What's new

Sluchanie muzyki z telefonu - Obciach czy nie?

Status
Not open for further replies.

shadow3645

Advanced User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
335
Reaction score
15
Odp: Sluchanie muzyki z telefonu - Obciach czy nie?

zgadzam si? cwaniiumm
 

Miau

Active User
Joined
Jul 30, 2009
Messages
142
Reaction score
8
Age
30
Odp: Sluchanie muzyki z telefonu - Obciach czy nie?

Wiecie, siara nie siara, je?eli kto? puszcza co? normalnego dla mnie to ja mog? tego pos?ucha? i mi to wtedy nie przeszkadza, ale z drugiej strony je?eli to ja bym co? pu?ci? znaj?c ?ycie po?owa podmiejskiego by mnie za to zjecha?a, wi?c wol? s?ucha? na s?uchawkach. Co to za rado?? s?ucha? na g?os, gdzie i tak si? nic nie s?yszy bo w autobusie czy gdziekolwiek jest za g?o?no. A s?uchawki to s?uchawki, mog? s?ucha? tak g?o?no jak chc?, m?j s?uch.
 

Azeram

User
Joined
Jul 21, 2010
Messages
29
Reaction score
2
Odp: Sluchanie muzyki z telefonu - Obciach czy nie?

Moim zdaniem s?uchanie muzyki z telefonu jest ?dziebko dziwne. Na si?e kogo? uszcz??liwiasz swoimi pejami,lejdi gagami,dodami,firmami itp. Je?eli tak bardzo Ci zale?y na s?uchaniu to kup sobie s?uchawki.Baa.. teraz nawet razem z telefonem s? s?uchawki wi?c polecam ich u?ywa?. ;P
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Sluchanie muzyki z telefonu - Obciach czy nie?

Osobi?cie nie nosz? telefonu na dw?r gdy? jest on mi zb?dny, je?eli chc? pos?ucha? muzyki gdy np gramy w karty to m?wi? do kumpla w??cz peje albo emin3ma itp. Nie wstydz? si?, ?e s?ucham z g?o?nik?w muzyki ; o.Ale? gdy kto? w??cza dla szpanu w miejscu publicznym takim jak autobus muzyk? to jest dla mnie idiot?.
 

NarutoFan123

Active User
Joined
May 1, 2010
Messages
54
Reaction score
12
Odp: Sluchanie muzyki z telefonu - Obciach czy nie?

Je?eli kto? wylatuje z telefonem s?uchaj?c Firmy - mam wyjebane to sory, ale to nie jest muzyka, kt?r? mo?na si? dzieli? w miejscu publicznie albo je?eli jaka? dziewczyna idzie i s?ucha Pezeta, kt?ry jedzie r?wno po dziewczynach to gratuluj? braku m?zgu i pr?by dostosowania si? do spo?ecze?stwa. Cz?sto ludzie s?uchaj? muzyki, kt?rej nie rozumiej? jak dla mnie to oni wychodz? na idiot?w i tyle. Na przyk?ad ja mia?em do?? ?adny przyk?ad dzieciaka dok?adniej brat mojego ziomka hmm ile ma 10 lat lub 11 nie wiem sam i s?ucha peji tam s?ysza?em ten ?mieszny Regulamin Zabijania czy jak to si? tam zwie to zagio?em go w prosty spos?b czy rozumie o czym to leci i czy musi si? dzieli? tym g?wnem z ca?ym placem zabaw par? tekst?w polecia?o tak?e, kt?re zry?y mu bani? i ju? nigdy go nie spotka?em z telefonem, z kt?rego lecia?a muzyka. Inna sprawa to m?j kumpel s?ucha jakiego? francuskiego rapu nie wiem co to za g?wno, ale ju? po woli mnie to wkurwia?o to prosty tekst "wiesz w og?le o czym to jest?" i jebn?? g?ow? w d?? i wy??czy?, bo i tak nie mia? wyboru wy?sza pozycja w hierarchii. Wielu ludzi zjada wszystkie rozumy pokazuj?c jak? to wielce muzyk? s?ucha Firma, Peja i inne chuje. Zazwyczaj s? to ludzie, kt?rzy uwa?aj? si? za ludzi ulicy, ?e niby ich ulica wychowa?a oczywi?cie s? w b??dzie, bo nawet nie znaj? dobrze slangu by rozumie? teksty zawarte w piosenkach Peji i innych gangsta, gangsta wielce gangsta reper?w. Jak dla mnie tak?e nie po to wymy?lono takie co? jak s?uchawki by tego nie u?ywa? tacy ludzie powinni zafundowa? sobie s?uchawki. Bywaj? ludzie, ale to s? jednostki, kt?re potrafi? si? zachowa? i maj? s?uchawki, ale co to da jednostki przeciwko grupa tuman?w ;/? Obciachem jest to gdy? dla osoby, kt?ra my?li i ma m?zg jest to ?mieszne gdy spotyka przypadki, kt?re wcze?niej opisa?em puste dziewczynki, wielcy ludzie ulicy i inne prze kozaki koksy ;)
 

Mafioz1212

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
95
Reaction score
2
Odp: Sluchanie muzyki z telefonu - Obciach czy nie?

Zacznijmy od tego, ?e jeste?my "dzieci w kapturach s?uchaj?cy Firmy versus tibijczycy :D " Co Wam do tego, ?e kto? se pu?ci muz? ? Wielcy gieroje, na pewno ka?dy z Was s?ucha/? muzy na g?o?nikach, bo ze s?uchawkami mo?na wygl?da? debilnie :lol:
Ja zawsze z koleg? na "trzy czte ry" puszczamy stereo muz? na 2 fonach, na placu pe?nym dzieciak?w i se s?uchamy ;o a jak komu? to przeszkadza niech m?wi to temu, co se co? s?ucha.

POLSKA WOLNY KRAJ !!!
 

jestemPolakiem

Advanced User
Joined
Jan 1, 2010
Messages
310
Reaction score
21
Odp: Sluchanie muzyki z telefonu - Obciach czy nie?

@up
Quper ogarnij si?, ka?dy ma swoje zdanie - a nie ?e ty zaczynasz ju? wyzywa?. Nerwy ci pu?ci?y ?

@topic
Ja nie widz? problemu w tym, ?e kto? puszcza g?o?no muzyk?, no mo?e ?e w np. w autobusie. Przechodz?c ko?o takiej osoby z kolegami nie zwracam uwag? na jego szpanowanie itp.
 

SzeryFFF

Advanced User
Joined
Dec 2, 2008
Messages
404
Reaction score
66
Age
29
Odp: Sluchanie muzyki z telefonu - Obciach czy nie?

Uwielbiam i?? przez miasto z muzyczk? z telefonu. Najcz??ciej jest to Firma ! JP na 100%. Je?li komu? co? nie pasuje to bierzemy go z ziomkami w jak?? bram? i przekopiemy morde. JP JP Ostatnio przyczepi? si? do nas jaki? policjant, zaskoczy?em go od ty?u.. Dosta? dwie luty i poszed? spa?.
 

NarutoFan123

Active User
Joined
May 1, 2010
Messages
54
Reaction score
12
Odp: Sluchanie muzyki z telefonu - Obciach czy nie?

Uwielbiam i?? przez miasto z muzyczk? z telefonu. Najcz??ciej jest to Firma ! JP na 100%. Je?li komu? co? nie pasuje to bierzemy go z ziomkami w jak?? bram? i przekopiemy morde. JP JP Ostatnio przyczepi? si? do nas jaki? policjant, zaskoczy?em go od ty?u.. Dosta? dwie luty i poszed? spa?.
Prze?pij si? synku lepiej :/ xD JSZ! na sto pro
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: Sluchanie muzyki z telefonu - Obciach czy nie?

Ja tam zawsze s?ucham muzyki jak ide przez miasto czy przez wie? i nie zwracam uwagi na czyje? pierdolenie ?e mam wy??czy? mog? mi obci?gn?? ciszy nocnej nie ma ;]
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Sluchanie muzyki z telefonu - Obciach czy nie?

To jest zupe?nie zale?ne od sytuacji. W mojej sytuacji niemo?liwe jest s?uchanie muzyki w drodze do szko?y/ze szko?y, bo je?d?? motorem. Ale my?l?, ?e je?li kto? idzie sam i si? nudzi, to mo?e sobie pu?ci? muzyk? (oczywi?cie nie za g?o?no). I jeszcze to zale?y od rodzaju muzyki. Je?li jest normalna to okej, ale nie znosz? s?ucha? muzyki, w kt?rej co drugie s?owo to przekle?stwo. Z drugiej strony s?uchanie muzyki przy obcych ludziach jest troch? chamskie, bo jak wszyscy wiemy ka?dy lubi inny rodzaj muzyki.

Reasumuj?c, takie 'puszczanie muzyki przez g?o?niki' nie jest niczym z?ym, je?li tylko ca?e towarzystwo jest 'za'. ^^

@Up
Skoro tak Ci? wychowano to wsp??czuj? Ci Panie 'Mam_Na_Wszystko_Wyjebane'.
 

Jot Pe92

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
58
Reaction score
6
Odp: Sluchanie muzyki z telefonu - Obciach czy nie?

Jak sta? takiego na paczk? papieros?w, to mo?e kupi? sobie s?uchawki. B?dzie jeszcze bardziej koksiarsko wygl?da?.
M?j kolega kupuje na sztuki ca?y czas, a pali par? lat.

Telefon, z kt?rego leci nasza kochana Firma JP na 100%. Nie raz takiemu powiedzia?em, by do wy??czy?, bo mu rozwal? ten telefon na g?owie.
No kurwa za pewne kozaku nie wychodzisz od tego dnia z domu, albo to jakie? dziecko by?o.

Gdy id? chodnikiem puszczam muzyk? moi kochani, a ?eby was pocieszyc leci tam firma, bob marley, grubson, pfk.
 
Status
Not open for further replies.
Top