :D

W szafce mam te? gumow? lal?

AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAH xd

Jeb?em :lol:

@Topic
Yyyy, tak si? rozgl?dam po pokoju i nic nie dostrzegam. Niestety, kiedy? mia?em kilka piesk?w, jakie? ma?py i takiego jednego wielkiego psa.

Teraz mam tylko czapk? w kszta?cie krowiej g?owy, kt?r? strasz? ma?e dzieci.
 

Bubin

Senior User
Joined
May 13, 2009
Messages
1,113
Reaction score
169
Age
26
Odp: Pluszaki w Twoim pokoju :D

Ja mam pieskaa takiego du?ego kt?ry nie ma jednego oka przez siostry kole?anki w sylwestra <beczy> ;) zawsze na nim je?dzi?em jakbym by? szeryfem, zawsze z nim spa?em, ale go odpycha?em bo mnie ku? xDD
Mam te? konia i jakie? tam inne co s? na szafie
 

$peqto

Senior User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
797
Reaction score
69
Odp: Pluszaki w Twoim pokoju :D

Le?y z 10 pluszak?w w k?cie, bo nie ma co z nimi zrobi? a ?al wyrzuca?. Do tego wygra?em ostatnio maskotk? ma?ego g?oda( szpan), wi?c gdzie? tam si? wala :p
 
Last edited:

adalash

Active User
Joined
Jun 1, 2010
Messages
129
Reaction score
13
Odp: Pluszaki w Twoim pokoju :D

Ja mam mi?ka co jak si? do niego pod??czy s?uchawki to leci eska xD Jest to baranek ma z 20 cm.
 

Owca155

Active User
Joined
Dec 11, 2009
Messages
73
Reaction score
17
M?j misiak z krzyw? g?b?

M?j misiak z krzyw? g?b?

Wi?c tak.

M?j pok?j jest du?y i ma bardzo du?y rega?.
Na tym regale jest masa, pluszak?w jeden le?y na drugim tworz?c wielk? g?r? pluszak?w a pod biurkiem le?y kolejne ogromne pud?o pluszak?w.

Wi?c zaczn?.. ekhm... od tego ,?e nie k?ami? :lol:.

Wymieni? tylko jednego pluszaka ,mojego ulubionego .

Pluszaka dosta?em dawno od babci.
Zawsze z nim spa?em ,chodzi?em na plac zabaw by?em do niego przywi?zany.

Owca155 said:
Misio z krzyw? g?b?

Pluszaka dosta?em dawno od babci.
Zawsze z nim spa?em ,chodzi?em na plac zabaw by?em do niego przywi?zany.

Jego g?owa jest okr?g?a chocia? troszk? krzywa i mo?e si? wydawa? ,?e kwadratowa co sprawia jakby by?a tr?jk?towa przez co sam ju? nie wiem ,czy to jest g?owa czy zadek ale nie wnikam w to. Uzna?em ,?e to g?owa. Ahhh.. Jego pi?kne oczka... raczej jedno .. Normalnie masakra ,jest ca?e czarne i plastikowe a w tym ca?y urok. Jego krzywe usta s? tak "sko?lawe" przez co wygl?daj? jak og?rek :O . Uszy ma klepni?te i porwane. Jego brzuszek jest puszysty i wiecznie g?odny ,chocia? wcale mu si? nie dziwie ,od urodzenia nic nie jad? :> . ?apki ma krzywe ,og?lnie choruje na platfusa.

Misiak jest s?odki i mi?kki w dotyku. Uwielbiam go !

Owca155 :)
 
Top