What's new

Inwestycja. Pare pytan.

Status
Not open for further replies.

kamil17a

Active User
Joined
Mar 25, 2009
Messages
149
Reaction score
2
Witam!

Prosilbym o rade bo w pewnej kwesti niewiem co zrobic i chcialbym zeby dobrzy ludzie doradzili mi co mam zrobic.

A wiec tak mam +40 druida, chce kupic paca w najblizszym czasie. Mam juz w miare full eq i troche kasy na wszelki wypadek. Zastanawiam sie czy kupic softy, czy oplaca mi sie? I co zrobic zeby nie pasc i tych softow nie stracic? Ile kosztuja full blessy, zeby nic nie wypadlo? Facc, pacc co gdzie i jak? Nigdy niemailem paca wiec niemam zrobionych zadnych questow itp. Mysle ze softy same w sobie przydaly by mi sie tyko boje sie zeby je nie stracic.

Ile kosztuje mniej wiecej nose ring taka max stawka bo koncze taska i niewiem ile moge MAX dostac.

I jaki outfit moglbym sobie zrobic citneza juz mam [itemki]. Jaka moze byc jego cena oczywiscie nie jakas bardzo duza.


Prosze o porady. Dziekuje!
 

Warchief

User
Joined
Apr 3, 2010
Messages
47
Reaction score
6
Odp: Inwestycja. Pare pytan.

Doradzi? mog? ci tylko tym ?e softy warto kupi? poniewa? ograniczysz na nich waste, a ?eby ich nie straci? najlepiej kupi? full blessy. Pytasz ile na tw?j level kosztuj? wszystkie blessy?
 

Aivarsis

User
Joined
May 29, 2008
Messages
24
Reaction score
2
Odp: Inwestycja. Pare pytan.

Softy to podstawa dla ka?dego Magika. kup najpierw blessy, potem softy. Expi? mo?esz wsz?dzie prawie, 40 druid to mo?esz zaczyna? mutated raty/mutated humany, exp miodzio, a kasa ohhhhh <333333333
 

deseczny

User
Joined
Jul 26, 2010
Messages
44
Reaction score
1
Odp: Inwestycja. Pare pytan.

wiesz, ryzyko zawsze jest, ale je?li jeste? ogarni?ty to sobie poradzisz, a softy warto kupi?. ;)
 

Gwel Lyco

Active User
Joined
Sep 22, 2008
Messages
123
Reaction score
4
Odp: Inwestycja. Pare pytan.

Kup softy a blessy kosztuj? zale?nie od lvl wpisz w google b?ogos?awie?stwa tbia (nie chce mi sie dawa? linka) Po co sprzedawa? nose ring zostaw se do outfita
A do outftu to ktory Ci sie podoba
 
Status
Not open for further replies.
Top