What's new

ghoul-da sie do niego dosta???

Status
Not open for further replies.

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: ghoul-da sie do niego dosta???

Ludzie, pogud?cie si? z faktem ?e Ghoul to tylko urozmaicenie na rookgaardzie. CipSoft nigdy nie posuno? by si? do tego aby go wypu?ci? albo ?eby si? do niego dosta?. Temat powinien by? zamkni?ty.
Pozdrawiam
 

Azeram

User
Joined
Jul 21, 2010
Messages
29
Reaction score
2
Odp: ghoul-da sie do niego dosta???

Nie da si?! To jest mit! Cipy go tak specjalnie zrobi?y ?eby? wiedzia? co Ci? czeka na mainie.
 

Neo1337

User
Joined
Jul 23, 2010
Messages
27
Reaction score
1
Odp: ghoul-da sie do niego dosta???

Wydaje mi si?, ?e kiedy? by?o mo?liwe si? dosta? o tego Ghoula, aczkolwiek teraz jest to ju? zablokowane ( jest to tylko moja opinia ). Widzia?em kiedy? screena , gdzie kole? mia? n??, kt?ry chyba tylko z ghoula wypada na rookgardzie, tak?e nie wiem do ko?ca:lol:
 

adamizero

User
Joined
Apr 29, 2008
Messages
17
Reaction score
0
Odp: ghoul-da sie do niego dosta???

a ja powiem ci kamil nie jestem maluchem ktury nie zna sie o tibii i wie mlepiej ze jest taki kwiatuszek ale nawet niejestem pewny czy to prawda ale wiem co mowie wiec morda w dziob:mad:

Wlasnie widac,?e nie jestes maluchem.
Moj kolega gra w tibie od wersji 7.1 i mowi ?e mo?na bylo kiedys zrobic tego questa, jednak z tego co mi wiadomo w 7.5 cipsoft zrezygnowal z tego quesu, pozostalo tamto miejsce, ghoul , ale w miejscu drzwi zrobiono mur.
 

Miau

Active User
Joined
Jul 30, 2009
Messages
142
Reaction score
8
Age
30
Odp: ghoul-da sie do niego dosta???

N?? wypada te? z Apprentice Shenga, czyli rzadkiego bossa minotaur?w na Rookgaardzie ;) wg mnie do Ghoula wej?? si? nie da, tak jak do skarbca w Kazo i jakiegokolwiek innego skarbca. Nie mo?na mie? wszystkiego :D
 

kasjan541

Advanced User
Joined
Jul 3, 2009
Messages
270
Reaction score
12
Age
30
Odp: ghoul-da sie do niego dosta???

kurcze przecie? do ghoula JU? NIE DA SI? DOSTA? kiedy? by?o to mo?liwe ale nikt nie dawa? rady wykona? wtedy quest na katane wi?c zamurowali go
 

deseczny

User
Joined
Jul 26, 2010
Messages
44
Reaction score
1
Odp: ghoul-da sie do niego dosta???

jest pewnie tylko dla klimatu, bo przecie? jakby si? da?o to ju? ka?dy by tam wali?. ;)
oczywi?cie nie mog? by? w 100% pewny, ?e si? nie da, bo jak to m?wi?, nigdy nie m?w nigdy. xD
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: ghoul-da sie do niego dosta???

Nawet jak by? si? do niego dosta?, to jego pokonanie graniczy?o by z cudem.
Nawet jak by? go pokona? (jak 8 os?b by go otoczy?o to chyba by?by jedyny sensowny spos?b na jego deda, a i tak osoba kt?ra by go "blokowa?a" spo?y?aby wiele potion?w lecz?cych, a ghoul u?ywa tak?e LIFE-DRAIN), to CipSoft nie pozwoli?by na tyle rar?w:
-Scale Armor (arm:9) - Ju? o brass armor kr??y wiele mit?w a TO by?o by poprostu r?wnoznaczne z zerowym DAMAGE zadawanym przez potwory!
-Life Ring - w po??czeniu z foodem r?wnie? czyni posta? nieniszczaln?!

Wniosek: CipSoft nie pozwoli na takie udogodnienia, co jest r?wnoznaczne z niemo?no?ci? doj?cia do mitycznego rookgaardowego ghoula.
 

Ludvio

Active User
Joined
Jan 23, 2009
Messages
78
Reaction score
3
Odp: ghoul-da sie do niego dosta???

Wielcy filozofi tibii 8.0....Kiedy? moje dzieci da?o si? do tego ghoula dosta? przez drzwi ,ale skasowali,bo pewnie pomy?leli ,?e za mocny jak na rook....
 

Michael Jackson

New User
Joined
Aug 18, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: ghoul-da sie do niego dosta???

to moze w wersji 10.6 tibi bd sciana do rozwalenia pickiem xD :)
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: ghoul-da sie do niego dosta???

Tak Tak w wersji 10.6 pickiem a w 11.6 ghula bedzie sie dalo lurowac do miasta...

Tam sie nie da wejsc wogole i nie bedzie sie dalo i nie dalo sie nigdy...

A co do zabijania ghula to najlepiej stanac w 20 osob na stacku i wtedy bic a nie otoczyc a co do blokera to blokowali juz behemothy warlocki i inne smieci(co prawda na test serverze, ale na rl tez bylo by tak samo) wiec problemu nie widze w zabijaniu ghula nawet w albo 3 osoby z 20 albo 30 lvlami...
 

iVizze

User
Joined
Aug 6, 2010
Messages
42
Reaction score
4
Odp: ghoul-da sie do niego dosta???

Wielcy filozofi tibii 8.0....Kiedy? moje dzieci da?o si? do tego ghoula dosta? przez drzwi ,ale skasowali,bo pewnie pomy?leli ,?e za mocny jak na rook....
I na chuj piszesz takie glupie posty? Nie, do ghoula nie dalo sie wtedy dojsc...
Ja osobiscie nie sadze zeby sie kiedykolwiek dalo, tak jak juz ktos napisal, itemy ktore leca z ghoula czynilyby postac niezniszczalna, scale armor juz minimalizuje hity do 0, i jeszcze life ring, to juz wogole ;S
 

Ludvio

Active User
Joined
Jan 23, 2009
Messages
78
Reaction score
3
Odp: ghoul-da sie do niego dosta???

I na chuj piszesz takie glupie posty? Nie, do ghoula nie dalo sie wtedy dojsc...
Ja osobiscie nie sadze zeby sie kiedykolwiek dalo, tak jak juz ktos napisal, itemy ktore leca z ghoula czynilyby postac niezniszczalna, scale armor juz minimalizuje hity do 0, i jeszcze life ring, to juz wogole ;S

Wida? za ma?o grasz w tibi? ;) wejcie do ghoula by?o i by?em przy tym...Tak samo DA?O si? do niego dosta? tak wi?c zastan?w si? co piszesz...
 

Eriatox

New User
Joined
Aug 17, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: ghoul-da sie do niego dosta???

Powtarzacie si? ludzie, Ghoul na rook'u by? mo?liwy do zabicia, dawno dawno temu. Teraz jak wida? jest to niemo?liwe.
 

Drohix

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
202
Reaction score
64
Age
28
Odp: ghoul-da sie do niego dosta???

Pierdolicie ze trzeba pro uber ales ekipe, ale to g?wno prawda.
Na test servie widzialem typka jak solo draga ubil powicie ze to ts ale wystarczy odpowiednia ilosc potk?w i problem z g?owy.
 

Daids

User
Joined
Jul 28, 2008
Messages
31
Reaction score
3
Odp: ghoul-da sie do niego dosta???

Nawet jak by? si? do niego dosta?, to jego pokonanie graniczy?o by z cudem.
Nawet jak by? go pokona? (jak 8 os?b by go otoczy?o to chyba by?by jedyny sensowny spos?b na jego deda, a i tak osoba kt?ra by go "blokowa?a" spo?y?aby wiele potion?w lecz?cych, a ghoul u?ywa tak?e LIFE-DRAIN), to CipSoft nie pozwoli?by na tyle rar?w:
-Scale Armor (arm:9) - Ju? o brass armor kr??y wiele mit?w a TO by?o by poprostu r?wnoznaczne z zerowym DAMAGE zadawanym przez potwory!
-Life Ring - w po??czeniu z foodem r?wnie? czyni posta? nieniszczaln?!
Wniosek: CipSoft nie pozwoli na takie udogodnienia, co jest r?wnoznaczne z niemo?no?ci? doj?cia do mitycznego rookgaardowego ghoula.

My?l?, ?e pokonanie go nie stanowi?o by problemu. Pewnie mia?e? na my?li 8 lvlowc?w. Nie zapominaj, ?e na roku s? te? rookslayerzy z 30+ lvlami. A pami?tasz mo?e jak rarem by?y golden bootsy? O nich te? kr??y?y kiedy? tylko legendy. Niezniszczaln? na roku to czyni? posta? health potiony, a nie life ring.

Moim zdaniem Cipsoft doda to w jakiej? kolejnej aktualizacji( czy to b?dzie za p?? roku, za 2 czy 3 lata tego nie wiem).
 

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: ghoul-da sie do niego dosta???

Moje drogie dzieci?tka, zaczniecie pojmowa? to, ?e jak wsz?dzie istnieje co? takiego jak TAJEMNICA kt?ra do ko?ca zostanie nieodkryta i b?dzie sprawia? wra?enie ?atwej, a zarazem nierozwi?zanej zagadki? wci?? pr?bujecie to rozwik?a? - bezskutecznie, tak zostanie musicie si? z tym pogodzi?.
 

Flaay

Advanced User
Joined
Nov 23, 2009
Messages
231
Reaction score
43
Age
32
Odp: ghoul-da sie do niego dosta???

Wida? za ma?o grasz w tibi? ;) wejcie do ghoula by?o i by?em przy tym...Tak samo DA?O si? do niego dosta? tak wi?c zastan?w si? co piszesz...
Kurwa, i mowi to koles, ktory napisal 99.9% swoich postow w dziale o otsach i zaczyna swoje zdanie od "moje drogie dzieci"...
Ogarnij sie chlopie, do ghoula (tego za sciana) nie dalo sie dostac.. Chyba ze grales na jednym z tych 'pro elo evul' otsach, na ktorych sa demony na rookgardzie. I jeszcze raz. NIE DALO SIE TAM DODSTAC.
A gram w tibie od 7.4 jak nie starszej, wiec ty sam zastanow sie co piszesz.. ;x Od zawsze byla tam sciana.. Wiec przestan pierdolic..
 

Ludvio

Active User
Joined
Jan 23, 2009
Messages
78
Reaction score
3
Odp: ghoul-da sie do niego dosta???

Kurwa, i mowi to koles, ktory napisal 99.9% swoich postow w dziale o otsach i zaczyna swoje zdanie od "moje drogie dzieci"...
Ogarnij sie chlopie, do ghoula (tego za sciana) nie dalo sie dostac.. Chyba ze grales na jednym z tych 'pro elo evul' otsach, na ktorych sa demony na rookgardzie. I jeszcze raz. NIE DALO SIE TAM DODSTAC.
A gram w tibie od 7.4 jak nie starszej, wiec ty sam zastanow sie co piszesz.. ;x Od zawsze byla tam sciana.. Wiec przestan pierdolic..

Jeste? ?mieszny pewnie w tibie grasz od roku.
 

Romer

User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
44
Reaction score
3
Odp: ghoul-da sie do niego dosta???

Ciekawy temat.i ciekawe czy po ktoryms update sciana sie rozwali xd
 
Status
Not open for further replies.
Top