What's new

Telefon Kom?rkowy

Status
Not open for further replies.

SpidoX

Advanced User
Joined
Jul 27, 2008
Messages
427
Reaction score
17
Witam poszukuj? fajny telefon niedrogi z dotykowym wyswietlaczem i dobrym 5 mpx aparatem. Je?eli ktos moze mi cos polecic to prosz?. Tel dla kolezanki :d
 

jestemPolakiem

Advanced User
Joined
Jan 1, 2010
Messages
310
Reaction score
21
Odp: Telefon Kom?rkowy

tutaj masz list?
Je?li chodzi o mnie, ja bym proponowa? Samsung GT-S8500 Wave - bardzo fajny i nowoczesny telefon
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Telefon Kom?rkowy

"Niedrogi" - czyli ile? Dla mnie niedrogi jest np. do tysi?ca z?. Za tyle mog? poleci? LG KC910, a w ni?szej cenie - Samsunga Corby.
 

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: Telefon Kom?rkowy

Jak dla mnie to na pierwszym miejscu w telefonach dotykowych jest Samsung Avilla, nie jest tani, ale nie jest te? bardzo drogi, tylko jak szukasz jakiej? taniej kom?rki dotykowej to powodzenia.. ;d znajdziesz tak?, ale nie polecam..
 

SpidoX

Advanced User
Joined
Jul 27, 2008
Messages
427
Reaction score
17
Odp: Telefon Kom?rkowy

tak do 300z?. ~~~~~~ZNAKI~~~~~~
 

Mafioz1212

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
95
Reaction score
2
Odp: Telefon Kom?rkowy

300 Z? ? Dobry telefon dotykowy z dobrym aparatem ? kpisz sobie ze mnie ? to do Twojej kole?anki ;p za 300 z? nie ma fajnego dotykowego fona
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Telefon Kom?rkowy

Oj, nie. Nie znajdziesz. Musi si? zadowoli? zwyk?? ceg?? lub sliderem, albo takim z klapk?.
 

SpidoX

Advanced User
Joined
Jul 27, 2008
Messages
427
Reaction score
17
Odp: Telefon Kom?rkowy

no dobra : / to musi sie zadowolic lg ku 990 ; d

Do zamkniecia !
 

GaDuu

Advanced User
Joined
May 9, 2009
Messages
354
Reaction score
64
Odp: Telefon Kom?rkowy

W?a?nie, ?e jest taki! To LG KP500 (LG COOKIE). Jest w cenie 300-400z?. Ostatnio w jakiej? gazecie widzia?em go za 305z? tyle, ?e aparat ma 3mpix ale pozatym jest b.dobry

@down
Avilla kosztuje 500z?...
 
Last edited:

Mafioz1212

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
95
Reaction score
2
Odp: Telefon Kom?rkowy

W?a?nie, ?e jest taki! To LG KP500 (LG COOKIE). Jest w cenie 300-400z?. Ostatnio w jakiej? gazecie widzia?em go za 305z? tyle, ?e aparat ma 3mpix ale pozatym jest b.dobry


Pff Avila jest w podobnej cenie, a jest o wiele lepsza. I jak ju? to niech kole?anka bierze Avile.
 

FasT_User

Active User
Joined
Aug 13, 2008
Messages
123
Reaction score
4
Odp: Telefon Kom?rkowy

Dok?adnie.Avila to po??dny tani telefony z dotykowym wy?wietlaczem.Posiadam go oko?o 4 miesi?ce i jak narazie 0 problem?w.Aparat 3,2mega pixeli robi nie najgorsze zdj?cia.My?le, ?e z kart? pami?ci 4 gb nie by?o by problemu ;].


Pozdro
 

Heliton Pall

Advanced User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
392
Reaction score
15
Age
26
Odp: Telefon Kom?rkowy

Mo?e jeszcze nie kupiony,wi?c si? wypowiem.

AKYSZ telefonie dotykowy nie czysty!

S?uchaj,dotykowce s? na topie,bo "oo patrz jaki fajny,palcem si? przesuwa itd."
Ale cz??ciej si? psuj? ni? te tradycyjne,z klawiatur?.Wi?c powiem Ci:
We? tradycyjny,najlepiej Noki?,Samsunga,Sagema,a najbardziej op?aca si? Sony Ericsson

np. ten


~~Synek,nie ma takiego bicia!Dzi?kuj? dobranoc!
 

Exedras

Senior User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
701
Reaction score
25
Odp: Telefon Kom?rkowy

@up
Mo?e stare jak Avilla itp si? psuja :) Ale zoabcz na Iphone 4G ,Htc HD2 ,lub Samsunga galaxy S i9000 na tych telefonach nie ma zabawki do dotykania :) Tym bardziej samsung ma jak narazie jeden z najlepszych wy?witlaczy na rynku "Super Amoled" Jak nie najlepszy . Wiem wiem ,?e s? drogie ale nie pisz ,?e wszystkie :)
 

Mafioz1212

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
95
Reaction score
2
Odp: Telefon Kom?rkowy

Mo?e jeszcze nie kupiony,wi?c si? wypowiem.
AKYSZ telefonie dotykowy nie czysty!
S?uchaj,dotykowce s? na topie,bo "oo patrz jaki fajny,palcem si? przesuwa itd."
Ale cz??ciej si? psuj? ni? te tradycyjne,z klawiatur?.Wi?c powiem Ci:
We? tradycyjny,najlepiej Noki?,Samsunga,Sagema,a najbardziej op?aca si? Sony Ericsson
np. ten
~~Synek,nie ma takiego bicia!Dzi?kuj? dobranoc!



Ocipia?e?? Mam avile i nie raz spad?a mi na ziemi?. szybk? nawet raz na nog? od krzes?a z wysoko?ci hmm takiej jak moje biurko czyli nie ma?ej i si? nie zrobi?a, ani jedna ryska. Poza tym w dotykowym telefonie nie b?d? mi si? brudzi?y i zacina?y klawisze. ;] I je?li nie masz telefonu dotykowego to si? na jego temat nie wypowiadaj imbecylu ;]
 

GaDuu

Advanced User
Joined
May 9, 2009
Messages
354
Reaction score
64
Odp: Telefon Kom?rkowy

@up
Mo?e stare jak Avilla itp si? psuja :) Ale zoabcz na Iphone 4G ,Htc HD2 ,lub Samsunga galaxy S i9000 na tych telefonach nie ma zabawki do dotykania :) Tym bardziej samsung ma jak narazie jeden z najlepszych wy?witlaczy na rynku "Super Amoled" Jak nie najlepszy . Wiem wiem ,?e s? drogie ale nie pisz ,?e wszystkie :)

Musz? ci powiedzie?, ?e samsung galaxy to syf, kt?ry popsu? mi si? po dwuch miesi?cach, poszed?em da? go na gwarancje i zamiast da? mi nowy lub naprawiony zwr?cili mi pieni?dze. Zosta?em przy moim LG Cookie kt?rego mam ju? oko?o roku i ani razu mi sie nie popsu?.
 

SpidoX

Advanced User
Joined
Jul 27, 2008
Messages
427
Reaction score
17
Odp: Telefon Kom?rkowy

Telefon juz kupiony , temat do zamkniecia bo spam sie robi...
 

Exedras

Senior User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
701
Reaction score
25
Odp: Telefon Kom?rkowy

@GaDuu
A powiedz mi jaki mia?e? model ? :0 Bo ja m?wie o najnowszym i9000 ten telefon jest bardzo popularny i bardzo trwa?y . W?tpie aby? go ju? mia? bo w sieciach jest z 2 tygodnie dopiero a na allegro musia?by? 2k wy?o?y? .


@Down

KURWa ! (Sorry) Jest opcja report
 
Last edited:

SpidoX

Advanced User
Joined
Jul 27, 2008
Messages
427
Reaction score
17
Odp: Telefon Kom?rkowy

KURWA ! ( sorry za slowo ) Exedras ! takie sprawy to na PW nie s?dzisz? Temat do zamkniecia !!!
 
Status
Not open for further replies.
Top