What's new

Requiem for a dream- wasze opinie

Status
Not open for further replies.

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Witam, rok temu obejrzalem film pt. "Requiem for a dream", dzis rowniez go obejrzalem, uwazam ze jest lekko mowiac zajebisty...
przy niektorych scenach nie moglem sie nawet do toalety wyciagnac...
jest to film naprawde fajny, utwor muzyczny "Requiem for a dream" jest idealnie do niego dopasowany... po prostu... brak mi takich slow zeby okreslic ten film...

moja ocena filmu 11/10

piszcie wasze zdania :)
 

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
33
Age
30
Odp: Requiem for a dream- wasze opinie

Zach?ci?e? mnie do obejrzenia filmu i mog? lekko powiedzie? ?e jest strasznie przyt?aczaj?cy. Momentami nudnawy i pokr?cony, ale za to prawdziwy i u?wiadamiaj?cy do czego prowadz? narkotyki i ludzka naiwno??. Nie wiem za to co Ci? tak wzruszy?o ?e chcia?e? p?aka?.

Film oceniam 8/ 11,5, widzia?em du?o lepszych produkcji, ale ten daje mocno do my?lenia.

Pozdrawiam

@down
?
 
Last edited:

I16

User
Joined
May 12, 2010
Messages
25
Reaction score
5
Odp: Requiem for a dream- wasze opinie

Hmm mnie do obejrzenia filmu i mog? lekko powiedzie? ?e jest strasznie przyt?aczaj?cy. Momentami nudnawy i pokr?cony, ale za to prawdziwy i u?wiadamiaj?cy do czego prowadz? narkotyki i ludzka naiwno??. Nie wiem za to co Ci? tak wzruszy?o ?e chcia?e? p?aka?.
 

Sometimes

Active User
Joined
May 16, 2010
Messages
62
Reaction score
6
Odp: Requiem for a dream- wasze opinie

zach?ci?e? mnie troch? do obejrzenia tego filmu. I mog? przyzna? ?e momentami mnie zanudza? a tak?e jest on pokr?cony troch? XD.
ale te? ma swoje dobre strony np ta
ale za to prawdziwy i u?wiadamiaj?cy do czego prowadz? narkotyki i ludzka naiwno??
.
ocena filmu 9,5/10
 

deseczny

User
Joined
Jul 26, 2010
Messages
44
Reaction score
1
Odp: Requiem for a dream- wasze opinie

Film fragmentami nudnawy, ale zgadzam, si? ?e prawdziwy i u?wiadamiaj?cy.
Muzyka genialna. ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top