What's new

Harry Potter Online/Ots

Status
Not open for further replies.

tazul

User
Joined
Jun 1, 2010
Messages
25
Reaction score
0
Odp: Harry Potter Online/Ots

I tak serw nawet nie wypali jak by on si? tym interesowa? to by pisa? w tym temacie.
 

Black97

Banned
Joined
Nov 8, 2009
Messages
135
Reaction score
0
Odp: Harry Potter Online/Ots

Ci kt?rzy ci?gle pisz? ?e ots nie wypali tylko posty nabijaj? ... Zobaczymy za kilka dni ots ruszy a wy z banem ;p
 

Black97

Banned
Joined
Nov 8, 2009
Messages
135
Reaction score
0
Odp: Harry Potter Online/Ots

Refresh !!!!!!!!!!!!
Nie piszcie posty typu "Ots nie wypali","Plagiat" tylko pom??cie ka?dy chce gra? ale ch?tnych do stworzenia ots'a nie ma i nieodpowiedni team. Nie dziwcie si? ?e tyle ots'?w nie wypali?o to najcz?szcze powody... Szukam originalnych pomys??w a nie takie kt?re si? powtarzaj? typu "A mo?e latanie na miotle?" je?eli pomys? jest do kitu lub si? ma powt?rzy? nawet nie piszcie post'a. Obecnie szukamy Grafik?w (Kt?rzy znaj? si? na swoim fachu a nie tylko itemy ;p), do?wiadczonych 2 skrypter?w i dobrego mapper'a.Czym wi?cej grafik?w tym szybciej projekt wypali :).Pozdrawiam i zach?cam do udzia?u w projekcie i pisanie originalnych pomys??w....
 

AceAge

Active User
Joined
Mar 10, 2010
Messages
115
Reaction score
3
Odp: Harry Potter Online/Ots

np. zamiast kniathow to rodzaj mag?w z r??d?kami i ber?ami ;) przyda si? komenda !aol oraz !afk ... znajdziesz je na forum ;)
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Harry Potter Online/Ots

Z ch?ci? zagram wi?c i dam pomys?y. Fajne by?yby np. Taski od Hagrida, upoluj ile? tam fretek i przynie? mu bo jego hipogryf jest g?odny, pielegnuj jego dynie a potem zerwij i je mu daj itp. Rozumiem, ?e ka?dy b?dzie magiem ? nie b?dzie takiego czego? jak knight, kt?ry wali z miecza, magia only ?
 

Crimson008

Advanced User
Joined
Oct 25, 2008
Messages
237
Reaction score
9
Odp: Harry Potter Online/Ots

Ten temat moim zdaniem jest ?mieszny, Black sam si? za wszystko bierze ekipy nie ma, chcia? w miesi?c OTS o Harrym zrobi?. Mo?e pora odpu?ci?? Pogodzi? si? z tym, ?e si? nie uda?o?

Nie mo?esz mie? pretensji do u?ytkownik?w forum, kt?rzy i tak ciep?o powitali ten temat i si? w nim udzielali. To nie oni maj? Ci znale?? ekip?! Przepraszam, ?e to m?wi? ale jak czytam to co piszesz to mnie to wkurza? zaczyna...
 
Last edited:

Black97

Banned
Joined
Nov 8, 2009
Messages
135
Reaction score
0
Odp: Harry Potter Online/Ots

Po pierwsze nie s?ucham konkurencji a z jakich powod?w wiadomo.Masz co? do mnie ? Je?eli tak to pisz na gg z ch?ci? pogadam :)
PS:
Nie odpuszcze :)
 

HoRdeS

User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
31
Reaction score
3
Odp: Harry Potter Online/Ots

Bardzo bym chcia? zagra? na tym OTS'ie, masz racj? - nie odpuszczaj, a wszystko mo?e si? uda... Powodzenia w tworzeniu i szukaniu ekipy.

Ja mam pomys? by zrobi? schody kt?re si? przemieszczaj? (du?o roboty ale by?o by fajnie), musisz troszk? na nie czeka? i m?g?by? doda? system g?odu... :)

Pozdro...
 

Black97

Banned
Joined
Nov 8, 2009
Messages
135
Reaction score
0
Odp: Harry Potter Online/Ots

@UP
I w?a?nie takich u?ytkownik?w cenie :).

A co do ots'a teraz brakuje nam tylko kilka skrypt?w g??wne (czyli te najci??sze) ju? mamy :) mi?dzy innymi bardzo poszukiwany przez wszystkich system latania:].Jak my?licie za?o?enie forum na p?atnym serwerze by si? op?aca?o? W sensie ja kas? na takie rzeczy mog? da? ale czy do?? du?o u?ytkownik?w b?dzie w nim pisa??
PS:
Za nied?ugo zago?ci:) do was post z zapowiedzi? mo?e troch? sp??niony od konkurencji lecz ich projekt zosta? stworzony o wiele szybciej :).
Pozdrawiam wszystkich u?ytkownik?w tego wspania?ego xD forum:).
 

Haganesu

User
Joined
Jun 11, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Harry Potter Online/Ots

Ots o Harrym Potterze ?

Przedewszystkim chcia?bym zobaczyc , spelle realistyczne
przydatne i nie zbugowane. Mam nadziej? ?e wprowadzicie co? nowego do
klienta Tibii jak PO ;D

Ja mia?em pocz?tki prac z takim OTS'em , czyli wst?pne grafiki fasolek wszystkich smak?w , karty czarodzieji itd.



Mam nadzieje , ?e pomys? wypali! ^^




Propo tego zna ktos Wodbo bo mozna wlepic Senzu na fasolke ktora dodaje zycie i mane


mam nadzieje ze pomysl sie przyda ;)
 

Haganesu

User
Joined
Jun 11, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Harry Potter Online/Ots

Ots o Harrym Potterze ?
Przedewszystkim chcia?bym zobaczyc , spelle realistyczne
przydatne i nie zbugowane. Mam nadziej? ?e wprowadzicie co? nowego do
klienta Tibii jak PO ;D
Ja mia?em pocz?tki prac z takim OTS'em , czyli wst?pne grafiki fasolek wszystkich smak?w , karty czarodzieji itd.
Mam nadzieje , ?e pomys? wypali! ^^


Propo tego zna ktos Wodbo bo mozna wlepic Senzu na fasolke ktora dodaje zycie i mane
mam nadzieje ze pomysl sie przyda ;)

Kurcze przepraszam mam nadzieje ze nic nie stalo jestem troche niezdarny chcialem edytowa? ;(
 
Last edited:

Black97

Banned
Joined
Nov 8, 2009
Messages
135
Reaction score
0
Odp: Harry Potter Online/Ots

Refresh!!!!!!!!!!!!!
Powiem tak ka?da grafika si? przyda :) . Oczywi?cie mamy wst?pne grafiki lecz brakuje nam kilku potwork?w i outfit?w ;/ je?eli znajdziesz gdzie? jaki? outfit lub masz to daj link w po?cie :).
Pozdrawiam Wszystkich u?ytkownik?w forum :)
 

ManiekQqQ

User
Joined
Sep 10, 2010
Messages
27
Reaction score
1
Odp: Harry Potter Online/Ots

w Pokemon Online da sie latac na fearow, pidgeot, charlizard i elder charli itp a w harym da sie latac na miotle lub cos w tym roadzaju? ;D to by bylo ciekawe ;D
 

Black97

Banned
Joined
Nov 8, 2009
Messages
135
Reaction score
0
Odp: Harry Potter Online/Ots

Tak jest system latania na miotle doda?em tak?e do?wiadczenie w lataniu xD.Czym wi?cej latasz tym wi?kszy poziom latania masz ;).A tak?e mo?esz zmienia? miot?y na lepsze lub gorsze oczywi?cie z PACC'em b?dzie si? bardzo szybko lata?o w por??nieniu do Free Account :)
 

kasjan541

Advanced User
Joined
Jul 3, 2009
Messages
270
Reaction score
12
Age
30
Odp: Harry Potter Online/Ots

tylko zr?b chocia? tak ?eby facc te? mia? jakie? mo?liwo?ci a nie ?e 80% najciekawszych rzeczy to tylko dla pacc
 

Black97

Banned
Joined
Nov 8, 2009
Messages
135
Reaction score
0
Odp: Harry Potter Online/Ots

Nie no bez przesady 80% a? nie b?dzie tylko oko?o 25-30% ... Przypominam ju? za nied?ugo zapowied? ;)
 

Daniel36

Active User
Joined
Sep 12, 2010
Messages
113
Reaction score
3
Age
25
Odp: Harry Potter Online/Ots

Mo?na by zrobi? taki 3b?j jak w HP. Czyli np ka?da z grup (Gryfindor itp) Wybiera jednego reprezentanta i musi on poradzi? sobie ze smokiem potem uratowa? kogo? na czas a na ko?cu labirynt??. Tylko maxymalny lvl bior?cy udzia? w turnieju to 20 ?eby nie by?o ?e dragon na hita czy co? ;p
 
Status
Not open for further replies.
Top