What's new

Harry Potter ,kt?ry najlepszy?

Status
Not open for further replies.
Joined
Jun 18, 2008
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Harry Potter ,kt?ry najlepszy?

Moim skromnym zdaniem najlepszy jest Harry Potter i Ksi??? P??krwi.
Jest bardzo du?o moment?w z walk, ciekawe historie.
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
29
Odp: Harry Potter ,kt?ry najlepszy?

Ksi??ka
Je?eli chodzi o ksi??k?, to wszystkie cz??ci s? ciekawie napisane. Pierwsza tom jest nieco dziecinny i nie pokazuje prawdziwego mroku Czarnego Pana.
Prawdziwa ostra akcja zaczyna si? w drugiej cz??ci, ale wg. mnie najlepsz? ksi??k? jest: Harry Potter i Ksi??? P??krwi. Jest ona tak napisana, ?e praktycznie ka?dy opis sam wywo?uje u mnie wi?ksz? prac? umys?u i pobudza wyobra?ni?. Na dodatek ksi??ka daje sporo do my?lenia, kiedy ginie profesor Dumbledore.

Film
Pierwsza cz??? straszliwie dziecinna. W "Komnacie Tajemnic" jest pe?no b??d?w i niedopatrze? graficznych, jednak efekt niez?y.
Ostatecznie wg. mnie najlepszymi filmami s? "Wi?zie? Azkabanu" i "Zakon Feniksa". Oczywi?cie "czw?rka" te? fajna, ale nic nie przebije tych film?w. W trzeciej cz??ci ?wietnie wprowadzono motyw wilko?aka i poruszania si? w czasoprzestrzeni, a w Zakonie Feniksa zaczyna si? ju? ostra jazda. :)

Og?lnie, to gratuluj? pani Rowling i Warner Bros Company za napisanie tak wspania?ej ksi??ki i realizacj? tak wspania?ej adaptacji filmowej. :D
 

nabi12

Advanced User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
252
Reaction score
12
Odp: Harry Potter ,kt?ry najlepszy?

Wybra?em opcj? pierwsz? (Kamie? Filozoficzny) poniewa? zawiera wi?cej humoru od pozosta?ych :) Zapewne ona zach?ci?a Was do ogl?dania dalszych cz??ci :] (ale nikt tego nie wie xD ) Dobrze , ?e pani Rowling napisa?a t? ksi??k? dla synka. Bez niego prawdopodobnie nie znaliby?my co to jest w og?le "Harry Potter" :/
 

I16

User
Joined
May 12, 2010
Messages
25
Reaction score
5
Odp: Harry Potter ,kt?ry najlepszy?

dla mnie najlepsz? cz??ci? w Filmie Harry Potter jest Harry Potter i Ksi??e P??krwi
odp numer 6
Poniewa? wiele scen z walk? i bardzo wiele ciekawych Historii
 

olgierd555

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
650
Reaction score
21
Odp: Harry Potter ,kt?ry najlepszy?

Kamyk filofil?w:
No, coz, wiadomo, jak to poczatek, fajny jesty. Ale kazdemu chodzi po glowie cos ciekawszego niz poczatek.
4/5

Komnata tajemcow:
No nawet nawet. Postarali sie. Pewnie wszystkich wkurzyla ta 'jenchonca marycha' [opc]. Mysle, ze w porownaniu z 1 cz., nie jest ani lepsza, ani gorsza.
4/5

Wiezien Ask-zbanowany:
No nie powiem, ze jest cienki. W porownianiu do poprzednich jest gorszy i o niczym ciekawym nie opowiada, praktycznie.
2/5

Czaru?◘ Ognia:
No nareszcie cos, o czyms ciekawym, jak czary zakazane, turniej tr[h]ujmagikowaty. Jest o Tym-ktorego-nie-mozna-nazywac i wogole ciekawy, ale nie jak dla mnie. Mogli sie postara?, ale dobrze im to wyszedlo.
4+/5

Zakon Urszulanek Phoenikksa:
W porownianiu do poprzednich czesci: dupa. Przez caly rok sie ubijaj? z jakas rozowa suka. Ona swoje, inni swoje. I przez cala ta glupota, malo bylo o tym-ktorego-nie-mozna-imienia-tomusia-wypowiadac i harim pjeterze [opc]. Ogolnie to tylko syriusz zalapal deda, bella'trix sie lachala i albu? tak se poszedl i wrocil. Ponadto egzaminy byly lachowe.
3/5

Ksiedziu polowy krwi:
Po obejrzenienciu [opc] tych wszystkich czesci, mysle, ze ta jest najlepsza. Niewiem czemu, bo tak, uwazam. Nareszcie zajeli sie sprawami tymi ciekawymi. No i nareszcie nie ma pierdol. Znowu wszyscy tak o se mowili 'avada kedavra', albo 'sectumsempra'. Albu? zginal. i tyle
5/5

Mysle, ze ostatnia jest najlepsza.
[opc] - ortografia pominieta celowo, ze wgledu pokazanie bohaterow w zlym swietle, kurde, albo z nudow, kurde.
 

Sometimes

Active User
Joined
May 16, 2010
Messages
62
Reaction score
6
Odp: Harry Potter ,kt?ry najlepszy?

o ten film jest naprawd? dobry :p
najlepsz? cz??ci? filmu Harry Potter, jest Harry Potter i ksi??? P??krwi.
Dlaczego :
Jest tyle akcji wiarygodnych ?e naprawd? ma?a bania ;P
bardzo ciekawe a zarazem fantastyczne sceny filmu.

Najlepiej og??da? Harry Pottera przy Coca Coli i Chipsach ;P
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Harry Potter ,kt?ry najlepszy?

A widzieli?cie zwiastun ostatnich dw?ch cz??ci Harrego Pottera?

My?l?, ?e te cz??ci b?d? niezwyk?e. Nie mog? si? ich doczeka?. Na pewno p?jd? do kina na obydwie, nie mo?na czego? tak wspania?ego ogl?da? na ma?ym monitorze.
Zapraszam wszystkich/
 

Mafioz1212

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
95
Reaction score
2
Odp: Harry Potter ,kt?ry najlepszy?

Dla mnie najlepsze cz??ci to od 1 do 3 ;] Klasyk ;P
 

Veex

Active User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
90
Reaction score
20
Odp: Harry Potter ,kt?ry najlepszy?

Wybra?em opcje Harry Potter i Ksi??e P??krwi, poniewa? ta cz??? podoba?a mi si? najbardziej jest nowa i tu jest zastosowane du?o efekt?w specjalnych co na prawd? mi si? podoba?o.

Pozdrawiam.
 

Bembek

User
Joined
Aug 25, 2010
Messages
37
Reaction score
0
Odp: Harry Potter ,kt?ry najlepszy?

Moj ulubiony z serii to Harry Potter i kamien filozoficzny.
 

Aeris

New User
Joined
Aug 27, 2010
Messages
9
Reaction score
3
Odp: Harry Potter ,kt?ry najlepszy?

W?a?ciwie to wszystkie cz??ci s? ciekawe i fajne, cho? najmilej wspominam 'Harry Potter i Kamie? Filozoficzny'.
 

Xanosta

Kum kumowi kumem.
Joined
Jun 23, 2010
Messages
362
Reaction score
46
Odp: Harry Potter ,kt?ry najlepszy?

Ci??ko jest wybra? poniewa?..
np : Pierwsza cz??? momentami by?a ?mieszna.
Za? czwarta mia?a sporo ciekawych efekt?w specjalnych... hm..
My?l? jednak ?e trzecia cz??? by?a najbardziej przemy?lana.. dlatego na ni? oddam g?os.
 

Jot Pe92

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
58
Reaction score
6
Odp: Harry Potter ,kt?ry najlepszy?

ostatni w kt?rym jest o insygniach ?mierci ; ) Im starsza tym gorsza.
 

Bartek1711

New User
Joined
Aug 27, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Harry Potter ,kt?ry najlepszy?

najlepsze jest 6 ale wszystkie som fajne tak na serio to 6
 

Neil

Advanced User
Joined
May 4, 2009
Messages
158
Reaction score
26
Odp: Harry Potter ,kt?ry najlepszy?

Najlepsza jest cz??? 7, dopiero s? trailery ale nie d?ugo ju? b?dzie w Polsce.
W cz??ci 7 s? tak rozwini?te akcje i tak ciekawe (w ksi??ce) ?e mo?na j? czyta? 3 razy albo wi?cej :p
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: Harry Potter ,kt?ry najlepszy?

Moim zdanie najlepsza jak do tej pory jest hp1. Wtedy ca?a ekipa si? poznaje. Pami?tam jak by?em na tym w kinie. Uwa?a?em wtedy ?e to najlepszy film. Aktualnie tak nie jest ale z po?r?d cz??ci Harrego Pottera kt?re by?y dalej uwa?am ?e jedynka.
Dodam te? ?e hp 7 cz.1 b?dzie zar?bista co wida? po zwiastunach.
 

Vergil93

Advanced User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
263
Reaction score
6
Odp: Harry Potter ,kt?ry najlepszy?

Mi sie najbardziej podobala 5 czesc, jest bardziej mroczna no i najwiecej sie dzieje wniej. Rowniez z ksiazek 5 czesc jest moja ulubiona.
 

Lee Parkour

Advanced User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
294
Reaction score
30
Odp: Harry Potter ,kt?ry najlepszy?

Najlepsze to Insygnia ?mierci oraz Czara Ognia ... S? ?wietne ;D W insygnia najbardziej podoba mi si? scena gdy Harry spotyka Woldemorta i wyja?niaj? par? spraw a w Czarze walka ze smokami oraz Walka z Woldemortem.
 
Status
Not open for further replies.
Top